Skocz do zawartości

Lutóweczki 2012 | Forum dla mam


timecontrol15_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Kamilo trzymam kciuki by wszystko u neurologa było w porzadku.
A co do wagi to nie słuchaj lekarza!!! przecież każde dziecko jest inne jesli rodzice sa duzi to dziecko tez jest większe itp.
Moja kolezanka ma dziecko 7 miesięczne i jej mała wązy 7,2 kg - przecież niedługo nasze dzieciaczki bedą tyle wazyć ale u niej to normalne to jak sie urodziła miała 2100g i 52 cm a jej mama ma 141 cm wzrostu wiec mała poszła po mamie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • monisiaj22_m

    1131

  • konefka_m

    1074

  • olcia157_m

    1118

  • aniag070_m

    886

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Adrian moj jest drobny, wiec pewnie to ma po nim 🙂.

Tusiek, mala w domu wczesniej mi slicznie glowke podnosiła, na raczkach prostych. Ale od 3 tyg jak sie ją polozy na brzuszek to tylko lezy :/, nawet na chwile nie podniesie, albo jak jej sie zachce to na sekunde :/. I ma za bardzo bark spiety, i te raczki za mocno napiete :/.
No zobaczymy - musi byc dobrze: ) dobra rehabilitacja zalatwi wszystko w razie czego 🙂 i sa gorsze problemy niz przykurcze : P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Po kąpieli zastosowałam mąkę ziemniaczaną stary sposób zobaczymy czy podziała. Wiecie co pożaliłam się i chyba już lepiej z moimi cyckami (dają mleko 😁) Od południa karmiłam tylko jedna piersią i mała się najadała była szczęśliwa i gadała z mamą po cycusiu 😆 Co prawda nie za bardzo lubi jeść z lewej piersi i trzeba się ostro napocić przed podaniem cycusia ale nawet z tym dziś dałyśmy radę 😆 Dzięki dziewczyny, że jesteście, że jest się komu pożalić. Bo kto mnie lepiej zrozumie jak nie Wy 😘 😘 😘 dla Was kochane 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ale zajebisty film obejrzalam wlasnie Human Trafficking lub polski tytul Dziewczyny Z Przemytu drugi raz go widzialam i tak samo przezywam, polecam goraco ale nie na noc bo silne emocje wzbudza dla wrazliwcow 😉 ale naprawde jest mega zrobiony!!!!!!!!!
Mlody odsypia dzisiaj wczorajsza akcje, czy wasze dzieciaczki maja zimne karczki czasami? moj ma, nie wiem co zrobic bo kolderka jest przykryty, zdarza sie to Waszym Bablom?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witajcie.
Monia ja u Hani tez nie czułam zimnego karku.
Dziewczyny mąka podziałała nie ma śladu po tym zaczerwienieniu 😆 Ja dziś padam na ryjek bo karmiłam dziś córkę w nocy co 3 godziny na śpiocha. Czekam teraz kiedy się zmęczy zabawą na macie i idziemy spać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
my na szczescie tylko raz o 3:15 jedlismy, a po tym cholernym szczepieniu maly nie chce sie zlapac butli, jak zawsze dostawał przed snem tak teraz wyrywa sie ;/
nie zapytalam ile za ile teraz kolejne szczepienie, za 6 tyg prawda?
Ewka jak postępowałaś z tą mąką?
Moj synek dostał chyba jakiego uczulenia, podejrzewam ze od dzemu truskawkowego, chociaz jadlam go już tyle razy :O
ma na buzi czerwne kropki z małą białą kropeczką w środku, to moze być potówka?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Karmiłam co 3 godziny bo chcę mieć pokarm a piszą, że karmienie nocne jest bardzo ważne a moja Hania tak normalnie to budzi się tylko raz w nocy na karmienie.
Ania to jak najbardziej może być potówka. Co do maki to po myciu osuszyłam skórę i potem na wacik troszkę mąki i tak jej to przypudrowałam. Moja mama mówi, że to nawet na odparzoną pupcie jest świetne i nie uczula.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ewka to ja dzis tez to wykonam na moim synusiu 🙂 slyszalam kiedys o tym ale jakos wylecialo mi z glowy.
mozecie mi doradzic jaka mate kupic, jaki maja Wasze dzieci?
chyba ze ktoras ma na zbyciu fajna?
Hania wyglada jak baletnica, ale mama stroi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja mam mate z muzyczka dodatkowo, brat mi kupil w Anglii a raczej Azizkowi 😉 wcale nie musi byc jakas fisher price byle miala zywe kolory no i muyzyczke, ta co mamy to pozytywka porusza tymi palakami dodatkowom.
a ja jestem chora na maxa wczoraj bralam po jednym paracetamolu ale dzisiaj uderze po 2 tabletki. No i zapomnialam cerazette wziac 🤢
Dziewczyny myslicie juz o nastepnych Bablach?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witajcie mamusie.
Moj maly w koncu spi w dzien. Mam z nim ciezko. Ciagle w nocy sie budzi co 3 h i pije mleko, padam na ryj. A najlepiej bo w dzien nie spi, nie raz mu sie zdaza przspac dwa razy po pol h lub 1 h. Ja mam problem by wyjsc na dwor, bo jak wyjdzie slonce to jest ponad 30, a za 15 minut jak sie schowa jest 20 stopni. Tez nie wiem jak go ubierac. Zmieniam ciuszki po 5 razy. Najbardziej marznie w stopy. Wiec wole siedziec na tarasie, bo w razie czego czy chce pic z butli a nie moje to nakarmie. Tez mam ciezki wozek gleboki i nie dam rady go sama zniesc. A w spacerowce to jest przypiety pasami, nie ma sie jak wyciagnac. Tez w nim siedzi a nie lezy, wiec spanie na siedzaco nie jest dobre. Dzis mam swoje swieto. We Wloszech dzis jest dzien matki. Moj maly ma katarek wyciagam mu rano kozy, tylko jak mam to robic to mi serce boli, bo on sie tak drze jakby go ze skory odzierali.
Dziewczyny sliczne macie dzieciaczki, nic nie mowie o o ubrankach dla dziwczynek. Juz widze co bedzie jak beda starsze. Istna rewia mody. 🙂 🙂 🙂 🙂
Nawet nie mam czasu zmienic zdjecia malego. Spadam zjesc sniadanie, jak jeszcze spi. 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej
Mój mały przegina dzisiaj po tej szczepionce.Ciagle by na raczkach,gdy go odkładam to pisk i płacz.Nie poznaję swojego dziecka.Padam na ryj ! 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej
my na szczepienie idziemy jutro,ale biorę jedno ukłucie, ostatnio tragedii nie było, tylko troszkę marudziła,więc mam nadzieję,że tym razem też będzie dobrze...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...