Skocz do zawartości

Lutóweczki 2012 | Forum dla mam


timecontrol15_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • monisiaj22_m

    1131

  • konefka_m

    1074

  • olcia157_m

    1118

  • aniag070_m

    886

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Mój mały od wczoraj zaczął kombinację z siadaniem i podpiera się na łokciu i się buja i już ze 2 razy mi usiadł 🙂 W życiu bym nie pomyślała,że takie małe sukcesy tak cieszą 🙂
Gabiś dzisiaj też 2 spacerki zaliczył jeden ze mną na miasto po leki i zakupy a później z tatą po mleko 🙂
Konefka ja też mam dobrze bo Bartek też myje okna i bardzo to lubi a ja mam wolne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a ja lubie myc okna :PPP
Ada łazi już w zdłoz tapcznu, jak raczek - bokiem 😁D gad mały no ! amo chwili nie posiedzi :/ a siadac, to juz sama usiadze jak chce 🙂
Czekamy na tate, i kapiel Nas czeka, zawsze ją kapie o 19, ale bez sensu teraz kapanie jeej bo pol godziny temu wstała :P a spała od 15:30 🙂

u Nas tez super pogoda, prawie caly dzien bylam na dworzu z młoda 🙂
gratuluje Hani raczkowania 🙂


ciekawe co u Marty 🤢 dlugo sie nie odzywa 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gratulacje dla Hani 🙂
Amelka już dawno sama siada ale z leżenia na brzuszku tzn.leży na pleckach fik obraca sie na brzuszek podkula nóżki jak do raczkowania, a później siada 🙂 no i z leżenia na boczku tez usiądzie 🙂 wiecie ona jak stoi przy czymś to się już zaczyna puszczać i kilka sekund stoi bez trzymania 🙂 aha i fajnie umie siadać ze stania na dupkę jak się je stanie znudzi albo przy ławie ma odpowiednią wysokość to pierwsze klęka a później siada i tak w koło wstaje siada itp :0 ale te nasze dzieciaczki robią postępy z dnia na dzień!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mój mąz tez zawsze u nas myl okna ale ostatnio nic nie robiłam wszystko zaniedbywałam i postanowilam sie poprawić i wziąść za siebie 🙂Nikoś pieknie sam siada z leżenia,wstaje sam chodzi koło łóżka,puszcza sie a ja wtedy malo zawału nie dostaje bo on jeszcze nie ma równowagi i leci.ze stania tez klęka i siada i z siedzenia tez kleka pierwsze i wstaje,czasami poleci do tyłu ale nie płacze,tez dziś byliśmy 2 razy na spacerku i po pierwszym spacerku przyszliśmy na obiad zjadl i poszedł spac na 2,5h i jak wstal zas na spacerek.dziadek zrobil Nikosiowi piekny karmik(ptasznik) taki domek z dwoma filarami obity gontem piękny,dałam go na taras bo Nikuś tam zagląda pare razy dziennie bo tam ptaszki przychodza to teraz beda miec swój domek.wczoraj dalam Nikosiowi pierwszy raz ser żółty starlam na tarce i na kanapeczke,smakowalo mu.mój Nikos zawsze pieknie spał od paru miesiecy budzi mi sie do 3 razy w nocy i chce jesc i przutulać.ostatnio czytalam ze dziecko bedzie potrzebowało teraz dużo bliskosci mamy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Milena pisałaś że pojawiło się coś suchego u Twojego synka, byłaś u lekarza? może najpierw posmaruj czymś tłustym, ja smarowałam wazeliną, balneum baby, emolium - czasem coś pomoże, żeby Ci lekarz zaraz jakiejś alergii nie wmowił. Albo odłóż Cebion.
I ja podawałam tran ale lekarka doradziłą żeby do 18mies jednak dawać tylko D3
Ja wróciłam z pod przysznica, słysze że Miś płacze, już dobrze się zanosił, a maż kóry spał obok nawet nie słyszał 😠 a potrzeba było mu tylko kołderkę przesunąć bo nie mógł się Michał odwrócić. Co za facet 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam 🙂
tak to z tymi chłopami czasami jest 🙂 chociaż Kuba akurat do nich nie należy bo on słyszy szybciej niż ja 🙂
Jadę dzisiaj z Amelka na targi do mojej firmy już się nie mogę doczekać spotkania z wszystkimi 🙂 a za oknem przepiękna jesień aż chce sie żyć!!! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A my dopiero się obudziliśmy niedawno.
Leżakujemy z Gabisiem w łóżku i odpoczywamy.
U nas też słoneczko świeci i chyba po południu zrobimy sobie rodzinny spacerek do parku.
Mój B. też nie słyszy Gabrysia,ostatnio poszłam się kąpać B. leżał z Gabrysiem ja wracam mały płacze a B. śpi ale się wściekłam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wita wszystkich dopiero teraz od rana na zakupach byliśmy z NIKOSIEM 🙂 u nas tez piekna pogoda jak wstanie zas na pole zmykamy.własnie dzwoniłam do lekarki i powiedziała zeby nie dawac narazie tranu tylko D3 a tran od 2 roku życia i tez go odłoże,smaruje mu to balsamem nawilżajacym i tak jak by schodziło.doktorka mi jeszcze powiedziała ze warto podawac ten cebion na jesien-zima ale tak 3 tyg i przerwa 🙂ale ja narazie odlożyłam bo nie wiem po czym te plamki ma 🙂dzis Nikos miał pyszna rybke na obiadek z ryżem cukinia i marchewka super smakował obiadek nawet mi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
100 dla Hani 🙂
U nas ciepło 21 stopni...
Gabiniu poszedł z tatą na spacerek 🙂
Milena no właśnie Gabiś ma takie małe puzlle piankowe i super się nimi bawi jak mu ząbki wychodziły to były najlepszymi gryzakami.My mu chyba te większe kupimy na Mikołaja bo to ma być skromny prezent a pod choinkę dostanie rowerek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...