Skocz do zawartości

Marcóweczki 2012 | Forum dla mam


izunia1986op_m

Rekomendowane odpowiedzi

Lady
wolę owsika z dupki niż to co widziałam na własne oczy jak mama w knajpie pracowała - facet tak się upoił alkoholem,że wyrzygał ze 3 metry tasiemca (może przesadzam, ale bez kitu tak to wyglądało 😮 ). Wyrzygał. Szefowa pogotowie wezwała bo nie wiedziała co się dzieje, a oni przyjechali to się śmiali,że tak się spił,że tasiemiec też się najebał i pomylił wyjścia ewakuacyjne 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ewcia_m

    1877

  • izunia1986op_m

    2844

  • kasia_sztuk_m

    1738

  • sztunia_m

    1650

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Moja siostrzyczka super 🙂 wazy teraz tyle co Ksawery gdy sie urodzil a ma juz dwa miesiace 🙂

Moja Pani doktor przyjmuje od 8 do 11 a mamie go nie podrzuce mieszka 30 km od nas a co do Pani w recepcji jak znam zycie to moje dziecko zaraz by krzyczalo 🙂 wogole tam zawsze jest duzo ludzi wiec w recepcji jest urwanie glowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Astra współczuję, skąd się biorą tacy ludzie... 😮
Jaszminka jak mój nie może urlopu wziąć to biorę małą pakuje do wózka i jedziemy razem. Często padają pytania typu: która to pacjentka? 😁 Ja mam często badania i trzeba sobie jakoś radzić. Szczególnie, że u ginka nie będzie chorych ludzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kasia_sztuk napisał(a):
Lady, a jak Ty mówiłaś o tym, że Wercik śpi 3 godziny w tym czasie co jest niania? To ona śpi ciągiem 3 godziny? Czy ma kilka drzemek, które łącznie dają 3 godziny? 🙂


Zazwyczaj 2 drzemki, które łącznie trwają 3 godziny. Zwykle rano koło 11 do 13 i po południu od 15 do 16. Oczywiście dziecko nie robot i nie zawsze tak jest, ale zazwyczaj. A jeśli fika od godziny 6 rano intensywnie to jeszcze więcej potem potrafi przespać.
Siedzimy z Wercikusem właśnie sobie we dwie i chyba posłuchamy Mini Mini Disco 😁 Absolutny hit dla mojego dziecka ostatnio:
http://www.youtube.com/watch?v=zW1_ANe0l94
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaszminka idź teraz, z ciotą
ja jak miałam kłopoty z takimi obfitymi okresami to poszłam po, a moja gina mi kazała przyjść następnym razem z ciotą
w ogóle to juz kilkakrotnie badania miałam podczas okresu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
jak to kiedys ginekolog jeden powiedzial
prosze pani dla mnie okres to jak dla internisty katar
wiec mysle że powinnas iśc
przynajmniej nie zapomnisz :P

astra jakie chujki ebane
ach szkoda nerwów, oby sięudało
tylko że nerwy i tak zeżarte bo po co ta cała szopka

zrobiłam sztuczne muffinki
zjadłam dwie i mam zgage jak w ciazy
bleeeeeee nigdy wiecej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja mam ekstra sposób na gardło polecony przez lekarza jak sie wtedy tak borykałam a mianowicie jodyna! 2 dni wieczorami smarowalam migdałki nasaczonym patyczkiem (kołeczkiem 😜) i nastapiło cudowne wyleczenie. Teraz jak tylko lekko czuje że coś sie zaczyna to smaruje 🙂 Jedyny minus to to, że jest to nieprzyjemne i chce sie rzygac ale warto 🙂 No i jak wzielam w podroz to mi sie wylala na kosmetyki 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej, u nas masakra, chyba sie nigdy nie wykurujemy 😞
wczoraj wieczorem goraczka, dzis rano ok tylko kaszel i teraz znów mam goraczke.
była niedawno druga meza siostra, ta z bialegostoku, ona niby psychiatra z zakładu w choroszczy, ale osluchac u mnie. tesciowa słyszałam w słuchwce jak kaszlę i ją do nas nasłała, hehe
moze i dobrze:zostalismy pzrebadani.
a wiec u mnie osłuchowo nic nie ma, kaszel wg niej krtaniowy albo tchawicowy, ale idzie w doł wiec jak nie walne antybiotyku to moze byc zapalenie płuc czy oskrzeli.
u meza po prawej stronie ciszej niz po lewej, cos nie tak. ma go ktos osłuchac albo zdjęcie RTG zlecic. i 50/50 moze nawet cos byc powazniejszego.
U zuzi osłuchowo juz ok, a powinnoi byc słychac cos, jak bierze antybiotyk.
mała ok.

Tylko zuzia dostała jakiejs wysypki na raczkach, do łokcia, takie malusie krosteczki. i ciagle narzeka na język, bo jej od tego antybiotyku sie rany porobiły. ale siostra mówi ze nie wie czym to potraktowac.
byłam z zuzia zapisana na pt na kontrole i ze soba, ale musimy walic jutro z męzem, i jak dostaniemy antybiotyki to kolejny tydzien w chacie. bedziemy siedziec w 5-tke chyba, bo dzis dzwonilismy do niani, zeby przyszła sie z małą zapoznac. bardzo sie pzrejeła, jak usłyszała ze my tacy zachrychani i mówiła ze nie ma co ze soba zrobic, a ona w miejscu siedziec nie moze. nio zobaczymy jak bedzie. ale musimy sie przynajmniej jako tako do pon wykurowac....
kurde... taka jestem zła, co to nas dopadło. i małej mi szkoda ze sie zarazi od nas. a w nastepna srode mielismy sz czepic na pneumo 😞 kurde...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Moje dziecko zasnęło w pozycji na brzuchu z ugiętymi kolankami i podniesioną do góry dupką. Chciałam żeby odbiła ale zaczęła się tak drzeć, że musiałam ją odłożyć, położyłam na boczku, a ona fik na brzusio i śpi 🙂 widocznie chciała żebym ją odłożyła.
Nasmarowałam ją pulmexem i dałam ibufen bo gila ma do brody, i przez to kaszle. Jutro nie ma spaceru. Siedzimy w domu, nie chce jej jeszcze bardziej przeziębić 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jaszminka napisał(a):
No wlasnie Astra jego koledzy mi kiedys powiedzieli ze Adam sie szybciej ze mna rozstanie niz z nimi przestanie spotykac dasz wiare ze oni potrafia mu nagadac ze ja sie spotkalam z ktoryms z nich i kazdy to potwierdza?? kiedys byl inny a moze tylko udawal
Ja mu na to nie pozwalam ale on i tak rob swoje..
Mam ochote odejsc ale wydaje mi sie ze jak to zrobie to juz zawsze bede sama bo kto bedzie chcial dziewczyne z dzieckiem??? I ze Ksawery nie bedzie mial ojca... Chore to wiem..


Nie wiiem czy doczytam dzis dalej, bo zmeczona jestem, ale Jaszminka??? Mój Fifi miał rok jak rozstałam się z jego ojcem.... Dziś jestem szczęśliwą mężatką , ktyóra czuje się kochana, szanowana, uwielbiana... Mój syn też. W pierwszej klasie Filip w książce od religii miał narysować rodziców. Narysował mnie i Grzesia (swojego ojczyma), powiedział, że jakoś tak zapomniał, jak wygląda jego tata, przeryczałam dwie godziny po kryjomu... Mimo wszystko wiem, że ja i mój syn jesteśmy szczęśliwi z "nowym tatą" (mimo, ze stary czasem się pojawia). Decyzja o rozstaniu się z ojcem Filipa kosztowała mnie naprawdę wiele, przez tydzień prawie nic nie jadłam, ale nie było ani jednego dnia, w którym bym jej żałowała....

Tyle powiem na ten temat...
Jakbyś podjęła decyzję podobną do mnie, a nie masz dokąd pójść to zapraszam, na prawdę wiem co przechodzisz.... Buźka, trzymaj się!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
astra napisał(a):
Mam ochote odejsc ale wydaje mi sie ze jak to zrobie to juz zawsze bede sama bo kto bedzie chcial dziewczyne z dzieckiem??? I ze Ksawery nie bedzie mial ojca... Chore to wiem..

Hahahahahaha dobre 😁
Znam kilka dziewczyn z dziećmi z poprzednich związków, które najlepsze co zrobiły to to, że odeszły od swoich poprzednich gnojków i teraz są szczęśliwe!
Zresztą spójrz na naszą meti 🙂 Fifi tez nie jest synem Grzesia, a są szczęśliwą rodzinką 🙂
A Ksawery będzie miał ojca zawsze, o ile ojciec będzie chciał mieć syna...

Dobra, kawa wypita
idę włosy ogarnąć i brwi 😮 bo wyglądam już jak neandertal 😁


Asterka, właśnie o to mi chodziło, masz u mnie oklaska 🙂

Fiku, bardzo mi przykro, mam ochotę ci dosadnie doradzić, ale niestety muszę się powstrzymać, decyzję musisz podjąć sama, i wiem, że to baaaardzo trudne, mi to zajęło pół roku, a to i tak mało... 😞

Borucia wygrywa 4:0, Lewandowski walnął dwa gole 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
fikumiku napisał(a):
Jaszminka Ty sie na serio mocno zastanow nad sensem tego zwiazku nie tylko z facetem ale i cala jego porabana rodzinka ;/ Chcesz zeby Ksawerymusial sie z tym scierac na codzien? Bez urazy bo Ciebie mam za dobra matke, ale czesto to nie wystarcza. A jak tak będzie się przygladał ojcu co ma matke w dupie, porabanej babce, ciotce z gleboka deprecha to jeszcze jaki młody patol wyrosnie.. Uciekaj i chron swoje dziecko!

Dziewuchy a z innej beki poradzcie! Kupuje stroj na chrzciny nieszczesne i chce uzywany, co myslicie o tym:
http://allegro.pl/komplet-do-chrztu-i2806756012.html
http://allegro.pl/ubranko-do-chrztu-dla-chlopca-i2794978346.html
http://allegro.pl/kompletna-wyprawka-do-chrztu-swietego-i2797530295.html

Dzisiaj chce zamówić coś :P


nie wiem czy coś juz kupiłaś bo nie doczytałam, ale pierwsze cudne 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczyny koniec znowu poszedl do kolegow na impreze znowu wruci pijany i bedzie wygadywal glupoty a potem spal do poludnia.. Mam dosc szkoda mi dziecka bo to juz ktorys dzien ze Ksawery widzi Adama przez chwile chce do niego na rece ale on ma go gdzies... Teraz patrze na malego i wyje bo nie wiem czy dam rade.. Ale dosc chcial kolegow to ma,niech z nimi zyje mnie stracil....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
meti84 napisał(a):
astra napisał(a):
Mam ochote odejsc ale wydaje mi sie ze jak to zrobie to juz zawsze bede sama bo kto bedzie chcial dziewczyne z dzieckiem??? I ze Ksawery nie bedzie mial ojca... Chore to wiem..

Hahahahahaha dobre 😁
Znam kilka dziewczyn z dziećmi z poprzednich związków, które najlepsze co zrobiły to to, że odeszły od swoich poprzednich gnojków i teraz są szczęśliwe!
Zresztą spójrz na naszą meti 🙂 Fifi tez nie jest synem Grzesia, a są szczęśliwą rodzinką 🙂
A Ksawery będzie miał ojca zawsze, o ile ojciec będzie chciał mieć syna...

Dobra, kawa wypita
idę włosy ogarnąć i brwi 😮 bo wyglądam już jak neandertal 😁


Asterka, właśnie o to mi chodziło, masz u mnie oklaska 🙂

Fiku, bardzo mi przykro, mam ochotę ci dosadnie doradzić, ale niestety muszę się powstrzymać, decyzję musisz podjąć sama, i wiem, że to baaaardzo trudne, mi to zajęło pół roku, a to i tak mało... 😞

Borucia wygrywa 4:0, Lewandowski walnął dwa gole 🤪 🤪 🤪

Meti chyba chodziło Ci o Jaszminkę, a nie Fiku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...