Skocz do zawartości

Styczniowe dzieciaczki 2012 :) | Forum dla mam


skoreczka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • skoreczka_m

    1635

  • Nikusia102_m

    1886

  • elka144_m

    1127

  • Kruszyna123_m

    1183

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Kacha wszystkiego dobrego dla Natalki 🙂 😘
A to teściowa Ci sie udała 😮 Jak czytam twój post o jej metodach to też się gotuję 😮 Leżenie na brzuszku idealna sprawa dla dzieci, dla ich układu pokarmowego, od zawsze kładziono tak dzieci. Co do przepukliny to moze ona wystąpić w każdym wieku dziecka ale to w większości przypadków to chłopcy. A to lulanie do snu ech - a potem będziesz Ty lulac 😮
Miejmy nadzieję ze Twoja mama zaprowadzi ład! 🙂
Fajnie ze wybawiłaś sie na weselichu 🙂

A KingaS gdzie nam się zapodziała?

Dobranoc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej hej wieczorowo, ostatnio Niki tak marudzi że nie wiem już od czego ale obstawiam zęby bo co innego?nawet jak leży to robi takie mostki podnosi sie na głowie i nogach a unosi plecki tak jakby go coś na pupie bolało 🥴 ach już sama nie wiem

Nikusia DZIĘKUJĘ BARDZO ZA ŚLICZNY KOMPLET!!!!!JEST PIĘKNY!!!!Dziękuję za zawieszkę na łańcuszek bo tego chyba miało nie być, czyżby jakiś gratis? 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂DZIĘKUJĘ!!!!!Nikusia spóźniuone życzenia z okazji rocznicy cieszę sie że kolacja się udała 🙂

Skoreczka to dobrze że masz już neta, co do odbicia to znam te sposoby o których pisałaś i jeszcze czasem sadzam Nikusia i mu się odbija

Kacha nie dziwię się że jesteś zła tak nam się zacznie może wszystkim jak pójdziemy do pracy też się boję że ciocia będzie robiła inaczej coś jak ja powiem, ale więcej spięć pewnie bym miała z teściową więc narazie nie myśle o tym, fajnie że wesele się udało!Wszystkiego najlepszego dla Natalki!!!

Kruszyna to fajnie że biżuteria się podoba mi też bardzo!!!No i że męzowi się podobała, mojemu też 🙂Również spóźnione życzenia rocznicowe!I powodzenia w pracy, napisz jak było jutro koniecznie, mnie to czeka za 2 tygodnie, och aż mnie gilga w żołądku!

Anabel super że wyjazd się udał, zawsze dla dzieci to frajda, dla nas to też inna organizacja niż w domu ale najważniejsze że się trochę odpoczęło, a co do pomocy to faceci tak mają że jak się nie powie wprost żeby np.pomogli to się nie domyślą, tym różnią się od kobiet 😉 my jesteśmy bardziej domyślne 🙂 co do opalania to też nie opalam Nikusia a Minia chronię kremami i czapką 🙂

Beata szkoda że wesele średnie, ale zawsze to trochę oderwanie, fajnie że Aleks się dobrze u dziadków sprawował 😉

Pa pa

miałam prasować ale w taką duchotę odpuszczam sobie 🙃 😮 błyska się daleko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej 🙂
O, Nikusia, mówisz, że z mężem na kolacji byliście, nono 🤪
Anabel mam nadzieję, że wypoczęłaś 🙂 A spięcia z mężami zawsze się zdarzają przy wyjazdowym zamieszaniu, szczególnie przy dwójce małych dzieci 🤨
Kruszyna ojej, jak ja dawno na grillu nie byłam 🤔
Nikusia bo 12 rocznica ślubu to jest "płócienna, jedwabna lub lniana" 🙃
Kacha buziaki dla Natalki z okazji 7 miesięcy 😘 🤪
Kruszyna powodzenia pierwszego dnia w pracy 😘
Skoreczka nie można takich małych dzieci wystawiać na słońce! Grozi to udarem i rakiem skóry, przecież takie maleństwa są bardzo delikatne 🤢 Nawet dorosłym się nie zaleca opalania, a co dopiero niemowlętom!!! 🤨
Kacha to teściowa niezłe ma pomysły 😁 Moja teściowa jak wypaliła z czymś podobnym, bo jej sąsiadka powiedziała, to mój mąż na to "Oooo, to od jak dawna sąsiadka jest lekarką?" buhahaha. My na takie głupie teksty odpowiadaliśmy, że pytaliśmy o to lekarza i powiedział to i tamto i teściowa stwierdziła, że faktycznie lekarz wie najlepiej 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka
Miałam dwie oferty pracy i z obu nic nie wyszło. W jednej warunku, że 😮 a w drugiej 186 osób chętnych na 1 stanowisko. Kurcze czy ja znajdę zwykłą, normalną w miarę płatną pracę 😞
Kruszyna to chyba każdej z nas dziecko jest troszkę opalone, bo nawet w cieniu można się opalić a czasem też słońce na chwilkę muśnie. 🙂
Kacha ja bym się wkurzyła na teściową. Ona rozpuści a Ty się potem męcz. Jeszcze to Ci się zbiegnie w pójściem do pracy. Uważam, że to rodzice decydują jak chcą wychowywać dzieci a nie że wykłócasz się z dziadkami. No a tera głupia sytuacja, bo wyjścia nie masz.
Gratulacje dla Natalki z okazji 7 m-cy.
Kinga dzięki ☺️ ☺️ zawieszka w prezencie 🙂 Cieszę się, że Tobie też się komplet podobał. I dzięki za życzenia z okazji rocznicy.
Nikuś może marudny bo gorąco. Dorosły się źle czuje w taki upał a co dopiero dziecko. No chyba że ząbki.
Beata to ja moją 12 rocznicę jako jedwabną wybieram, bo najładniej brzmi 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć dziewczynki
Wybaczcie ale nie bede czytac zaleglosci.
My juz po pogrzebie, mimo ze to byl poniedziałek rano kosciol był pelen.
Jakos to przetrwalismy,bylo tak spokojnie, i mama miala idealna pogode, 31 stopni ale nie czulo sie tego bo wiaterek był.
Na stypie bylo 80 osób. Każdy mamę kochał 😞
Teraz zostala wielka pustka.

Ania mnie strasznie denerwuje, u każdego jest grzeczna,ładnie zjada wszystko i nie placze przy zmianie pieluszki a jak tylko jest w domu to robi sie z niej nieznośne dziecko. Nie mam juz do niej sil.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej dawno mnie nie był:/
sorki postaram sie poprawic:*

Andzia kochana pamietaj jestesmy z Toba:******

a my wczoraj bylismy u okulisty w kurwesz pojechalismy przed 18 bo do 18 niby przyjmuje aleeeee
siedzielismy w kolejce do 20! 😠 😠 😠
przed nami byly 4 osoby ale po 30 min.
weszlismy i pani mowi ze Jasiowi ucieka lekko prawe oczko mamy obserwowa do listopada i przyjsc na kontrole i wtedy zdecydujemy czy zakrapiac oczy przez 5 dni i robic badanie specjalistyczne pod kontem zeza .
mam nadzieje ze to mini.:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka
Kruszyna to trzymam kciuki, najgorszy pierwszy dzień.
Adzia może Ania wyczuwa, że masz doła, nie masz cierpliwości itd. a po drugie czy czasem u innych nie jest na rękach a potem jak Ty nie chcesz ją nosić to jest krzyk.
Co do mamy, pogrzebu itd to współczuję. Niewiele mogę napisać poza tym, że 4 m-ce temu przechodziłam przez to samo.
Elka to wiesz na czym stoisz. Kubie musiałam zakraplać oko, a potem pani patrzyła w oczy przez specjalne urządzenia. U nas jeszcze sprawdzała wzrok na tablicy, ale Jasio jej nie powie że tam jest gwiazdka a tam kółeczko. Życzę, żeby to minęło.

A ja miałam dwa karmienia w nocy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam dziewczyny sorki że się nie odzywam ale poprostu brakuje mi na wszystko czasu wiecej jestem na fb bo z dodkoku unas wszystko ok ja chodze do pracy rano sprzątanie i pilnowanie malego bo mój szatanek za wszystko się podnosi i puszcza niby on uż bedzie sam chodził o czym nie ma zielonego pojecia żeby złapać równowagę wogóle jest taki popęda że wszytko w biegu. wracam późno z pracy bo w domu jestem o 0 21 zanim zjem umyje sie jest 23 i na kompa nie chce mi się siadać w dzień jak pisałam w biegu szkoda gadać jeszcze jestem u mamy może jak wróce do siebie bede miał wiecej swobody 😎

Kinga ja prcuje 7 dni w tygodniu co dawa tygodnie mam 1 wolną niedziele mogę odebrać sobie zawsze za niedziele dzień wolny ala po co mi teraz kasa potrzebna wiec pracuje na okrągło
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry 🙂

U nas w nocy była burza i mimo tego fajnie sie dzieciom spało 😉

Kruszyna daj znac jak było 🙂
Adzia dobrze że się do nas odezwałaś. Myślę ze Nikusia ma rację - mała wyczuwa Twóje złe samopoczucie i jest marudna. A Ty na pewno też chciałabyś skupić mysli i uczucia i nie masz chwili dla siebie. Może chodźcie na spacery - dzieci lubią spacerować a Ty będziesz miała troszkę chwili w spokoju 😘
Wielka wierzę Ci ze mało czasu ale zaglądaj do nas - obiecywałaś 😉
Elka dobrze ze wybrałaś sie do okulisty, kkontrola oczu to ważna sprawa.
Nikusia to prawda tak mało jest konkretnych ofert pracy, jakieś dziwne czasy nastały. Jednak coś się trafi, tylko pewnie czasu potrzeba 😉

Miłego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Czesc
Oczywiscie spóznione uscicki z okazji 7-miesiecznicy Natalci 😉

Adzia usciski dla ciebie i rzeczywiscie ja mysle to co dziewczyny Anulka wyczuwa twoje uczucia i rozdraznienie potrzebujesz troszke czasu dla siebie zeby odzyskac równowage a pózniej i Anulka sie uspokoi

Kacha ja rozumie Twoja frustracje na tesciowa ale ja bym postawiła na swoim bo to Wasze dziecko ja prosto z mostu powiedziałam tesciowej ze to moje dzieci i to ja bede decydowała o tym jak beda wychowywane i na co bede pozwalała a na co nie a oni musza sie podporzadkowac .A no i oczywiscie wyszło w dyskusji ze rodzice sa od wychowywania a dziadkowie od rozpieszczania to tez powiedziałam ze rozpieszczac moga dziadkowie jak sa z doskoku a nie jak babcia zostaje z dzieckiem pod opieka dłuzszy czas bo póznije nie idzie tego dzieckał ułozyc i jest ogłupiałe ze mama nie pozwala ababcia pozwala i tak naprawde to nie wie co ma robic i jak sie zachowac

Wielka rozumie cie ze masz mało czasu ja to sobie nie wyobrazam jak to bedzie jak wroce chyba zaczne zarywac nocki...

Elka mam nadziej ze to jednak nie zez ale dobrze ze tak szybko zareagowałas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej dziewczynki ja poprasowałam dałam Nikiemu deserek i piszę

Adzia przytulam Cię mocno, trzymaj się!Twój nastrój na pewno wpływa na Anię, ale mój Niki podobnie się zachowuje jak Ania na rękach jest spokojny a jak tylko się położy to marudzi caly czas

Wielka to Fabiś ruchliwy mocno ani się nie obejrzysz a będzie chodził 🙂 no ale fakt trzeba cały czas pilnować tak ruchliwe dziecko 🙂 zaglądaj jak tylko będziesz mogła i miała czas, podziwiam Cię że pracujesz 7 dni w tygodniu bez przerwy!

Skoreczka u nas też burza była i po burzy w nocy otworzyłam okno w sypialni bo był taki zadych i 27 stopni 🤪 jak wleciało powietrze to lepiej się spało choć noc też bardzo przerywana

Nikusia wierzę jak ciężko jest z pracą mój brat ponad rok był bez pracy i ma studia skończone i to nic nie daje.Ludzie się kształcą a potem i tak pracy nie mają, ta Polska jest dziwnym krajem, ale wierzę że wkońcu uda Ci się znaleźć pracę, trzymam kciuki za to!

Elka no nareszcie sie odezwałaś 🙂 dobrze że byłaś z Jasiem u okulisty znam przypadek ale nie uciekania oczka kiedy koleżanki syn w wieku chyba 3 lat jakby niedowidział i okazało się że ma poważna wadę wzroku, wcześniej nikt go nigdzie nie kierował, ja uważam że takie dzieciaczki powinny mieć profilaktycznie badanie wzroku jak inne badania np.przy okazji bilansu,wtedy tej koleżance powiedzieli że wcześniej byłoby o wiele większa szansa na wyleczenie tej wady a tak późno to jest niedobrze.Dlatego lepiej jak cos niepokoi to lepiej iść.A co do uciekania oczka to u dzieci tak bardzo często bywa więc faktycznie musisz to kontrolnie zbadać i moze się wszystko unormuje.Będzie dobrze na pewno!

Dziewczyny mam pytanie jak dajecie owoce dzieciaczkom np.jabłko i gruszkę to dajecie ugotowane i zmiksowane czy utartre surowe, bo chciałabym spróbować dać i nie wiem, bo zawsze słoiczki dawałam i daje.Dzięki za odpowiedź.Lecę posprzątać trochę pa pa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nikusia miałam pisać, że bardzo podoba mi się wczorajszy pomysł na naszyjnik - te kulki w dole sznura 🙂 Bransoletka i kolczyki też ale naszyjnik jakos inaczej wyglada niz inne 😉 🙃
KingaS a ja moich połozyłam spać, mały zasnął a większy nie może...u nas duchota nadal mimo okien 😮

Posiedzę trochę na allegro, ugotuje pomidorową i znów dzień minie 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wielka napisał(a):
Skóreczka wiem ze obiecywałam ale co ja mam zrobic jak mi nawet czasu nieraz brakuje dla siebie samej czasem nawet nie mam jak wypic kawy


Przeciez żartuję 😘 😘 😘

Dziewczyny fotkę która wstawiłam na fb - otóż w brzuchu był wtedy Mikołaj 🙃 🙃 🙃 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
skoreczka napisał(a):
wielka napisał(a):
Skóreczka wiem ze obiecywałam ale co ja mam zrobic jak mi nawet czasu nieraz brakuje dla siebie samej czasem nawet nie mam jak wypic kawy


Przeciez żartuję 😘 😘 😘


uwież mi jest mi aż głupio ale nic na to nie poradze dla mnie doba powina trwać 48 godzin to może bym się wyrabiała
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć Dziewczynki 😘
Jestem dziś nie do życia, choroba mnie rozbiera 🤨 😞 ogólnie źle się czuję i gardło mi wysiada i boli 🤨 😞 Przepraszam, że nie odpiszę na wszystkie Wasze posty. Mam nadzieję, że zostanie mi to wybaczone ☺️
Dziękuję za życzenia w imieniu Natalki 😘 😘 😘
Na szczęście dziewczyny moja córeczka u teściów będzie tylko kilka dni a potem znów będzie pod moją kontrolą bo moja mama na pewno takich akcji robić nie będzie. Bo docelowo to właśnie moja mama ma się Niusią naszą opiekować 😆 Tęsknię za tym moim Szkrabem 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
KingaS dziękuję 😉
Wielka wierzę, pewnie tez byłoby mnie mniej gdybym pracowała 🥴 Tylko szkoda że tak powoli nas jest coraz mniej... 😞 No ale do pracy trzeba iść a nie jak ja obijac sie w domu 😎 No ale w końcu i ja kiedys pojdę, może nawet prędzej niz myslę 😁
Kacha to zdrowiej szybko, musisz wrócić do pracy zdrowa 🙂 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Emilka zasnęła a ja skorzystałam z okazji i zrobiłam 2 komplety z pereł i wstawiłam na fb. Emilka śpi już z 2,5 godziny jak nie dłużej 🙃
Wielka rozumiem, że teraz z czasem ciężko. Staraj się zajrzeć do nas
Skoreczka w jednej ofercie tyle chętnych a w drugiej jakieś umowy lojalnościowe, kurcze dobrze, że mam moją biżuterię, bo już w domu do głowy dostaję.
U mnie w nocy padało, ale fajnie się spało.
Anabel może jak wrócisz do pracy to mąż przejmie część obowiązków.
Kinga całuski dla Nikusia z okazji 7 m-cy 😘 😘
Z owocami sama chętnie poczytam, bo też daję słoiczki a chciałabym spróbować jabłuszko czy coś innego.
Skoreczka kulki są w dole żyłki bo te koraliki są ciężkie, przy pełnym sznurze bolała by szyją 🙂 To jestem z kompletów, który przed ciążą się najlepiej sprzedawał. Po pierwsze 20zł to dla większości niewygórowana cena a drugie dobry na prezent.
Wielka spokojnie rozumiemy Cię, ja sama pracowałam to wiem jak to było.
Kacha jeszcze do piątku i już razem 😘 😘 a Ty się kuruj, żebyś do pracy chora nie szła.
Skoreczka jak Ty pójdziesz do pracy to ja tu sama zostanę 😞 😞 😞 😞 😞 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...