Skocz do zawartości

Lutóweczki 2012 | Forum dla mam


timecontrol15_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
tynka 😮 ja nie mam czasu dostawy z polski z ubrankami poukladac 😠 co do policzkow to lekarka nam powiedziala ze to grzyb 😮 dostalismy krem i smarujemy pomaga dzieki bogu bo mial strasznie czerwone !!!!!!!!!!!!!!
z ciemiucha tez walczymy smarujemy oliwka na to czapa i jesli jej nie sciagnie to wyczesujemy ,marcel nienawidzi szczotki
moj maly chyba zaczyna zabkowac slini sie jak nie wiem prawie pochlona rozek sciereczki a doistal jesc 🙂 😁 😁
wczoraj przylozyl sobie grzechotka 😁 😁 😁 ale sie zdziwil 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • monisiaj22_m

    1131

  • konefka_m

    1074

  • olcia157_m

    1118

  • aniag070_m

    886

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Daniel też się ślini, ale to nie zęby. Pomiędzy 2-3mcem życia dojrzewają ślinianki podobno, stąd te ślinienie. N. też miała w tym okresie, a zęby wyszły jej jak miała prawie 7,5mca.

Gdzieś kiedyś czytałam, że ślinienie sie tez może być oznaką chorób, m.in. obniżonego napięcia mięśni, w tym przypadku w oklicy ust, bo nieodpowiednio są zaciskane... tylko mój chyba nie ma z tym problemu, przynajmniej nie zauważyłam nic niepokojącego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
evelcia napisał(a):
moja natalia dostala pierwszego zeba w 6 msc wiec zapewne marcel slini sie na moj widok 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 zarcik 😉
[/URL]" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />


hahaha dobre 😁 😁 😁

kurde nie straszcie, chociaz moj jak zacisnie dzioba to koniec, smoka mu na chama wyrywac musze wiec chyba oki z miesniami 😮
Tynka zazdraszzczam wypranych firanek bo ja sie ok kilku m-cy zbieram do tego ☺️
Aale z Marcelka sliczny i silny Zolwik 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

monisiaj22 napisał(a):
Dziewczyny a jak to jest z orzechami wloskimi?
mam tego od groma i uwielbiam ale boje sie jesc bo slyszalam ze moga strasznie uczulac 😮


Mojego bardzo uczuliły,zsypany był jak cholera.... przedwczoraj zjadłam migdały (idiotka :/) i tez go zsypało,czerowne plamki ma.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
To my na urodzinkach Mojej chrześnicy 😆
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/844/urodzinki.jpg/][IMG]http://img844.imageshack.us/img844/29/urodzinki.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/714/img0510mt.jpg/][IMG]http://img714.imageshack.us/img714/7161/img0510mt.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Co do owoców to ja tylko jabłka i banany jak na razie 🥴 W dżemach i sokach wiśnie i porzeczki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja bym nie ryzykowala z orzechami, a tym bardziej z truskawkami - podziw 🤪, ja to nawet czekolady sie boje jesc, bo moj Adrian jest alergikiem i mala juz i tak po nim odziedziczyla alergie na kosmetyki - toleruje tylko bambiono jak on :/.

z owocow jem - brzoskwinie, jablka, banany, kiwi, gruszki, porzeczki, maliny, agrest [ dzemy, galaretki ] i z tym owocow wszystkie soki, dzemy itd 🙂 bo jesli jesz jakis owoc to automatycznie mozesz jesc przetrwy z niego.

TU sa porady zywieniwe dla kobiet karmiacych 🙂 polcam - ja korzystam i mala nie miala ani razu kolki 🤪 klik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczyny, ja jem od początku pomidory, a niby tak bardzo uczulają, do potraw używam tez przecier, nie koncentrat, naturalny przecier pomidorowy. Jadłam też wczesniej pomarańcze, orzechy wszystkie już jadłam. Dzisiaj znowu pozwoliłam sobie na fasolę. Jadłam gołabki z kapustą. Cały czas uzywam cebuli do potraw i dzisiaj nawet zupę doprawiłam czosnkiem. Pora już jadłam kilka razy. zawsze obserwuję trzy dni. Ale mój gwiazdor i tak puszcza tony bąków, więc czy jem potrawy powodujące gazy czy nie i tak puszcza bąki, więc nie widze potrzeby ograniczać az tak bardzo. Podobno do 2mca trzeba uważać, a później powoli wprowadzać. Jem też bardzo dużo nabiału, ale to dlatego, że nie biorę żadnego preparatu z wapnem, wiec przy takim żarciu jakie uskutecznia mój syn, to moej kości będą biedne. Poza tym to co na nas działa uczulająco lub wzdymająco niekoniecznie będzie tak działac na dziecko. Aha czekoladę tez jem, musze nadrobić te 2,5mca na diecie cukrzycowej, a coooo 🙂

Co do wagi to mój chyba żre najwięcej z tego co widzę 😮
Waga urodzeniowa 2840gr
1mc 4130, więc przytył 1290 przez miesiąc
2mc 5500, więc przytył 1370gr przez następny miesiąc

Podobno dziecka nie można upaść na cycku 🤔 Tak stwierdziłą pani ekspert żywieniowy z forum.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzien dobry dziewczyny ,
konefkaale ty zielona odrazu wiosne poczulam 😁
moj maly lezy z pielucha na glowie i zasypia a ja z kawka przy kompie szukam ciemnych zaslon do sypialni 😠 🙂 zobaczymy czy padnie
co do wagi moj urodzil sie z 3860 i dlugi byl 52 z jakies 3 tyg temu mial 6300 i 62cm nie wiem czy to duzo czy nie 🙂
ach bym zapomniala moja madra corcia nabawila sie owsikow szlak mnie trafil jak mi powiedziala ze ma robaczki na kupie !!!!!!!! znowu musimy wszystko od poczatku sterylizowac 😠 ale jak jej mowilam myj łapska i nie wyjmuj gumy z gęby to sie smiala razem z tatusiem tacy madrzy a dzis tatus bedzie biegal po aptekach po lekarstwa 😠 naprawde jak nie urok to sraczka 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziewczyny 🙂

wczoraj opyliłam Ninę mojej mamie na prawie 4h,a my wyskoczyliśmy sobie na zakupy, w środę też ją daję na służbę i śmigamy do kina z mężem 🙂 grzeczna jest to babcia chętnie z nią zostaje,a my mamy trochę oddechu uffff 🙂

w ogóle Łobuziara tak się chichra,że my razem z nią, fajnie że już bardziej kumata jest. Też się ślini strasznie i wg mnie to tak jak Martusia pisała ślinianki, dlatego jak widzę potok z ust to zakładam śliniak, bo wolę go zmieniać niż ciuszki co chwilę 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry,

Nic mi się nie chcę 🤢 a dzisiaj sobota więc przydałoby się ogarnąć 🤢

Evelcia Ty sie ciesz, że to tylko owsiki. Zresztą to chyba jeden z najłagodniejszych pasożytów ludzkich, więc spokojnie. Podziękuj jej lepiej, że nie załapała glisty ludzkiej, a to też tylko i wyłącznie z brudnych rąk. Glista sieje duże spustoszenie w organiźmie, uszkadza m.in. układ nerwowy...

Ja sama też miałam na tym punkcie obsesję i w dzieciństwie oglądałam swoje kupy, ale mnie to ominęło. Teraz Natalię tak uczulam, że normalnie nie spuszczam z niej oka, a ona ciągle grzebie w ziemi, a później dotyka buzi.

Jak przyjechałam do TR to mąż kupił mi kota, rasowego Vana, białego z dwukolorowymi oczami, bo ja kocham koty, niestety z jakiejś chyba wadliwej hodowli. Zaraz po zakupie okazało się, że miał tasiemca, kooooooooooooooszmar, oszczędzę Wam opowiadania, bo az mi się słabo robi. Tak się biedak męczył, a my razem z nim, że nie dało się go odratować i musielismy go uśpić.

Jak N. albo D. złapie jakieś świństwo to chyba się pochlastam!

Miłego weekendu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry 🙂 🙂
U nas podobnie bez przerwy przypominamy starszej córce o myciu rąk a ma już 10 lat 😮 😠
Wczoraj zważyłam małą ma 5015 g, przy urodzeniu 3540 g, raczej należy do tych drobniejszych, (jest na 25 centylu) podobnie jak starsza siostra, jedzenie to nie było jej ulubione zajęcie.
Pozdrawiam i życzę miłej soboty 🙂 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej dziewczyny 🙂u nas z waga podobnie jak u agnes1978 mamy zblizone pomiary i ten sam dzien ur. przy ur Nikus mial 3560 a wczoraj 5100. juz reka odczuwa ten maly ciezarek 😉 wlasnie probuje mi zasnac na rece 🥴
powiedzcie dziewczyny czym smarujecie twarz maluszkow?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...