Skocz do zawartości

Marcóweczki 2012 | Forum dla mam


izunia1986op_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ewcia_m

    1877

  • izunia1986op_m

    2844

  • kasia_sztuk_m

    1738

  • sztunia_m

    1650

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

lady_m4ryjane napisał(a):
Iza napisała mi na fb, że jej nie działa forum od wczoraj wieczorem. Znaczy zalogować sie nie może :/

a to dlaczego? hmmm
pewnie cache i ciasteczka, zaraz jej napiszę

Jaszminka, to do dzieła jak zazdrościsz haha 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No i mam placek, ale się wkurwiłam.
Zmywałam naczynia a ta mała niedobra pchła przylazła jak zwykle i w sekundzie zjebała z szafki dużą butlę maggi 😠 Stało bardzo nisko i co z tego jak kafle zrobiły swoje. Na szczęście Jasiek wyszedł bez szwanku, kilka kropel poleciało na rajtki ale w kuchni mi powpływało pod szafki których odsunąć nie mogę i ogólnie jebie.

Sprawca za kare siedzi sam w łóżeczku, ma tylko pilota i maskotke :P Nie marudzi nawet 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poka foty Sztunia
dawno Poli nie widziałam

fiku, moja pilota uwielbia, ale jej nie daję naszego bo wiadomo jaki tam syf hehe
dalam jej starego nieużywanego od jakiegoś dvd przedwojennego. wymyłam i się nad nim pastwi
i po co dziecku zabawki
😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
astraaa napisał(a):
poka foty Sztunia
dawno Poli nie widziałam

fiku, moja pilota uwielbia, ale jej nie daję naszego bo wiadomo jaki tam syf hehe
dalam jej starego nieużywanego od jakiegoś dvd przedwojennego. wymyłam i się nad nim pastwi
i po co dziecku zabawki
😁

Hahaha moja też kocha swojego pilota którego do niczego nie używamy 🙂 pilot i butelka po wodzie w środku z czarnym pieprzem który grzechocze to bajer nie z tej ziemii 🙂
Sztunia poka foty właśnie.
Ey chyba nie złożyłam życzeń Wikusi, tak więc sto lat maluszku i jeszcze więcej włosków 🙂
Moja za 4 dni kończy 7 miesięcy. Matko jak ten czas za przeproszeniem zapierdala 🙂 powaliło go ostro 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Admin mi przekazał instrukcję dla Izuni.
Miałam przed chwilą wizytację w pracy 😁 Mama, tata i Pompelini 😉
Kupiłam zabezpieczenia do gniazdek, bo mnie Kasi akcja zmroziła. Macie w domu jakieś dobre rozwiązania na kable? Bo to moja udręka :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
sztunia napisał(a):
pokaże
jak męzu wróci
to sobie pojde w pizdu z lapkiem, kawą i ciastkiem 🙂

ja pierdu fiku przeca maggi mega jebie

zrobiłam spoko kotlety z kurczaka, mielisz pierś, dymka, ser zółty i w panierce 🙂

Wypróbuję w piątek 🙂 ale bułkę dodajesz do tego mielonego mięska tak? A jajko do tego?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
lady_m4ryjane napisał(a):
Admin mi przekazał instrukcję dla Izuni.
Miałam przed chwilą wizytację w pracy 😁 Mama, tata i Pompelini 😉
Kupiłam zabezpieczenia do gniazdek, bo mnie Kasi akcja zmroziła. Macie w domu jakieś dobre rozwiązania na kable? Bo to moja udręka :/

No Lady lepiej zabezpieczyć się teraz aniżeli miałaby się stać tragedia. Tymbardziej, że Werka raczkuje 🙂
U mnie na szczęście nie ma kabli. Może jakieśspecjalne listwy osłaniające te kable?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za to mnie zaraz szlag trafi
Wiksztyl nadaje i miele tą brodą jak stare babsko z dwoma ostatnimi zebami
meme i meme zaraz chujca dostane!!!!!
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 🙃
aaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😠 😠 😠 😠 😠
Szczeniaczek-uczniaczek nadaje kocham cie i pierdoli ze ciastko lepi 🙃
Synuś zapragnął iśc na dwór wiec chciałam mu założyć buty, ujebałam ekspres, bo młody nie mógł dopiąć to ja siłą chciałam i jak pociągnęłam to dziadostwo zostało mi w palcach a ja sobie o szafkę zdarłam skórę z kostek 😠 😠 😠 😠 😠
i z łapy mi leci
a okres się spóźnia 6 dni i czuję ze zaraz dostane, a ni ma 😠 😠 😠
a nerwy mam takie,że...
...
...czaicie bazę?
ugryzłam Bartka z nerwów w łydkę 😮 😮
☺️
🤔

a młody poszedł i widziałam,ze się ze mnie smieje i nie dowierza 😮 😮

FAK!
i w ogóle jakiś wrzask dziwny wydałam z siebie. Wilkołaczy. 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasia_sztuk napisał(a):
lady_m4ryjane napisał(a):
Admin mi przekazał instrukcję dla Izuni.
Miałam przed chwilą wizytację w pracy 😁 Mama, tata i Pompelini 😉
Kupiłam zabezpieczenia do gniazdek, bo mnie Kasi akcja zmroziła. Macie w domu jakieś dobre rozwiązania na kable? Bo to moja udręka :/

No Lady lepiej zabezpieczyć się teraz aniżeli miałaby się stać tragedia. Tymbardziej, że Werka raczkuje 🙂
U mnie na szczęście nie ma kabli. Może jakieśspecjalne listwy osłaniające te kable?


Szukam właśnie czegoś na allegro, bo pod listwą podłogową to się tylko 2 kable mieszczą. Tylko, że na aukcjach jakoś nie jest pokazane o co kaman z tymi osłonami, jak to wygląda założone, tylko same poszczególne elementy są pokazane i trochę tego nie widzę. Po prostu przy kompie stacjonarnym mamy istną sieć pająka z kabli :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...