Skocz do zawartości

Marcóweczki 2012 | Forum dla mam


izunia1986op_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ewcia_m

    1877

  • izunia1986op_m

    2844

  • kasia_sztuk_m

    1738

  • sztunia_m

    1650

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

leliva nazwisko Dorożała

my tez w foteliku duzym jezdzimy,ma funkcje odchylu wiec luz i glowa sztywno i nie lata przy skretach i hamowaniu
w nosidelu pasy za krotkie i nie moglismy dopiac
i glowa ponad fotel wystawala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pokąpane
najedzone
śpią 🙂
mąż robi kolację,a ja czilautuję przy piwie
czacha mi dymi
synus nam dał w kość, byliśmy u prababci a on u niej jakby demon w niego wstąpił.
Ustawianie do pionu bylo dlugie i męczące 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no to się pobawiła cyckami, pociągła za suty
potem wzgardzila kaszą a gdy chciałam dac cyca na noc
to wywinęła się i ustka zacisnęła
pare prób rezultat zerwoy
wiec...
poszłam zrobic butle
no i wychlała 100, czyli normę
chyba pomału sytuacja się powtarza Majka też w pewnym moemencie sama z cyca zrezygnowala 🙂
a chciałam do 10 miesiecy dociagnąć :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi czacha dymiła wczoraj i przedwczoraj. Dziś nareszcie luz nawet pod wieczór.
Co do nosidełka mojej też już ciasno w ciuchach zimowych i jakiś z tych cosi fotelik chcę kupić. Szefu ma i zachwala, większość z was pisała o nich to się zaczynam rozglądać.
Co do uszu, tak kleję i widzę poprawę, aczkolwiek długo będziemy kleić, bo się uszka kształtują jakiś czas. Myślę, że do roku to minimum. Zobaczymy kiedy chrząstka stwardnieje, bo wtedy już nie będzie sensu.
Moje małe rzyga również jabłkiem tartym. Znaczy ma odruchy wymiotne. Cholerny świat taki niejadek z niej rośnie, że hoho. Jak coś smakuje to wcina aż się uszy trzęsą i siedzi z otwartą paszczą jeszcze po skończeniu, a jak coś nie smakuje to zaraz odruch wymiotny jest. Agentka. W sumie ja też tak mam 🙃
Astra kurwa mać uduszę Cię za tego pająka. Dobrze, że nie weszłam z tabletu bo by wylądował na podłodze i nie byłabym w stanie przesunąć strony 😜 Ja nie dotknę pająka nawet na zdjęciu, a ta mu jeszcze sesje strzeliła 😜

Może macie jakieś kumpele w ciąży?
http://allegro.pl/kurtka-ciazowa-zimowa-i2765768592.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na plastikowej tarce trę same słodkie i twarde, bo zawsze uważałam, że takie najsmaczniejsze. Zrobimy podejście do miękkich tak to. Ale próbowałam jej też dać świeży sok z jabłka, który się wytworzył podczas tarcia i też było bleee. A tarte przemyciłam jej trochę w mieszance z jabłkiem słoikowym.
Nie widziałaś zdjęcia co Astra wstawiła dzisiaj? Ja teraz nadrabiałam posty i natrafiłam na ten okaz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...