Skocz do zawartości

Marcóweczki 2012 | Forum dla mam


izunia1986op_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
astraaa napisał(a):
ło Jezu, ja tam się od razu domyśliłam,ze "kołeczek" to "patyczek" hahaha 😁 🙃

no Ewcia jak będę to i tak zostaniemy u cioci i wrócimy na drugi dzień, więc możliwość spotkania by była, na pewno 🙂 dam znać jakby coś

ale się natańczyłyśmy z Wikusią haha 🤪
padła dosłownie i śpi



tez sie domyslilam o co biega
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ewcia_m

    1877

  • izunia1986op_m

    2844

  • kasia_sztuk_m

    1738

  • sztunia_m

    1650

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
astraaa napisał(a):
ło Jezu, ja tam się od razu domyśliłam,ze "kołeczek" to "patyczek" hahaha 😁 🙃

no Ewcia jak będę to i tak zostaniemy u cioci i wrócimy na drugi dzień, więc możliwość spotkania by była, na pewno 🙂 dam znać jakby coś

ale się natańczyłyśmy z Wikusią haha 🤪
padła dosłownie i śpi


no to czekam na znak sygnał. a to w samym białym bedziecie, czy te okolice??

hihi, nieźle z tym kołeczkiem 🙂

niunia sie obudziła o 15:40 po 2h spania, pewnie głodna. spokojnie juz dałam cyca, pod kołderka u nas na łózeczku i jeszcze sie zdrzemnełysmy. ale sie podle czuje, co to za choroba?? bo juz mnie nic nie boli tylko głowa i z nosa cieknie. ja to dopiero kołeczek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
lady_m4ryjane napisał(a):
Ja mówię patyczek, ale też się domyśliłam o co biega.
Ej ale my jesteśmy plotkary. Nasz wątek ma najwięcej postów w dziale tych co rodziły w 2012 🙃


nio tez kiedys zauwazyłam. zyc bez siebie nie umiemy. albo teperamentem akurat tak zaszłysmy wciaze, gaduły 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ewa w samym białymstoku 🙂
może znasz nazwisko Pajor albo Ostapowicz? 😜 Albo Fąferek? 😁
ja tylko wuja i ciocię znam, reszty nie
bo to za daleko wszystko
ale takie nazwiska wiem,ze mają 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemano!
Ja znowu tylko na momencik, doczytałam, foty cudne pooglądałam i spadam, bo szykuję prezentację do pracy. Zadanie domowe dostałam do odrobienia i niestety długi weekend (bo piątek mam wolny) jest jedynym momentem kiedy mogę to zrobić, bo tak to czasu nie mam na takie rzeczy. Jak ja nienawidzę publicznych wystąpień - ale to dopiero na koniec miesiąca, jeszcze trochę czasu mam żeby się rpzygotować.

Ula wreszcie zaczęła czworakować - najpierw chyba musiała sobie pochodzić, żeby zajarzyć, że nóżki i rączki to się muszą naprzemian poruszać 🙃 A co do chodzenia, to coraz mniej naszej pomocy potrzebuje, daję jej miesiąc jeszcze i myślę, że będzie sama biegać 🤪
Ale dała mi w kość dzisiaj, ani na chwilę nie można jej spuścić z oczu, mała diablica 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
strzałka
co do zwierząt... u nas zwierzyna traktowana jak rodzina
u michała w domu zreszta też, pomimo psy na dworze, to nawet przy jakis mocnych mrozach spały w domu, piekne kojce, czy to w domowym opgrodzie czy w firmie
ok kołeczek, też nie słyszałam... ale się domysliłam
a ja wycieram pieluszką, zadko kołeczkiem :P

Pola ma kran w nosie
poza tym ta nnoc była mega fatality, a do tego Maja się obudzila o 5.30 oznajmiając że chce oglądać swinke peppe po angielsku 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
sztunia napisał(a):
strzałka
co do zwierząt... u nas zwierzyna traktowana jak rodzina
u michała w domu zreszta też, pomimo psy na dworze, to nawet przy jakis mocnych mrozach spały w domu, piekne kojce, czy to w domowym opgrodzie czy w firmie
ok kołeczek, też nie słyszałam... ale się domysliłam
a ja wycieram pieluszką, zadko kołeczkiem :P

Pola ma kran w nosie
poza tym ta nnoc była mega fatality, a do tego Maja się obudzila o 5.30 oznajmiając że chce oglądać swinke peppe po angielsku 🙃


Majka dobra jest
ja mam ta wygode,ze Niko sam wstanie i oglada tv
tylko dzisiaj sie go pytam kiedy wstales''jak bylo ciemno'' 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
astraaa napisał(a):
ewa w samym białymstoku 🙂
może znasz nazwisko Pajor albo Ostapowicz? 😜 Albo Fąferek? 😁
ja tylko wuja i ciocię znam, reszty nie
bo to za daleko wszystko
ale takie nazwiska wiem,ze mają 🙂


aha to moze bedzie okazja. zapraszam do siebie w takim razie jak bedziecie 🙂

a nazwiska nic mi nie mówia. ostapowicz jeszcze cos, ale to w miare popularne nazwisko u nas. takze raczej nikogo nie znam.

u nas dziewczyny spią, mąż sie kąpie, juz chyba nie da rady siedziec do 3 w nocy nad projektem do pracy. widze ze na stojaco zasypia, wiec sie moze w koncu razem połozymy. ciekawe ile pobudek Iga dzis zrobi. miałam se walnac ibuprom na noc, ale wczoraj sie tyle budziła, lepiej nie. wezme jutro z rana, jak do 15-16 karmic nie bede. narazie tylko sinupret od wiszacego gila 😞

lece spac. dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kurde, w domu byłam dopiero po 18. Jak Zuza zasnęła to ja tez się zdrzemnęłam, potem poleżałam trochę i zaraz lecę do wyrka, padnięta jestem. Mam nadzieję że się nie rozchoruję, założyłam zamszaki i mi przemokły 🤨, zmarzłam straszebnie.

Kasiula, z Manią najlepiej idź od razu do laryngologa, nie ma sensu do rodzinnego, strata czasu i tak poślą was do speca.

A z tymi patyczkami to się uśmiałam 🙂 Kasia sobie walnęła "kołeczek", a tu takie rozwody nad tym 😮 🤪 🤪

Uciekam do wyrka, dobranoc!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejo 🙂

alanku, bądź dzielny 😘

Wikusia płakała pół nocy, robi tak dzióbek jakby chciała gwizdać, jak się ją położy to zaczyna parskać noskiem, złościć się, gryźć wszystko i z całej siły szarpać
dziąsła nadal sine, aż fioletowe
dałam pedicetamol bo w końcu chyba z tego płaczu dostała 39st gorączki i koło pierwszej zasnęła. Jeszcze śpi moje maleństwo biedne.
Nie wiedziałam,ze dziecko w domu mam dopóki nie było ząbkowania. Teraz tylko się tuli cały czas i bardzo dużo pije ale wody, nie ciepłej tylko w takiej pokojowej temperaturze, chyba jej to lepiej robi na dziąsełka. Nawet dentinox nie działa, calgel na trochę, ale on chyba lubi jego smak i dlatego się uspakaja na chwilę.... 🤔
mieliśmy jechać dzisiaj na następny cmentarz i do moich, bo rodzina się zjechała, ale mój musiał iść do pracy, do 17tej...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Musi byc dzielny

chce skierowanie zabrac do alergologa
niech robia mlodemu testy z krwi
bo ja sie ograniczam z nabialem i czekolada,a jeszcze nam wychodza nowe zmiany 😠
kolezanka mowila,ze tylko prywatnie z krwi robia testy
trudno wydam te 300zl,ale moze cos wiecej wyjdzie
jak wogole cos wyjdzie


maly spi

ide poszukac od NIko butow zimowych z tamtego roku,bo dzisiaj chyab w sandalach pojedzie do Opola
kolejne buty do reklamacji(tydz.temu kupione:blink 🙂
to jest chore
co oni za badziewie robia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
astraaa napisał(a):
hejo 🙂

alanku, bądź dzielny 😘

Wikusia płakała pół nocy, robi tak dzióbek jakby chciała gwizdać, jak się ją położy to zaczyna parskać noskiem, złościć się, gryźć wszystko i z całej siły szarpać
dziąsła nadal sine, aż fioletowe
dałam pedicetamol bo w końcu chyba z tego płaczu dostała 39st gorączki i koło pierwszej zasnęła. Jeszcze śpi moje maleństwo biedne.
Nie wiedziałam,ze dziecko w domu mam dopóki nie było ząbkowania. Teraz tylko się tuli cały czas i bardzo dużo pije ale wody, nie ciepłej tylko w takiej pokojowej temperaturze, chyba jej to lepiej robi na dziąsełka. Nawet dentinox nie działa, calgel na trochę, ale on chyba lubi jego smak i dlatego się uspakaja na chwilę.... 🤔
mieliśmy jechać dzisiaj na następny cmentarz i do moich, bo rodzina się zjechała, ale mój musiał iść do pracy, do 17tej...



bidulko Ty moja
u nas tez zebole daja popalic
juz widac biale na dwojce gornej

mam nadzieje,ze szczepionka bedzie ok
bo i tak sie juz meczy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka
u nas noc spoko
ja spałam jak niemowlak
za pierwszym razem Michał poszedł karmićPolę
a potem jak się Pola znowu obudziła to ja nawet nie słyszałam i obudziłam się jak Michał mi ją do łóżka wkładał żebym ją nakarmiła 🙂

dzisiaj ciepło chyba będzie, bo mihcał wychodząc do pracy mówił że już jest w miare ciepło
wiec idę na cmentarz z dzieciorami, przewietrze je i przy okazji w całym domu pootwieram okna niech wylezie choróbsko

pola lepiej aczkolwiek dalej jej się z nosa leje
i tylko Majka mnie woła jak się same bawią " MAMO ŚPPIKI"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No z tymi butami to poracha jest
jakbym kupowała mu na ruskim rynku tobym skleiła i finał
a tak to też nieraz jeżdżę z reklamacją, bo ja mu ze względu na te jego nogi powykrzywiane muszę kupować zawsze dobre buty. Zresztą ja mam banię na punkcie butów, a teraz tym bardziej, jak on ma te pięty krzywe i płaskostopie.
Nie rozumiem jak but szyty, dobrej marki, po dwóch dniach może być bez podeszwy 😮
jadę, reklamuję, a pan mowi "oj, ale to chyba nie od nas te buciki, bo to ewidentnie jest podróbka, nie jest szyta, tylko klejona". Rzucam w niego paragonem, robię groźną minę i mada faka wymienia.
"i nie róbcie więcej ludzi w chuja". Wychodzę z fochem. Zawsze 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sto lat dla Polki 🙂
Dziś romantico dzień we dwoje haha znaczy ja i moja niunia 😁 Zjemy drugie śniadanie i mykamy na spacer, bo jest pięęęęknie.
Panna Weronika nie lubi kaszy. To chyba też ma po mojej mamie, bo my z Łukaszem to jedliśmy mannę jeszcze jako nastolatki i teraz też lubimy se zrobić. Ona nie lubi, nie pasuje jej ta konsystencja. Zdzierży tylko jako zagęszczacz do butli. Od takiej jedzonej łyżką chce haftować. Jak robię trochę rzadszą też. Zaraz zrobię podejście 101 i spróbuję jej dać kaszę z jabłkami ze słoiczka.
Co do zębów to strasznie spodobało jej się smarowanie Dentinoxem prze pieluchę tetrową i ocieranie tą pieluchą jakiś czas dziąseł. Sama mi teraz buzię otwiera bym jej potarła 😁
No i dziś Niunia spała do 7 to co? Kocisko mnie budziło od 4. Bo księżna miała w misce tylko resztkę mokrej karmy, a lubi sobie przygryzać suchą. Jak ją ignorowałam to właziła na przewijak, jak zamknęłam drzwi to miauczała. W końcu wstałam wkurwiona nałożyć jej tą karmę i nie mogłam już zasnąć 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...