Skocz do zawartości

Lutóweczki 2012 | Forum dla mam


timecontrol15_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • monisiaj22_m

    1131

  • konefka_m

    1074

  • olcia157_m

    1118

  • aniag070_m

    886

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
U nas dziś piękna pogoda byłyśmy już na spacerku rowerkiem i powiem szczerze, że na razie rezygnuję ze spacerówki rower spisuje się zarąbiście 😆 a na dłuższe trasy będę ciągać wózek duży. Hania też nie chce za rękę chodzić 🥴 i jak ja złapie porządnie, że się uwolnić nie może to się tak małpiatka złości, że chce się kłaść na chodnik. Powiem wam, że zawsze krzywo patrzyłam na rodziców prowadzających dzieci na szelkach a teraz się zastanawiam czy awaryjnie ich nie mieć.
Wczoraj moje dziecko spędziło ponad 2 godziny w bajkolandzie. Furorę zrobił basen z piłeczkami i zjeżdżalnie. Hanka w tych piłkach ryła jak dzika, rzucała nimi i piszczałą z zachwytu. Na urodzinkach były jeszcze 2 dziewczynki o 3 miesiące od niej starsze to mamy były w szoku, że Hanka taka odważna i że tak śmiga samodzielnie 😆 w przyszłym tygodniu muszę się koniecznie z nią wybrać tam jeszcze raz ale tak na spokojnie bez takiej ilości dzieciaków.
Mamy opanowane kolejne nowe słowo 😆 banan czli banban 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczyny ja tylko na chwilkę.
Zaczęły mi się egzaminy i jak na razie idzie rewelacyjnie same 5 i 4.
Gabrysiowa nocka dzisiaj lepiej ale niestety ja chodze jak z krzyża zdjęta,bo jak nie nauka to Gabryś i tak w kółko.
No ale idzie ku dobremu,dzisiaj większy apetyt ma maluszek i pospał ładnie dziadkom a ja w spokoju mogłam siedzieć w szkole do 18(!) ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
🙂
gratuluję 5 i 4 🙂
super że Gabryś zdrowieje 🙂
u nas spacerówka odgrywa ważną rolę 😉 wszędzie chodzimy po nogach 🙂 na chodnikach Emilka nie jest wyciągana z wózka, dopiero jak dojdziemy do celu to może biegać do woli 🙂 🙂 nie protestuje ładnie siedzi 🙂 z Olą było podobnie 🙂
w przeciwnym razie chyba nigdzie byśmy nie dotarli albo trwałoby to wieki 😜
u nas piękne słońce 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć !
Malwina współczuję tego zapieprzu w szkole- powiem tyle,mam podobnie. Mi dzięki Bogu Alek nie płacze,ładnie śpi i wszystko ok,ale dochodzą co raz to nowe obowiązki:
-Wczoraj dowiedzieliśmy się ,że wszyscy mamy mieć certyfikat z ang na poziomie B2. Szkoda,że nie powiedzieli nam o tym tydzień przed obronami...
-Od przyszłego zjazdu zaczynam podyplomówkę,więc mam już zajęte 3 weekendy w miesiącu.

A ślicznie chodzi,wczoraj opiekowała się nim moja mama i zachowywał się całkiem przyzwoicie,zważając na to,że jak znikam z pola widzenia to jest armagedon 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej! U nas wczoraj była burza ,ale też było słonecznie,a dzisiaj zachmurzone niebo.

W czasie choroby Czarkowi przebiły się dwa zęby,ma już 16 -cie.Mam nadzieje ,że piątki trochę poczekają 🤨. Już jesteśmy prawie zdrowi,jeszcze tylko kaszel nam został i delikatny katar.

Malwina gratulacje i powodzenia dalej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam się 🙂
Malwina gratuluje 🙂!!
Co do pasty - my uzywamy elmexa 0-6 lat.
Haneczka jest sliczna 🙂 i jej 'braciszek' w brzuszku tez 😁
Tynka, no no kobieto 😁 rob testa 😁!
ja bym sie chyba zajebała jakbym byla w ciazy 🤢

Sory laski, ale nie pamietam wszystkiego ☺️ 😞( tylko te najnowsze.

Ja we wtorek mialam zabieg na tego palucha, nie usunał mi całego paznokcia, a tylko czesc, co nie zmienia faktu, ze mnie boli i do wczoraj byłam non stop na przeciwbolowych, rozciał mi calego palucha - 5 szwów, jeden mi sie juz zerwał sam od chodzenia, boli mnie jak jasny chuj jak chodze :/ a jutro musze isc z młoda na szczepienie.. kule bede musiala pozyczyć od babci :P inaczej nie dojde, ledwo po domu w kapkach chodze.
Ale sie w zabiegowym umielismy 😁 bylo 2 stazystow, chirurg dawał mi znieczulenie a ja w tym czasie w torbie grzebałam za dowodem :P, potem jak mi lyzeczkował palca to spiewali mi zeby zagłuszyc ten dzwiek 😁 no myslalam ze skonam tam ze smiechu. Podwójna dawka znieczulenie zaczeła dopiero na mnie działac :P. We srode mam isc do poradni chirurgicznej zeby to ktoś skontrolował. Ciagle leje mi sie z tego osocze. Dziś cos mi sie przesuneło to już ogolnie myslalam, ze zejde i masa krwi z osoczem fuj. Dobrze, ze Adrian i tesciowa pomagaja, a to Adusie wezma na spacer, a to maż moj kochany wszystko za mnie robi :P a to sniadanie, kawke, obiad, kolacje, pampersy zmienia, ale juz do pracy wrocil wiec musze sobie jakos radzic 🙂.

była u mnie delegacja z Sokółki 😁 znaczy się babcie musiala byc na badaniu w Warszawie, podejrzewają u niej raka, krew jej z organizmu ucieka.. w przeciagu 2 miesiecy miala podana 16 razy krew 😞 te badanie było ostatnia deską ratunku, bo inne nic nie wykazały, a tu dupa.. nie zrobili jej bo miala cukier za duzy ( musi miec do max 150, ona nigdy takiego nie miala ), a jest cukrzykiem, badanei to PET-CT prywatnie prawie 6 tys kosztuje. Niewiadomo co do dalej z nia bedzie :/ Nie dba o siebie zupelnie, gorzej jak z dzieckiem, mozna jej mowić i my i lekrze mowią zeby zaczeła dbac o siebie, trzymac diete, ruszac się.. to jak do slupa.. na noc zjadła wefli z toffi, herbate cukrem słodzi ( cukrzykiem jest!!! ) no masakra jakas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na test za szybko 🙂 poczekam normalnie na okres i zobaczymy co dalej. Wiem że napewno druga ciąża by mnie zmobilizowała do ogarnięcia wszystkiego przed porodem. Nie wiem czy nie poszlabym szybciej na zwolnieniei brała nianie do alka tylko na 4 godz by móc się uczyć. Nie byłoby tragedii ale ze szczęścia też bym nie skakała . Co tu gadać. Się okaże . Nie używam pasty dla alka. Ja teraz też mam problem z ósemka. Ale dentystka powiedziała ze mimo kieszonki ząb próbuje się sam wybić i trzeba czekać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kamila współczuję bólu 🥴
Malwina gratulacje!!!
My nie używamy jeszcze pasty do zębów. Moja Hanka uwielbia myć zęby najpierw myje jej ja lub mąż a potem ona sama troszkę i za każdym razem jak trzeba odłożyć szczoteczkę to jest pisk 😁 Gdy wchodzi do łazienki to też prosi o szczoteczkę 😆
Hanka uwielbia ryby więc staram sie aby 2 razy w tygodniu miała je na obiad.
To nasz nowy pojazd 🤪
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/827/dscn6328f.jpg/][IMG]http://img827.imageshack.us/img827/6673/dscn6328f.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Ja zaczęłam 5 miesiąc 😆 jutro wizyta u lekarza 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
🙂 🙂
my jeszcze nie używamy pasty, Emilka, podobnie, bardzo lubi mycie ząbków, największa frajda jak towarzyszy jej Ola 🙂
teraz Malwina już tylko matura 🙂 🙂
a ja myślę Tynka że to jeszcze nie teraz i trochę jeszcze poczekacie na następnego dzidziusia 😉 🙂 zdążysz wszystko ogarnąć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Coś się nie mogłam zalogować, kiszka normalnie.

Ja też nie używam pasty, ale już będę robić podchody, w końcu to tylko maźnięcie szczoteczki. Najmniej fluorowana jest elmex dla małych dzieci, nie pomylcie tej junior, która jest już dla dzieci chyba od 5-6 lat?, która ma więcej fluoru. Używałam jej jak N. była mała. Teraz N. używa Aquafresh dla mlecznych ząbków od 0-6. Innych nie lubi, a na wszelkie owocowe słodkie ma odruch wymiotny, zupełnie jak ja :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
My mamy paste zendium dla dzieci. Riccardo nigdy nie polykal i myjemy juz tak od pol roku. Ponoc paste trzeba wybrac taka jaka smakuje dziecku, tak mi powiedzial dentysta.
Pochwale sie maz na imieniny kupil mi rower http://www.decathlon.pl/btwin-forme-5-id_8188896.html . Juz opanowalam jazde z Riccardem. Mialam na poczatku problem bo od czasu studiow nie siedzialam na rowerze. A za tamtych czasow jezdzilismy po gorach. Super sprawa. Mlodemu bardzo sie podobala. Chwytal mnie za bluzke z tylu. Kasku nie zdejmowal. Mamy wzdluz rzeki piekna sciezke rowerowa. Bardzo mu sie podobalo. Od niedzieli jest u nas 23 stopnie. Chlopaki kapali sie w rzece. A Ricci tez sie dar bo chcial.
Gratulacje dla nowych zeboli. 🙂 🙂 🙂
Haneczka ma swietny powoz. Konefka pisz jak przyjdziesz z wizyty.
Malwina gratulacje skonczenia szkoly majac malego szkraba przy sobie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
My robimy porzadki. Tyle Ricci ma rzeczy, ze sie gubie. Popoludniu wybieramy sie na rower. Konefka jedno dziecko malo. Widzialam duzo kobiet z dwojka i to jeszcze takich malutkich. Ricci odkryl drzwi jezdzace balkonowe i caly czas sie nimi bawi. Tak samo u gory. Dzis mi na drabine wlazl na sama gore. A ja tylko zajrzalam do lazienki na 1 sekunde. Dobrze, ze sie mlody zawsze trzyma mocno.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dziewczyny cztam was ale nie mam sił odpisywać całe popoludnie do wieczora siedzimy na budowie tak się ciesze mury rosną do góry 🙂 Nikoś goni ucieszony po działce najbardziej interesuje go betoniarka 🙂 na wieczór nasza trójka pada spać.juz ledwo patrze na oczy.pogoda super zakładacie czapeczke dzieciakom bo ja jak nie wieje to sciagam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...