Skocz do zawartości

Styczniowe dzieciaczki 2012 :) | Forum dla mam


skoreczka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • skoreczka_m

    1635

  • Nikusia102_m

    1886

  • elka144_m

    1127

  • Kruszyna123_m

    1183

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Hej dziewczyny ja dopiero wstałam 🤪 wczoraj wróciliśmy z wyjazdu było super, ośrodek polecam dla rodzin z dziećmi super plac zabaw a w środku budynku bawialnia, rewelacja!ośrodek się nazywa Magda i jest w miejscowości Brenno obok Boszkowa.Bardzo blisko jest jezioro!
A ja chwyciłam jakieś znowu wstrętne wirusisko, rano wymiotowałam i rozwolnienie, tylko boję się o dzieci, mam nadzieję że nie chwycą.Paweł zawiózł ich rano do teściowej bo ja nie byłam wstanie się zająć, jestem taka złaba że szok!

Niestety nie nadrobię całego forum od piątku bo źle się czuję.

Tylko Adzia chciałam Ci powiedzieć żebyście mieli nadzieję, wspierali Mamę i siebie nawzajem, trzymam kciuki i trzeba wierzyć że będzie dobrze.Trzymaj się, bardzo wspólczuję!

Uciekam pa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aleksik i Andzia całuski dla was 😉

Kacha dobrze powiedziane 😉

Elka no tio jeszcze daleka droga za wami...U nas dzis znów mórza dał d... juz mnie w kuza

Elka Jasi to kawał chłopa 😉

Adzia tak mi przykro usciski dla was i sił zycze ...

Kinia tez marudna ale juz tyle razy myslałam ze to od zebów ze teraz obstawiam raczej goraczki i duchote no i dzis ja brzuszek bolał strqasznie krzyczała ;/

Kinga Ciebie to niezle te chorubska sie trzymaja uwazaj na siebie dobrze ze chociaz z wyjadu jestes zadowolona 😉

Ja tez jestem dzis padnieta byłam na dziace tak jak zaplanowałam aautobusem a ze Kiniusia troszke marudziła to padam czekam tylko az zasnia dzieci i wskakuje do wanny i spac juz 2 dzien bez meza jeszcze 2 😉 jutro poleci z górki 😉

Dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej
Dziś już na nogach bo Zosia przed 6 zrobiła sobie pobudkę a teraz śpi jeszcze a ja już z kawą bo brakuje mi na wszystko czasu 😮 😮 Dzisiaj jeszcze ogóreczki będę robić 🙃

Elka po zdjęciach widać,że wypad udany 🙂

Beata łóżeczko bardzo fajne no i super,że trafiliście na taką promocje 🙂

Skoreczka Błażejek ma tempo z tymi ząbkami super 🙂 🙂

Kinga super,że jesteście zadowoleni z wypadu 🙂 A chorupsko niech idzie precz bo szkoda byłoby dzieci 🤨 A ty często coś ostatnio łapiesz

Anabel szybko zleca ci te dwa dni zobaczysz i mąż wróci 🙂

Adzia bardzo mi przykro 🤨 🤨 🤨

Kasiulka jak zawsze trzymam mocno kciuki za ciebie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jestem kochane ale dzisiaj mnie tez nie będzie bo jadę znowu do miasta bo dzisiaj tak pojechałam zanim się zakręciłam musiałam jechać do M do pracy zszlo nam półtorej godziny jak wrociłam do mamay Fabian spał i wiec ja się położyłam tak razem spaliśmy ze od 14 do 17 i sklepy były po zamykane ehhh…. Pojechałam pokupowałam rzeczy do ciasta straciłam kasy o i wróciłam


Beata łóżeczko super Fabian będzie miałą w czym spać ehhehehehehehehe

Kruszyna my byśmy sprzątały a Beata gotowała buhahahhahahahah

Elka super fotki

Adzia tak mi przykro życze żeby okazało się że to nie groźny

Sto lat dla Aleksa i Ani



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry 😆
Ja dziś znów po nieprzespanej nocy 😮 nawet kawa nie pomaga 😮 zwłaszcza, że jeszcze @ dostałam, to już w ogóle impreza 😮
Beata wspołczuję. dentysta to mój ulubieniec wraz z ginekologiem oczywiście 🙃
Wielka
Ty jak zwykle zalatana 😉 No tak przygotowania do chrzin pełną parą.

U mnie spokojnie z chrzcinami bo już wszystko zamówione a kreacja dla natalki się szyje właśnie 😎 😎 Materiał kosztował całe 5 złotych 😎 😎

Anabel
znów katarek? Biedniusia ta Twoja córeczka. Z tej duchoty to tylko nawilżanie pomaga, bo leki to średnio. Prawda?
Kruszyna swojskie ogóreczki najlepsiejsze 😆 😆 😆 Podrzuć jakiś słoiczek 😉
Skoreczka Tobnie to 2 kilo w tą czy w tamtą nie zaszkodza. Widziałam fotki na FB 😎 Niezla laska 😎
Kinga
oby choroba Cię długo nie trzymała i co najwazniejsze - nie przeszła na resztę rodzinki. A wyjazd na pewno super 🙂
Ela zdjęcia jak zawsze fajowe 😆 😆 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzien dobry.
A moze nie taki dobry 😞 jednak to raz zlośliwy,nieoperacyjny. Ja to wiedziałam.
Nie wiem jakie wy macie uklady z mamą ale dla mnie moja mama jest moja najlepsza przyjaciołka 😞 i ciezko mi sie pogodzic z tym 'wyrokiem'.
Ale nie moge sie rozklejac bo dzisiaj wychodzi ze szpitala wiec musze jej otuchy dodac a nie pogrążac.
Kochane tak was podczytuje ale nie mam głowy do odpisywania. Mam nadzieje ze zrozumiecie.
Ide teraz troche dom ogarnac bo Ania zasneła a ostatnio spi po pare minut tylko co w polaczeniu z upałem mnie wykancza.
Do tego siostra ma dzisiaj wpasc a nie widziałysmy sie od tamtego maila co mi podesłała i nie wiem jak to bedzie, ale mam to gdzies. Niech mi nie wchodzi w droge a bedzie ok.

A dajecie juz zołtko? Bo ja dałam wczoraj pierwszy raz i troche wołowinki i smakowało jej 🙂
No i mleko nastepne tez juz stosujemy i ja dłuzej trzyma bo jest gęściejsze 🙂

Dobra zmykam.Pewnie bede tu zagladac zeby troche odpoczac psychicznie.
A dodam jeszcze ze do tego wszystkiego nie dogaduje sie z mezem i coraz czesciej mysle o rozwodzie. On mnie wykancza psychicznie. Mam dwoje dzieci a zero odpoczynku,wysiadam chyba se psychologa poszukam. Echh na razie papa
sorrki za smety ale nie mam nikogo zeby sie wyzalic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kacha no to udało Ci się z materiałem, że tylko tyle kosztował 🤪 Kiedy macie te chrzciny, bo umknęło mi?
Adzia ja Ciebie rozumiem, że teraz nie odpisujesz na nasze posty i myślę, że nikt Ci tego nie będzie miał za złe. Wiesz, matka to matka, niezależnie od tego jak bliskie ma się stosunki. Musisz być silna i nie dawać po sobie poznać przygnębienia, żeby mamie się nie udzielało. I myślę, że z mężem wszystko się poukłada, teraz widzisz wszystko w czarnych barwach, przez chorobę mamy, ale to się wszystko zmieni jak sobie wszystko w głowie poukładasz. Życzę wytrwałości, cierpliwości i nadziei, bo nawet z tą chorobą mama może być szczęśliwa i żyć jeszcze długo, bo może się dziadostwo cofnie. Buziaki i trzymaj się! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Kochane!

Fabiś jadł o 4.30 jak Andrzej pojechał do pracy. Czekam teraz na niego,bo jedziemy do miasta 🙂 Fabi zostaje z moją mamą. Jak mi się uda to pójdę do fryzjera. I chcemy do salonu Plusa pójść,bo Andrzejowi skończyła się umowa.

Adzia Jestem pewna,że każda z nas rozumie Twoją sytuację i to,że nie masz głowy do odpisywania! Ja też myślę,że z mężem będzie wszystko dobrze. Ja z moją mamą też jesteśmy w relacji jak przyjaciółki,więc nawet nie myślę,co czujesz...bo same łzy się cisną 😞 Trzymaj się kochana!!! Buziaczki dla Was 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kACHA No znowu pewnie ja owiało jak była upocona bo o to nietrudno a duzo na dwoze bylismy ostatnio...
Znów dała mi przed chwila koncert;/ jak by ja cos bolało a teraz spi...

Adzie ja jeszcze zółtka nie dalam wiem ze juz powinnam musze sie poprawic za to dzis mamy mniej rozdrobniony obiadek zobaczymy jak pójdzie 😉
Co do meza to niestety wiekszosc facetów to duze dzieci...teraz masz duzo stresu wiec pewnie dlatego takie spiecia miedzi wami poczekajcie troszke ochloncie wierze ze bedzie dobrze

Aniag Dzieci poprostu nie potrzebuja dodatkowego cukru wystarcza im ten który jest w owocach i warzywach a nadmiar cukru szkodzi a po drugie po co uczyć od maleńkości dzieci do słodkiego smaku lepiej jak lubia naturalne smaki takie prawdziwe bo zacznie sie od dosładzania herbatki i za chwilke dziecko nie bedzie chciało jabłuszka bo bedzie za mało słodkie wiec bedziesz dosładzac jakłko itp

Ale mi sie oczy kleja..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kACHA No znowu pewnie ja owiało jak była upocona bo o to nietrudno a duzo na dwoze bylismy ostatnio...
Znów dała mi przed chwila koncert;/ jak by ja cos bolało a teraz spi...

Adzie ja jeszcze zółtka nie dalam wiem ze juz powinnam musze sie poprawic za to dzis mamy mniej rozdrobniony obiadek zobaczymy jak pójdzie 😉
Co do meza to niestety wiekszosc facetów to duze dzieci...teraz masz duzo stresu wiec pewnie dlatego takie spiecia miedzi wami poczekajcie troszke ochloncie wierze ze bedzie dobrze

Aniag Dzieci poprostu nie potrzebuja dodatkowego cukru wystarcza im ten który jest w owocach i warzywach a nadmiar cukru szkodzi a po drugie po co uczyć od maleńkości dzieci do słodkiego smaku lepiej jak lubia naturalne smaki takie prawdziwe bo zacznie sie od dosładzania herbatki i za chwilke dziecko nie bedzie chciało jabłuszka bo bedzie za mało słodkie wiec bedziesz dosładzac jakłko itp

Ale mi sie oczy kleja..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniag070 poniewaz moze dzieci nie maja jeszcze zabków ale udowodniono ze jesli dziecko je sporo słodkich rzeczy to te nowe zabki które wyrosna beda juz zainfekowane próchnica a poza tym tak jak Anabel napisała, po co chcesz dosładzac ? chcesz sobie potem problemu narobic? potem tylko bezie kłopot bo syropu nie wypije bo gorzki, obiadu nie zje bo mdły a jak poczuje smak czekolady albo innych słodyczy to juz amen w pacierzu, pozamiatane. Nie uchronimy dieci od jedzenia niezbyt zdrowch przekasek ale mozemy to opóźnic uczac je prawidłowych zasad zywienia.

A mnie tak boli brzuch i mam skurcze nie wiem czy to z nerwów czy przed okresem,a moze i jedno i drugie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hajo ja bylam w miescie na zakupach kupilam sobie 2 spodniczki i bluzeczke 🙃 🙃 🙃

jasiowi pampeersy na basen specjalne i mleko Nan juz 2 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃

jutro moj tata ma wolne wiec musimy zabrac sie wl=koncu za rozłożenie basenu bo u nas 35 stopni w cieniu 😮 😮 😮 😮 😮

jajko podobno podaje sie od 7 mies.
to nie wiem. 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniag070 popieram zdanie dziewczyn - dziecko ma bardzo wrażliwe kubki smakowe i smakuje mu to co dostaje do jedzenia/picia. Po co używać cukru, skoro jemu będzie pasowała herbatka bez dosładzania? Cukier nie jest zdrowy, nauczysz złego nawyku i potem może być problem z próchnicą, otyłością i innymi. No i może być tak, że nie będzie potem chciało jeść i pić bez dosładzania. Poza tym słodkie potrawy są bardzo sycące i dlatego nakarmione nimi dziecko często nie chce potem jeść nic wartościowego. Pisali o tym nawet w jednej z gazetek dla mam 😉
W necie też możesz o tym poczytać http://www.osesek.pl/podstawy-zywienia-dziecka/jadlospis-doskonaly/912-cukier-i-slodycze-w-diecie-dziecka.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Beata masz racje, są juz w 7 miesiacu i ja wczoraj dałam juz zołtko tzn pol zołtka bo tak pisze w tym poradniku zywienia zeby dawac codziennie 10g miesa i 2x w tyg ryby no i ten gluten a teraz jeszcze zołtko. Kurde u mnie na kuchence stoi tak: garnuszek z jarzynami, osobno z miesem, osobno jajko i osobno kaszka manna chociaz teraz jarzyny i miesko razem bede gotowac. No ale sporo tego no i czasami jak nie gotuje ziemniaka to gotuje jeszcze osobno ryż albo kaszke jaglaną. O matko 🙂
Ja nie wiem ale jak u mojej wybija jakis pełny miesiac to od razu patrze co nowego moge jej dac i od razu daje a wy widze z wiekszym luzem do tego wszystkiego podchodzicie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...