Skocz do zawartości

Marcóweczki 2012 | Forum dla mam


izunia1986op_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
dzieciok mi padł jak mucha bez dyda i pieluchy he he :P
miałam jechać po wyniki ale chłopa mi wywiało w poniedziałek odrazu z nimi do lekarza a chciałam sprawdzić w google doktorku :p
ju z nie mam cioty 1 dzień 😮 😮
ale ja muszę mieć zaburzenia hormonalne 🤢 🤢
dzieciaki śliczne
wiecie co każdy jest5 matką idla swojego dziecka chce jak najlepiej to że kasia postanowiła taka nie inaczej ja ją za to szanuje bo to ona decyduje a wy wyluzowac mateczki poleczki he he 🤪 🤪 🤪
tylko się nie obrażać 🙂
dziś hubi dostał mleczka krowiego małego lyka od tatusia nic mu nie jest 🙂
dzięki bogu bo myślałam że chłopa kilim :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ewcia_m

    1877

  • izunia1986op_m

    2844

  • kasia_sztuk_m

    1738

  • sztunia_m

    1650

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Kasia odpisała:
Cześć. U mnie ok. Musialam na jakis czas zawiesic konto na fb z powodow osobistych. a na forum sie nie udzielam bo jakos malo czasu ostatnio. Poza tym ja caly czas chora jestem i nic mi nie przechodzi i przez to nic mi sie nie chce, nawet palcami ruszac :/
Mani przeszla choroba na szczescie.
Pozdrowionka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wiesz mulant ja moze jakos inaczej do tego podchodze
bo na kwieniówkach kiedys miałam spięcie z dziewczyną z błachego powodu
dla mnie... dla niej było to karygodne
bo nazwałam majke "jebanym terrosrystą"
od słowa do słowa ale ona offen powiedziała ze ma nas dośc i spada
a tu troche jakoś tak dziwnie
była, nie ma....
szkoda
a przeciez normalnie ze chciała jak najlepiej
jaszminka też mozna pwoiedziec łatwo z nami nie ma, a jakos jest z nami
chociazby ja mulant też kilka rzeczy u ciebie komentowałam
ale to chyba jest wymiana pogladaów i bronienie swoich racji
a nie dziecinne fochy
niewazne
jestem z Majka teraz pola spi
przebyłysmy rozmowe o szczepionce
a teraz ona dalej maluje domek
a ja podlicze magiczna tabelke wydatków :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Siema!
Żyje ale co to za życie, chora cały czas. Poza tym w związku u nas burzliwie i nic mi się przez to nie chce. Antybiotyk nic nie pomógł. Jak nie przejdzie do poniedziałku to idę po drugi. Mania już zdrowsza jest, daję jej tran mollersa cytrynowy, smakuje jej bardzo, więc się cieszę.
Facebooka zawiesiłam bo musiałam, nie będę pisać dlaczego, nieważne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
sztunia napisał(a):
ewcia kiedys po zubrówce rzygałam jak kot 🙂
a moze u kasi coś niedobrego się dzieje macie numer do niej ?
ewcia ja niem, a też jakoś ostatnio mokro miałam
patrzac na Majke to dostałamw nowym roku dopiero z poczatku


ja dostałam ciote z zuzia jak poszłam tylko do pracy wiec jak skonczyła 6 miesiecy, w nasteopnym cyklu zaraz,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kasia_sztuk napisał(a):
hubi napisał(a):
tylko że ja nie umiem ;/
🤪 🤪 🤪 🤪 🤪

To poszukaj w google albo na youtube 🙂 jak nastawić łapkę na mysz, albo daj mężowi.

nieee no bez jaj 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
ha ha kasiu tylko trzeba najpierw tą łapkę mieć :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hubi napisał(a):
kasia_sztuk napisał(a):
hubi napisał(a):
tylko że ja nie umiem ;/
🤪 🤪 🤪 🤪 🤪

To poszukaj w google albo na youtube 🙂 jak nastawić łapkę na mysz, albo daj mężowi.

nieee no bez jaj 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
ha ha kasiu tylko trzeba najpierw tą łapkę mieć :P

To do sklepu zaiwaniaj 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kasia_sztuk napisał(a):
hubi napisał(a):
kasia_sztuk napisał(a):
hubi napisał(a):
tylko że ja nie umiem ;/
🤪 🤪 🤪 🤪 🤪

To poszukaj w google albo na youtube 🙂 jak nastawić łapkę na mysz, albo daj mężowi.

nieee no bez jaj 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
ha ha kasiu tylko trzeba najpierw tą łapkę mieć :P

To do sklepu zaiwaniaj 🙂

tak już lece na auto nogach :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecie co każdy jest5 matką idla swojego dziecka chce jak najlepiej to że kasia postanowiła taka nie inaczej ja ją za to szanuje bo to ona decyduje a wy wyluzowac mateczki poleczki he he

Ty też mulant walnięta jesteś? Czy nie w temacie 😮 Bo chyba jednak nie w temacie.
zresztą spoko. już powiedziałam,ze choćbyście swoje dzieci w otwartych oknach na piętrze spać kładły, to ja się nie odezwę, w myśl hasełka "jesteś matką - wiesz, co robisz".
I dalej mi sie nie chce tego tematu drążyć.

Jadę do koleżanki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
tu po prostu nie chodzi o złośliwosc, tylko o dobro dziecka. Kazdy uwaza jak uwaza, ale czasami to jest pzregięcie. bo można mówic ze się jest matka i się wie, ale tzreba miec wyobraznie tez. jak widac ze dziecko stoi w łózeczku, w pasie ma barierke, to w jednej chwili moze byc na dole. i bedzie po ptokach, po prostu. ja to nie wiem, o co sie obrazac.

cos miałam jeszcze napisac, jak o tej ciotce zaczełam, ale maz mnie chwilowo pzregonił, bo ktos do niego gadał. i zapomniałam juz...

była niania, wsyztsko w porzadku było... teraz juz wpada w poniedziałek. bylismy wszyscy w domku, co prawda ja z zuzia w drugim pokoju grałam, ale juz mała sie lepiej czuła. a jak zostaje sama z niania i w domku cicho to dziwnie pewnie jej było, bo teraz pełno ludziw domku pzrez te nasze choroby.
a zuzia zakochana w niani, chetnie by została z nia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ewcia napisał(a):
tu po prostu nie chodzi o złośliwosc, tylko o dobro dziecka. Kazdy uwaza jak uwaza, ale czasami to jest pzregięcie. bo można mówic ze się jest matka i się wie, ale tzreba miec wyobraznie tez. jak widac ze dziecko stoi w łózeczku, w pasie ma barierke, to w jednej chwili moze byc na dole. i bedzie po ptokach, po prostu. ja to nie wiem, o co sie obrazac.

cos miałam jeszcze napisac, jak o tej ciotce zaczełam, ale maz mnie chwilowo pzregonił, bo ktos do niego gadał. i zapomniałam juz...

była niania, wsyztsko w porzadku było... teraz juz wpada w poniedziałek. bylismy wszyscy w domku, co prawda ja z zuzia w drugim pokoju grałam, ale juz mała sie lepiej czuła. a jak zostaje sama z niania i w domku cicho to dziwnie pewnie jej było, bo teraz pełno ludziw domku pzrez te nasze choroby.
a zuzia zakochana w niani, chetnie by została z nia 🙂

A kto się obraża? Ja się niby obraziłam o to co napisałyście? Buhahahhaha bardzo śmieszne.
Obrażam się jedynie na swojego faceta jak coś przeskrobie.
A i Ewcia czy Ty mi zarzucasz brak wyobraźni? Jeżeli tak to sobie wypraszam, nie będę Ci się tłumaczyć dlaczego wtedy na zdjęciu łóżeczko nie było obniżone bo nie mam takiego obowiązku.
Napisałam, że dziękuje za dobre rady ale wiem co mam zrobić. Czasami to Twoje matkowanie mnie wkurza, Ty z resztą o tym wiesz. Sorry.
Dla Twojej informacji i zaspokojenia Twojego sumienia łóżeczko jest już obniżone od dawna, a zdjęcie było dużo wcześniejsze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasia nie chodzi naprawde o złosliwosc. a zreszta moje matkowanie, a nie tylko ja tak napisałam.z tego co kojarze i Astra i Jaszminka, wtedy na fb, a tylko ja niby matkuje!!!!!!!

a pozatym jak napisałysmy ze tzreba obnizyc, czy sie nie boisz, to mogłas napisac ze to wczesniejsze zdjecie i juz obnizyłas, zebysmy sie nie martwiły o Manię, bo nic jej nie grozi, nie wypadnie. a Ty napisałas: Dziekuję za rady, wiem co robic.
wiec dla mnie to jednoznaczne....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ochotnicza Straż Pożarna własnie zgasiła pożar na forum Marcóweczki 2012

cicho.........szaaaaaaaaaaaaa............babska jedne


moja dzidzia marudna....kolejny zab idzie
wiec mam nadzieje,ze temp.od niego byla


Fiku zblizaja sie swieta......pisz list do Mikolaja o nowy telefon
moze dzieciatko Ci przyniesie 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ewcia napisał(a):
Kasia nie chodzi naprawde o złosliwosc. a zreszta moje matkowanie, a nie tylko ja tak napisałam.z tego co kojarze i Astra i Jaszminka, wtedy na fb, a tylko ja niby matkuje!!!!!!!

a pozatym jak napisałysmy ze tzreba obnizyc, czy sie nie boisz, to mogłas napisac ze to wczesniejsze zdjecie i juz obnizyłas, zebysmy sie nie martwiły o Manię, bo nic jej nie grozi, nie wypadnie. a Ty napisałas: Dziekuję za rady, wiem co robic.
wiec dla mnie to jednoznaczne....

Ewcia, ale ja naprawdę nie muszę się tłumaczyć. Nie musicie się martwić o moje dziecko, bo Jego dobro jest dla mnie najważniejsze i nie bój się krzywda jej się nie stanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...