Skocz do zawartości

Styczniowe dzieciaczki 2012 :) | Forum dla mam


skoreczka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • skoreczka_m

    1635

  • Nikusia102_m

    1886

  • elka144_m

    1127

  • Kruszyna123_m

    1183

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Nikusia i jaka nocka za wami??

Skoreczka Dużo miłości z okazji rocznicy ślubu 😘 😘 😘 😘 😘

Beata Zosia tez juz jest cwana i dużo wymusza mój na nią mówi mała terrorystka 🙂 ja jestem konsekwentna ,ale mój niestety nie i robią się różne dziwne sytuacje. Muszę z nim o tym pogadać,ale teraz to mijamy się więc chyba zostawię miłosny list
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry 🙂

Mam kawkę i segreguje ubranka małego 🙃 A on siedzi w hustawce i rozszyfrowuje co mu dałam: a ja mu powiesiłam na łańcuszku od smoczka gryzak 😁 On pierwszy raz widzi taki łańcuszek bo smoczka nie używa więc ma zagadkę 😉

Dziękuję za życzenia z okazji naszej rocznicy 🙂

Beata usmiałam się wczoraj z Twojej rocznicowej niespodzianki 😁 Dlatego tez jak rano wstałam złozyłam życzenia mężowi 😉
Kruszyna to jest tak wszedzie: nawet jak rodzice są konsekwentni to dziadkowie popuszczają i w efekcie zawsze dziecko tupnie nóżką, a ja wiem coś o tym 😮
Nikusia współczuję nocki 😞
Wielka udanych zakupów 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Skoreczka fajnie, że dostaliście ubrania. Wiem sama jak one cieszą. Przyznaję, że ja mam dla Emilki bardzo dużo ciuszków. I uważam, że od nadmiaru głowa nie boli. Teraz dopiero te mniej ładne powyciągałam, żeby jak wymiotowała nie zabrudziła mi tych ładnych. I ciemne spodnie po Kubie, do pełzania i raczkowania. Patrzyłam za kurteczkami to mam 3. Zieloną na 74, brązową na 80 a różową też chyba ok 80. I jeszcze jedną brązową na polarki. Wszystkie jesienne.
Dokupić muszę czapki, rękawiczki itd.
Wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy ślubu, dużo miłości i zrozumienia 😘 😘
Beata Emilka lubi klepać po podłodze, bo jej się odgłos podoba. Ja jej klepię a ona mi. 🙂
Zastanawiałam się jaka będzie Emilka czy prawo- czy leworęczna. Mam nadzieję, że prawo. Kuba jest leworęczny i co za tym idzie, specjalne nożyczki, pióro itd. I brzydko pisze.
Kruszyna ja zaraz zrobię pierwszy łyk kawy. Z tym, że już Kubę wyszykowałam do szkoły, wymyłam naczynia, zrobiłam śniadanie i nakarmiłam też Emilkę do tego posprzątałam i przetarłam podłogi.
Moja też wymusza, a teraz to jeszcze bardziej.
Nocka nie była aż taka zła. Wstawałam kilka razy, ale przyznam też ja już jestem zmęczona. Emilka pospała do 9, ale ja nie umiałam zasnąć.
Skoreczka ja też bym musiała posegregować ubrania Emilki. Wczoraj wyjęłam bluzeczkę a ona już na pewno by była za mała. Tylko muszę siostrę zaatakować, że ma brać te ubranka jak chce bo ja nie mam już tego gdzie dawać.

Emilka wstała pogodna, zjadła śniadanie. Kupkę zrobiła normalną, wręcz bym powiedziała, że gęstą. I mam nadzieję, że tak zostanie. Na śniadanie dałam jej kaszkę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja tez sie witam z wami dziewczynki ale dzisiaj dzien zaczełam od herbatki a teraz siemie lniane z miodem, mniam. Kawa nieco poźniej.

U nas bezkupowo na razie. AAni rzadkiej ani gestej kupy nie ma. Zatwardzenie? 😮
Ania ma 37 stopni ciagle ale to w sumie ok, bo to oznacza ze organizm sie broni.
Noc taka sobie, mala płakała i chciała spać na.....rękach 🤢 no ale jakos dalismy rade z nia 😉
Teraz śpi.Wypila bardzo ładnie enfamil, chyba jej nawet smakował. To dobrze bo ilez mozna jesc kaszek i obiadów 😉
Zrobilam jej rano płatki ryżowe z bananem ale sie krzywiła.

Skoreczka wszystkiego najlepszego z okazji ślubu!
Fajnie ze masz od kogo dostawac ciuszki, ja mam od kogo, ale ten ktos chyba nie pomyslał o tym by mi cos dać, no chyba ze planuja 3 dziewczynke i dlatego trzymaja ciuszki.

Nikusia a Emilka nadal wymiotuje?

Wielka kup mi cos 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Adzia Emilka wymiotowała tylko w sobotę. I mam nadzieje, że nie zacznie. Jak dziś dostała kaszkę to była taka szczęśliwa. 🙂

A jeśli o kanalik chodzi to Emilka miała być całkiem zdrowa i przepadł nam termin (tzn odwołałam). Z tym, że od dużej ilości osób słyszałam, że robili takie zabiegi u okulisty bez usypiania itd I muszę takiego poszukać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A ja się w końcu wygrzebałam z kuchni miałam jabłka i pieczarki( 4kg) do roboty i jeszcze leczo robiłam na obiad a teraz Zosia usypia i mam chwilę aby odetchnąć i nabrać sił 🙂 🙂 🙂
Ja tez mam jeszcze dużo ciuszków na zimę muszę dokupić szaliczek,rękawiczki no i jakieś skarpetki bo już mamy braki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kruszyna a Ty dziś wolne masz? No to porobiłaś. A ja zaczęłam porządki w kolczykach, kilka fotek zdążyłam zrobić i bateria padła. No, ale coś wrzuciłam na fb chociaż to takie zwykłe, proste co mam po 5zł.
Jak będę miała czas w któryś dzień to pstryknę też te bardziej fantazyjnie. I jeszcze mam krótkie to popstrykania i bransoletki 😜 😁 😁 😁

a teraz idę się za obiad brać. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej

Skoreczka wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy Ślubu:*
nasza z 4 mies:P

ja bylam na zakupach wczoraj kupilam sobie spodnie 2 pary rurki dżinsy 🙂
bo dostałam kozaczki ze skóry 🤪 🤪

i jasiowi mleczka .

w sobote idziemy na weslee ciekawe czy bedzie ktos z kim mozna bedzie posiedziec 🥴 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kruszyna właśnie dlatego zapytałam, bo była prawie 12 a Ty nie wspominałaś, że do pracy. Pracujesz też w weekendy czy tylko od poniedziałku do piątku? I tydzień na tydzień zmiana?
Elka fajne zakupy, jak już dawno nie byłam na takich zakupach, poza bielizną w zeszłym miesiącu 🙃
Jak idziesz na wesele to trzeba się było zgłosić to bym Ci jakąś ładną biżuterię do kreacji zrobiła 😜 😜 😜 😁 😁 😁 😁
Emilka zrobiła kupkę po same plecy, tak z 1,5 godziny temu a teraz kolejną ale trochę.
A wcześniej byliśmy na trochę na ławce, bo już nie umiałam w domu wytrzymać. Z tym, że od ludzi się trzymaliśmy z daleka, żeby nie zarazić. 😉
Przyszło moje zamówienie i mam zamiar kilka nowych rzeczy zrobić 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej wpadłam sie zameldowac troszke was poczytam teraz bo mała spi a jest strasznnnnie marudna nie umie w dzien zasnac w nocy budzi sie z placzem nie wiem czy to to ze zostaje rano z tesciowa czy to ze zabek nie chce jej sie przebic ale jestem juz wykonczona dziewczyny dziekuje za wsparcie
Nastrój nadal nie nejlepszy mam nadzieje ze do soboty przejdzie bo jak nie to moja rocznic bedzie smetna...
Skoreczko dobrze mi migneło miałas tez teraz rocznice slubu??? to gratulacje 😉

Widze ze horubska troszke odpuszczaja to dobrze ...

lece skonczyc deser i napalic w piecu zebym ciepla wiode miała bo na tescia to liczyc nie moge...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nie Skoreczko dieta wciąż trwa a to, że piekę ciasto nie znaczy, że je zjem 😉 połowa poszła do męża do pracy a resztę zjedli goście 😉
Nikusia no to Emilka korzysta hihi z noszenia i przytulania 😆 Moja też w sumie... bo jak wracam z pracy to się cały czas tylko nią zajmuję ale i tak nie nadrobię "straconego" czasu. No ale u Ciebie to inaczej. Bo Emilka chorusia 😞 Mam nadzieję, że szybko wszystko wróci do normy bo się biedactwo męczy no i wy razem z nią 😞
Mój mąż lubi jak się wystroję no ale na jego zasadach tzn. zero malowania oczu czarną kreską 😮 jak dekolt to tylko z nim 🙃 zero adidasów i traperów, zero dresów... itd 😁
Anabel ja tak samo jak Nikusia mam poczucie, że jesteś zaradna i niesamowicie pozbierana. Ja jestem zakręcona. Uczę się dopiero ogarniać wszystko. A mam 1 dziecko a Ty dwójkę. Ja się staram a w Twoim przypadku mi się wydaje, że u Ciebie to tak naturalnie się dzieje 😆 no i zawsze masz mądre rady, i nie jesteś przemądrzała 😆


iii się zamotałam na stronach i już nie wiem, którą stronę czytałam 🤢 a chciałam wszystkim Wam odpisać 🤢 ale pech 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej dziewczyny :-)
Ja jutro do pracy 🤪 🤪 masakra, noc pewnie nieprzespana!!!A pobudka o 5.30 🤪 Jutro napiszę jak było trzymajcie kciuki!!!
Napiszę że Nikoś dobrze z ciocią się zaklimatyzował, dzisiaj się śmiałam że mały zdrajca z niego bo dzisiaj jak ich zostawiłam i potem jak przyszłam do domu to patrzył tylko na ciocię , piernik mały 😁 🙃 😉 No i mamy 2 ząbka raczej 🙂

Dziewczyny cieszę się że dzieciaczkom Emilce, Ani już lepiej z tymi choróbskami!!!Oby jak najkrócej trwały te choroby!

Kacha ja jestem ciekawa jak u mnie z tym powrotem będzie??a masz kierowniczkę kobietę czy faceta? bo kobiety na stołkach są najgorsze!!!!naprawdę to w wielu przypadkach się sprawdza!a najgorsze są karierowiczki dla których dzieci nie są ważne tylko kariera to nie zrozumieją matki która np, musi iśc na opiekę nad dzieckiem itd. smutne to ale prawdziwe!!!

Anabel to super że Kinia raczkuje, a co do nastroju to ja ostatnio też mam chandrowy 🥴, miejmy nadzieję że również nam jakoś przejdzie!Będzie dobrze musimy się jakos wspierać!

Skoreczka jak Twoje hafty?śliniaczek Kini prześliczny 🙂

Nikusia ta bransoletka ostatnia na fb też superowa!

Elka zaszalałaś z zakupami, super!dobry humor jest bo udanych zakupach 🙂

Wielka i Beata kto się czubi ten się lubi! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

Dobra zmykam dobranocka do juterka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kacha dziekuja za miłe slowa 😉

Kinka to ja trzymam kciuki za pierwszy dzien ...A co do Kini raczkowania to ona dopiero zaczyna ale pierwsze koty za płoty jak to sie mówi bo pare kroczków juz zrobiła 😉 tylko strasznie przy tym krzyczy 😉 dlatego pewnie wiecej nie zrobila bo jak krzyczy to ja biore 😉
No oby sie nastroje poprawiły...
Dostałam @ wiec moze sie poprawi jak hormony nie beda szalec;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć 🙂
Aleks sam siedzi 🤪 I już zmieniliśmy mu gondolę na spacerówkę - wreszcie 🤪 I rozkminił, że można pełzać też do przodu, a nie tylko do tyłu 😁
Anabel mi Aleks jak w nocy się budził z płaczem, to potem widziałam, że ząbek się przebija, więc może u Kini podobnie...
Do rocznicy na pewno wszystko będzie dobrze między Wami 😘
Kacha Tobie znów ktoś zabiera oklaski? 😠 Ta osoba mogłaby sobie już dać siana, bo zrobiło się to nudne - ejj Ty mendo, jesteś niemodna już, spadaj stąd!
Kinga życzę miłego dnia w pierwszym dniu w pracy 🙂 Trzymam kciuki!
Super, że Niki polubił się z ciocią, to bardzo ważne 🙂
Gratuluje drugiego ząbka - druga dolna jedynka?
A ja mam kobietę kierowniczkę i jest super 🙂 Bardzo lubi dzieci i już na drugie mnie namawia 🙃 I jak u nas ktoś zachodzi w ciąże to mówi: "Rozmnażajcie się, bo dzieci społeczeństwu potrzebne" 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Taki dzień że na nic nie mam czasu, teraz chwilke mam ale zaraz uciekam do męża zeby film obejrzeć razem 🙂

Dziękuję za życzonka 😘

KingaS
to udanego pierwszego dnia w pracy!!!
Teraz haftuję poszewkę dla Beaty ale troszkę mi przy niej zejdzie bo okazuje się ze obrazek jest dość skomplikowany 🙃 A wydawał sie prosty heh Jak skończe to dam Ci znać 🙂
Kacha mówiesz że kierownik i Ciebie wkurza, a nie daj się 😁 😉
Anabel jutro wysyłam śliniaczek 🙂
Widzę ze Kinia wystartowała z raczkowaniem, chodzeniem na całego 🙂 🙂 🙂 Gratulacje 🙂
Nikusia segregacja zrobiona, nowe ubranku wyprane juz w szafie, mały śpi w super piżamce w tygryska z Kubusia Puchatka 🙂
Ładne te szydelkowe kule 🤪
To może i ja dostanę jakąs paczkę z gratisami 😎 😎 😎 Fajnie by było 🙂
Kacha to nie ja jestem menda, nigdy nie podbieram oklasków 😉
Beata gratulacje dla Aleksa za siedzenie i pełzanie do przodu 🙂 Mój Błażej tez sam fajnie siedzi ale z raczkowaniem to tylko nózki układa ale jeszcze nie ruszył. I nie podejrzewam ze bedzie pełzał 🙃, Mikołaj tez nigdy tego nie robił 🙃 Chciałabym zeby raczkował bo nudzi mu się tak tylko siedzieć 😁
Adzia mi tez rzadko sie zdarza ze ktoś daje mi jakies ubranka, no i jak zadzwoniła znajoma ze ma siatkę ubrań to nie odmówiłam 😉
Elka rurki, kozaczki hoho laseczka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Skoreczko Ciebie nie podejrzewam nawet 😆 😘
Beata nudne to, co nie? 🤪
Kinga nie taki diabeł straszny... 😉 odezwij się jak tam po pierwszym dniu.
Ja mam kierownika faceta i jakoś nigdy z nim nie miałam problemów. Tyle, że on nerwus jest i się pierdołą zdenerwuje i podkurzy wszystkich dookoła a za chwilę mu przechodzi albo coś 🤢 a mnie nerwy wciąż trzymają 😠 Zapomniałam już jak to z nim jest 😉 a dodatkowo to on myśli, że mam motorek w d... dokładnie tak sobie chyba myśli 🙃 i muszę go co chwilę sprowadzać na ziemię, że nie jestem w stanie zrobić miliona rzeczy 😆 ale spoko, kwestia przyzwyczajenia a przynajmniej mam taką nadzieję 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...