Skocz do zawartości

Marcóweczki 2012 | Forum dla mam


izunia1986op_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
meti84 napisał(a):
izunia1986op napisał(a):
meti84 napisał(a):
Hej!
Dzis pobudka wcześniej niż zwykle, ale damy radę. Teraz czka biedna, a ja myslę nad tm jak to zrobić, żeby zjeść śniadanie... Mama jeszcze śpi na dole, a na górze jej samej nie zostawię bo będzie brzęczeć... A jak nie zjem to będę zła 😠



dawaj ja do Alanka
pobawia sie,a Ty sobie zjesz 🙂


Chętnie, ale zanim dojedziemy to padnę 😆 Wcisnę ją dziadkowi (czyt. mojemu tacie), ten zawsze z kurami wstaje 😜

Foty na face'ie są, jakby ktoś chciał, Izuś, wiem, że widziałaś 🙃



😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ewcia_m

    1877

  • izunia1986op_m

    2844

  • kasia_sztuk_m

    1738

  • sztunia_m

    1650

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
hej
ja sląskiego też nienawidzę
i zawsze powtarzmam że ja nie slązaczka tylko zagłebiaczka
i jedna tylko osobe zdzierze jak gada po slasku :P
mojego kuzyna laske
ale jego juz nie
bo kuzwa całe zycie mieszkał w bedzinie teraz do siemianowic sie przeprowadzil i kurwa wielki slązak

NOC ZAJEBISTA
i majka obudziła sie zdrowa, katar poszedł w pizdu tylko troszke
ze sama sie wysmarka
kaszlec kaszle tez mało
i pola zdrowa
jeeeeeeeeee w poniedziałek wypad do przedszkola

rano miałam wkurwa niesamowitego
ze jestem tylko sprzataczem
dobrze ze chłop nie odbierał i na smsa nie odpisał bo by była awantura
a tak lista mu jebne jak przyjdzie i ma robic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sztunia
ja mojego wyeksportowałam na zakupy bo ma wolne i mi wchodzi w droge a sprzątam hehe słoikow niuni braklo.
Spac mi sie chce,co za dzien.

Lady, wiksa to chyba w całej pl.
A co do tej "pizdy" w okolicach Poznania, to naprawdę to słowo jest nadużywane i jego pochodne też - piździk (na motor na przykład), pizgać czy pizgnąć, albo "iśc w pizdu" - to chyba też stamtąd przyszło 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieciok pospał 15 minut! 😠
powtórka z wczoraj chyba....ja zdechnę.
a mężu musiał jechać do firmy 😠

paczcie co mi do domu wlazło i sama musiałam ubić, a myślałam,ze zemdleję... 🤢 ble
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/842/img0196yk.jpg/][IMG]http://img842.imageshack.us/img842/9595/img0196yk.jpg[/IMG][/URL]
myszy się skończyły to teraz czas na pajączyska obleśne. Butem go potraktowałam i wciągnęłam odkurzaczem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
astraaa napisał(a):
sztunia
ja mojego wyeksportowałam na zakupy bo ma wolne i mi wchodzi w droge a sprzątam hehe słoikow niuni braklo.
Spac mi sie chce,co za dzien.

Lady, wiksa to chyba w całej pl.
A co do tej "pizdy" w okolicach Poznania, to naprawdę to słowo jest nadużywane i jego pochodne też - piździk (na motor na przykład), pizgać czy pizgnąć, albo "iśc w pizdu" - to chyba też stamtąd przyszło 😁

Ja nie słyszałam czegoś takiego jak "wiksa" i nie wiem co to jest 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kurwa, kurwa, kurwa, kurwa, kurwa!!!!!

Miałam atak, drugi od miesiąca. Na szczęście Zuza była w łózeczku, bo jakbym z nią walnęła na podłogę to mogłoby być różnie....

Idę się położyć, bo zaraz łeb mi rozsadzi

Czy to się kiedyś skończy, było już tak dobrze przez ostatnie 4 lata. Ryczeć mi się chce
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

meti84 napisał(a):
Kurwa, kurwa, kurwa, kurwa, kurwa!!!!!

Miałam atak, drugi od miesiąca. Na szczęście Zuza była w łózeczku, bo jakbym z nią walnęła na podłogę to mogłoby być różnie....

Idę się położyć, bo zaraz łeb mi rozsadzi

Czy to się kiedyś skończy, było już tak dobrze przez ostatnie 4 lata. Ryczeć mi się chce

meti uważaj na siebie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

meti bidoku
a co Ci kochana dolega? bo chyba cos ominęlam 🤔

ale pycha rosół ugotowałam na kaczusi
nawet sama zjadłam, jak ogólnie nie lubię
Wika mruczy
nie spała dziś przecież
mój maly bidok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja kałma od śniadania czyli od 8 nie piła mleczka zjadła sznyte chleba suchego i spi odsypia całą noc bo co 15 minut się budził spał z nami i wiecie zeby nie łóżeczko to bym spadła w huj kurwa oby dwa się rozłożyli a do mnie miejsca nie było ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam też tą mustelę izunia
ale rzadko jej używam, bo na co dzień to i Bartka i Wikusię smaruję kremem bambino 🙂 lubie ten zapach.
dostałam perfumy od męża na przeprosiołki za ostatnią poranną akcję co pisałam 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
astraaa napisał(a):
mam też tą mustelę izunia
ale rzadko jej używam, bo na co dzień to i Bartka i Wikusię smaruję kremem bambino 🙂 lubie ten zapach.
dostałam perfumy od męża na przeprosiołki za ostatnią poranną akcję co pisałam 😜


hihii...czasami sie oplaca robic afere 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jak widać 😁 nie dosyć że glodny byl cały dzień, bo śniadanie zjadł pies, to jeszcze przyszedł żonę urobić perfumami w ramach przeprosin.
Nie wierzę, Wika śpi 😮 ciekawe, jak długo pośpi. No dzieciak mi się przez te zęby rozregulował totalnie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mulant napisał(a):
moja kałma od śniadania czyli od 8 nie piła mleczka zjadła sznyte chleba suchego i spi odsypia całą noc bo co 15 minut się budził spał z nami i wiecie zeby nie łóżeczko to bym spadła w huj kurwa oby dwa się rozłożyli a do mnie miejsca nie było ;/

Aniu ja ostatnio spadłam z łóżka 🙂 bo mała z nami spała 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasia_sztuk napisał(a):
mulant napisał(a):
moja kałma od śniadania czyli od 8 nie piła mleczka zjadła sznyte chleba suchego i spi odsypia całą noc bo co 15 minut się budził spał z nami i wiecie zeby nie łóżeczko to bym spadła w huj kurwa oby dwa się rozłożyli a do mnie miejsca nie było ;/

Aniu ja ostatnio spadłam z łóżka 🙂 bo mała z nami spała 🙂
z nami hubi śpi jak nie chcę chłopu dac ha ha ha 😁
żart 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to najlepszego dla Hubiego 😁

Astra, kogo masz w Knurowie, może znam? Ewentualnie na priv napisz, jak nie chcesz rzucać nazwiskami na forum 🙂

Moje dziecko pospało przed południem pół godziny w aucie i dopiero teraz padła. Chyba powoli przestaje jej być potrzebna ta poranna drzemka.

Kupiliśmy buty na zimę w Bartku, więc dziecię moje jest wreszcie ubrane 🙂 Teraz trzeba odkładać na fotelik, bo też już się stary prosi o wymianę.

Meti, uważaj na siebie!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...