Skocz do zawartości

Lutóweczki 2012 | Forum dla mam


timecontrol15_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Wszystkiego najlepszego Monia 🙂
A my dzisiaj mieliśmy dzień zakupów:kupiłam sobie kozaki,Gabryś dostał kozaki od babci no i Bartek też ma już buty na zimę.
Pojechałam,straciłam kaskę i nawet wysiedziałam do końca na wykładach.
Najlepsze jest to,że najprawdopodobniej od 24 listopada do świąt Bożego Narodzenia będę u moich rodziców bo będę miała egzaminy już.Z jednej strony fajnie ale z drugiej nie bardzo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • monisiaj22_m

    1131

  • konefka_m

    1074

  • olcia157_m

    1118

  • aniag070_m

    886

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
o kurcze Kamila to u Was rzeczywiście zima na całego!! ja jeszcze śniegu nie widziałam i chyba póki co nie będzie bo niby wieje mocny wiatr ale jest 15 stopni i pada deszcz!!!
My byliśmy szwagra na 30 posiedzieliśmy do 7 bo Amelka była padnięta i zasnęła mi w krzesełku do karmienia jak jej dawałam kaszkę nie zdążyliśmy jej nawet wykąpać no i teraz się boję co będzie z nocą bo jeszcze czas zmieniają i pewni koło 4 się obudzi i będzie wyspana masakra :/
a u nas ta siateczka na owoce sie nie sprawdziła Amelka woli jeść normalnie i kolejna rzecz obok szeregu butelek leży w szafce :/ hmm.. może przy następnym się przyda 🙂

kurcze ja tez nie mam na zimę ani butów ani kurtki bo w tamtym roku przechodziłam w starej a później w siostry płaszczu a zresztą mało wychodziłam więc mi nie trzeba było i teraz by co kupić tylko buty toby się z dwie pary przydały elegancka wyjściowa i wygodne nieprzemakalne na spacery ciekawe co Kuba na to 🙂 bo ja już niestety nie mam żadnych pieniędzy bona wychowawczym nie dostaję nic 😞

Tak jak mówiła że Monia będzie zazdrościła śniegu 🙂 🙂 No tak to było że spadł śnieg poszłaś na spacerek i na drugi dzień Azizek był 🙂 🙂 🙂

Monia sto lat spełnienia marzeń zadowolenia z synka i żeby z mężem wszystko się ułożyło dołączyłaś do mojej grupy wiekowej 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Olcia, maskara z tym snigiem, od 5 rano pada i do tej pory jeszcze, nawet na chwile nie przestał :P teraz jest ze 4 razy wiecej niz na zdjeciu :PP ciemno to nie mam jak zdjecia zrobic, ale jest maskarka!!! :P wogle chodnika nie widac :P
ja dla Ady nie mam tej siateczki, tez woli jesc normlanie 🙂 daje jej noemalnie banana, a ona sobie go gryzie 🙂 ale gruszke wbijam na jej plastikowy widelec i je sobie 🙂
zabki jej ida na gorze, bo jest nie znosna, wojowałam z nia do 21:30 zeby zasneła, dopiero jak jej posmarowałam zelem to padła , ogolnie ona zeby mogła to by non stop na brzuchu wszystko robiła :/ a ja sie boje zeby na brzuchu spała i ja odwracam co chwile jak usypia, a ona znow na brzuch i krzyk jest ze jej nie pozwalam :/ ale jak juz zasnie to spi na plecach jak ja odwróce :P nawet jesc chce na brzuchu :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzieki dziewczyny za zyczenia niedawno wrocilismy maz zabral mnie do restauracji w najlepszym hotelu w stolicy 🤨 zjadlam urodzinowa tarte.napilismy sie zajebistej kawusi i jutro siedzimy w domu bo rodzina sie zjechala. No i czeka mnie depilacja bede syczec jutro ciekawe ile wytrzymam. I co wytrzymam. Aziz jest wniebowziety bo duzo ludzi i kazdy go zagaduje i bierze na rece wiecie ze tu ludzie podchodza do wozka i caluja ot tak dzieci bez pytania u nich to jest normalne ze podchodza do obcego dziecka i daja buzi dzisiaj to dosziadczylam wlasnie w pl to jest nie do pomyslnenia
Aziz wczoraj ugryzl mnie w sutka myslalam ze sie porycze juz 2 raz my sie zdarzylo i do tej pory mnieboli okropnie az troche krwi poszlo. Gyzon maly
Stwierdzilam ze Aziz jak pojdzie do zlobka to bedzie wniebowziety bo on juz z daleka jak widzi 🤔 jakikies dziecko albo Dzidzi to.zaciesza a jak jeszcze ma okazje dotknac szczypnac. Albo za wlosy pociagnac to az piszczy ze szczdscia Dzik maly.
U nas siateczka sie nie sprawdzilz kompletnie Azizkowi daje w lapke owoca i wcina. Chlebek uwielbiapnad wszystko woli tak jak haneczka od ciastek i innych rarytasow . A mam pytanko bo ost dni Aziz pije w wiekszosci mleczko i herbatki w sumie co chwila wcina troszke chlzbka a tak to kawalek owoca i 2 male danio- niestety bo tu nic innego dla dzieci nie ma- no i kawzki rano i wieczorzm gesta ze az lyzka staje 😜. KASZKI. i martwie sie ze malo bo obiadkow to nie je w ogole. Juz tak z tydzien nie je nie wiem mam nadzieje ze przejdzie.
Ale sie.rozpisalam. dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A tak w ogole to mamy.karmiace piersia jeszcze jak u was z libido bo u mnie wynosi - 100. No kompletnie nie mam ochoty na seks juz mezowi ze 2 miesiace nie daje odstailam kilka dni temu tabsy bo to moze od.nich nigdy tak nie mialam ale obilo mi sie o uszy ze jak sie karmi piersia to libido.jest nizsze . Co do tabletek to nie plznuje dziecka zdecyduje sie nz spirale jednak bo ciagle zapominam o tabletkach i juz pewnie moje hormony sa tak rzjechane ze szok przez to
Dobra spadam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Monia spóźnione ale szczere życzonka urodzinowe. Dużo, dużo zdrówka i miłości. Wytrwałości przy dzisiejszym zabiegu 😆 Spełnienia najskrytszych marzeń. Buziaki 😆
Jak tam babki zmiana czasu u nas wyszło oki Hania pospała dłużej więc dzień zaczęliśmy normalnie 😆 Wczoraj większość dnia spędziła sama z tatą jak przyszłam wieczorem na karmienie to myślałam, że mnie udusi tak się do mnie tuliła 😆 Gdy ja nakarmiłam powiedziałam, że wychodzę dałam buziaka zdobiłam papa i poszłam a ona nie płakała. Cieszę się bo wiem, że moje dziecko sobie radzi z rozstaniami 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam!!!
no u nas zmiana czasu w miarę oki bo bałam się że o 4 będzie Amelka wyspana ale pospała do 6:15 a spać poszła kilka minut po 19 więc 12 godzin spała w szoku byłam 🙂
Ale jest zimno szok a ja bez kurtki w kościele myślałam że umarznę:/ jutro po tej tomografii muszę wstąpić na jakieś zakupy bo nie będzie na wszystkich świętych w czym iść jak będzie takie zimno!!!
Monia powodzenia na zabiegu a co depilujesz wszytko??? i tak tradycyjnie tym ich robionym woskiem?????
Ja nogi już od kilku lat depiluję woskiem od kiedy chodziłam do szkoły kosmetycznej kupiłam sobie sprzęt ale co innego za żadne skarby bym sobie nie dała!!!!
a co do seksu to może rzeczywiście coś w tym jest bo mi też kompletnie się nie chce a tabletek żadnych nie jem!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
MONIA wszzytskiego dobrego, dużo miłośći, pociechy z Azizka, zrozumienia w małżeństwie
Miś mój mały ma katarek i kroche pokaszluje, zakładam że ząbki idą, bo pcha pieluszke do buzi. Możecie mi napisać co moge profilaktycznie mu podawać żeby nie biec odrazu do lekarza? Psikam solą i maść majerankową daje, a może jakiś syrop czy coś?
U mnie już nie pada śnieg, topnieje to co napadało.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej dziewczyny u nas tez biało Nikoś był w szoku jak popatrzał za okno 🙂 tez ma katarek ale mysle ze to od zębów ale wrazie czego go inhaluje i ładnie odciągam nosek.teraz śpi juz 2 raz dziś 🙂 ja mam spirale i jak nigdy mam ciągle ochote na sex nawet na jakies wymyślane pozycje mnie bierze 🙂 haha a przed ciąża nie miałam tak bardzo ochoty na sex ciągle było boli mnie głowa jestem zmeczona hahaha mąż teraz w siódmym niebie 🙂 nikos podchodzi do chodzika staje i pcha go a raczej leci za nim po całym domu tak chodzi 🙂 wybieramy sie zaraz do babci,nasza trójeczka gotowa na zimę i na elegancko i na sportowo na sanki 🙂 🙂 rekawiczek mam do NIKOSIA chyba z 5 par.jutro ide do fryzjera 🙂 a to uczulenie co ostatnio wam mówiłam to ma po dżemie truskawkowym bo przestałam dawac i znikło 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja używałam wicka na stopy ale wcześniej smarowałam kremikiem aby nie było bezpośrednio na skórę. Tak zalecił nam lekarz. Pomogło.
Monia jak tam depilacja? 🤢 Napisz też czy Aziz siada? Moja Hania zaczyna chodzić przy meblach ale usiąść to jeszcze nie usiadła 😆 Dziś byliśmy w szoku bo powiedziała ze 3 razy kotek 🤪 wcześniej mówiła kot i miauczała a dziś taka niespodzianka 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nina od tygodnia wciąż gada i gada i gada,a jak nie gada to śpiewa, czasem aż głowa boli, wydaje różne dźwięki, naśladuje i zaczęła chichotać pod nosem, gestykuluje rękami jak sobie coś tłumaczy.

A teraz już sama pcha ten jeździk z fisher price'a przed sobą i sobie z nim chodzi a raczej biega,bo wg mnie te kółka co w nim są powinny mieć jakieś większe tarcie,żeby był opór przy chodzeniu, no ale sobie radzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tusiek Toruń podoba mi się bardzo to miasto z duszą 😆 byłam tak niestety tylko raz i to dawno temu więc z pewnością zmieniło się tam bardzo.
W szoku jestem, ze to nie jest naprawdę szpital 😮 a dziś nowy odcinek 😆
Od wczoraj podaje Hani kaszkę sinlac i na szczęście smakuje jej. Dla mnie to wygoda bo tak to już na głowie stawałam i się zastanawiałam co jej szykować bez mleka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej dziewczyny wspominałam wczoraj ze jedziemy do dziadków i jadąc mieliśmy wypadek masakra auto skasowane Nikoś siedział w foteliku nic mu sie nie stało tylko bardzo sie wystraszył az sie zaniósł ja złamana noga w kolanie uszkodzone 3 zęby z przodu warki pokaleczone broda rozwalona a mąż cały,wczoraj od południa wszyscy w szpitalu spedzilismy wrócilismy na 20 masakra Nikosia przebadali porzadnie usg brzucha itd.ja miałam punkcje kolana ściagana krew ałaaaaa i szyna w środe kontrola i wiadomosc czy sie wyleczy samo i starczy rehabilitacja czy operacja i moje biedne zeby ...... ale i tak sie cierze ze żyjemy Baba wymusiła nam pierszeństwo na skrzyżowaniu i mąż odbił na szczescie bo by uderzył w bok babie a tam siedziała jej niepełnosprawna córka i my zatrzymalismy sie na słupie silnik rozwalony calego przodu do kół nie ma podłóżnica i mężowi poduszka wystrzeliła a moja poduszke dzien wczesniej wyłaczył dobrze coś go tkneło bo nie byłam zapieta i by mnie zabiła.wszystko mnie boli musze sama sobie dawac zastrzyki w brzuch nie moge chodzic mąż wzioł urlop do niedzieli a co dalej nie wiem.tak sie bałam o Nikosia ale fotelik zdał egzamin ani go nie ruszyło!baba przepraszala ze wogule auta nie widziała odrazu policja i pogotowie i zawieżli nas do szpitala.a od domu do tesci mamy 5 km i wypadek mielismy na 800m przed tesciami 😞 boli mnie to kolano spac nie mogłam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
O matko Milena no to ładnie Boże dobrze że to się tak skończyło!!!!!!!!!!!!!!! To ty siedziałaś z przodu???? Jejku ja nie wiem czy bym jeszcze wsiadła do samochodu a zwłaszcza z dzieckiem po takim czymś!!!! Kuruj się teraz bo jak mąż wróci do pracy to jak sobie dasz rade sama???

Ja już po tej całej tomografii niby miałam na 9 ale przyjęli mnie o 10:30 :/ polska służba zdrowia.... :/ no ale na szczęście Kuba sobie z Amelką dał rady przyjeżdżam a Amelka smacznie spi, kaszka zjedzona więc jest oki 😉 Teraz Kuba popędził do pracy a ja ma chwilkę dla naszego forum 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...