Skocz do zawartości

Marcóweczki 2012 | Forum dla mam


izunia1986op_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ewcia_m

    1877

  • izunia1986op_m

    2844

  • kasia_sztuk_m

    1738

  • sztunia_m

    1650

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Ale się rozpisałyście dziś, a ja rano włączyłam kompa, żeby coś skrobnąć i dopiero niedawno zasiadłam 🤔
Idę się klapnąć, obejrzę jakiegoś seriala na necie i idę spać. Dobrze, że chociaż Fifi ma jutro wolne od szkoły, bo dzisiaj miałam jazdę rano. Zuza się obudziła o 7 a chłopa trza do szkoły wysłać... uśmiechęłam się do mamy i jakoś poszło 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kasia_sztuk napisał(a):
meti84 napisał(a):
No w końcu doczytałam, uff.
Kasiula, toż to ja karmiłam tylko miesiąc, po dwóch tygodniach już była tragedia z pokarmem 😞

Aha. A to mi się chyba pomyliłaś z EwciąPm 🙂


Może...

Chyba jednak "Columbo" sobie włączę bo to dobry usypiacz, wszystkie odcinki znam na pamięć 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Najlepszego dla Zulinki 🙂)))

Gulek, witamy no witamy! Rozumiem Cie, ze nie chcesz pisac 😉 Ja tez nie wszystko tu pisze bo kiedys wscibskie oko mojego lubego tu sobie zaglądało hehe (kocham Cie Karolku!!! :***) hłe hłe 😜

Emilia wymiata, a co się będzie fandzolić z kładzeniem do łóżeczka :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
meti84 napisał(a):
Zapomniałam zapytać
Wasze dzidki też tak pierdzą ustami??? Bo ostatnio to ulubiona zabawa Zuzy 😜 Dzisiaj tak ze 20 minut tak sobie pierdziałyśmy, a jaka zadowolona była, że jej wtóruję 😁 Zreszta robi to przez cały dzień, no chyba, że akurat gada 🙃

Dzięki fiku 🙂

Moja też pierdzi buzią 🙂
Stówka dla Zuliki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
meti84 napisał(a):
Zapomniałam zapytać
Wasze dzidki też tak pierdzą ustami??? Bo ostatnio to ulubiona zabawa Zuzy 😜 Dzisiaj tak ze 20 minut tak sobie pierdziałyśmy, a jaka zadowolona była, że jej wtóruję 😁 Zreszta robi to przez cały dzień, no chyba, że akurat gada 🙃

Dzięki fiku 🙂

Moja też pierdzi buzią 🙂
Stówka dla Zuliki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Właśnie, naj dla Zuzi 😘
Fiku no dokładnie, mojemu też się zdarza zaglądać co ja robię i widział, że siedzę na forum. Jeśli chodzi o uczelnię to też nie mogę, bo już pisałam co to za uczelnia, a forum jest publiczne. Powiem tylko, że jestem na takim wydziale, gdzie kobieta to zło, a kobieta mająca dziecko to już zło do potęgi n.
Kasia jak myślisz o przestaniu karmienia to dopóki nie pójdziesz do pracy pokarm jeszcze. Ja żałuje jednego, że po tych 10 dniach wiecznego płaczu z głodu, nie odczekałam drugich 10 zanim dokarmiłam. Położnej posłuchałam i zresztą mąż też się na mnie wydarł, że wyglądam już jak zombie.
Moja nie dała się nabrać na zmianę czasu i zamiast od 7 nie śpimy od 6. Chociaż kładziemy ją zgodnie ze zmianą. 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ggulek napisał(a):
Właśnie, naj dla Zuzi 😘
Fiku no dokładnie, mojemu też się zdarza zaglądać co ja robię i widział, że siedzę na forum. Jeśli chodzi o uczelnię to też nie mogę, bo już pisałam co to za uczelnia, a forum jest publiczne. Powiem tylko, że jestem na takim wydziale, gdzie kobieta to zło, a kobieta mająca dziecko to już zło do potęgi n.
Kasia jak myślisz o przestaniu karmienia to dopóki nie pójdziesz do pracy pokarm jeszcze. Ja żałuje jednego, że po tych 10 dniach wiecznego płaczu z głodu, nie odczekałam drugich 10 zanim dokarmiłam. Położnej posłuchałam i zresztą mąż też się na mnie wydarł, że wyglądam już jak zombie.
Moja nie dała się nabrać na zmianę czasu i zamiast od 7 nie śpimy od 6. Chociaż kładziemy ją zgodnie ze zmianą. 😜

Gulek ja nie zamierzam przestać karmić. Tylko ten raz na noc jej nie karmię. O 17 i tak wali cyca, a w ciągu dnia z 4/5 razy sobie pociągnie jeszcze 🙂 no i w nocy 4 razy nie będę jej żałować 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahaha dobra Emilka 😁
Bartek mi kiedyś usnął na stojąco przy kanapie, zgięty wpół. I w ogóle on w dziwnych miejscach i pozach usypiał, muszę poszukać fotek to Wam pokażę
Kasia Mańka 4 razy w nocy Cię maltretuje? O Dżizas....

Mój chyba mnie tu nie inwigiluje, bo raczej czasu nie ma, a ja historię i tak czyszczę po każdym zamknięciu przeglądarki ccleanerem 😜

Mamy 7 miesięcy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gulek, ja już pisałam, mój Bartek w dzień to spal, a w nocy co 1,5h była pobudka i jedzenie po 30ml, potem po 60. Picia żadnego nie chciał, a jak nie dałam mleka, bo chciałam go przetrzymać i potem dać więcej zeby dłuzej spał, to się darł nieraz pół nocy 🙃
A z Wiką śpię całą noc praktycznie od początku.

Pikusia ma siniaka w miejscu prawej górnej jedynki na dziąśle 😮
wygląda to paskudnie
coś czuję,ze lada chwila dziąselko pęknie i ząbek wyjdzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nasmarowałyście 🙂 A my wieczorem fikałyśmy do hitów z Mini Mini i w końcu zapomniałam zajrzeć.
Kasia my jemy kleiki wszelkie, bo mała nie ma żadnych alergii. Najczęściej te z Bobovity malinowy i bananowy, to są w Biedronce. Je też te z Nestle, teraz ma z owoców leśnych to kupuję w Netto. Ale ogółem więcej z Bobovity. Smoczek trójprzepływowy, a na ranną kaszkę waniliową taki z literką Y, bo robię gęstszą, ale nie na tyle by jeść łyżeczką.
Mój też chyba nie podgląda, a przynajmniej nie komentuje. Co go babskie ploty obchodzą.

Macie jakąś metodę smarowania dziąseł? Bo mi to na razie kiepsko wychodzi. Zlizuje mi z palucha albo zaciska buzię. Chyba będę brała trochę żelu na pieluchę i jej jeździła po dziąsłach żeby jej trochę ulgi przynieść to może wtedy chętniej pozwoli to zrobić.

A czy skoczki to nie mają takie działania jak chodziki na nogi?

Jestem zawiedziona Bebiko, bo wcale tak ładnie nie pachnie :/ I to opakowanie to shit. Nie produkują tego w puszkach w ogóle? Na razie małej mieszam mleka, ale konsekwentnie na to Bebiko przechodzę. Ciekawe czy będzie chętniej jeść. Ostatnio w ogóle mleko chętniej trochę je.

Jestem wyspana, bo małe wstało po mnie, o 6:30 i nie marudziła w nocy. Może żel jej pomógł.

Wikutek wszystkiego najlepszego, buziaki 😘 😘 😘 😘 Wikudełek nasz mały 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lady mi się wydaje,ze jak dziecko już ma mocne plecy i samo siedzi to taki skoczek jest okej
oczywiście pod warunkiem,ze jest na dobrej wysokości powieszony,
ja już mam banię na tym punkcie 😁
tzn żeby dziecko się palcami odpychało i pracowało stopą, a nie waliło na śródstopie i wykręcało stópki do zewnątrz 🤢 🙃 🙃 😁 haha

co do bebiko - opakowanie to jest shit nad shity, w puszkach nie ma
i to jest ta lipa, ale idzie się przyzwyczaić 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Astra to miałaś straszne noce przy Bartku, teraz Wikusia nadrabia 😁
Lady nie ma, zwłaszcza, że jak dziecko nie skacze to nogi ma w powietrzu i tylko na paluszkach się odbija. Skoczki właśnie, że wzmacniają nogi, ale wszystko z umiarem. Dostałam w prezencie taki klasyczny chodzik i go sprzedam, bo nawet nie mam zamiaru go używać.
Astra haha podobnie napisałyśmy o skoczku 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja już dostałam tyle wskazówek od ortopedów
że jak mantrę powtarzam tekst o paluszkach i śródstopiu 😮 🙃 hehe

my nie mamy skoczka ale moze przyniosę od męża kuzyna bo mówił,ze jak chcemy to mamy sobie wziąć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle dla takich małych dzieci zabawki niektóre nadają się na śmietnik, bo są szkodliwe, a zabawki dla tych starszych to już w ogóle masakra jakaś jest
a to jakieś substancje toksyczne
a to odpadające małe/ostre elementy
niezabezpieczone baterie, etc, etc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Racja, trzeba strasznie uważać. Już niejedno dziecko umarło przez zakrztuszenie elementem zabawki i niby robili akcję sprawdzania zabawek, wycofywali niby toksyczne i niebezpieczne, ale dalej to się zdarza... Dostałam np od koleżanki misia, który ma oczka wszyte plastikowe i pisze na nim jak byk 0+.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
astraaa napisał(a):
hahaha dobra Emilka 😁
Bartek mi kiedyś usnął na stojąco przy kanapie, zgięty wpół. I w ogóle on w dziwnych miejscach i pozach usypiał, muszę poszukać fotek to Wam pokażę
Kasia Mańka 4 razy w nocy Cię maltretuje? O Dżizas....

Mój chyba mnie tu nie inwigiluje, bo raczej czasu nie ma, a ja historię i tak czyszczę po każdym zamknięciu przeglądarki ccleanerem 😜


Nooo, masakra. Dzisiaj były 3 ale to i tak masakra. Czasami mam ochotę ... Nie będę pisać co bo mnie zamkną. Ale nie wiem już sama dlaczego. Wypija butlę, więc najedzona. Może zęby, może co innego no nie wiem. Cały czas o tych samych godzinach się budzi. Ja jestem jak zoombie.
Jeszcze mnie M wkurwia! Na marsa z tymi jebanymi chłopami, pierdoleni egoiści! Do gazu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
lady_m4ryjane napisał(a):
Ale nasmarowałyście 🙂 A my wieczorem fikałyśmy do hitów z Mini Mini i w końcu zapomniałam zajrzeć.
Kasia my jemy kleiki wszelkie, bo mała nie ma żadnych alergii. Najczęściej te z Bobovity malinowy i bananowy, to są w Biedronce. Je też te z Nestle, teraz ma z owoców leśnych to kupuję w Netto. Ale ogółem więcej z Bobovity. Smoczek trójprzepływowy, a na ranną kaszkę waniliową taki z literką Y, bo robię gęstszą, ale nie na tyle by jeść łyżeczką.
Mój też chyba nie podgląda, a przynajmniej nie komentuje. Co go babskie ploty obchodzą.

Macie jakąś metodę smarowania dziąseł? Bo mi to na razie kiepsko wychodzi. Zlizuje mi z palucha albo zaciska buzię. Chyba będę brała trochę żelu na pieluchę i jej jeździła po dziąsłach żeby jej trochę ulgi przynieść to może wtedy chętniej pozwoli to zrobić.

A czy skoczki to nie mają takie działania jak chodziki na nogi?

Jestem zawiedziona Bebiko, bo wcale tak ładnie nie pachnie :/ I to opakowanie to shit. Nie produkują tego w puszkach w ogóle? Na razie małej mieszam mleka, ale konsekwentnie na to Bebiko przechodzę. Ciekawe czy będzie chętniej jeść. Ostatnio w ogóle mleko chętniej trochę je.

Jestem wyspana, bo małe wstało po mnie, o 6:30 i nie marudziła w nocy. Może żel jej pomógł.

Wikutek wszystkiego najlepszego, buziaki 😘 😘 😘 😘 Wikudełek nasz mały 😉

Lady ja mam puszkę po Enfamilu jeszcze i w nią wsypuję Bebiko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
lady_m4ryjane napisał(a):
Ale nasmarowałyście 🙂 A my wieczorem fikałyśmy do hitów z Mini Mini i w końcu zapomniałam zajrzeć.
Kasia my jemy kleiki wszelkie, bo mała nie ma żadnych alergii. Najczęściej te z Bobovity malinowy i bananowy, to są w Biedronce. Je też te z Nestle, teraz ma z owoców leśnych to kupuję w Netto. Ale ogółem więcej z Bobovity. Smoczek trójprzepływowy, a na ranną kaszkę waniliową taki z literką Y, bo robię gęstszą, ale nie na tyle by jeść łyżeczką.
Mój też chyba nie podgląda, a przynajmniej nie komentuje. Co go babskie ploty obchodzą.

Macie jakąś metodę smarowania dziąseł? Bo mi to na razie kiepsko wychodzi. Zlizuje mi z palucha albo zaciska buzię. Chyba będę brała trochę żelu na pieluchę i jej jeździła po dziąsłach żeby jej trochę ulgi przynieść to może wtedy chętniej pozwoli to zrobić.

A czy skoczki to nie mają takie działania jak chodziki na nogi?

Jestem zawiedziona Bebiko, bo wcale tak ładnie nie pachnie :/ I to opakowanie to shit. Nie produkują tego w puszkach w ogóle? Na razie małej mieszam mleka, ale konsekwentnie na to Bebiko przechodzę. Ciekawe czy będzie chętniej jeść. Ostatnio w ogóle mleko chętniej trochę je.

Jestem wyspana, bo małe wstało po mnie, o 6:30 i nie marudziła w nocy. Może żel jej pomógł.

Wikutek wszystkiego najlepszego, buziaki 😘 😘 😘 😘 Wikudełek nasz mały 😉


lady na skoczku mam info, że dziecko musi już siedzięc, potem jest info że nóżki moga dotykać podłoża ale tylko palcami, teraz Pola tam siedzi max 20 minut dziennie, a wydaje mi sięże najważniejsze że jest w tym nieruchoma, a w chodziku jednak całe stopki są no i siępzremieszcza, czyli odpycha i krzywi, tutaj moze sie krecic wokół własnej osi, ale jeszcze nie dok konca skumała baze z tym
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejo 🙂

Czaicie, Jasiol mi jeszcze śpi 😮 Budził się dziś ze 2-3 razy w nocy i koło 6 dałam mu czopka bo był rozpalony i ewidentnie bolały go dziąsła. I tak śpi, patrze tylko czy dycha. A miałam iść na badanie krwi :]

Kasia może Maniutek chce się tulić po prostu? Taka bania 🙂
Ja tez mam lekką złość na K, ale lekką. Przedwczoraj była większe hehe 😁

Eeeeeeej Bebiko jest pyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyszne :P Tak w ogóle to ile otwarte może stać? Jest jakas norma? Bo na opakowaniu nie mam albom ślepa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...