Skocz do zawartości

Marcóweczki 2012 | Forum dla mam


izunia1986op_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
łoooo ależ naskrobały
lady ja wiem że zalecają
wiele rzeczy zalecają ale jakoś mi się nie chce :P u Majki myłam od roku i tak też będe teraz to dl zabawy czasem szczotkę pogryzie 🙂
dzisiaj panny kąpały się razem w wanie, już nie moge się doczekać kiedy tą wanienkę wydupie z chałupy bo mi tylko wadzi, ale polka jeszcze w tej wannie taka niepewna a mnie plecy bolą
szczerze ja nie pamietam kiedy z pola na spacerze byłam, ten katar mnie dobija normalnie, jutro ją przewietrze w realu, musze jechać bo mam braki w kaszkach zupkach i pampy premium kupuje znowu
kurwa te pampersy 4 sa chyba do wyjebania, niby była cisza przy premiumach teraz trzy dni na normalnych i pipa cała w syfach, i chyba fiku pisała że sa z białymi czubeczkami, no dokładnie
fuck, wylecze ja na premiumach a potem kupie dady, zobaczymy
jeju obby Wiki tylko ten liszaj był, tfu tfu

wiecej nie pamietam
ale dzisiaj na stepie był mega układ i głowa mi pocwiczyła też
fajnie było bo wkoncu wsyztskie laski co stale chodzą to była niezła jazda 🙂

alanku juppi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ewcia_m

    1877

  • izunia1986op_m

    2844

  • kasia_sztuk_m

    1738

  • sztunia_m

    1650

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
hejo zyje,
ale żescie mnie wsparły dzięki 🙂
dzis rozmawiamy, rozmawiamy i rozmawiamy, tony różne, i mam naprawde dosc, ale mzoe cos z tego bedzie. chodzi głównie o chate, spratzanie, gotowanie, brak wspolnych zainteresowan, itp. juz siły nie mam, bo ja chce znac odpowiedz an jedno pytanie"jakim on prawem jezdzi mi po psychice, odkad jestem teraz w domku. zamiast sie cieszyc ze jestesmy, razem we czwórke, ammy czas dla siebie, an spokojnie, nigdzie nie pedzimy... och szkoda gadac. mam nadzieje ze dojdziemy do porozumienia...

Meti a Ty cos pisałas i mulant chyba o nadczynnosci tarczycy po porodzie tak?? ja w sumie mam chore gardło czy krtan, struny głosowe troche szwankuja i starszny kaszel, ale widze u siebie takiego gula zamiast szyji. nawet lekarz ten na wizycie domowej mówił, ze jakos tu u mnie duzo tego. kurde dzis sie szykowałam na warsztaty,m prostowałam kudełki i patrze ze nawet przy pzrełykaniu mi sie taka gruba szyja robi... schiza na maksa mam.

Alanku witaj w domku, i zdrowiejscie wsyztskie chorowitki, mali i duzi...

Hubcio Sto lAT 🙂

I jasiol ma tez dupcie chora, Polcia tez tak?? myslicie ze te pieluchy 4 to badziew?? ja mam normalne i u nas jest ok, a koncze dady w dzien i juz wiecej nie kupuje.

zaraz zerkne w te krostki wikusiowe.
PS> Mojej zuzi zeszło to spod pachy, mzoe to to samo. miała lekko czerwone, nie zaognione, a potem smarowałam i zeszło w sine takie a teraz nie ma sladu. miałam isc do dermatologa ale tearz nei am z czym. byc moze to z pzredszkola cos.

Ja tez małej nie myje zabków. ta szczoteczka gumowa na palec mi sie zdarzyło dwa razy moze, ale bez zadnej pasty. tez chyba od roczku zuzi mylismy pastką, tzn ona sama szorowała. jest pod opieka dentystki i zabki ok, wiec pewnie jak sztunia tak samo bede robic.

A Kasia jak Mania tak łazi po podłodze to radze poobklejac kanty ta izolacja co u nas, sprawdza sie w 100procentach. tylko nie wiem jakie meble masz. ale wszytsko da sie okleic.

Astra masakra to co pokazujesz!!!! to takj u Wiki wygląda?? tez bym chyba padła. a od kiedy ona to ma?? długo?? w sumie jeszcze jak u zuzi wynalazłam to pisałąs o o tym...

Ale mnie wywołałas astra 🙂 hihih

A i Iguska dzis maruda okropna, ale parwie mamy lewa górna jedynke i lewa górną dwójke. ida oba naraz, juz je widac przez dziasła. jutro bedzie stukac pewnie. ale ona sie dotknac nie da, jesc nie chce itd 😞

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nio u mnie pampki tez zawsze super. jak mi sie zdarzyło hugiesy załozyc, bo chciałam wypróbowac to zaraz dupa odparzona, nio i dady nie dla nas. zaopatrzyłam sie w pampki i bedziemy na nich jechac. nie bede na niej eksperymentowac. przynajmniej nie jak jest mała.

Własnie Jaszminka co jest?? chyba nie przeszło na Ciebie teraz, bo ja sie nie uporałam jeszcze z dziadem.

lece spac 🙂 z mężem, rzucił dzis roboty. ale godzic sie nie bedziemy pzrez łózko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mam faceta debila bo inaczej sie tego nie da okreslic... Nic sie dla niego nie liczy zupelnie w sobote nie bylo go cala noc poczym do poludnia spal a dzis znow go nie ma nawet dzieckiem sie nie zajmie..
Mam tego dosc mam ochote zebrac manatki i wiac jak najdalej... Ale szkoda mi tego wszystkiego Ksawery to po za tatusiem swiata nie widzi a ja tak bardzo go kocham moge powiedziec ze jestem wrecz od niego uzależniona... A teraz co?? Leze w lozku maly spi obok mnie a go nie ma juz nawet zaczynam zastanawiac czy on kogos nie ma ale twierdzi ze nie..
Wiec co jest picie z kolegami jest wazniejsze od rodziny? Od dziecka?? Bede ryczec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
jaszminka mój ma jazdy, ale jest odpowiedzialnym ojcem, a Twój to widac jeszcze sie nie wyszalał. skoro wy nie jestescie wazniejsi. Ile ma lat??

lece teraz, bo sie inhalowałam teraz. jzu teraz do łazienki mykam.
dobranoc dziewuszki, mam nadzieje ze jutrzejszy dzien bedzie dla nas wsyztskich lepszy i nas i naszych dzidków.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Kasia ja malemu zakladam juz od jakiegos czasu jednak to male dziecko i tylko siedzi w wozku ja wole nie ryzykowac. Ja awsze zakladam body,rajstopki bluzke,sweterek,spodnie,skarpetki,buty ocieplane(jesli jest chlodniej to jeszcze taka bluze z polaru) i oczywiscie kurtka,czapka,rekawiczki. Nie mam jeszcze spiworka do wozka wiec klade kocyk tak ze ma w spacerowce na oparciu i na nozkach cieplutko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kur... gardziel mnie napierdziela z samego rana 😠
Weryfikus od 3 budził się co i rusz, bo się na brzuch przekręcała i w ryk. Także kawę zaraz dożylnie chyba sobie podam 😜
Jutro znów z obcą babą w domu będę siedzieć. Mam nadzieję, że to będzie TO.
Co do niań miałam napisać i zapomniałam. Otóż te z poniedziałku to były 2. Jedna fajna z gadki, ale kuźwa jej wygląd przekreślił wszystko. Ma pecha kobita z wyglądem Baba Jagi na pewno trudno jej tą pracę znaleźć. Druga na pewno doświadczona, ale taka ąąą, ęęę. Miała fajną rzecz, bo album ze zdjęciami swojej poprzedniej wychowanki, który dostała od rodziców małej w podzięce za lata spędzone z ich córką. Zajmowała się nią od 6 miesięcy do 3 lat i widać, że była tej rodzinie bardzo bliska. Myślę, że też więcej jej płacili, bo przy starszym dziecku więcej roboty miała, poza tym na pewno byli jej wdzięczni. Także poczułam, że mi spierdzieli jak znajdzie lepiej płatną ofertę. Ja się na więcej jak 7 zł za godzinę plus migawka nie dam nakręcić, bo Wercik w tym czasie śpi dobre 3 godziny jak nie dłużej czasami. I to jest grzeczne dziecko także nie ma mowy o innej stawce na początek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasia_sztuk napisał(a):
Siemka. Ubieracie dzidkom rajstopki jak jest 8 stopni?
Ja mam spodnie ocieplane i chyba tylko je założe na dwórek 🙂

Oczywiście,że zakładam Kasia. 8 stopni to zimno. Nie grube jakieś, tylko takie zwykłe, ale zakładam.

Jaszminka. Mój został ojcem w wieku 21 lat, a od razu wziął sprawy w swoje ręce i mogę powiedzieć śmiało,że jednym cięciem posłał te miliony kumpli do diabła. Oczywiście oni zaraz przezwali jego "pantoflem", a mnie "los komandos", jakbym im wielką krzywdę zrobiła, albo największy skarb wyniosła z bazy w krzakach.
W dorosłym życiu, kiedy zostaje się rodzicem, to już tak jest,że trzeba zacząć być odpowiedzialnym. Moim zdaniem będziesz tego wszystkiego srogo żałować. Litujesz się nad gnojem, który ma w dupie i Ciebie i Ksawcia...Śmieszne. Masz trochę honoru dziewczyno? jednostronna miłość sprawy nie załatwia. Myślisz,że Ksawery będzie dorastał szczęsliwy widząc że mama jest nieszczęśliwa?
Boże, Jaszminka, o czym Ty mówisz w ogóle 😁
Ode mnie albo by dostał po pysku albo skalp bym mu zdarła. Jemu pasuje takie życie, gówniarzowi, bo Ty mu na to wszystko pozwalasz 😮
Pakuj się, idź do mamy, nie wiem, złóż do opieki papiery o jakieś pieniążki jako samotna matka, do sądu z wnioskiem o alimenty, żyj sobie i bądź szczęśliwa! Nikt nie zabierze Ksaweremu ojca, bo zawsze będzie go miał. Tamten jak straci to może zrozumie, grunt by z dzieckiem miał jakiś tam dobry kontakt i łożył na jego utrzymanie. A Ty lej na niego ciepłym moczem, bo jesteś ładną dziewczyną, Ksawery jest wspaniały i nie wierzę,że nie znajdziesz sobie faceta, który będzie Was traktował jak najważniejsze osoby w swoim życiu. Uwierz, istnieją fajni, rozsądni i odpowiedzialni mężczyźni, nie musisz się poświęcać w imię jakichś bredni o miłości.
Będzie dobrze!
Chyba,że Ci odpowiada rola ofiary w "związku"...ale pomysl jak się z Ciebie muszą nabijać jego znajomi...że wraca do domu, Ty czekasz, płaczesz, a on imprezuje, potem śpi do południa. Ech. Głowa do góry Jaszminka i naprawdę ni pozwalaj mu na to.


Laski u Wikusi coraz gorzej z tą wysypką. To jej się zrobiło tak jak jest koniec pieluchy, powyżej rzepa i teraz jest taka akcja,że to szło do góry, a teraz schodzi w dół w kierunku pipki i dupci i pod tą pieluchą to świństwo ma idealne warunki! Jedno na drugim się pojawia.
Ewcia ja już dawno pisałam,ze ma zmianę, było wielkości 50gr jak byłam z nią u dermatologa, teraz jest wielkości mojej dłoni, a nowych krostek jest 11...
Nie jest to bolesne, bo widze po Wikusi, nie swędzi, nawet ją nie boli jak wodą utlenioną polewam. nie jest to też głębokie. I kiedy osiągnie rozmiar złotówki gdzieś tak, to zaczyna się środek już ładnie goić i powstaje taka obrączka. A obok niej zaraz nowe ogniska się tworzą...
No nic. O 14:30 lekarz.

Chłop mnie podkurwił, bo zaspał 😁 Jak wyjebał z łóżka toi jak rakieta, na 6 do roboty, ja mu budzik o 4:00 na gębie położyłam i spaliśmy w najlepsze,bo jeszcze 5 minut haha 🤪 i za pięć szósta wstaliśmy 😁 oczywiście "dlaczego mnie nie obudziłaś, bla bla bla"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No wlasnie Astra jego koledzy mi kiedys powiedzieli ze Adam sie szybciej ze mna rozstanie niz z nimi przestanie spotykac dasz wiare ze oni potrafia mu nagadac ze ja sie spotkalam z ktoryms z nich i kazdy to potwierdza?? kiedys byl inny a moze tylko udawal
Ja mu na to nie pozwalam ale on i tak rob swoje..
Mam ochote odejsc ale wydaje mi sie ze jak to zrobie to juz zawsze bede sama bo kto bedzie chcial dziewczyne z dzieckiem??? I ze Ksawery nie bedzie mial ojca... Chore to wiem..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo to tak jest,że ludzie sie nie zmieniają niestety
mogą z wiekiem nabrać rozsądku ale nigdy sie nie zmienią
stare nawyki trzeba chcieć pokonać, a Twojemu jest tak wygodnie
musisz się obronić przed nim, bo na razie to on się zachowuje, jakbys była nie kobieta z którą ma dziecko, tylko jakąś laską z doskoku i to w dodatku taką, którą on ma gdzieś, a Ty za nim latasz
straszne, bardzo Ci współczuję
zrób coś z tym, bo szkoda i Ciebie i dzieciaka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ochote odejsc ale wydaje mi sie ze jak to zrobie to juz zawsze bede sama bo kto bedzie chcial dziewczyne z dzieckiem??? I ze Ksawery nie bedzie mial ojca... Chore to wiem..

Hahahahahaha dobre 😁
Znam kilka dziewczyn z dziećmi z poprzednich związków, które najlepsze co zrobiły to to, że odeszły od swoich poprzednich gnojków i teraz są szczęśliwe!
Zresztą spójrz na naszą meti 🙂 Fifi tez nie jest synem Grzesia, a są szczęśliwą rodzinką 🙂
A Ksawery będzie miał ojca zawsze, o ile ojciec będzie chciał mieć syna...

Dobra, kawa wypita
idę włosy ogarnąć i brwi 😮 bo wyglądam już jak neandertal 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jaszminka Ty sie na serio mocno zastanow nad sensem tego zwiazku nie tylko z facetem ale i cala jego porabana rodzinka ;/ Chcesz zeby Ksawerymusial sie z tym scierac na codzien? Bez urazy bo Ciebie mam za dobra matke, ale czesto to nie wystarcza. A jak tak będzie się przygladał ojcu co ma matke w dupie, porabanej babce, ciotce z gleboka deprecha to jeszcze jaki młody patol wyrosnie.. Uciekaj i chron swoje dziecko!

Dziewuchy a z innej beki poradzcie! Kupuje stroj na chrzciny nieszczesne i chce uzywany, co myslicie o tym:
http://allegro.pl/komplet-do-chrztu-i2806756012.html
http://allegro.pl/ubranko-do-chrztu-dla-chlopca-i2794978346.html
http://allegro.pl/kompletna-wyprawka-do-chrztu-swietego-i2797530295.html

Dzisiaj chce zamówić coś :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz najważniejszy jest Ksawery, a w drugiej kolejności Ty
a tego kwiatu to pół światu, na pewno ułożysz sobie zycie i będziesz szczęśliwa
i będziesz się śmiać z tego, jaka głupia byłaś,że tak długo wytrzymywałaś przy takim frędzlu 😉

Chyba,że zamierzasz nadal tak żyć jak teraz. Twoj wybór Jaszminka 🙂
A jak tak będzie się przygladał ojcu co ma matke w dupie, porabanej babce, ciotce z gleboka deprecha to jeszcze jaki młody patol wyrosnie..

Dokładnie
To tak już jest,że jeśli dziecko dorasta w takiej rodzinie, to niestety ale wzorce czerpie z tych "gorszych".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
helloł
lekkim chujem ze tak powiem upłynniłam 380 zł na pieluchy, kaszki i słoiki
nocka piekna była bo kaataru nie było, podnieciłam sięchyba za bardzo bo znowu cośjj chlupie
nocka była piekna jedna pobuda o 2 na mleko, potem o 6 tuliłysmy sie i spałysmy do przed 7 bo wtedy przylazł mleczny drugi potwór, ale fajnie było 🙂
musze sosiur dzis robic dla chłopka z miesem, niech ma 🙂

jaszminka czasem warto podjac ciezka decyzje zeby nie załować że sie zycie zmarnowało
nie wiem jak jest do konca, wiec duzo nie mówie

kasia polka juz długo chodzi w rajtach, czasem wole miec rajtuzki a kocyki nie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
fikumiku napisał(a):
Jaszminka Ty sie na serio mocno zastanow nad sensem tego zwiazku nie tylko z facetem ale i cala jego porabana rodzinka ;/ Chcesz zeby Ksawerymusial sie z tym scierac na codzien? Bez urazy bo Ciebie mam za dobra matke, ale czesto to nie wystarcza. A jak tak będzie się przygladał ojcu co ma matke w dupie, porabanej babce, ciotce z gleboka deprecha to jeszcze jaki młody patol wyrosnie.. Uciekaj i chron swoje dziecko!

Dziewuchy a z innej beki poradzcie! Kupuje stroj na chrzciny nieszczesne i chce uzywany, co myslicie o tym:
http://allegro.pl/komplet-do-chrztu-i2806756012.html
http://allegro.pl/ubranko-do-chrztu-dla-chlopca-i2794978346.html
http://allegro.pl/kompletna-wyprawka-do-chrztu-swietego-i2797530295.html

Dzisiaj chce zamówić coś :P


Pierwszy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasia polka juz długo chodzi w rajtach, czasem wole miec rajtuzki a kocyki nie

no ja też
jak ma rajtki i ciepłe porty to juz bez koca

Fiku, ten pierwszy jakoś mi do Janka pasuje 🙂 od razu go widzę w tym 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...