Skocz do zawartości

Marcóweczki 2012 | Forum dla mam


izunia1986op_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
ciocia tez by zjadla 😜

chcialam Alana polozyc spac w goscinnym(w kojcu)
tak plakal biedak i zanioslam go do sypialni i spi

Niko ma kolege u siebie i nie moga sie teraz bawic w jego pokoju


gloda jestem
mam smak na cs dobrego
moze byc pomidorowka 😜


szukam opon zimowych do mojej fury
kto mi poleci jakies zimowki
chce Pirelli,ale maz twoerdzi sa inne firmy
i co mam dylemat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ewcia_m

    1877

  • izunia1986op_m

    2844

  • kasia_sztuk_m

    1738

  • sztunia_m

    1650

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

iza przeczytałam "krochmala" i se myślę, jaki krochmal Alan zajada haha 🙃

dziecko moje ma pryszczole na dupie, takie jak Fiku pisała, z białymi lebkami, cały rowek i koło odbytu wysypane, zaczerwienione mocno.
Czym to potraktowałaś fiku?

Wik spi
Bartek dostał kinder jajko i się bawi wyścigówką, która była w środku 😮 nie wierze
czego się nie robi zeby nie iść spać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja smarowałam sudocremem te pryszcze przy kazdej zmianie pieluchy. Trwało trochę, ale już zeszło, został tylko ślad 🙂
Co do inhalacji to stosujemy nebbud inhal. I nie wiem czy to coś daje. W każdym razie głębiej nic nie zeszło 😉
Domki świecące klimatyczne.

Mam dziś zły humor 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
jestem jestem 🙂
jak wyszłam to najpierw zakupy wozkowe z polą
potem odebrać majke z przedszkola
porzuciłam dzieci u mamy wziełam chrzesnice zuzie
i wio na lumpexy, bo jej obiecałam rajd
no i.... ona mozna powiedziec coś zakupiła
za to ja jak zwykle z dwiema dupnymi siatami wróćiłam
i.... kupiłam Majce piekne dwie sukienki, jedna cała z cekinów,
dla Poli super body z sukienka, i super falbaniasta rózowa kiecke
ja sobie też zakupiłam sukienke kurtke kilka szalików
i inne pierdoły 🙂 ogólnie łowy udane 🙂
no i potem biegiem na step, fajnie było dupa spocona 🙂
wróciłam dom ogarnełam, dzieci uspilismy i własnie zaraz bede sobie drinka popijac

a tak w ramach relaxu poczytam sobie o grypie bostońskiej, no bo KURWA panuje w naszym przedszkolu, panuje moze za duze skłowo,w kazdym razie dzisiaj jedna dziewczynka była u lekarza i stwierdzili u niej to włąśnie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Daenerys napisał(a):
No dobra jak wieczorem da radę fotę cyknąć by było widać te brwi 😁
Ej kupcie coś, zbieram na fotelik haha 🙃 🙃 🙃 :
http://szafa.pl/profil/lady_m4ryjane
hej 🙂
przepraszam że sie wcinam w wasz wątek ale mam pytanie do Daenrys...chodzi mi o ciuchy z w/w linku 🙂 w jaki sposób moge je kupić?nie bardzo wiem jak to sie kupuje przez szafe ☺️ zajrzałam tam pierwszy raz i podoba mi sie kilka rzeczy 🙂czy mogłabyś odpisać?:
pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej, ejstem zyje, po praostu cierpie na brak czasu, dopiero was podczytywała, ale padam na twarzi juz nic nie pamietam.
głownie weszłam po to zeby zapytac o tą chorobe bostonska, Ty chyba Sztunia o tym kiedys juz wspominałas, a ja dzis pojechałam na warsztaty i ponoc dziewczyny mówiły ze u nas w grupie panuje 😞 dobrze ze zuzka w domku narazie, bo napewno po tym zapeleniu by załapała. zaczełam sie schizowac ze ona juz to miała, bo miała wysypke pod ta pacha.w sumie raz goraczkowała, i miała te rany na jezyku iw buzi, ale gardło czyste. nio i u nas sie to mogło pokryc z tym zapaleniem płuc. takze dostała antybiotyk na zapalenie płuc i tak, bo w necie wyczytałam ze zeby uwazac zeby antybiotyku bez sensu nie zapodac, bo to lekarze myla z angina. tylko u mnie zuzia nie miała chorego gardła wcale. i ta wysypka, nio nie wiem czy to to. miała na dłoniach takie drobniutkie, ale pzrez chwilke, juz w trakcie brania klacidu. wiec myslałam ze to na to reakcja.
nio juz nie wiem....
A u Was sztunia pneumokoki w gardle czy gdzie?? bo cos pisałasw czoraj ale juz w łózku czytałam i nie pamietam. masakra z tymi chorobami...

Iza jakie wiescie okropne z rana, ten mąż kolezanki i o tej córeczce bonka, masakra.

my dzis po kolejnym dniu z niania, bardzo fajnie, juz sie mała wcale nie boi, dzis slicznie zjadła od niej zupke, wiec fajnie tez. dadza se rade dziewczyny. jutro ma byc 2h rano od 9, potem w czwartek od 13, po spaniu, a w pt planowalismy zostawic na dłuzej.

potem poleciałam na warsztaty, fajnie było, było o samodzielnosci.
jedna z mam zuzi kolegi z grupy jest w ciazy z drugim dzieckiem i dzis sie dowiedziałam ze ma 38 lat, Łukasza rodziła w wieku 35lat a małe sie urodzi juz jak bedzie miałą 39. w ogole na tyle nie wyglada, mzoe tez dlatego ze łukasz mały tzn 4 latek prawie. i ona mówi ze taka czuje róznice miedzy tymi ciązami, ze to tyle czasu a w takim wieku to juz ciaza masakra. ja tez sobie nie wyobrazam jakos, drugie dziecko w takim wieku rodzic, zreszta sobie pierwszegow takim wieku nie wyobrazam (35 lat). ale rózne sa losy ludzkie, moze miała innego faceta wczesniej i cos im w zyciu nie wyszło, bo ma inne nazwisko jak "mąż" i Łukasz. nio nie wiem, moze jakos sie kiedys zgadamy...

lece spacku Laski,
zdrówka wszytskim...

my mamy sie juz w miare, widze swiatełko w tunelu, ciekawe jak bezie jak wrócimy do pracy....

PS. Lady ja choćbym chciała to nic nie kupię. nie te gabaryty... nigdy nie miałam chyba rozmiaru 36(s) 😞

a widziałyscie to:
http://www.youtube.com/watch?v=DkOIWdc9v3M
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Asia odpisałam na priv 🙂
Dzień brybry 😉 Biorę się do roboty. Zeżarłam śniadanie przed chwilą, bo ostatni posiłek zjadłam wczoraj o 14 w pracy 😮 Potem się zwolniłam zrobić badania okresowe, przy okazji zmieniłam poradnię i lekarza rodzinnego, bo moja lekarka mnie wkurwia i mam ja na końcu świata w miejscu poprzedniego zamieszkania. Słuchajcie wybrałam na chybił trafił pana z nazwiskiem Łopata i patrzę, a on ma super opinie na tej stronie znanylekarz 😁 Piszą, że młody, bardzo dokładny i nie wciskający antybiotyków. Ciekawe, ciekawe 🙂
A biorę się za robienie naszej stronki firmowej, bo musimy ruszyć z nowym rokiem z nową stroną, bo nasza stara strona jest kiepska, a teraz mam sporo nowych pomysłów 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej
ewcia pneumo w nosie
no wiec chyba ten wirus wszedzie panuje kurwa

ej własnie siedze i już głupieje ten mały truteń jak ją karmiłam to jakby mi sie icuteńke zakrztusiła jogurtem i teraz non stop siedzi i kaszle, nieeeeeeeeee nie chce jeszcze u polki choroby juz mi wystarczy... moze to w gardle jescze ja smyra

dzisiaj szaro buro i ponuro
mam tone prania wiec musze poprać, no i chyba cos w rekach bede miec, a nawet dobrze bo wczoraj jak sprzatałam farby to dwa paluchy wsdziłam do czarnej i mam okropne pazury, to mi się wypłucze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej ho
Fiku ja wczoraj po kąpaniu małej zrobiłam dupsko na biało, napierdzieliłam kremu bambino, tego ochronnego z cynkiem, założyłam pieluchę i dzisiaj jestem w szoku rano, bo zaczerwienienie,a raczej wręcz zaognienie zniknęło, krostki zostały, choć są mniejsze, ale z tym to już se sudocrem poradzi.
Paluch obgryziony od nowa. Ściągnęła sobie skarpetkę z łapy....aaaaaaaaaa!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejta 🙂
To super Astra, że złazi 🙂
Mam wrazenie ze moj Jasiek jest wiecznie głodny :/ Dzis w nocy budzil sie chyba 4 razy i za kazdym razem zarł.

A tak poza tym. Widziałyście? - zajebiaszcze, wpierdoliłabym pomyslodawcy hehe ;p
http://www.kozaczek.pl/plotka.php?id=41323&utm_medium=rss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej 🙂
Sztunia spokojnie, prawie każde dziecko ma je właśnie w nosie 😁
U nas też były takie krosty na pupie i sudocrem po 3 dniach dał radę. 🙂
Emilia coraz cudowniejsza. Wstaje i kręci pupcią, raczkuje tak szybko, że nie mogę jej czasem dogonić. A najcudowniejsze jest jak się cieszy widząc mnie po zajęciach. Nie daje mi nic zjeść bo przyłazi i opiera się o moje kolana, robi oczy jak kot ze shreka i zawsze muszę jej coś skubnąć. :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no własnie ggulek tak mi tez michał mówi
a dzisiaj wizyta o 17 wiec sie dowiem co i jak

boze dziewczyny ja tego małego piskacza zaraz pokroje, posypie cukrem i zjem
jest przesmieszna, obgryza mi guziki
wali miny, i jest małym urwisem
ale spać jej się chyba jkuż chce
wiec ją jeszcze z cztery razy ugryze i walnę do łózeczka

aaaaa zapomniałam
wczoraj ja odkładalam do łózeczka juz tylko 6 razy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja łajza śpi
na rękach mi oczywiście usnęła
bo z dydem. Walczylam z nią, bo go wyjmowała i próbowała wsadzić se kciuk 🙃 co za dziecior, po tatusiu ma z tym kciukiem, D podobno do 8 roku życia tarmosił palucha w nocy 😁 i tesciowa mowiła,że się bali,ze mu się kciuk zniekształci, bo rany miał jakby go pies pogryzł 🤢

Narobiłam płaczu tylko. Mówię do Wiki "taaa taaa", a ona zaraz głowę obraca i na drzwi patrzy.
Więc ja taka kapa, że młoda zaczaiła,że zawsze mówię tak, jak dawid z roboty wraca.
Się podjarałam i znowu "taaataa". Młoda obrót głowy o 180stopni i znowu na drzwi się patrzy. Patrzy, patrzy, po chwili: "eeeej". I nadal patrzy. I na mnie i na drzwi. I w ryk! Ale to masakra jaki ryk zrobiła 😁 tatusia córusia jedna.
mama mówi że tata, a taty nie ma 😁
ggulek napisał(a):
Sztunia hahaha mają teraz świetny okres, moja mi znowu łapą cap i okularów nie mam 😁 A broda mamy jest pyycha i atakuje ją cały czas 🙂

o to u nas to samo haha
i zawsze mnie rozwala jak coś jem, a ona robi "mniamniamniamniamniam" albo "mmmmmm" 😁 żeby jej dać 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hahaha dobra Wikusia 😁
U nas znowu jest bania jak ja jej coś zakazuje. Kiedy niania macha palcem i mówi "nonono" to ona siada wkurzona, że nie można czegoś zrobić, albo zaczyna kwękać. A kiedy ja robie to samo, a staram się zachować poważną minę to robi "prrrrr" wystawiając język i plując i dalej to robi... Czasem też się śmieje do mnie. A jak jesteśmy razem z nianią i chce zrobić coś co jej zakazywała to tak się skrada i zerka na mnie czy jej zabronie. 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no z jedzeniem też jest maakra
nie ma opcji żeby nie siedziała z nami przy stole jak jemy
normalnie siedzi i jak my gadamy to ona też chce uczestniczyc
a najlepiej mi sie podoba jak Majka ja karmi np. kaszka, wtedy wsyztsko jest w kaszce :P

ok padła mi na inhalacji 🙂
wiec teraz ide robic pranko i łeb umyc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej hej
ale te wasze maja faze na usypianie 🙂 a Sztunia Twoja przy inhalacji jak usypia to widocznie ma faze na szum inhalatora. moja do niedawna sie usypiała zawsze przy suszarce, jedna chwilka i spi, a teraz jej właczamy muzyczkę, zuzia oddała siostrze grajka, wiec jest gites. ale tez ja na rekach przywyczailismy, wiec bedziemy walczyc. powiem teraz niani to mzoe cos wymysli na nią, bo te odkłądanie to taki ryk u niej. wiem tzreba byc konsekwentnym i podziała.

moja ma dupke odparzona, ale tłumacze sobie ze to pzrez ten mój antybiotyk. jutro rano koncze i mam nadzieje ze minie. a wiecie co?? moja robi takie kupy, że w ogole nie czuc i tym oto sposobem tez od razu nie pzrebrana, i dupka czerwona 😞 och, ale mam nadzieje ze sie skonczy niebawem.

poza tym była niania rano od 9, nakarmiła mała kaszką, bardzo łądnie zjadła, popiła, potem sie razem bawiły.a jutro jak przyjdzie po południu to my sie ulatniamy na spacer a one zostaja same w chacie, zobaczymy jakie beda wrazenia.a w pt na prawie cały dzien mamy sie ulotnic. moze damy zuzie do babci a sami do kina se skoczymy...

ja sie czuje dobrze, wczoraj na noc prawie nie kaszlałam, mężu tez ok, wiec wracamy do żywych 🙂

miłego dnia dziewczyny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mulant 😁 nie wierze,ze doczytałaś hahahaha
przecież Tobie sie nie chce

Ewcia, mówię Ci, krem bambino ochronny z cynkiem na dupkę na noc, grubo i będzie ok, u nas to paskudnie wyglądało wczoraj, a dzisiaj jest ładnie i sudocremem smaruję.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...