Skocz do zawartości

Lutóweczki 2012 | Forum dla mam


timecontrol15_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • monisiaj22_m

    1131

  • konefka_m

    1074

  • olcia157_m

    1118

  • aniag070_m

    886

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Tak sobie właśnie przypomniałam, że rok temu wracałam ze szpitala po 4 dniowym leżakowaniu i próbie wywołania porodu. Było mi cholernie smutno, że wracam bez Haneczki w ramionach a z drugiej strony cieszyłam się że walentynki spędzę w domu i jeszcze wyskoczę na jakieś dobre jedzonko 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ale sliczna Emilka ! jak prawdziwa Ksiezniczka!
a ja dzisiaj pochlonelam tone slodyczy i chipsow ☺️ chyba okres sie zbliza. No i juz mam dola bo jnutro do pracy a tak fajnie byulo siedziec z Azizkiem w domku 😞 spalismy dzisiaj od 17 do 20 i teraz Synek jest wulkanem energii haha ciekawe o ktorej zasnie 🤪 🤪 🤪
a torcik przzesliczny!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mój piskwuś poszedł spać w końcu 🙂
Jutro Walentynki i coś trzeba dobrego na kolację zrobić 🙂
No i nie wiadomo co z Bartka piątkowym wolnym i zła jestem bo od 9 muszę siedzieć w kolejce do gina a na 11 mam do lekarza z Gabrysiem.Najlepsze jest to,że do gina pierwsze wchodzą ciężarne a inne kobiety muszą siedzieć i czekać.
100 dla Emilki,torcik super a Emilka jak mała księżniczka wyglądała,pierwsze co zwróciło moją uwagę to "cukierkowe" buty 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Trzymamy kciuki za rodzenstwo dla Haneczki.
A dlaczego nie bedzie USG?
Ja bylam wczoraj trzeci raz na USG wszystko ladnie sie oczyscilo. Nie musze brac lekow oczysczajacych. Za kazdym razem dostaje po 3 zdjecia. Wszystko jest na kase chorych. Nie mowiac jak traktuja dobrze pacjeta.
Moj synek biega, zwala wszystko. Musze bardzo uwazac. Mlody sam juz wchodzi na lozko. Otwiera wszystkie szafki i wszystko wyrzuca. Wczoraj nawet do drzwi wejsciowych wkladal klucz, denerwowal sie bo brakuje mu kilku cm by siegnac. Lepiej bo jak siegnac do czegos nie moze to bierze zabawke i nia popycha co chce dostac.
Marta zyczymy zdrowka.
Wszystkiego najlepszego dla solenizantow.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć,

Ewa, szkoda, że bez USG, no ale cóż, w końcu to Polska.
Agnese, smutne to co piszesz. Ale chyba już niedługo będziecie mogli się postarać znowu o malucha.
Nie pamiętam co miałam jeszcze pisać. Zero koncentracji dzisiaj.
Dalej jestem chora, jeszcze ten antybiotyk szajs, wykończe się zanim go zjem do końca. No ale dzieci już zdrowe, więc ok. N. już wczoraj poszła do przedszkola, D. dzisiaj.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej! szybkiego powrrotu do zdrowka dla mamusi!
duzo milosci dziewczyny na te walentynki 😘 ja dzisiaj mam 9 rocznice slubu kurcze i z rana pozarlam sie z moim 😠 w sumie to troszke moja wina bo chcial mi zrobic niespodzianke i zabrac mnie na kolacje to ja pytam co z dziecmi a on ze mamuskei zamowil!no to mi cisnienie podniosl i nici z radosci! nie mam zxamiaru tesciowki prosic o pomoc skoro ona sama nie widzi moich dzieci i nie pomoze przy nich 🤔 kurde i dzien do tylka ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Martuś jeszcze raz dużo zdrówka 😆
Nie no jak poproszę lekarza to on mi USG bez problemu zrobi ale to dodatkowe 50 zł ale może na Walentynki zrobię sobie prezent a co 😆 😆 😆
Dziewczyny kupowałyście jakieś sukienki na allegro podczas ciąży? Możecie coś polecić?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Agnese jak leżałam w szpitalu to średnio każda mama miała min jedno pożegnanie fasolki za sobą. Też myślałam że to takie niespotykane, a jednak. U nas mówią że po 3 mies można się starać. Nam się udało 🙂
wszystkiego dobergo na Walentego
Ewka zdaj relacje jak wróciśz 🙂
Marta zdrowia dla Ciebie
my mamy kolejnego, ósmego ząbka. Natrafiłam na moment jak się przebil rano, i kropelka krwi się pojawiła. Uf może noc będzie lepsza. Michał wiercił się całą noc, ja przebudzałam się na każde kwękanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Konefka pisz jak wrocisz co i jak? ciekawe czy corcia czy synek?
Szkoda, ze w PL trzeba za kazdym razem placic. Dla kobiet w ciazy powinny byc jakies przywileje.
Agunia jeszcze wszystko mozesz nadrobic.
Marta kuruj sie.
Aniag070 wiesz ja myslalam, ze sobie to w jeden dzien wylumaczyam i mi przeszlo, ale psychicznie to chyba jestem slabym czlowiekiem. Mimo, ze to byl 10 tydzien. To i tak ciagle o tym mysle. I chyba nie chce sie juz wiecej stresowac. Moze tak mialo byc, ze Ricci bedzie sam.
ZYCZE NAM WSZYSTKIM BY TEN DZIEN BYL NAPRAWDE WSPANIALY.
Malwina i co? jaka sukienke wybralas?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Konefka trzymamy kciuki 🙂
Agnese jeszcze nie wybrałam nic,pochodzę dzisiaj po sklepach po południu to może coś znajdę dla siebie.Nie mam siły ostatnio myśleć o tym wszystkim bo ciulowo sie czuję,ciagle boli mnie głowa i młody jęczący,dzisiaj od 1 do 4 go nosiłam bo wył 😞
Marta dużo zdrówka dla was 🙂
Również życzę Wam kobietki i Waszym rodzinom dużo wspaniałości w dniu Świętego Walentego.
Ciekawe co mój ukochany wymyśli 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Amisia dziękuje pięknie wszystkim ciociom i maluszkom za życzonka 🙂
Tynka ja kupiłam kilka tych bajeczek ostatnio jak polecałaś i rzeczywiście sa super bardzo ładne kolorki i fajne te wierszyki i też umiem już na pamięć i najlepiej jest jak Amelka pokazuje myszkę i mówi pipipi 🙂 🙂 🙂
pewnie czytałyście już u mnie na fejsie mam awarie w domu wczoraj cos sie porobiło i połowę sprzętów w domu nam popaliło i najgorsze że piec od centralnego nie działa i musimy palić w kominku i Amelka ciągle do szyby idzie katastrofa dzisiaj ma przyjechać serwisant imam nadzieje ze naprawi chociaż ten piec bo nawet sie umyć nie ma jak... :/
Ja co do szczepień mam takie podejście jak Tynka idę szczepie traktuje jako konieczność i nic nie czytam!!! tez na dniach będziemy się musiały wybrać bo mamy w 13 miesiącu szczepienie!
u nas pchacze robią furrore a ostatnio ten co można na nim siedzieć i się odpychać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej!
Wszystkim dzieciaczkom życzę dużo zdrowia i uśmiechu 😉 😘


Dziewczyny mam INTERNET doczekałam się jupi! 😎 Więc wracam do pisania mam nadzieję że na stałe już. Dodałam parę fotek do galerii jak ktoś by chciał zobaczyć jak teraz Adaś wygląda 😉
Adaś już coraz ładniej chodzi dwójki mu wychodzą i wyjść nie mogą coś ale jemu to nie przeszkadza 😉
A u mnie stara bieda. Kończę praktyki jutro weekend w szkole ehh
Z moim T. już troche lepiej zaczeliśmy się dogadywać i nie wyzywamy się już może wejdzie nam to w krew oby! Trochę się oderwałam od domu teraz niby 5h dziennie mnie nie było ale zawsze coś innego. Byle do wiosny!!!! Już mi się zbrzydło siedzenie w domu 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aga śliczna Emilka tez jak księżniczka i jakie ma buciki cudne a torcik pierwsza klasa!!
a odnośnie bucików napiszcie mi dziewczyny czy wasze maluchy chcą chodzić w butach czy im nie zakładacie, a jak zakładacie to jakie??? bo Amelka nie chce żadnych butów:/:?

Agatka super że jesteś!!!!!

No i wszystkiego naj... na walentynki 🙂 🙂 🙂
Wiecie ja chodziłam prywatnie w ciazy do gin ale za każdym razem miałam USG i płaciłam 50 zł za każda wizytę!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witaj Agatko 🙂 przepraszam za przekręenie imienia Twojego Adasia na FB ☺️
jednak potrzeba było dla Waszych relacji trochę dystansu, ja też uważam ze ja bede sie lepiej czuła jak wyjdę do ludzi, choć nie narzekam na mojego męża, to raczej moje psychine "ja" potrzebuje odświeżenia 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dostałam od meza zajebiste perfumy 😁 zolte pumy 🙂 ja kupiłam mu 2x bokserki jedne z napisem ' jestem królem w domu, ale rzadzi żona " 😁 drugie " piwo lepsze od chleba, gryżć nie trzeba" 🙂

Ściełam dla Ady grzywe 😉 wyglada jak mała MI 😁DD

Agata, to super ze OK jest 🙂
Olcia, ja dla Ady nie zakładam butow po domu, bo po co? jedyie na spacer kozaczki. Ortopedzi sie wypowiadają, ze dziecku najlepiej boso lub w skarpetkach 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja mojemu synkowi też nie zakładam butów mimo że już chodzi, zakładam bawełniane skarpety i na takie specjalne skarpety antypoślizgowe.

ps. mam nową klawiature i literka "c" mi źle wchodzi, więc słowa z "ch" przekręcam - a nie jestem dysortografikiem 🤢 to wina klawiatury, jak patrze na moje wypowiedzi o aż ręce załamuje, jakie literówki 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej !
My zakładamy buty na 2-3 godziny dziennie. Nie podobało mi się,że Alek zaczyna stawiać stopy od razu na paluszki. W butach tego nie zrobi,ładnie stawia nogi.Mamy takie tylko inny kolor
To firma Befado,mają piękne wzory dla dziewczynek 🤪
Nie wyobrażam sobie żeby cały dzień nosił buty,nie widzę takiej potrzeby ale myślę,że te kilka godzin mu nie zaszkodzi.
Malwina czy Ty dzisiaj przypadkiem nie na wizytę do ginekologa? 😆 Skąd te bóle głowy 😉
Agnieszka strata boli... Pozwól sobie pocierpieć to naturalne,nie wymagaj od siebie że będziesz od razu twarda i silna.Nie musisz. Oczywiście to wasza decyzja czy Ricardo będzie mieć rodzeństwo czy też nie,ale pomyśl jakie oparcie masz we własnej siostrze. Nieraz ratujemy się z bratem pożyczkami kasy bez wtajemniczania ani rodziców ani mojego męża. Pewne więzi są niezastąpione,ale Ty też jako bliźniaczka wiesz dokładnie o co chodzi 😘 Niczym się nie zniechęcaj,nie myśl za dużo. Trzymam za ciebie kciuki jakąkolwiek decyzję podejmiesz.
Za mną chodzi myśl o kolejnym dziecku.Tak sobie "obliczam" i chyba w grudniu zaczniemy się starać...Dzisiaj na dyżurze w pracy zobaczyłam jak rodzeństwo 6letnie i 3 letnie razem się bawiło,normalnie świat nie istniał,oni zajęci sobą. bardzo mi się to spodobało. Chciałabym żeby różnica nie była zbyt duża,nie ma na co czekać. Tak sobie rozkminiam,że mając obecną pracę dobrze byłoby się tutaj ekhm.."wyrodzić" bo wiem,że raczej na 97% wrócę na to samo stanowisko ,magistra też już będę miała...odchowam trochę drugie dziecko,wrócę do pracy i może zacznę szukać czegoś w zawodzie. HAHAHA jestem tylko ciekawa co na mój pomysł powie Mąż jak wróci 😉 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tynka masz racje z rodzenstwem. Cos sie ta strona nie wyswietla co wkleilas.
http://www.befado.pl/o-nas/befado-opiekunem-malych-stopek?showall=1 ja jak bylam w Pl kupilam takie sandalki. Nakladalam je tylko na 1 h lub krocej by sie przyzwyczajal do butow. babka w skpeie mowila by kupic takie z otwartymi palcami bo dzieciom strasznie poca sie nogi i miala racje. Wiec Ricciemu kapcie ubieralam na 1 h by sie przyzwyczail. Buciki z tej firmy sa dobre bo mozna dobrze otworzyc jezyk i wlozyc stope. Wszystkie dzieci jak im sie chce zalozyc bucic podkurczaja palce i moj tez tak robi.
http://www.eobuwie.com.pl/product-pol-44933-Kozaki-BARTEK-11931-0KK.html tej firmy mamy kozaki. Jestem bardzo zadowolona z nich. Riccardo juz od 2 miesiecy chodzi. Pierwsze 2 tygodnie ciezko mu bylo w kozakach chodzic, jednak teraz w nich super smiga. Kozaki sa dobre pod tym wzgledem, ze sa ocieplane i jak dziecko siedzi w wozku to mu nozki nie marzna, a tez w nich moze biegac po wodzie bo sa nieprzemakalne. Tu sa jakies dziwne ceny. Ja jak bylam w Pl w listopadzie to za kapcie zaplacilam 56 zl a za kozaczki 119 zl.
Moj bawi sie rowerem i krzeselki, caly czas grzebie przy zapieciach. Musialam przewrocic krzeselko bo wtedy moze swobodnie manipulowac przy pasach i zapieciu. Teraz to nawet zajal sie kolkami. Nie wiem to chyba bedzie jakis mechanik. Nic go nie interesuje tylko by grzebal przy roznych rzeczach.
W domu jak chodzi zakladam mu skarpetki antyposlizgowe bo jedank od kafelek ciagnie zimno. A niestety w goscinnym mam kafelki.
ja nie moge zmienic zdjecia w profilu???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...