Skocz do zawartości

Lutóweczki 2012 | Forum dla mam


timecontrol15_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • monisiaj22_m

    1131

  • konefka_m

    1074

  • olcia157_m

    1118

  • aniag070_m

    886

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
a taki serial ogladamy pretty little liars
http://www.filmweb.pl/serial/Słodkie+kłamstewka-2010-556945
niby o licealistkach ale jest dużo intryg I całkiem fajnie się oglada, ja to w ogóle mam fazę na seriale,ogladam Chirurgów, Gossip Girl, Pamiętniki wampirów, Hart of Dixie, ogladałam jeszcze One tree hill I Gotowe na wszystko ale juz te seriale się skończyły :-( na wakacjach nie emituja odcinków sezony koncza się w czerwcu a kolejne leca dopiero we wrzesniu lub październiku, wyjatkiem jest własnie PLL, leca przez wakacje 🙂
dopiero mi dziecko zasnęło, wyobrażacie sobie że ten mały łobuz przekręcił się w wózku na brzuch? 🤪 kombinował chyba z 10 minut pomału pomału I fik na brzuszek, myslalam ze padne tym bardziej że już ledwo się miesci w tym wózku 😆 ogólnie dzisiaj był taki pobudzony że masakra dobrze że u rodziców to mnie trochę wyręczali z bratem I siostra 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rosswell pamiętam bardzo dobrze,zawsze chce mi się ryczeć jak słyszę tą piosenkę z początku. Chyba Dido śpiewała.
W ciąży namiętnie oglądałam Grey's Anatomy,codziennie o 19stej nikt nie mógł mnie ruszyć 😉 Teraz tv mało co oglądam,Tomek na dvd ogląda "zakazane imperium" też jakiś serial.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja tez uwielbiam seriale, no ale wlasnie przerwa jest :/. A tak to razem z Adim katujemy:
-californication
-dexter
- greys anatomy
-hart od dixie
-breaking bad
- bananowy doktor
- pretty little liars , ale to tylko ja ;p Adrian nie lubi
- white collar

ja to tv nic nie ogladam, wszystko na kompa sciagam i ogladam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tusiek ja też wychowana na tych serialach, szczególnie uwielbiałam Roswell 🙂 ja ogólnie bardzo lubię ogladać seriale, chyba bardziej niż filmy I dużo czytam, a przepraszam czytałam bo teraz to nie mam czasu na takie przyjemnosci 😜
kurde Kamila nie wiem, ale jak bym miała obstawiac to podejrzewałabym Melissę, myslę że to nie jest ani Jenna ani Garret bo to by było za oczywiste. Ten serial jest na podstawie serii ksiazek I kiedys gdzies czytałam że tym całym A jest niby bliźniacza siostra Ali, która ja zabiła ale chyba serial sporo odbiega od ksiażek więc nie wiem, jeszcze ten Noel jest jakis dziwny to też może być on, chodził przecież kiedys z Mona
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja tez mysle ze to Mellisa, nie lubie suki 😠 😠. w ksiazce Mona okazuje sie"A", czyli jak narazie w filmie, z ytm ze rezysezy mowią, ze serial inaczej sie bedzie konczyl niz ksiazka 🙂. Jenna ma bardzo fajna postac 😉, w sumie odbaswialabym tez na Wrena, tego doktora, albo i brata Alison. SAma nie wiem ;p strasznie to pogmatwane, wiem napewno ze Lucas im pomaga :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tynka dokładnie ta piosenka Dido- Here with me jest cudna mam z nia sporo wspomnień z gówniarskich lat, pierwszy raz tańczyłam przytulańca przy tej piosence ale to było dobre ponad 10 lat temu hehe,możei nawet ze 12 lat hehe ach te wspomnienia 😁
ja ogladam online na tej stronce- www.iitv.info wykupuje sobie limit na miesiac, nie chce mi się sciagać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a ja sie na tych serialach chyba zatrzymalam. Teraz nie ogladam seriali. Za to kocham dokumenty. A teraz czytam "przeminelo z wiatrem" w tym tempie dkoncze za pol roku :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mi Rosswel nie przypadl do gustu, ale Jezioro Marzen, Fiorella Zbuntowany Aniol,Dr Quinn, Domek na prerii i moj najukochanszy film ANIA Z ZIELONEGO WZGORZA jej ksiazki i filmy co jakis czas odswierzam
ahhhhhhh i jeszcze Beverly Hils 90210 ! no a pamietacie ksiazke Dzieci z Bulerbyn? nie pamietam jak sie to pisze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzieki dziewczyny 🙂
czyli jesli ma umowe na stale to albo ja zostawia do konca ciazy albo nic nie zrobia?
ja ogladalam zawsze chirurgow dr haus gossip girl a i zbuntowany aniol uuuuuuuuuuu to byl hicior 🙂
teraz jak obejrze z ranca na dobre i na zle to jestem z siebie dumna 🙂
kurde ten moj marcel taki nie dobry ze szok ,jak widzi laptopa albo klawiature to bialej goraczki dostaje 😠 😠musze go odciagac ,a kombinuje jak tylko sie da ,jak tak dalej bedzie to wyrosnie z niego agent na calego
tusiek zyczymy powodzenia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aleksandra86 napisał(a):
Malwino a jaką umowe miałaś? Bo jeśli o prace to należało Ci się tak jak mi do dnia porodu - pracowawca nie płacił tylko ZUS a jesli umowę "śmieciówkę" czyli o dzieło lub zlecenie to nie miałaś żadnych praw :/


Olu moja głupia szefowa chciała żebym założyła firmę i była u niej na kontrakcie ale ja byłam na tyle mądra,że się nie zgodziłam bo musiałabym tam spędzić cały rok...A uwierz mi,że z tą babą i jej całą popieprzoną rodzinką ciężko wytrzymać.Także pracowałam "na czarno" i mogłam odejść kiedy tylko chciałam...I całe szczęście,że przepracowałam tam tylko i aż 3 miesiące ciąży...No ale musiałam odejść bo nawet nie mogłam chwilę odpocząć mimo,że szefowa wiedziała o ciąży no i oczywiście nadal traktowała mnie jak śmiecia z resztą jak każdego z pracowników .Jak sobie pomyślę o spotkaniu z nią to mnie strzela a muszę odebrać od niej swoją książeczkę sanepidowską .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Malwina wspolczuje z taka szefowa, dobrze ze odeszlas.
Evelcia, ja nie podgrzewam mleka dla mlodego bo nie lubi, zagotowuje wode i odstawiam do wystudzenia w dzbanku. Riccardo lubi jak mleko ma tem. pokojowa. A z tym utrzymywaniem tem. 37 na mleko to jeden wielki bzdet. Wiec jak zrobie mleko dorzucam biszkopta teraz mam z merlina bezglutenowe od 4 misiaca/. One sa z witaminami. Wrzucam i sam sie rozplywa. Zupki jak wyciagam z zamrazalinka to tylko ogrzewaja sie do tem. pokojowej i tak podaje. Jedynie kaszke jak robie wieczoen to 50 ml zagotowuje i dolewam chlodniejszej by kaszka mogla sie dobrze rozpuscic, dorzucam kaszy manny ugotowanej osobno i studze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej dziewczyny!!!
To chyba rzeczywiście wina tej pogoda u nas wczoraj był skwar jak cholera a w nocy bezdeszczowa burza ale tak wiatr szalał że masakra i Amelka była marudna chyba przez to prawie cały dzień na rękach:/:/ A dzisiaj pospała do po 8 ( z 3 pobudkami:/) i teraz znów zasnęła ciekawe ile pośpi, bo zaraz mam mieć gości kuzyn z Lublina przyjeżdża z córeczka i żoną 🙂
Karolka no mi też właśnie bardzo się podobają kolczyki i w sumie wszystkie moje znajome które mają córeczki poprzebijały im już uszka i ja też byłam na to w 100% nastawiona a teraz już sama nie wiem... :/
Aha i oczywiście gratulacje pierwszego ząbka to drugi dzieciaczek z ząbkiem u nas prawda???
Tusiek mega kopniak na szczęście!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,
trzymam kciuki za Martę !!!! 🤪
My też na szczepienie dzisiaj a na 15stą rehabilitacja. Nie wiem sama czy to dobry pomysł, no ale chcę żeby Alek "wynormalniał" do wesela 😆
Karolka wesel mam w tym roku dość 🤢 pięć... no i wiadomo każde po kieszeni uderzy,na wszystkie musimy iść,bo akurat Oni wszyscy byli u nas.
Ola, Amelka jest tak śliczna,że jej nawet takich ozdób nie trzeba 😉 Znajoma przekuła córce (7 miesiecy uszy i wygląda spoko,w reszcie jak dziewczynka. Bo tak to 1000% wykapany Tatuś i nie widać było,że to dziołcha 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Evelo jak ma umowe o prace na czas nieokreślony to nic nie może zrobić jest nietykalna jak umowe o prace na czas określony - w zalezności kiedy jej sie kończy umowa bo jeśli przed terminem porodu to umowa zostaje przedłuzona na czas całej ciąży a jak kończyłaby jej sie po porodzie np urodzi 20 listopada a umowe ma do końca listopada to jeszcze macierzyński jej sie należy 🙂
A umowami na zlecenie i o działo to już inna bajka :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...