Skocz do zawartości

Marcóweczki 2012 | Forum dla mam


izunia1986op_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Ja wyciągnęłam betona z łóżeczka przewinęłam, przebrałam w pajaca, wcisnęłam butlę z kaszką, wydoiła 230ml o dziwo (dawno jej się nie zdarzało aż tyle) i śpi dalej. Chyba niania zbyt intensywnie się nią zajmuje, że aż nie ma czasu na spanie 🙃 Dziś pospała tylko 2 razy po 40 minut to dla niej to strasznie mało.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ewcia_m

    1877

  • izunia1986op_m

    2844

  • kasia_sztuk_m

    1738

  • sztunia_m

    1650

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

śpią wszyscy
batalia z Wiką skończyła się na tym,ze usnęla na tacie ze smokiem
a teraz patrze, paluch w buzi. Wyjęlam, ale wsadzi se na bank z powrotem 🙃

Lady a jak z dyktafonem? zostawiacie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej, u mnie tez juz dzien sie konczy, ale jakos jestem wypluta i dziwnie mnie w nosie kreci. kurde nigdzie nie wychodze a czuje jakby mnie miało rozłozyc. jutro kontrola....

Maz pojechał do kolezanki z chałturami (czy przez samo h) a ja zostałam w dziewczynkami, wrócił dopiero teraz. zuzie ogarnełam juz ok 19, dzis iga siedziała w foteliku i oglądała jak sie trzeba myc 🙂 hehe zuzia jak dotłumaczała, zebyscie słyszały, a mała w nia wpatrzona jak w obrazem. Iga za to sie obudziła z drzemki ok 19, wiec dopiero teraz sie uspała. dzis w ogole jej sie wszytsko poprzestawiały, zasneła o 13:15 co zawsze juz o tej porze wstaje, pospała 1,5, a potem jak sie kładzie ok 15-16 to ona poszła ok 18. i tez zjadła w sumie kaszke i cycem popiła, ale jakos oczy sie nie kleiły. kilka razy odkładałam i uspała sie, w sumie chyba ze 4 tego było. ale z kciukiem póki co nie walcze. musze odzwyczaic od usypiania na rekach mozna w sumie powiedziec. bijac nie bujam, ale wtulona była we mnie, nawet na siedzaco czasami. wsyztsko pzrez to ze jak sie zaczeło dawac słoiczki, ona ich nie mogła zaakaceptowac, chciała cyca, wiec sie nie usypiała przy nim, i zawsze była zaryczana, wiec ja Matka Polka chciałam choc do siebie przytulic i mam. ale mysle ze teraz problemu nei ebdzue, tylko musze niani wspomniec ze z tym walczymy zeby ja odkładała. a z palcem tragedii nie ma. nasza ma spoko, ale jak czytam Cie Astra to widze moją zuzie z ta naroslą na kciuku, masakra...

ide głowe myc bo rano nie bede zeby sie nie dochodzic. wizyta o 8:50.

Sztunia, u was nieźle z tym gronkowcem. aco w sumie sie działo?? co jej było?? gardło chore czy co??
i bedziecie sie teraz szczepic tak?? juz nie czekasz??

lece spac, dobranocka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ewcia maja ma katar od ponad miesiąca
i nic jej nie było szinnego, oprócz kaszlu jeszcze z tego kataru
rano mega duzo kaszlała, duzo sciagnełam i prawie cały dziń spoko, od czasu do czasu smarknęła
ale nic jej nie pomagało,
nie zadziałał pneumolan
nie zadziałał ... już nie pamietam ale na alergie coś
i w wynikach wyszedł gronkowiec
wiec ona osłuchowo jest git, uszy i gardło czyste
pani doktor powiedziała że katar na bank ustapi po tym bactrobanie i mamy iść do swojego pediatry i gdy ona nie bedzie widziała przeciwskazań to szczepic
bo tego pneumokoka z nosa tylko tym wypędzimy

ja chyba tez odpływam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Sztunia to co piszesz mi przypomina stan Jaska i tez już brał nawet syrop na alergie (clemastinum) i nic. A w nocy ma suchy kaszel. Kuźwa. Z czego ten wymaz robiłas, plis przypomnij. Teraz ja mam banie. Ale coś trzeba ruszyć bo my się na pneumo drugą dawkę nigdy nie zaszczepimy :/
I ten bactroban to co to jest?
Aaaa idę spać narazie, jutro będę myślec intensywniej.
Dobranoc!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Na nogach od 3:50. Oboje, bo nie dało się spać. Nadawała: tatatatamamamamtatatmamama, a jak ja lekceważyliśmy to był ryk. więc sobie łaziła po naszym łóżku to spania oczywiście nie było, bo trzeba było pilnować wędrownika. Muszę niani powiedzieć, że koniecznie niezależnie od tego czy by się waliło czy paliło MUSI ja uśpić ok 15-16. Ja mogłam to ona też może. Bo inaczej to ona mi wymięka o 18 i nie ma bata ona już śpi wtedy na noc. Zresztą ja uważam, że dziecko jest najgrzeczniejsze i najspokojniejsze jak ma swoją wypracowaną rutynę. Tak ona zawsze spała w jednych i tych samych godzinach, je o stałych godzinach i tak jest dla niej najlepiej. Oczywiście nie wymagam cudów i wiem, że to teraz dla niej nowa sytuacja, więc rutyna zostaje zaburzona, ale trzeba się starać do niej powrócić.
Dyktafon jeszcze mi nie przyszedł :/ Prawdę mówiąc nie wiem kiedy też znajdę czas na jego odsłuchanie. No chociaż tak pobieżnie. Załaduję sobie w telefon i po drodze do pracy trochę posłucham np.
Moja mama dostała grypy jelitowej i coś czuję, że nici z naszej parapetówy. Bo tata też nie może przyjechać by jakiegoś rotawirusa nie przywieźć. No chyba, że mamie przejdzie. ale i tak bym się bała by teraz przyjeżdżała.
Muszę się pochwalić, że dostałam maila z pochwałą od prezesa 😁 Kurwa chyba drugi raz w życiu. Znaczy był taki ogólny gdzie wymienił co mu się podoba i co nie podoba na stronach danych krajów i w Polsce mu się podobają zmiany. Tylko, że jeszcze nie jest wszystko gotowe 😜 No i on przecież nie rozumie po polsku 🙃 Ale kierował się tym, że nie tylko są teksty przetłumaczone z amerykańskiej strony ale i nowe jakieś swoje dodałam 🙂
No to biorę się dalej do roboty, bo o 11 muszę jechać do notariusza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haj
nie spaliśmy w nocy, Lady witaj w klubie
rozpadał sie deszcz, więc mnie nawalały nogi
mam dzisiaj pampuchy jak w ciąży, kostek nie widać 😞 a jaki to jest ból to szok! tramal połknęłam i jestem z rana na haju 😜
Mężu też nie spał, bo jego jak się obudziw nocy to juz nie uśnie, a że ja kopytami po ścianach rzucałam to się obudził 🙃 five o'clock było o 5 rano takim sposobem haha
o 2 jadłam kanapkę z salatą i szynką
i szczerze mówiąc miałam ochotę obudzić Wikusię 😎

IZABELO, SZCZĘŚCIA CI ŻYCZĘ, MIŁOŚCI, RADOŚCI I ZDROWIA DLA WAS WSZYSTKICH 🙂
To Ty w wieku mojego chłopka jesteś 😜
ale ja jestem gówniarz podług co niektórych hahahahahaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejko
ja wyspana
polka zjadła jogurt, teraz gnijemy przed tv
ale jest plan wyjazdu po zabawki na mikołaja ode mnie z pracy, mam 220zł na moje dziewoje wiec coś fajnego im wybiore 🙂

fiku ja dostałam skierowanie do laryngologa z poli uszami, ale nie poszłam na nfz bo mówili mi że terminy są kosmiczne bo koniec roku, wiec wyszukałam na necie prywatna babke co pracuje w takim duzym centrum pediatrii ale tez przyjmuje prywatnie na chacie swojej, a potem z nia sie zgadałam że Majka ma cały czas katar i głupia jestem że od razu z nia nie poszłam, ale.... pobrła wymaz z nosa i z gardła, zapłacilismy niecałe 50zł bo wymazy robilismy tez prywatnie, a maść bactoban to jest masc z antybiotykiem, w opisie ma dokładnie działanie na tego gronkowca co maja miała w nosie... i powiem Wam że wcozraj Majce masc zastosowałam na noc, a ona dzisiaj juz wstała bez kataru, jestem pod wrażeniem i jestem mega szczesliwa z tego powodu,

lady fajnie że ktoś docenia 🙂
nie ktos prezes 🙂

IZU STO LAT!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Siema 😁

Izuś, najlepszego!!! Mój mąż też ma dziś urodziny, więc również świętujemy 🙂

Ja ciągle chora. Dziś mi się kończy antybiotyk, a ja dalej kaszlę 😞 A nawet nie mam czasu przejść się do lekarza, żeby mi coś jeszcze przepisał. W poniedziałek dopiero przy pomyślnych wiatrach 😞

Pisałyście na temat podawania mleka dzieciakom. Moja pije bebiko 2r średnio około 150ml o 9.00, 150ml o 14.00, 120ml kaszki o 19.00 i w nocy jeszcze dwa razy po 120ml - czyli w sumie ok. 660ml na dobę. Na opakowaniu mleka jest podane, że powinna spożywać 3x210ml, czyli ilościowo się mniej więcej zgadza, tyle że na więcej porcji sobie to podzieliła.
W grudniu mam dużo wolnego, to będę nad nią pracować, żeby jadła więcej w dzień, a noc przesypiała bez przerw - zobaczymy co mi z tego wyjdzie 🙂

Zbieram się do pracy. Trzymajcie się!

Jak mi się nie chce ruszać z domu!!! Aaaaaaaaaa!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
To ten mój babuch strasznie mało je :/
Astra zrobiłam brwi, ale się cykałam co wyjdzie i jak pisało by trzymać od 5 do 10 minut to trzymałam 5 i dodać od 5 do 10 kropli wody utlenionej to dodałam 5 i tylko lekko się zabarwiły. Muszę powtórzyć to i trzymać dłużej i dać więcej wody. Ale nie dziś, bo dziś idę spać zaraz po Werce.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...