Skocz do zawartości

Marcóweczki 2012 | Forum dla mam


izunia1986op_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
fikumiku napisał(a):
Ooo Kika, kope lat 🙂
Całusy dla Wiki, mam nadzieje, że malunia taka po mamie po prostu 🙂

Co do rzęs to ja tez tego folsis uzywam, ale na poczatku jak wchodzil byl lepszy, teraz grudowaty sie robi. I troche, moim zdaniem, niszczy rzęsy.. Musze sie na cos innego przestawic.

Wyście dzis sny miały brzydkie a ja zlałam Karola 🙃 Bo mnie gnida tak wystraszył że serce stanęło 😠 Wracałam od Jaśka, półśpiąca kłade się a ten jak jakiś upiór się na mnie rzucił i złapał, noszz. Oczywiście jak to On, przez sen - wydawało mu się że to Jasio na skraju łózka stanął i chciał go ratować.

Iza łącze się w bólu choć pewnie nie aż takim, mnie tez dziś łeb męczył a to u mnie rzadkość więc coś musi być w powietrzu ;] Bidulo :*

Co tam jeszcze, nie pamiętam ale dzięki Kasia za info o rossmanie bo muszę se podkłada kupić 😁

Fiku nie za szto 🙂
Co do migreny to ja po porodzie się chujowizny nabawiłam.
Fiku Ty masz ten fioletowy i mówisz, że niszczy rzęsy?
Ja już tyle tuszy miałam, że szok. Nawet Chanel miałam i do niczego był. Bobbi Brown to porażka, Loreal Telescopic do dupska. Fajny był Diorshow i Volume million lashes. Z Rimmela Scandalies(czy jakoś tak) do dupy. Ponoć fajne są te takie z bazą, najpierw baza a na to tusz. Mojej bratowej muszę się zapytać, bo to ekspert kosmetykowy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ewcia_m

    1877

  • izunia1986op_m

    2844

  • kasia_sztuk_m

    1738

  • sztunia_m

    1650

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

kasia ja ci powiem ze lubie colosal za to ze mi maluje kazda rzese i nie skleja
a tak to na co dzien to mam tusz eveline z biedronki i roznicy mi nie robi
collosal ma dobra szczotke,a tusz jak to tusz,lubie go jak jest nowy haha. Rimmela mialam ale nie pamietam nazwy Czarne opakowanie i jakies takie grube. Ale on mi sie kruszyl...a date mial ok. Dupny i tyle 😉
nie jaram sie tym, i tak rzadko sie maluje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hehe, Astra ale w gruncie rzeczy to slodkie jest, nie?. Ostatnio szukal gabki na parapecie i pod lozkiem a wczesniej biadolil cos do mnie o zdradzie i ze z cyganem a ja przecie nie Boze Bozenka :P zeszlej nocy jednak mnie podkurwil ze hoho. Potem przepraszal :P

Kasia no tak mi sie wydaje ze to przez ten tusz bo tylko jego uzywalam a w ciazy jeszcze nie bylam. Moja opinia jest taka - na poczatku byl ekstra, rzesy robil serio zjawiskowe i nie sklejone. Ale z biegiem czasu zaczal sie dupczyc i teraz jak swiezo otwarty to plynny dosc i latwo sie umazac a za jakis czas gestnieje i robi grudy. Zero efektu sprzed lat. A ja gupia wiernie go kupuje z nadzieja ze bedzie inaczej. Chyba ze ja sie zmienilam :P mysle ze trzeba wyprobowac na sobie, moze Tobie przypasuje 🙂

Leze juz w lozu wiec zaraz bede puniac. Jasiol dostal dzis na noc sete bebika i cyca, ciekawe czy bedzie sie darl o zarcie :]

Dobranoc :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hmm chyba wypróbuję ten tusz Maybelline.
Mnie w szkole gonili z paznokciami, że za długie. Obcięte tak, że jakby więcej ciąć to by mi krew poleciała, ale kurna za długie, bo się babska nie mogły przypatrzyć, że to płytka podłużna i wąska 😠
Nadrabiamy od czwartku zaległości w seksie 😁 Cos nabrałam chęci mimo przeziębienia. Pewno dlatego się wyleczyć nie możemy 🙃
Niania mi załatwi jajka ze wsi od brata męża dla Niuńki 😁 😁 😁
Kika a ile Twoja mała waży? Pocieszyłabym moją kumpelę, która się strasznie dołuje wagą swojej małej. Też poniżej 3 centyla. Dobrze by wiedziała, że nie ona jedna ma taka Calineczkę.
Widziałyście na fb jaką mam piękną narzeczoną? 😁
Nie zrobiłam brwi rudych. Stchórzyłam. Bałam się, że bez brwi bym w delegację jechała. Chyba sobie zamówię po prostu hennę do brwi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
KAsia,a jaki jest ten kaszel?
jezeli mokry to dobrze
gorzej jak suchy

lepiej niech ja lekarz oslucha
przepisze syropki na kaszel i bedzie jak nowo narodzona

łeb mi peka 😠
mam nadzieje,ze jak sie dotlenie to przejdzie

ide szyzkowac ciuchy do Kosciola
w co ja te grube dupsko mam ubrac 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
izunia1986op napisał(a):
KAsia,a jaki jest ten kaszel?
jezeli mokry to dobrze
gorzej jak suchy

lepiej niech ja lekarz oslucha
przepisze syropki na kaszel i bedzie jak nowo narodzona

łeb mi peka 😠
mam nadzieje,ze jak sie dotlenie to przejdzie

ide szyzkowac ciuchy do Kosciola
w co ja te grube dupsko mam ubrac 😜

Izu no właśnie suchy ma ten kaszelek. Tak kaszle, że aż momentami ma odruch wymiotny 😞 kurwaaaaaa. To moja wina bo lekarka powiedziała w piatek że mogę z nią wychodzić na spacery, więc ja w piątek wyszłam 😞 ja pierdole! Zabije się!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej ho
mężu wyprawiony do pracy
mała marudzi
duży ogląda bajkę

Wyjebałam Wiki garderobę na podłogę i muszę to uporządkować,
nie mieszczę się w szafy 🙃

po południu być może goscie, ale nic pewnego
przecież to moja mamusia
sto razy zmieni zdanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejo
co do tuszy ja też milion różnych używałam i ceny też były różne i stwierdzam czy 170 czy 10zł czasami jeden uj, dla mnie na razie eveline z biedronki jest spoko 🙂 ciutke sie kruszy ale poki nigdzie nie wychodze na caly dzien mysle że ogarnia 🙂 a fajnie rozczesuje

dzisiaj jestesmy rodzinka 2+1
pola wriuje na kocu, a raczej na parkiecie :P mąż .... na tronie :P
a ja mokra włoszka wyszłamz kąpieli 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Daenerys napisał(a):
Ja próbując różnych łącznie z drogimi uznałam, że Wonder z Oriflame najbardziej mi odpowiada. Absolutnie nie polecam Lancome Hypnose za ponad 100zł jakby kogoś kusiło kupić. Badziew totalny.

zgadzam sie albo ten co mu szczoteczka drzy 🙂 :P
diorshow był w miare spoko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie lubię niczego co jest pod szyldem Lancome. Zostało mi tak od pierwszej ciąży, kiedy to znienawidziłam zapach ich pomadki 🙃 Tuszu co prawda nie próbowałam. Na razie mi się nie chce robić eksperymentów, jak collosal się popsuje to kupię inny 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja lancoma nawet nawet, prefumy miałam mam i są spoko, nawet ostatnio wąchałam te nowe "życie jest piekne " ale nie przekonały mnie

izu wymódl nam zdrowie tych szatanów małych 🙂

michał pojechał do sklepu pola stoi w łózeczku a miała spać, no cóż kiedys padnie 🙂
a dzisiaj znowu tak sie zesrała i rzucalismy moenta kto ja przebierze i na michała padło
ale jak ją rozebrał to zaczał wołać pomocy :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja idę się wymalować i wskakuję w miniówke, której na dupie nie miałam jak ho ho 😁 przed ciążą 🤪 i w końcu się w nią mieszczę na luzie

Toś śpi
B. z dziadkami do kościoła pojechał

Ale luzik 🤪

Sztunia perfumy jak perfumy, też pozostaję wierna tym swoim hehe
często se niucham różne w drogerii, ale szału nie ma, dupy nie urywa
jak mi kiedyś dupę urwie to wtedy chłopa naciągnę 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja lubię perfumy Lancome Hypnose, albo raczej lubiłam, bo mi się przejadły. Ale teraz dziewczyna u nas z pracy nimi pachnie i znów jakoś mam na nie chętkę. Ale nie, mam za dużo perfum i muszę w końcu zużyć 😜
Kupiłam sobie Hennę Refectocil Red i wodę utlenioną do niej. Będę kombinować z brwiami 🙃 Kupiłam na allegro i chyba od naszego klienta jak patrzę po nazwie 😁 Wysyłka na Studex 😁 Może sobie przypomni by kolczyki zamówić 🙃
Mam jakiś power z rana choć gil mi wodnisty cieknie ciurkiem. Pomidorówkę zrobiłam i prańsko się skończyło prać to muszę zaraz powiesić. Nunek dopiero usnął, a wstał po 7. Niania będzie na 12 to posiedzi z Łukaszem, a ja pojadę po słoiki 🙂 Szczęście wczoraj posprzątaliśmy i dziś jest z głowy.
Chyba się poddam i zapiszę do alergologa, bo to już wkurwiające mieć gila od czerwca. Raz lżejszy, raz silniejszy ale nieustannie jest. Tylko kiedy ja pójdę do tego lekarza? Jeszcze ortopeda czeka i badania okresowe do pracy, na które skierowanie dostałam 2 tygodnie temu i zaraz M. będzie fląkał. Codziennie miałam castingi na nianię po pracy to się nie dało nosa wyściubić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wiedziałam! wiedziałam!
Dzwonię do mamy i pytam, czy przyjadą (miała przyjechać z babcią i z dziadkiem)
"Nie, bo wiesz, mam dużo zajęć i muszę Ż. włosy pofarbować i w ogóle"
Ż. to dziewczyna mojego brata.
Zajebiście, po prostu świetnie. To się nazywa priorytety. Jeśli Ż. i jej włosy są ważniejsze niż wnuki i ewentualnie córka to ja nie mam więcej pytań. Pomijam kwestię, że matka twierdzi,że jej nie lubi, że niby ona ją wkurwia,że tam tak często nocuje i się panoszy po domu.
Dwulicowa małpa. Zresztą. Przecież zawsze taka była.
Ale przykro mi się zrobiło i się rozłączyłam.
😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Astra glowa do gory.......niech jej lapy zafarbuje 😜

zgubilam bucika od Alana 😠
ale juz dzwonilam do restauracji i jest
kolezanka jutro mi go odbierze,bo bedzie tam przejezdzac

ide bude ogarnac
tesciowie zaraz wpadna

leb nadal boli
zjadlam tylko troszke rosolku i pol kotleta
tzn.wszystko to co Niko zostawil
glupia glowa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...