Skocz do zawartości

Marcóweczki 2012 | Forum dla mam


izunia1986op_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Spadajcie grubasy, ja musze jeszcze 10 kilo zrzucić i nie wiem już jak bo też lenia mam hahaha, ale się wezme :P

Ej wiecie jaka bania, moja chrzesnica chodzi do przedszkola i wszystko byloby fajnie gdyby nie jeden gnojek co bije wszystkich ;/ Ostatnio Matylde jak siedziała na kiblu walnal w głowe deklem i chyba tak sie zrazila ze teraz popuszcza w majty a od dawna nie sika ;/ Do tego policzkowanie i inne bitki w normie. Raz jak siostra zaprowadzila małą rano to inna dziewczynka juz plakala bo ten młody ją pobił. Dziecka nie winie, ale kurde rodzice to jacys patole i takie zachowanie chyba z domu wynosi. Kiedys wracaly z babcia do domu za nimi to ojczulek caly czas go klepał i wydzierał ryja. A potem Matylda uderzyła babcie bo 'coś'. Panie przedszkolanki sobie 'nie radzą' bo nic do dzieciaka nie dociera. Wkurw na maksa, nie raz sie z nimi gadalo i nic się nie zmienia. Nie wiem, musza chyba wspolnie z innymi rodzicami napisac jakas petycje o wydalenie tego dzieciaka :| Młody patol rośnie i juz cierpia na tym inni. Ehh.

Tez se piwko strzelam, a co.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ewcia_m

    1877

  • izunia1986op_m

    2844

  • kasia_sztuk_m

    1738

  • sztunia_m

    1650

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
leliva widziałam cie w stroju, jestes dupa :P

ej ale ja też osattnio przez to podrzeranie nocne przytyłam dwa kg i to jest straszne
mnie to mega wkurwia
łaże na ten aerobik ale to chyba za mało jakos na mnie
jeszcze by sie dieta przydała a z tym narazie krucho

a dzisija miałam zajecia fitnessu z inną babką i ona pokazałam nam cwiczonka, jutro to chyba zdechnę
i jest nowy smieszny sprzet jakby połówki piłek napompowanych, na tym się np. staje i trzeba utrzymac równwagę a przy tym cwiczyć

nadgoniłam troche na chacie
i niemoc mnie ogarneła
ide jeszcze zrobić piekne swieczniki
i wyprasować obrus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To o czym piszesz to jest BOSU - uwielbiam!!!
cwiczy się na tym jak na stepie, ale mocniej daje w kość

Mówisz że dupa, bo częsci ciała na które narzekam były pod wodą 😉 Nie no, nie ma tragedii, ale wiem jak mogę wyglądać ważąc 6kg mniej i do tej wagi niestannie dążę. Na razie bezskutecznie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witamy sie z rana 😘

dzieci spaly z mama 🤪
mlody na podlodze sie bawi

jestesmy na etapie uczenia sie podawania czesc,papap,taki duzy jest Alanek
i jest juz calkiem calkiem
wczoraj sam tesciowej podal reke jak powiedziala''czesc Alanku''

ja to chyba najwiecej z Was wszystkich tu przytylam w ciazy
walcze z tym dupskiem,ale kijowo
waga mnie wkurwia
bo w spodnie sie mieszcze,a ta w miejscu pokazuje 😠


Sztunia ...powodzenia w przygotowaniach
sama bym chciala u Ciebie byc 🤪
zycze,zey sie Wam wszyzstko udalo tak jak sobie wymarzylas 18-ste urodziny 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe u mnie tyż wieczorkiem było piwo 😁 Teraz mi grozi przytycie lekkie, bo praca siedząca i już tyle ruchu nie będzie. Póki co 56 kg jest, więc dla mnie i przy moim wzroście w sam raz. Mi brzuch wystawał nawet jak ważyłam 45kg w wieku 15 lat już przy swoim aktualnym wzroście i już się chyba z tym pogodziłam 😜 Pierdzielę. Umiem się ubrać tak by nie było tego widać. Piwo dobre jest i będę je pić 😜
Werka przyzwyczajona do towarzyszenia mi przed pracą dziś też się obudziła o 6:30. Nawet nie jest głodna wtedy, tylko spać już jej się nie chce. O 10 zaśnie to my też się przyłożymy, a co. Potem będzie obiadzik Werki (dziś z żółtkiem) i dla mężusia coś pysznego zrobię, bo najkochańszy w świecie jest 🙂 A potem spacer, bo wciąż pięknie na dworze. Taką jesień to ja lubię.
Wczoraj taka laska z pracy co to ją zatrudnili po moim odejściu na zwolnienie opowiadała mi jacy posrani są niektórzy rodzice dzieci w przedszkolu jej córki to masakra. Teraz dowiedziałam się jakby od innej strony, bo ostatnio słyszałam tylko negatywne opinie o opiekunkach, przedszkolankach itd. Wyobraźcie sobie, że jedni rodzice posądzili kiedyś jedną przedszkolankę o molestowanie seksualne, bo podtarła ich synowi tyłek po kupie, bo mał sraczkę i sam sobie nie mógł poradzić. Od tego czasu w przedszkolu rodzice muszą wypełniać deklarację, że wyrażają zgodę na pomoc dziecku w załatwieniu potrzeb fizjologicznych, bo bez tego panie dla własnego bezpieczeństwa dziecku nie pomogą. Niektórzy to naprawdę są trole 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejo
my po okuliście, wszystko okej
dostałam zjebe, bo powinnam z nim co roku być na kontroli, a ja nie wiedziałam ☺️ bo on wcześniak i też był naswietlany, byliśmy jak miał rok, a potem już nie
Ale na szczęście wszystko ok

idę sprzątać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasia_sztuk napisał(a):
leliva napisał(a):
Kurna, Kasia, z tego co kojarzę to Ty ważysz 50 parę kilo - co możesz wiedzieć o wielkim brzuchu??!!

Ja mam brzuch spoko, za to wielkie cztery litery, ale też to pier...le, przywykłam, zżyłam się z nimi 😉

54 kg prawie ważę. Przytyłam prawie 2 kilo i wszystko mi się odkłada w brzuchu i w dupie 😞 jak siedzę to mam wiszący wałek sadła i boczki których nigdy nie miałam, i do tego wcięcie mi zaniknęło 🙂
Ale po rehabilitacji na kręgosłup idę na siłownię, mam dwa kroki więc fajnie 🙂 Michał będzie z małą a ja będę se sylwetkę wyrabiać 🙂

Dwa kilo 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃
Kaśka, co Twoje dwa kilo w porównaniu z moimi piętnastoma - tez na brzuchu i w d....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej
kawa i chwila relaxu
tak leliva to to 🙂
po wczorajszych zajeciach wszystko mnie boli
nie wiem jak ja w tych szpilach wytrzymam
ciasta zrobione
jedna sałatka też
stół rozstawiony
nawet wczoraj miałam wene i zrobiłam stroiki na świeczniki
mój maż się podniecił jakie ładne 🙂
ze az dzis dostałam od niego WIELKIE merci
iekna pogoda czekam na michała i niech idzie z polena
a MAjka u mojej mamy
POla super siedziw krzesłku do karmienia 🙂 wiec teraz juz tam bedziemy jesc

izu fajnie ci sie trafiło ciekawe jak bedzie wygladać

ej kuźwa jestem miekka pała
POla się od jakiegos tygodnia budzi jakos z 5 razy
a mnie nawet budzik nie jest w stanie obudzic
i jak karmie pole to zasypiam i spimy razem w łózku
a trollica mała jest taka że jak otworzy oczy to zaraz mnie za bluske szarpie

lady niektóre matki mają zryte berety na maxa
pierwszym takim kontasktem bede wspołne place zabaw tam czasem dzieja sięakcje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
u nas sie dopiero obiad robi

Alan zje cyca
pozniej my obiad i spadamy na wioche

owoce do sloika i na lonie natury bedziemy jesc podwieczorek

super pogoda na pranie
a moja pralka zjebana 😠
pranie sie juz wysypuje z koszy 😠

Sztunia,no sama jestem ciekawa tego wozka
na zdjeciu super wyglada

Alan mial na obiad rosołek z wiekszymi kawalkami i swietnie sobie poradzil
moze dlatego,ze jak je chrupki kukurydziane to je gryzie i musi lykac wieksze kawalki 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej hej, ja zalatana, jakiegos speeda dostałam.
maz z zuzia pojechali rano na basen, zuśka ponoc tak pływa, ze nikt jej nie dogoni. chyba basen w pzredszkolu robi swoje. i taka zachwycona ze mówi ze mogłaby cały dzien siedziec. jeszcze był meza kolega z pracy z synkiem takim samym to mieli zabawe. az mi sie przypomniało, bo oni sie tak zakumplowali i ansze dzieci jak ja byłam w ciazy i zebym miała spokoj to w soboty lub niedziele chodzili czasami do fikolandu. a teraz zona tego kumpla w drugiej ciąży i znów chodza, tym razem na basen, hehe

oni pojechali, myszka zasneła na prawie 2h, rzadko jej sie to ostatnio zdarza, a ja ugotowałam rosół z kluskami lanymi, przygotowałam kurczaki do wstawienie, obrałam ziemniaki, pokroiłam pieczarki. wstawiłam 2 prania, poprasowałam góre suchego, uprzatnełam w chacie... normalnie az sama jestem zdziwiona co mnie tak naszło. i wstałam wczesniej niz zawsze w sobote. wczoraj zasnełam dopiero po 1, myslałam o tesciowej, i niby niewyspana a tyle energii mam, hehe
kawke piłam jeszcze przed 8.
teraz tatus z dziewczynkami poszedł na spacer a ja mam se odpoczac. obejrze julke moze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratki Igusia 🙂
Ja tak czuję te dolne dwójki, ale jeszcze ich nie widzę

czuję tez u siebie zbliżającą się ciotę
muszę chłopa dziś przycisnąć do siebie haha ☺️ 😜
bo już dawno nic nie było, a jak dostanę ciotę to znów długo nie będzie

szukam jakiegoś przepisu na ciasto, ale jakieś takie wypaśne, mam chęć coś pysznego upiec.

Wiki walczy z butami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej, po spacerku, obiadku i gosciach. była meza siostra. i wyszło ze chyba nie zębolek jednak był winowajca gorączki. mała ma chore gardełko 😞 mówiła ze nie na antybiotyk, ze moze sie tantum verde czy hascoseptem do szczepienia w czwartek wykurujemy. kurde.... i juz wiadomo czemu nie chciała jesc, bolało ją przy pzrełykaniu 😞 och... pewnie ja ja zaraziłam, bo mi juz było lepiej a wtedy ja dopadło. od pon-wt była maruda, a ja do pon miałam jeszcez zwolnienie. dobrze ze reszta ok, bo i za uszka sie łapała (są ok) i jak spi na plecach to tak swistało jej jak oddychała (ale osłuchowo tez ok) tylko te gardło. ale mam nadzieje ze sie wyleczymy. reszta rodzinki przebadana tez ok. ja w sumie amm jeszcze jakies naloty na migdałach, ale to nie ropne, cos tam sie oczyszcza, takze ok jak nie boli. mąż tez skonsultowany, bedzie zył, hehe zuzia gardło am czyste. ale ostatnimi czasy pzrez te spanie okropna maruda. dzis tak marudziła po tym dniu pewłnym wrazen ze poszła spac na godzinke po 16. a potem byli goscie wiec obudzilismy, i tez była nie w sosie. ale teraz jzu poszła do łózeczka, mam nadzieje ze wypocznie i wstanie z dobrym humorkiem 🙂
naprawde nic nie piszecie?? co robicie??

sztunia sie bawi, a reszta?

PS> Iza mzoe został ten pas, bo jka nie ma pasów to bezuzyteczna ta spacerówka. chyba by laska nie ukryła tego faktu przed toba. a jak to wózek, daj linka?? i jaki kolor ze mówisz ze fajny?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratki dla Igusi 🙂
Ja spędzałam dzień rodzinnie. Byliśmy 3 godziny na spacerze, a wieczór nalezał do męża. Szkoda, że weekend taki krótki jest 😞
Dziś obiad u rodziców, moje ukochane ruskie.
Żółtko pięknie się przyjęło wraz ze zwiększoną ilością glutenu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry 🙂
Ja też wczoraj wieczór z mężusiem ☺️

Bartkowi się zrobił wielki krwiak na dziąśle, ja oszaleję... 🙃 no dentysta nas czeka z tą piątką popsutą jak nic i będzie rwanko 🙃
Problem w tym,że u nas na chyba 30 dentystów w mieście tylko jeden przyjmuje maluchy, oczywiście prywatnie z nim pójdę. A on jest czarnoskóry i już widzę jak Bartek dostaje zawału w wejściu 😁 Moje dziecko boi się murzynów 😁 jak miał 2 lata to się w tesco wystraszył i do tej pory są akcje jak jakiegoś widzi 😁 nawet w tv haha

Mała śpi.
Mąż w pracy.
Bartek stęka na zęba i trzyma sobie wacik ze spirytusem.
Ja mam kawę.
ładna pogoda się robi.

Lady, ja to małej już daję normalnie gluten w każdej ilości, nie chce mi się w to bawić, a ona dobrze reaguje, Miesiąc wprowadzałyśmy po trochu, a teraz już z grubej rury 😉
Żółtko też ładnie się przyjęło, a jak smakowało 🙂 mmm...

Wczoraj upiekłam ciasto. miał być wypas, ale potem się oparzyłam i mi sie odechciało 😠
Wiecie, co zrobiłam? Upiekłam zwykły biszkopt. i mówię, pasowałoby go czymś przełożyć.
Wyciągnęłam półlitrowy słoik z jabłkami, podgrzałam je, wsypałam całą galaretkę agrestową, zagotowałam razem i odstawiłam. Biszkopta podzieliłam na dwa placki i jak tamto w garnku ostygło i zaczęło tężeć to położyłam na placku, dałam do lodówki, po pół godz nakryłam drugim plackiem, posypałam cukrem pudrem i wyszło pyszne 🙂 i w ogóle to mi się roi,ze już gdzieś coś takiego kiedyś jadłam haha 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej! Wyspałam się za wszystkie czasy!!! Jedyny plus z wyjazdu męża 😉

Dziś w planie zakupy, spacer po lesie i grill - chyba już ostatni w tym sezonie.

Moje dziecko ćwiczy jogę - konkretnie pozycję psa z głową w dół 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...