Skocz do zawartości

Marcóweczki 2012 | Forum dla mam


izunia1986op_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ewcia_m

    1877

  • izunia1986op_m

    2844

  • kasia_sztuk_m

    1738

  • sztunia_m

    1650

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
U mnie tak samo. Piździ jak w kieleckim. Moje małe rano spało jak noworodek, 3 godziny. Zdążyłam dwie suszarki prania zdjąć, poskładać, powypierzałam za małe ciuszki i poukładałam czyściutkie nowe, większe już rzeczy 🙂 teraz zasnęła znowu. Dałam jej tą pomidorówkę z ryżem i delikatnym kurczaczkiem, podziabała dosyć dosyć, a później zamknęła usta i już nie chciała.
Zaraz jak wstanie i Michał wróci z pracy i zjemy spagetti to jadymy po dresy dla mnie, bo tam na tej rehabilitacji jest tak kurewsko zimno, że skostniała wyszłam wczoraj stamtąd. Brrrr. Dostałam wypłatę od męża więc zakupię sobie i przy okazji Bombelinie premium care kupię. W piątek do kontroli z uszami. Nie ma żadnej poprawy. Niech daje skierowanie do laryngologa, bo pediatra tu nie pomoże.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejta 😁 Jestem, żyję :P Wynudziłam się i wygadałam bo mi login zablokowali i nie mogli odblokować hehe :P Juz wiem gdzie siedzę (póki co) i jaka bazą opiekuję :] Jeszcze tylko pare papierów o kase złoże :P No i robota od 7:30 do 14:30. Dżony z tatą dali rade :P

Wika jest zajebista, uwielbiam te dziecięce włosy!!!! Az bym chciała dziewunie :P A Jaśkowi też nie zamierzam na jeża obcinać, chciałabym żeby był taki dżolo mały hahahaha :P
Pamiętacie Matyldę? Też ma mega kudły 😁



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wyszłam z domu bo myślałam ze zwariuje i słuchajcie tego
pola spała 30 minut obudziła się i znowu zmerzi, cyca jej daje a ona nie chce butle jej zrobilismy 120 wypiła duszkiem
wiec pojechałam kupiłam wieksza butle
inny smoczek do ciumkania, bo ten palec w gebie mnie przeraza
no i oglądałam foteliki
http://www.recaropolska.pl/images/stories/produkty/foteliki_dzieciece/monza_nova_sf/6147_21003_66_Grey_Nova_1.jpges
kolo mi zachwalał maxi cosi rodi ale powiedział że w takiej cenie to moge kupić lepsze recaro monza nova z isofixem, no i chyba mnie przekonał bo faktycznie materiał jest fajny, podobno fajnie wentyluje, do tego ma głosniczki w zagłówkach, a przyszłosciowo chcemy dziewczynom montować tv w aucie, do tego jest szeroki, reguluje się poduszka pod głową tzn. pompuje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
sztunia napisał(a):
ej kasia a wam co z uszami bo myślałam ze nic ?

No niby lekarka mówiła, że ma za dużo wydzieliny żeby cokolwiek zobaczyć, ale ona szczypie się po tych uszkach coraz bardziej. Dzisiaj gilki zielone wyciągnęłam więc gnamy do lekarza. W piątek kontrol więc się rano zarejestrujemy 😞
Biedaczynka moja mała 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Sztunia jak dobrze sie orientuje to chcielismy taki dla NIko
ale koles nam odradził
to ja bym wolala Maxi Cosi
to jest firma ,ktora w testach jest ok
a ta sprawdzalas moze?jak wypadla ?

to bylo jakies 5-6 lat temu
to teraz moze sa lepsze te foteliki

wiem ,ze fotele kubełkowe do samochodow ta firma robi dobre


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
izu to jest fotel z 2012
ja patrze na testy fotelików z tej strony
http://fotelik.info/pl/testy/wszystkie/grupa/rosnaco/index.html
ma czwórkę bo jak wiadomo żeden już wiekszy fotel 5 nie dostanie
ale porównując go z maxi cosi ma jedną notę wyżej
więc chyba jednak ten 🙂
napewno izu się czasy zmieniają tymbardziej tyle lat temu 🙂

tu masz kasia foteliki w przedsziale 9-18kg
http://fotelik.info/pl/testy/grupa:9-18/ocena/malejaco/index.html
no i np. częśc fotelików już np. uległa zmianie bo chociażby tych moich Tobi jest kilka roczników 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...