Skocz do zawartości

Marcóweczki 2012 | Forum dla mam


izunia1986op_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ewcia_m

    1877

  • izunia1986op_m

    2844

  • kasia_sztuk_m

    1738

  • sztunia_m

    1650

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Ja już 2 miesiące biorę inneov i od tygodnia skrzyp polny, a mam wrażenie,ze coraz więcej mi ich wyłazi 😮 mam taki mysi ogonek, że szkoda gadać.
A jak mloda mi się wczepi nieraz to pełne garści włosów mi wyciąga, cale grube pasma dosłownie 🙃
aaaaaaaaaaaaaaaaa! łysienie starcze 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie
mi nie wypadały póki brałam tabletki anty
nie biorę, bo żeby brać muszę przedstawić mojej pani gince wyniki badań w kierunku zakrzepicy
a że na razie to jebię to nie biorę
zresztą po co, jak rzadko cokolwiek się dzieje w łóżku, gumki wystarczą 😉
ale nie może być tak,ze mam włosy ok tylko wtedy jak biorę hormony, no kurwa
będę brała ten inneov cały czas, bo mam ładniejszą skórę i paznokcie
a może z czasem na kudły też pomoże
mam dość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sztunia a ja nie cierpię martini, choćby było nie wiadomo z czym zmieszane. Ble.

My jutro po południu tez robimy wypad stąd
matka ma imieniny 4 grudnia
ale robi imprezę w niedzielę
ja bym nie jechała bo mam na nią focha i wiem,ze się skłócimy
ale chłop mówi,że mam się ogarnąć i wyluzować
bo moi dziadkowie Wiki od września nie widzieli i w ogóle
i postanowione że jedziemy jutro
do moich dziadków na nockę i w niedzielę do mamy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Póki co z nochala bo łatwiej pobrać, nie wiem jak to zrobić z gardła 🙃 Ale i tak chyba Karol pojedzie z młodym do sanepidu i oni mu pobiorą na miejscu. Wtedy zrobie nos, gardło i kuzwa oko :/

Ja martini nawet lubię, ale ze spritem i cytryną. Chociaż nie pamiętam nawet bo wieki tego ni epiłam. Jestem piwolubna i jak pije to to 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejo,

sztunia nie lubisz żubrówki?? nono ja ci dam, nasz produkt regionalny.
ale w sumie mozna nie lubic, kazdy ma inne gusta.
ja martini tez za bardzo nie lubie, swego czasu eksperymentowałam i chyba tylko z colą mi podchodziło, albo z czyms innym, nie pamietam. dla mnie jak nie wiem co słodkie jest i tyle.

Lady super te filmiki werki, nie dziwie sie ze nie mozecie sie rozstac z tym "tataczem" i "motorkiem"

Czy tylko ja nie dostałam jeszcze okresu po porodzie?? sztunia masz?? bo chyba reszta juz miała, jak dobrze kojarze,
mnie bolał z miesiac dwa temu brzuch jak na okres ale nie dostałam.
ale chyba w tym cyklu juz bedzie, bo zawsze były u mnie suchoty, a teraz juz cos zaczyna sie wylewac, wiec moze dni płodne i niebawem bedzie ciota. ale wcale mi do niej nie spieszno... w d... ją mam.

my rano bylismy polatac po sklepach z zabawkami, oczopląsu mozna dostac. Igi to swieta chyba nie rajcuja, nie wie co to Mikołaj, ale zuzi juz nie da sie oszukac. tzreba cos kupic dzieciakom.
wypatrzylismy taki zestaw: domino, puzle i cos tam z myszka minnie, chyba kupimy. moze jeszcze jakies puzle bo ma fioła. szukamy małej myszki minnie, maskotki, ale sa tylko wielkie jak zuzia. zobaczymy
dzis w auchanie noc pzrecen na zabawki i dekoracje swiateczne -20%. pojedziemy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaśka na fejsbuka też się obraziła, bo skasowała konto 😁

Ej żubrowki nie tknę, choć z sokiem jabłkowym i bardzo, bardzo zimną, jeszcze jako tako.
Tez lubię piwsko
i czerwone wińska
i ponad wszystko - krwawą Mary
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej dziewczyny!
Żyję i mam sie dobrze: 🙂 W piątek i sobotę nie wiedziałam w co ręcę włożyć, świetnie się bawiłam na andrzejkach, a potem pzypłaciłam to grypą, zresztą i jelitówką, myslałam ze wypluje zoładek 🥴 🥴 🥴 Zresztą cala rodzinka sie pochorowała, dzięki Bogu dzieci ominęło... Na szczęście jest już ok. Nie mam czasu teraz za badzo, odezwe sie wieczorkiem, moze troche was podczytam. Buźka!!!

Jaszminka, jak tam?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...