Skocz do zawartości

Styczniowe dzieciaczki 2012 :) | Forum dla mam


skoreczka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • skoreczka_m

    1635

  • Nikusia102_m

    1886

  • elka144_m

    1127

  • Kruszyna123_m

    1183

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
WITAM DZIEWCZYNY 🙂
JESTEM LUTÓWKA 2012, MAMĄ CUDOWNEJ ADY 🙂
RAZEM Z ADUSIĄ BIERZEMY UDZIAŁ W KONKURSIE, W ZWIĄZKU Z CZYM BARDZO PROSIMY O WASZE GŁOSNY NA ZDJĘCIE MALUTKIEJ 🙂
POZDRAWIAMY I ZYCZYMY DUZO ZDRÓWKA W TA PASKUDNA POGODE :* :*
http://apps.facebook.com/witajcie-na-swiecie/gallery/index/hash/6a95b3f7e17b2727c3b039314b2cea37
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej
Skoreczka już mi trochę lepiej. Skasowałam bo czekałam i czekałam aż mi ktoś odpisze. I się nie doczekałam a zdążyło mi przejść. 😁 😁
Adzia napisz potem czy te wizyty pomagają Ci sobie z emocjami poradzić, bo może mi by się też przydało. Ostatnio tylko jestem zła albo krzyczę. 🥴
Mąż mi piwo kupił i z sokiem piję.

Jeszcze weszłam na fb a tam przeczytałam komentarz koleżanki "chce usunąc konto bo nie cierpie waszych fotek sciaganych ,reklkam typu - bizuteria tipsy" a biżuterię na pewno widziała moją, bo ma mało znajomych. Jakoś przykro mi się zrobiło.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
innicone napisał(a):
WITAM DZIEWCZYNY 🙂
JESTEM LUTÓWKA 2012, MAMĄ CUDOWNEJ ADY 🙂
RAZEM Z ADUSIĄ BIERZEMY UDZIAŁ W KONKURSIE, W ZWIĄZKU Z CZYM BARDZO PROSIMY O WASZE GŁOSNY NA ZDJĘCIE MALUTKIEJ 🙂
POZDRAWIAMY I ZYCZYMY DUZO ZDRÓWKA W TA PASKUDNA POGODE :* :*
http://apps.facebook.com/witajcie-na-swiecie/gallery/index/hash/6a95b3f7e17b2727c3b039314b2cea37


zagłosowałam 😉 ostatnio ja prosiłam o głosy więc wiem jak to jest. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Czesc
Ja po pracy wykonczona dzis a jeszcze jutro ciezki dzien...
Nikusia u nas tez sie zdazy ze wózek pojedzie w aucie ale mamy jeszcze rowerek w którym Kinia juz jezdzoi i jak coś to parasolke po Jakubie mozna wyciagnac 😉na krutki spacer albo szybkie zakupy w biedronce wysterczy 😉

Wiecie co ja tez nie raz nie umie sobie ze soba poradzic czasem sie zastanawiam czy to w mojej glowie jest coś nie tak czy co bo mam inne pojecie o zyciu niz mój maz...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nikusia jeszcze dodam ze dzis dokładnie przejzalam wyniki to nie hemoglobina jest ponizej normy tylko coś innego pamietam ze ostatnio tez tak było ale lekarkka mówiła zeby sie tym nie przejmowac poza tym mocz ok i zadnych pasozytów ani lambi nie ma 😉 wiec mój synus niejadek jest zdrowy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Anabel to super, że Kuba zdrowy.
Myślę, że te złe emocje to z nadmiaru obowiązków.
Pracujecie, obowiązki domowe, dzieci i potem jak mąż nie przejmie części obowiązków lub pracuje do późna to ciężko sobie poradzić. A my (niepracujące zawodowo) jesteśmy ciągle w domu, z dziećmi i ta rutyna, wymagające dzieci brak jakiejś odskoczni powoduje, że czasem mamy doła.
Co myślicie na ten temat Dziewczyny?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nikusia dziś taki dzień marny chyba dla wszystkich. Ważne że ci przeszło. Czasami od razu na danego posta nie odpisuje bo czekam az bedzie kilka postów zebym mogła odpisac szerzej.

Wiesz co ta twoja koleżanka z fb ma chyba jakiś kompleks!!!!!!!!!!!!!

Anabel to dobrze ze Kubus zdrowy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nikusia102 napisał(a):
Anabel to super, że Kuba zdrowy.
Myślę, że te złe emocje to z nadmiaru obowiązków.
Pracujecie, obowiązki domowe, dzieci i potem jak mąż nie przejmie części obowiązków lub pracuje do późna to ciężko sobie poradzić. A my (niepracujące zawodowo) jesteśmy ciągle w domu, z dziećmi i ta rutyna, wymagające dzieci brak jakiejś odskoczni powoduje, że czasem mamy doła.
Co myślicie na ten temat Dziewczyny?


Inaczej życie się toczy jak jest praca a inaczej jak siedzimy w domu. Myśle ze od siedzenia w domu to można szybko załapać doła. No a od pracy i obowiązków w domu można tez mieć dołek np. ze zmęczenia. My kobiety łatwo łapiemy złe nastroje 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nikusia102 napisał(a):
skoreczka napisał(a):

Wiesz co ta twoja koleżanka z fb ma chyba jakiś kompleks!!!!!!!!!!!!!


To mama jednego z chłopców z Kuby klasy. Wywaliłam ją ze znajomych a co się będzie stresować dziewczyna oglądając moją biżuterię 😁 😁


Ja to wstydziłabym się cos takiego napisać ☺️ Nie zbyt przyjazna osoba 😉
Dobrze zrobiłaś 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
skoreczka napisał(a):
Nikusia102 napisał(a):
skoreczka napisał(a):

Wiesz co ta twoja koleżanka z fb ma chyba jakiś kompleks!!!!!!!!!!!!!


To mama jednego z chłopców z Kuby klasy. Wywaliłam ją ze znajomych a co się będzie stresować dziewczyna oglądając moją biżuterię 😁 😁


Ja to wstydziłabym się cos takiego napisać ☺️ Nie zbyt przyjazna osoba 😉
Dobrze zrobiłaś 😉


wiesz w osobistym kontakcie bardzo przyjazna wiec byłam w szoku jak to przeczytałam. No, ale nie chce to nie, przecież moja praca może się komuś nie podobać i ma do tego prawo. 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Skóreczka mówiłam przyjdzi godzine wcześniej a ty przyszłaś jak ja pojechałam do pracy

Adzia bo te buty przymierzyłam najpierw w sklepie a potem zamówiłam na allegro

Adzia to tak jest w małych mieścinach ale jeżeli psycholog ma ci pomóc i tobie z tym lepiej chudzi do niego bo duzo ludzi chodzi do psychologa a się do tego nie przyznaje bo niby będzie gadanie olkej to ty masz dla kogo życ a nie dla ludzi

Nikusia ja się zgadzam z Skóreczka na temat twojej koleżanki

Nikusia a ja ci powiem że nie raz ci zadroszczę tego siedzenia w domu ja jestem wieznie nie obrobiona brakuje mi okropnie mojego synka jak mam jeden dzień wolny na dwa tygodnie to mam tyle planów że mój M się pyta czy się wyrobie z tym w tydzień np. w ta niedziele chciałam dokładnie posprzątać pojechac na giełde iść na grzyby jechać do chrzestnego Fabianka zobaczyć tą malutką i wjecha do koleżanki z byłej pracy ale co przecierz braknie mi dnia noi jeszcze chciałam iść z Fabim na spacer porobić mu troche fajnych fotek na łonie natury

tak wogóle pospaliśmy do 7-30 Fabi sie teraz bawi płytami czyli wpycha je pod dywan wogóle wczoraj jak go zawiozłam do mamy skoczylismy do tesco kupiłam mu trochę słoiczków itp potem chciałam go uśpic zanim wyjde do pracy ale on nie chciał wiec wziełam poduszkę polozyłam sie na ziemi i udawałam że płacze fAbi podeszed omnie z wielkim bananem na twarzy wyjoł sobie smoczka wsadził mi złapał za róg poduszki do mnie aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa wiece chciał mnie uśpić a ja poskałam sie ze smiechu wogóle w domu jest walaka cały czas o pilota bo Fabian bierze pilota i nam przełacza ok jak to by było nie swiadomie on bierze go wrece kieruje w strone tv i próbuje przełączyć i powiem ze zawsze mu sie to udaje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nikusia102 napisał(a):
skoreczka napisał(a):
Nikusia102 napisał(a):
skoreczka napisał(a):

Wiesz co ta twoja koleżanka z fb ma chyba jakiś kompleks!!!!!!!!!!!!!


To mama jednego z chłopców z Kuby klasy. Wywaliłam ją ze znajomych a co się będzie stresować dziewczyna oglądając moją biżuterię 😁 😁


Ja to wstydziłabym się cos takiego napisać ☺️ Nie zbyt przyjazna osoba 😉
Dobrze zrobiłaś 😉


wiesz w osobistym kontakcie bardzo przyjazna wiec byłam w szoku jak to przeczytałam. No, ale nie chce to nie, przecież moja praca może się komuś nie podobać i ma do tego prawo. 😜


Oczywiście ze nie musi się komuś podobać, ma prawo ....ale wywalać takie teksty publicznie to jak dla mnie niesmaczne. Taki jest mój punkt widzenia.
Dodam jeszcze ze kazdy na swoim profilu moze sobie robić co sobie chce, a jak nie chce kogoś oglądac to tam jest taka specjalna opcja i juz nie widac zdjec ani postow danej osoby na stronie głownej. Nie chce to nie ogladam a nie pisze takie rzeczy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka
No i trzeba się zabrać za sprzątanie.
Wielka masz rację, wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Jak pracujesz to Ci źle bo nie masz czas. Ciężej, żeby wygospodarować czas dla dziecka, na sprzątanie, czy wyjście do koleżanki. A jak nie pracujesz to znowu wszystko na Twojej głowie, brak tej odskoczni.
I chyba każdy ma lepsze i gorsze dni.
Adzia u nas noc ok, mąż wstawał, ale tylko raz. Emilka pospała do 8.
Skoreczka ta koleżanka napisała to na swoim fb tzn na swojej tablicy. Chyba nie pomyślała, że jak przeczytam to się przejmę bo się dobrze nie znamy. Chyba brak jej empatii. Już się nie przejmuję, ale wczoraj trochę mnie to dotknęło.

A ja wczoraj napisałam w poście, że miałam ciężki dzień bo nie miałam wózka a zadzwonili, ze szkoły, że Kubie w nakłuwaczu skrzywiła się igła. I musiałam iść do szkoły. Wynalazłam w piwnicy stary wózek po Kubie, na szybko go prałam i poszłam. Wózek to badziew i bolały mnie ręce. No, ale sytuacja "samo życie".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nikusia ale fajna ta kolezanka.Przeciez to nikomu ne przeszkadza, tym bardziej ze ty nie umieszczasz tego
za duzo na fb a poza tym mozna zablokowac takie rzeczy albo usunac osobe a nie ze od razu kasuje konto swoje.
Troche to dziecinne.
Kochana powiem ci ze po jednej wizycie juz czuje ze cos sie ze mna dzieje bo ciagle mysle,sprowokowal mnei
do myslenia o rzeczach o ktorych nie chcialam myslec i nie umiem przestac. Ale na pewno jest to wielka ulga
jak sie komus obcemu wygadasz. Zaszkodzic nie zaszkodzi wiec nie widze przeciwskazan zebys i ty spróbowała,
ja tez ciagle krzycze i jestem zla do tego strasznie rozchwiana jestem emocjonalnie i jak nic z tym nie zrobię
to sypnie sie moje małzenstwo.
No ale powiem ci po paru wizytach jak to rzeczywiscie jest. Kolejna w poniedzialek.

Anabel to moze pojdziemy wszystkie na terapie grupowa? 😉 my matki po prostu musimy w tych czasach nie dosc ze
pracowac poza domem to jeszcze w domu, jakby faceci mieli to ogarnac to co my robimy to by juz dawno oszaleli.
Niestety ale ten swiat troche nie fer jest urzadzony bo my mamy na glowie wszystko. i jakos trzeba sobie radzic
z emocjami do tego bo jeszcze nam natura dowaliła huśtawki hormonalne z roznych powodów.

Anabel dobrze ze Kubuś zdrowy 🙂 po prostu taki urok, zreszta teraz co drugie dziecko to niejadek.
Aż sie boje co wyrośnie z mojej łobuzicy 😉a ja cierpliwosci nei mam niestety

Nikusia masz racje, i kazda z nas to przechodzi, kazda jedna kobieta na tym swiecie i szybko sie to nie zmieni.

Wielka fajny ten twoj Fabis, w ogole odnosze wrazenie ze to bardzo wesole dziecko 🙂
Ja tez tak mam ze jak przychodzi weekend to nie wiem za co sie zabrac bo w glowie milion planów juz mam a to tylko
2 dni ktore tak szybko zlatują. Do tego ostatnio w soboty mój jeździ na budowę zakryac wszystko przed zima i
tylko niedziela mi zostaje na taki swobodniejszy dzien.

Nikusia w dzisiejszych czasach bez auta i bez wozka to jak bez ręki hehe do tego komórka obowiazkowo 😉

a ja mialam faaaatalna noc.Ten królik nic nie spal. Do 1 wiercila sie ciagle i marudzila a o 1 sie calkowicie
obudzila i sie chciala bawic,wyspana byla. Normalnie na zmiane ja usypialismy i tak do 3. Dalam jej syropek na
dziaselka i nawet usnela. Ale w lozeczku spac nie chciala wiec spala ze mna na jednej poduszce, ja prawie
spadlam. obok lozka postawilam sobie krzeselko i glowe na nim mialam, nie musze dodawac jaka połamana dzisiaj
jestem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
skoreczka napisał(a):
A ja mam dziś wieczorem wychodne 🤪 🤪 🤪 Umówiłam się z dobrą znajomą i jade w końcu w świat 🙂 I to mąż mnie namówił 😉


o skóreczka no to super ja też bym gdzieś wyszła ze znajomą ale może za dwa tygodnie namówie kumpele bo w ta sobote idzie gotowac na wesele a droga w łodzi i nie ma zamiaru zjechać pinda

Adzia to kto jest mamtaki polki z nas cóż poradzic ale co do psychologa to sama bym sie wybrała albo do wróżbity
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...