Skocz do zawartości

Marcóweczki 2012 | Forum dla mam


izunia1986op_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ewcia_m

    1877

  • izunia1986op_m

    2844

  • kasia_sztuk_m

    1738

  • sztunia_m

    1650

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
ja na temat wydatkow przemilcze lepiej

to jest chore jak ludzie pracuja po 8-12 godzin i musza sie martwic czy im wystarczy na zycie
podziwiam ludzi takich ja lelivia

jestem szczesliwa,ze jest jak jest
ale jak cos by sie w zyciu popierdoliło to ja jestem na lodzie
bez pracy............ajjj o czym ja tu pisze

trzeba myslec pozytywnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, mamy pracę oboje, a teraz o to trudno, trzeba to docenić, mogło być dużo gorzej. Nie pojedziemy na wakacje za granicę, tylko na weekend w góry - ot i cała różnica. Aczkolwiek wku..wia mnie niekiedy sytuacja materialna i akurat dzisiaj załapałam doła z tego powodu. Wyżalić się wyżaliłam - od razu mi lżej, idę spać spokojniejsza 🙂

Dobranoc:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
leliva napisał(a):
Dobra, mamy pracę oboje, a teraz o to trudno, trzeba to docenić, mogło być dużo gorzej. Nie pojedziemy na wakacje za granicę, tylko na weekend w góry - ot i cała różnica. Aczkolwiek wku..wia mnie niekiedy sytuacja materialna i akurat dzisiaj załapałam doła z tego powodu. Wyżalić się wyżaliłam - od razu mi lżej, idę spać spokojniejsza 🙂

Dobranoc:*


najwazniejsze,ze Ulcia zdrowa
maz kochany i Ty szczesliwa 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dobra, odpisuje teraz...
Hej! 😜

Znów popieprzony dzień dzisiaj, cały w rozjazdach, wieczorkiem sobie z Grzesiem obejrzałam Master Chef i wczorajszy Mam Talent. On poszedł kimać, ja musiałam zajrzeć 😜 😜

Astra, pytałaś co mi jest. Mam epilepsje (padaczkę). Długo było dobrze, ale od porodu czuję, że jest nie tak, miesiąc temu, miałam dość silny atak, na szczęście Grzes był w domu, wczoraj było lżej, ale bania jeszcze trochę boli. Muszę zrobić EEG, bo dawno nie robilam, ale nie bardzo chce mi się o tym gadać....
Zastanawiam się też czy moja tarczyca nie szwankuje. Kiedyś miałam nieznacznie podwyższone TSH co oznacza niedoczynność tarczycy, ale pobrałam trochę jodu i było ok. Ale od porodu strasznie wypadają mi włosy, normalnie kilka garści dziennie, przytyłam już 10 kg i w ogóle jakaś osłabiona jestem, muszę to sprawdzić...

Dobra, starczy o dolegliwościach 😉

W totka to ja miałam wygrać, ale ta maszyna złe cyferki skreśliła... 😠 😠 😜
Jak wygram 50 mln to się troche podzielę 🙃 🙃

Dawcio całuśny!!!

Kasia, dajesz link do przepisów, a ta moja franca nie chce jeść gotowanych przeze mnie zupek 😞 A naprawdę były smaczne 😞 😞 Te ze słoika to wcina, że miło popatrzeć 🙂

Pisałyście coś o pieluszkach. Ja tak psioczyłam na początku na te Dady biedronkowskie, ale kiedys z braku funduszy kupiłam trójki i od tamtej pory inne są bee 😁 Teraz już na czórkach lecimy, ale są fajne, Zuza miała czerwone kropki na cipce tylko po antybiotyku, a tak nic się nie dzieje...

Zaraz coś jeszcze skrobnę, ale mam fajną fotę, muszę wrzucić na fb 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Co do dochodów i wydatków...
Ja powiem tylko tyle, żałuję, że nie spieprzyłam za granicę kiedy mogłam, teraz czekam na mój pierwszy zasiłek i dziękuję Bogu, że go w ogóle mam. Żadnych perspektyw na pracę. W przyszłym roku może uda sie pozyskać jakąś dotacje, bo mamy pomysł,ale to jeszcze daleka droga.

Dlatego muszę we wtorek trafić szóstkę, no 😜 😜 😜

Będzie dobrze, wszyscy zdrowi, nikt mnie nie bije i nie poniża, a zawsze jeszcze jest tynk na ścianach jakby kasy zabrakło 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mania dziękuje za życzenia 🙂 któraś z Was, chyba Lady pisała, że małe mówi "bomba" czy jakoś tak 🙂 moja gada "baja" 🙂 a słowo "baba" to jej nie schodzi z ust 🙂
Dzisiaj chciałam ją nauczyć mówić "mama" i patrzyla mi na usta i otwierała dzioba ale powtórzyć nie chciała 🙂
Wszystkie nasze dzidki już chyba same siadają co nie?
Wzięłam od teściowej dwie torby rzeczy po Hani. Super te niektóre ciuszki, ani razu nie były noszone co niektóre, jeszcze muszą mi znaleźć kombinezon dla Bombeliny 🙂
Jak skończę te active baby, a zostały mi chyba 3 pampersy ze starej paczki i cała nie zaczęta + premium Care to wypróbuję te Dady, zobaczymy, kupimy na próbę.
Wykąpałam się z mężem, jutro będziemy mieli uchwyt do iPada do auta, żeby mała mogła baje podczas podróży oglądać 🙂
Idę spać!
Bye Bye maszkaro 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my tez na dadach
i się dziwię, bo Bartek mój innych niż pampersy nie tolerował, co próbowalam inną pieluszkę mu założyć to się straszliwie odparzał
Ale Wikusia nie jest francuskim pieseczkiem jak brat 😉

No i cóż noc nieprzespana, chłop spał na skórze
wypłakałam sie chyba za wszystkie czasy
i ni chuja, wcale mi lepiej nie jest
jestem zła jeszcze bardziej niż wczoraj
a on ryja nie otworzył rano tylko wsiadł w auto i pojechał do roboty
obraza majestatu, a ja się pierwsza nie odezwę 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejo

Astra co Ty kobito ciote dostaniesz czy co? 🙂

Meti ja mieszkałam w De.Wrociłam,bo moj obecny maz tu mieszkal
ale teraz jestem gotowa zostawic wszystko i wyjechac
Dawid mowi,ze mam sie w główke puknac 🤪

jedynee co mnie tu czyma to moj zwierzyniec
3 psy i 2 koty 😜
a tak to nic

jedziemy zaraz do przedszkola

Alan zwierzatka oglada na Animal planet i mi krzyczy,bo pieski sa 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejo,
Fiku masz fote jakas Iguski nowa, bo ja z archiwum usuwałam zawsze po 1-2 dniach.
mam zrobione na aparacie i musze zgrac to wam pokaze nowa Iguśke.

Meti kuruj się 🙂
zaległe zyczonka zdrówka i sto lat dla Maniutki 🙂

co do wydatków i przychodów to ten pazdziernik nas tak wypluł z kasy, sama nie wiem czemu, myslałam ze wrzesien bedzie krucho z kasa, bo duzo składek w pzredszkolu było, ale ten pazdziernik to dowalił. my 5tys nie wydajemy normalnie raczej ale w 3 tys juz sie prawie nigdy nie miescimy 😞 my jakichs kokosów nie zarabiamy, zwłascza ja w urzedzie, na panstwowej posadce, ale nie narzekam, stała praca, mozna spokojnie na macierzynski isc, i na wychowawczy tez problemuy by nie było. maz zarabia wiecej troche, ale i pracuje nocami, robi hałtury. gdyby nie one to byloby krucho.
u nas duzo sie wydaje kasy na samochody, bo sa dwa, i smigamy cały czas, jak nie maz to ja, wiec paliwko, samochody w miare nowe, bo nawet 5 lat nie maja wiec i ubezpieczenia kosztuja. bo oprócz takich wydatków robimy jeszcze na samochody oddzielne i na pzredszkole zuziowe ile idzie tez.
u nas tez sporo sie na spozywke wydaje, na obiady, napoje i duperele tez. nic sobie nie załujemy w sumie, ale jesli chodzi o jedzenie to pewnie wszytskie sporo wydajemy. bo ja moze nie pichce jakichs wymyslnych rezczy ale cos tzreba jesc.
nio i np jak mi sie koncza rzeczy dla małej, mówie o pampersach, słoikach, kaszkach to kupuje w promocji i na zas. i np w pazdzierniku patrzyłam kupilismy chyba pieluch za 200zł z kawałkiem, były wymiany olejów w rodzinnym wiec tez chyba z 300zł i mój dentysta, kolejne stówki. wiec sie uzbierało.
a co do pieluch, ja juz nie oszczedzam, musze skonczyc dady, bo one ewidentnie odparzaja tyłek mojej niuni, wiec lecimy tylko na pampersach, zaopatrzylismy sie po 55gr za sztuke 4, wiec cena super, i jedziemy.

ja w pracy , koncze sniadanie, zaraz kawka. dzis mamy imieniny karolów, wczoraj były, a ze mamy w pokoju dwóch to imprezka jest, tzn ciasto, cukierki i ogolne pasienie tyłka, hehe

jestem na 2172 stronie, musze nadrobic was, nie ma kiedy nawet 😞 ale zaraz moze przy kawie poczytam. w sumie dzis od 8 pracjemy, a ja cichociemna nie wiem ile mi zejdzie dojazd z zaliczeniem pzredszkola wiec jestem za wczesnie 🙂

czytam was 🙂
zycze miłego dzionka


izunia1986op napisał(a):
Hejo

Meti ja mieszkałam w De.Wrociłam,bo moj obecny maz tu mieszkal
ale teraz jestem gotowa zostawic wszystko i wyjechac
Dawid mowi,ze mam sie w główke puknac 🤪



Izu obecny?? czy ja o czyms nie wiem??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Izu, ciota to mi sie kończy, piąty dzień trwa, jak nigdy.
Coraz bardziej to zycie się staje popierdolone.
Powiem Ci szczerze,że gdybym miała odważniejszego męża to dawno by nas tutaj w Polsce nie było, ale on jest cykor i dupa wołowa jeśli chodzi o takie akcje. Widzi, jak tu jest chujowo i że póki co nic nas tu nie trzyma, robotę ma przeklętą i zamiast zarabiać coraz więcej to tyra jak wół, a zarabia co miesiąc to mniej...Ale on nie i już. A mogliśmy wyjechać do irlandii, zresztą już kiedyś Wam pisałam.

Ewcia, "obecny", bo przedtem był Izuniowym chłopakiem, a nie mężem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...