Skocz do zawartości

Lutóweczki 2012 | Forum dla mam


timecontrol15_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
My mamy taki sam jak Tynka teraz chcę kupić taki http://allegro.pl/nuk-fc-disney-miki-butelka-kubek-niekapek-150-ml-i2872457766.html bo Hani wybitnie odpowiada ta firma 😉 butelki smoczki itd. Ja też jestem zadowolona bo po tylu myciach butelka wygląda o niebo lepiej niż ta z tt która używana jest sporadycznie.
My dziś byliśmy na spacerku w lesie miejskim Hanka była przeszczęsliwa 😉 pośmigała troszkę na nogach a jak się zmęczyła to usiadła na tyłek i tyle 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • monisiaj22_m

    1131

  • konefka_m

    1074

  • olcia157_m

    1118

  • aniag070_m

    886

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
konefka my mamy ten z NUKA i super by był tylko jak by sie z niego nie lało po przekręceniu niekapka w dół NIKOŚ sie nim bawi i chlapie bo go to bawi 🙂z miękkim ustnikiem mamy!u nas wkoncu śnieg zaczoł padać może wkoncu sanki uruchomimy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzięki dziewczyny za wiadomości śliczny ten co Ewka dawała z myszka miki ale w sumie trochę drogi :/ hmmm.. nie wiem na co się zdecydować i czy wziąć z twardym ustnikiem? bo te +12 to już są z twardym a teraz ma z miękkim i nie wiem czy będzie chciała z twardego pić!! U nas woda nie bardzo idzie:/ póki co tylko bobo fruty odchodzą!
aha no dzisiaj zjadła bez marudzenia cały słoiczek obiadku co prawda malutki ale cały i bez kombinacji!! ale się ciesze 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja tez musze sie pochwalić!
ADa zjadła NA RAZ dwa sloiki deserku 🤪 🤪 ale malo jadla w dzien, bo 3 lyzki kaszki, 100 ml mleka i kotleta mielonego tylko i to pol :/
niekapek mam najzwykleszy kup[iony w sklepie za 16 zł :P z miekkim, ale NIC sie nie wylewa jak Ada go przerwaca, i to takie wieczko tez jest gumowe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ale nam zlecial szybko weekend.
Olcia ja bym z checia sie z toba zamienila. Super wstac o 10 lub 11. Moj mlody jak zwykle wczoraj padl o 18 i o 4 wstal.
Amelce moga isc zeby jak ma rzadsze kupki. Ja polecam kleik marchwiowo-ryzowy z hippa jest rewelacyjny. Ja tu szukalam i nie moglam znalezc. Okazalo sie, ze moja tesciowa go kupila w aptece. http://www.doz.pl/apteka/p2902-Hipp_ORS_200_kleik_marchewkowo_-_ryzowy_200_ml. Malwina kuruj sie.
Spoznione zyczenia dla 11 miesieczniakow.
Tez podawalam manadrynki ale je obieralam nawet z blonek. Przy tym sie narobilam jak glupia. A wy jak podajecie mandarynki z tymi blonkami czy bez?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
konefka napisał(a):
Udało się jestem w 1 trójce 😆 😆 😆

Tak sobie myślę o co chodzi i albo nie doczytałam albo trzymasz nas w niepewności :P
U nas noc oki 🙂Wstaliśmy ok. 10 🙂
Dzisiaj mamy na obiad dorsza,mały będzie zachwycony bo bardzo lubi rybkę.
Znowu będą Gabrysiowi ząbki szly bo dwójki obie u góry ma białe 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ewa gratulujemy i życzymy dużo zdrówka 🙂
Ale fajnie 🙂
Tylko Wy ciężarówki nie zapomnijcie o forum na mamusiach 🙂
Kamila no właśnie ciekawe kto będzie zamykał pierwszą 3 🙂 Ja się nie piszę.
Właśnie muszę do grzebologa się wybrać po zmianę tabletek na plastry.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzięki dziewczyny 😉
U nas termin będzie na wrzesień 😉
Za tydzień postaram się pojechać do lekarza 😉 albo jeszcze troszkę poczekam tylko sobie bhcg zrobię 😉
Myślę o całkowitym zaprzestaniu karmienia piersią teraz karmię 1 lub 2 razy w nocy. Od 2 dni mąż karmi w nocy z butli Hanię a ona do niego przez sen mówi mama mniam mniam 😉
Niby karmienie nie szkodzi dzidzi ale jak pomyślę jaką mam uboga dietę przez te uczulenie Hani to jakoś mnie martwi ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
[color=purple]aaa super Ewka gratulacje!!!![/color]
ale się ciesze i zazdroszczę Ci ja tez chcę!! ale kurcze co z tym karmieniem u nas zrobić????? ja czytałam że nie nie jest wskazane karmić i być w ciąży:/:/ a ty mówisz że to nie szkodzi??? hmmm.. to już nie wiem 😞 a no tak bo ty masz bardzo uboga dietę ale już wszytko na dobrej drodze do oduczenia całkowitego Hani wiec dasz radę 🙂
Ja na razie stresuje się tym pójściem do pracy o zostawieniem Amelki a ty nie będziesz musiała wracać tak jak planowałaś od września 🙂 a jak to jest będziesz do porodu na wychowawczym czy jak to działa???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...