Skocz do zawartości

Marcóweczki 2012 | Forum dla mam


izunia1986op_m

Rekomendowane odpowiedzi

haj
sztunia to niefajnie z teściową
głupia małpa, zgaś ja przy najbliższej okazji

moje dzieci sie dziś wściekły haha
spały do 8:30, a my w najlepsze razem z nimi 🙂

mąż ma dziś wolne, trzeba sobie jakoś dzień zorganizować
Bartek już na podwórku
Wiki śpiewa w łóżeczku
zeżarła mi kawał kanapki z twarożkiem i pomidorem, i wypiła mi pół herbaty 🤢 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ewcia_m

    1877

  • izunia1986op_m

    2844

  • kasia_sztuk_m

    1738

  • sztunia_m

    1650

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Hejo 🙂

Alanek jest po prostu synuniem mamuni, zakochany ze hej ho już ja to widziałam 😜 Sama bałam się zostac na 1 minutę z nim bo takiego wzroku zdezorientowanego u dziecka to w życiu nie widziałam haha 🙂

Sztunia, z Twoim pałerem to ja aż sie dziwie ze Ty jeszcze nie odpysknełaś 🙂 Ale na to zawsze jest czas, czasami warto sie powstrzymac 😉

Śniadanie zeżarte, za jakas chwilę się bedziemy inhalowac 😁 Dzis do kontroli i po kolejne l4 pewnie ;]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
fiku ja się zbierałam żeby z nią porozmawiać o tym jaką jest zjebana babcia
ale potem wyskoczyła kacja kłótki z teściem wiec nie chciałam jej dołowac
ale akcja pomału cihcnie wiec niebawem chyba jej coś powiem
dostałam pozwolenie od michała 🙂
a podczas rozmowy telefonicznej to nie dałam rady bo jak ja zaczełam ja tłamsic tym zeby przyjechała, to ta że tylko dzwoni zapytac o zdrowie i czesc czesc, ja ja mówiłam czesc to już słyszałam ze sie wyłaćzyła 🙂

mała trollica zaciesza na lezaczku a spac
bo mnie rozrywa wewnetrznie musze sprzatac 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dzisiaj mam prańsko w planie i zaraz się za to zabieram
ale najpierw to niech mąz wróci, wypijemy kawę i obgadamy parę spraw
hmmm....
pojechał do tych chujków dokumenty zawieźć, dzisiaj już od rana jeżdżą i łatwią sprzedaż tej pierdolonej współwłasności
teść nie chce powiedzieć ile im krzyknęli...ale powiedział,że jest miło zaskoczony
ale dowiem się pewnie jak już wszystko będzie dograne...


Kto mi powie, dlaczego suwaczek pokazuje wiek mojego dziecięcia dobrze, a to w profilu się o dzień myli? 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
astra napisał(a):
haj
sztunia to niefajnie z teściową
głupia małpa, zgaś ja przy najbliższej okazji

moje dzieci sie dziś wściekły haha
spały do 8:30, a my w najlepsze razem z nimi 🙂

mąż ma dziś wolne, trzeba sobie jakoś dzień zorganizować
Bartek już na podwórku
Wiki śpiewa w łóżeczku
zeżarła mi kawał kanapki z twarożkiem i pomidorem, i wypiła mi pół herbaty 🤢 😁

Hehehe kanapkę taką normalną jadła? 🙂 a jaki masz twarożek? Pewnie swojski, ja mojej też mam ochotę nieraz dać upierdolić kawał kromy 🙂 bo się zawsze gapi jak ja jem 🙂 i dostaje tylko suchą bułkę do pociumkania 🙂 wczoraj dałam jej w miseczce ziemniaczka i był taki sajgon, że masakra, mały ziemniaczek, a pół chaty upierdolonej 🙂 ale kocham to mimo wszystko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no mam swoj kasia,jak teściowka ma wene to robi czasem masło, twarozek i takie tam. Nie przepadam,ale jak mam miche to nie wywale. Wiki gryzie ode mnie i czasem taki kawał chleba użre że całe poliki napakuje 😁 i radzi sobie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja też fiku już po mału
moze ze juz bombki kupiłam
na a poza tym w marketach to już świeta pełną gęba
juz nawet widziałam choinki sprzedaja żywe 🙂

a o dziwo mój Michał powiedział że świat jużmu sięchce
pytam dlaczego?
a on że ma już skompletowana rodzinę 🙂 i czuje że te świeta beda fajne

walnęłam zdziwko nie powiem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Heja 😜
O teściach się nie wypowiadam, gdybym mogła liczyć tylko na ich pomoc o studiach mogłabym pomarzyć, zresztą o siedzeniu w domu też, musiałabym do pracy iść. A mają kasę.
Sztunia i Leliva jesteście ze Śląska, nie wiem jak u Was, ale widzę po moim mężu i znajomych, że stosunki rodzicielskie są zjebane, skąpi są i nie ma takiej miłości, jeśli w ogóle jakaś jest. U mnie w rodzinie priorytetem zawsze były dzieci, żeby miały dobry start itd.
Jaszminka Astra ma rację dom samotnej matki nie taki straszny, a przynajmniej spokojna będziesz. A co na to teście? Nie wiem czy mówiłaś. Rzeczywiście masz ciężką sytuację, ale masz dla kogo żyć i dla kogo walczyć o spokój. A jak często wychodzi z kumplami? Bo w ogóle tego zabronić wiadomo, że nie można.
Lady u nas też kable od kompa na tapecie.
Pogoda do kitu.
Idziemy dziś na kontrolę, boję się wagi mojego pulpecika. 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wiesz co ggulek
rodzice michała to nie z takiego typowego sląska ino ze wsi
i wychodzi to niestety
oni bardzo duzo robią na pokaz, zesraj się a nie daj, dzieci się zrobiło chyba po to żeby ludzie nie mówili że nie mają, no a poza tym michał jest z przypadku co czasem podkreslają, ok oni zapewnili im start pod względem mateialnym, ale emocjonalnie zrobili z nich kaleki
wiecie mój Mimchał to jeszcze jest spoko, w towarzystwie przebojowy, ma chec poznawania wychodzenia gdzies, a jego brat, na pytanie czy kawe pije z mlekiem czy bez, zona jego odpowiada z mlekiem, wiec pizda pełną gębą
a ja jestem z zagłebia i podkreslam że ja ślazaczką nie jestem, ale z moimi rodzicami jest spoko, nie są jakośmega wylewni jesli chodzi o okazywanie uczuć, ale wiem że jestem kochana i mogę liczyc na ich pomoc

wyszłam tylko wywalić śmieci, a posprzatałam na ogrodzie 🙂
wiecie jak jest ciepło u nas na dworze, normalnie zasuwałam w samym polarze i ciepło mi było, jedynie że deszczych taki mikro siapi i to wkurza lae normalnie polazłabym spacerować

kurde nie mam pomysłu na ganek świąteczny, a to już tuż tuż :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sztunia to u mnie pogoda taka sama jak u Ciebie
my po spacerze, ziemniaki wstawiłam, mąż piłą drzewo tnie, bo musieliśmy spuścić brzozę, bo jak mocniej zawiało to gałęzie się plątały w kable energetyczne i energetyka się srała

potem jedziemy do prababci zawieźć kiełbachę swojej roboty i mięcho
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dziecko na mnie nakrzyczalo 😮 😮
a o to krzykacz
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/69/dsc01014kp.jpg/][IMG]http://img69.imageshack.us/img69/9464/dsc01014kp.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/832/dsc00994uy.jpg/][IMG]http://img832.imageshack.us/img832/3127/dsc00994uy.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Moja teściowa nie ze wsi, a jest to samo. Mam to głęboko w dupie.
Niani kazałam już do chaty iść, bo Weryfikus zasnął i będzie spał z półtorej godziny albo 2 bo rano krótko pospała. Niania jest super. Kurde nie chciałam tego napisać, bo mam wrażenie, że zapeszę, ale póki co jest, więc muszę się pochwalić. Ale że to moje dziecko z nią będzie kupiliśmy z Łukaszem o to to:
http://allegro.pl/hnsat-dyktafon-cyfrowy-pendrive-8gb-hit-40-i2743948206.html
Hehe dyktafon, który wygląda jak pendrive 😁 Babka jest zupełnie antytechniczna, więc cokolwiek by mogło być i się nie skapnie, ale skoro specjalnie musieliśmy kupić, bo nie posiadamy MP3 do słuchania muzyki to wybraliśmy cuś takiego.
Stwierdziła, że Weronika to anioł (no cóż mówiłam to na rozmowie 😉). Ale ogółem mam fuksa, bo Wercikus ma gila sporego i mogłaby być przez to bardziej marudna, a jest grzeczna jak aniołek. Dziś pięknie jadła obiad od niani, a np. od teściowej nie zje za chiny ludowe. Od razu jest ryk. Rano mleczko też wypiła od niani i to całą butelkę, a z tym porannym jedzeniem to u niej różnie. Na razie jestem happy.
Aaa kupiłam ten gryzak na pokarmy. Zobaczymy czy się Babol mały do jabłka przekona.
Mama mi dziś włosy będzie farbować 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lady zajebisty ten pendrive z dyktafonem haha
A Wercikuś tak Ci się zmienia, że szok, co zdjęcie wstawisz to inna jest. Coraz śliczniejsza się robi i coraz bardziej do Ciebie podobna 🙂))))

Idę ubierać bandę, jadę do babci z nimi sama, bo mężu zepsuł piłę i musi ją naprawić haha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Niania na rozmowie powiedziała, że do taty podobna, ale wczoraj stwierdziła jak wiele innych osób, że my z Łukaszem podobni jesteśmy do siebie, więc ona do obojga podobna 😉
Ej korci mnie by se dziś nałożyć trochę farby od włosów na brwi, bo oglądałam znowu tego Diabła w Pradzie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Daenerys napisał(a):
Niania na rozmowie powiedziała, że do taty podobna, ale wczoraj stwierdziła jak wiele innych osób, że my z Łukaszem podobni jesteśmy do siebie, więc ona do obojga podobna 😉
Ej korci mnie by se dziś nałożyć trochę farby od włosów na brwi, bo oglądałam znowu tego Diabła w Pradzie 😉

Jeeeeeezu zapomniałam o moim ukochanym filmie aaaaaa zabiję się!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...