Skocz do zawartości

Marcóweczki 2012 | Forum dla mam


izunia1986op_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Carmen z tymi sznurówkami nie mam pojęcia.
Dziś świętujemy w pracy koniec świata, bo żarcie mamy jeszcze z wczoraj.
A więc do zobaczyska, chyba już po świętach, bo chyba nie znajdę czasu by zajrzeć w weekend. Mam jeden weekend na sprzątanie z Łukaszem, pakowanie prezentów i kończenie teledysku 😘 😘 😘 Wesołych! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ewcia_m

    1877

  • izunia1986op_m

    2844

  • kasia_sztuk_m

    1738

  • sztunia_m

    1650

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
🙂


jestem zła na siebie 😠
karmilam malego w nocy na siedzaco,a dzisiaj ku....zachcialo mi sie w lozku,usnelam ....a on mi zlecial 😠 😠 😠
mam nadzieje,ze nic mu nie bedzie
za to co mu zrobilam nie spal 1,5h 🥴

dzisiaj mam w planie sprzatanie,pastowanie podlog i wogole juz zaswiece wszytskie ozdoby w oknach i przed domem
niech sie zrobi swiatecznie na calego 😜

maz dzisiaj wyjezdza
ciekawe o ktorej prace skonczy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Izu spadł??
a Wy macie łózko małżenskie?? i sama spisz i Ci się sturlał??
ja to mała karmiłam w nocy na siedzaco jak była malusia malusia, cyce jak donice zeby jej nie przygniesc czy cos, bo taka kruszynka. ale teraz od dłuższego czasu karmie na lezaco, przysypiam, spimy se razem, ona przy cycu, i pzrebudze się i odkładam. ja mała tak biore pod pachę i tą reke co mam na górze to ją tak od góry oklalam. a drugą przytulam mocno do siebie, za plecki. nio i u mnie mąz połowe łózka zajmuje (140cm) wiec nie mamy wcale duzo miejsca.
a czemu piszesz ze 1,5h nie spał za to?? cos plakał?? a co masz przy łozku?? na co spadł?? na dywanik?? bo ja akurat mam goły parkiet, wiec chyba bym zbladła jakby mi sie tam zwaliła, i głowa o szafeczke uderzyła np 😞
ja pewnie tez co wam napisze w parcy to napisze, bo potem pakowanie i jutro rano ruszamy. chyba ze od rodziców zajerze, a jak nie to 27.12 jerstem w pracy.

wsyztskiego najlepszego Wam zycze: zdrowych, pogodnych, spokojnych, rodzinnych swiąt, we wspaniałej atmosferze 🙂 bogatego mikołaja i zeby jezus który sie narodzi, pzremieniał nasze serducha 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
malzenskie 200x200 ma i kurwa zleial
karmilam go na ojej polowie
na podloga spadl
mamy z drewna
bez dywanikow 😠
plakal i nie umial zasnac
spadl na plecy
wiec nie wiem jak on to zrobil
mial kulke na czubku glowy,ale teraz nic nie ma
tak sie wystraszylam 🤨

zeby tylko nic mu nie bylo 🥴

ma nauczke tylko dlaczego koszte bólu malego 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Biedny Alanek
ale zdarza się Izu
ja już Wam pisałam, jak Bartek usnął na naszym łóżku jak był mały, a ja chciałam go kocem nakryć i tak go odruchowo chciałam strzepnąć na środku pokoju
strąciłam jedną szybkę od żyrandola, taką 30cm na 30, więc sporawą, i ona leciała bardzo szybko i z zakurwistą siłą rozbiła się o zagłówek łóżka, ten drewniany, tuż nad jego głową.
Wystraszył się i płakał mocno, szkło wszędzie dookoła było... Jakie ja miałam wizję, co by było gdyby to bezpośrednio w jego głowę trafiło (centymetry dosłownie brakły) albo gdyby jakiś kawał szkła np mu oko wybił...
aj.
no ale zdarzają się takie historię i zbytnio wpływu na nie nie mamy.

Sprzątam kurwa. Nie chce mi się. Kawa się skończyła!!! 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wiecie...
...mam gdzieś to wieśniackie sprzątanie
czysto jest przeciez, nie będę się spinać
kurwa, jakoś mam ochotę płakać - taki nastrój mi się udzielił jakiś czas temu, tak jak pisałam i chyba w taki sposób przetrwam święta...
nie chce mi się już za wszelką cenę robić dobrej miny...
...chyba na spacer pójdziemy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
tfu tfu tfu
ale powiemWwam ostatnio Majeka jest super hiper
wogóle mówi do mnie mamuniu
jest to przewspaniałe
a jak kładę ją spać i mocno całuje i tule
to ona mi mówi że bardzo mnie tocha 🙂
to jest tak...
najpierw dajemy sobie buzi i uscick z takim mhhhmmm wiecie że niby mocny
potem pije mleko a ja czytam jej ksiazke i zdarza jej sie odpasc podczas czytania
ale czesto jest tak ze jak odkładam ksiazke to otworzy oczy
ale ja zawsze ja wtedy drugi raz całuje i mówię jak bardzo ją kocham
i zdarza się że zanim odłoze ksiazke to ona juz do mnie mówi tocham cię brdzo

a Pola to jest dziecko szczescia
ona niee ma w niczym problemu
jest wiecznie usmiechnieta
zaciesza masakrycznie
oooo wlasnie się obudziła idę ją tulić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
sztunia to u mnie jest tak samo
moja mama to kiedyś dojebała,ze czemu my tak stale każemy mówić Bartkowi ze nas kocha
i nie mogła przyjąć do wiadomości ze on tak sam z siebie
my mu to ciągle mówimy i on też
jak malutki był, ledwo się nauczył mówić i też stale tak gadał 🙂
u nas wieczory wyglądają tak samo, tyle,ze mój mały chłopek mleka nie pije w łóżku 🙂
i Wikson też zacieszacz.
w ogóle to cała taka smieszna jest, z tymi kitkami to wymiata 😁
ja mówię do niej: "Renia, pokaż jak kopytkami uszka lepiłaś?", a ona klaszcze 🙃 Renia to ta reniferka od serca i rozumu 😁 co serce jej barszczyk sprzedało do skupu 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a ja dorwałam złoty spray i obzłociłam listki, suszki i inne badziewia i robiłam to na dworze i...
zamarzły mi ręce
normalnie myslałam ze się zesram z bólu 🙂

mąż wiesza lampki na domie, współczuje mu zimno jak skurwysyn 🙂

carmen ja u fryzjera dostałam zawału serca
jak sciagnęła recznik to sie wystraszyłam że mam straszny kolor włosów
nie lepszy miała Iwona
ale jak wysuszyła to spoko
no jk miałam metrowy odrost ciemny to taki blond mnie rozwalił na łopatki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Z 8cm straciłam 🙂 ale mam wreszcie równe włosy, po tamtej asymetrii śladu nie ma 🙂 ale włoski do ramion... krótkie, ale podobno w zajebistej kondycji 🙂
kolor mam już brzydki, bo rude mają to do siebie,że się szybko spierają, a ja ostatnio głowe myłam codziennie...mam żółte prześwity, czego nienawidzę. Ale to już tam se jakąś farbę w drogerii kupię i sprawę się załatwi 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nareszcie usiadłam. Od rana zawrót głowy.
Wstałyśmy o 9. Śniadanko, zabawa i 2 godzinny spacerek. Później wizyta w żłobku i jego zwiedzanie żłobka. Później do domku, obiadek, pakowanie prezentów i sprzątanie. Chatę mam na błysk wysprzątaną 🙂
Już nic nie dotykam. Jutro fryzjer allelujah 🙂 odrost mam na kilometr widoczny 🙂
W niedzielę tylko upiekę sernik i karptkę i możemy Świętować 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Czeeee 🙂
Dostałam dziś piękne prace mego małego artysty i kawał piernika od żłobka 😁
A ropa się z oka leje strumieniem prawie 😞 2 stycznia okulista.

Kasia my adaptowaliśmy się tak, że pierwsze dwa dni jakoś były po godzince, potem dwie i tak stopniowo zwiększaliśmy 🙂 W międzyczasie tez zdążył pochorować troszkę :P W każdym razie najwazniejsze jest żeby dzidek zapoznał się z otoczeniem i przyzwyczaił do ludzi, z którymi będzie przebywał dużo czasu. I tak jak te pierwsze dni Jasiol porykiwał i serce się krajało tak teraz wcale się o to nie martwie. W ogóle jest jakiś inny niż w domu bo tam podobno potrafi nawet sam usnać 😮 Tak jakby zaczaił, że w grupie wszystkie dzieciaki są równe 🙂

No i a propo żłoba to speszyl dla Was fotki z Mikołajek :P Strasznie go ten Mikołaj intrygował (poznaje po minie z dziesięcioma brodami ;]) :P Przynajmniej nie ryczał jak matka :]





Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...