Skocz do zawartości

Marcóweczki 2012 | Forum dla mam


izunia1986op_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ewcia_m

    1877

  • izunia1986op_m

    2844

  • kasia_sztuk_m

    1738

  • sztunia_m

    1650

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

ggulek napisał(a):
kasia_sztuk napisał(a):
Obdarzona, a boli Cię jeszcze jak się bzykolicie? W ogóle którąś jedzcze boli? Bo mnie "wejście" w jamę boli, później trochę też ale jak się już rozkręci to idzieeeeee 🤪

Mnie boli od tyłu, tam gdzie byłam szyta. 🤢


Mam zboczone skojarzenia 🙃
Łóżkowy dzień skończył się na dwóch praniach i prasowaniu bo już mnie nosiło. Ale wyro nie pościelone i łazimy w piżamach. Teraz tylko jakieś bluzy na wierzch zarz iuciliśmy bo Wercik śpi na balkonie i jest na ościerz otwarty.
Nightmare moja je 4x mleko po 200ml, czasem zje 180, a czasem 230 i raz słoiczek przecieru lub słoiczek i trochę. No i picie: woda, herbatka, sok jabłkowy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
lady_m4ryjane napisał(a):
ggulek napisał(a):
kasia_sztuk napisał(a):
Obdarzona, a boli Cię jeszcze jak się bzykolicie? W ogóle którąś jedzcze boli? Bo mnie "wejście" w jamę boli, później trochę też ale jak się już rozkręci to idzieeeeee 🤪

Mnie boli od tyłu, tam gdzie byłam szyta. 🤢


Mam zboczone skojarzenia 🙃
Łóżkowy dzień skończył się na dwóch praniach i prasowaniu bo już mnie nosiło. Ale wyro nie pościelone i łazimy w piżamach. Teraz tylko jakieś bluzy na wierzch zarz iuciliśmy bo Wercik śpi na balkonie i jest na ościerz otwarty.
Nightmare moja je 4x mleko po 200ml, czasem zje 180, a czasem 230 i raz słoiczek przecieru lub słoiczek i trochę. No i picie: woda, herbatka, sok jabłkowy.

Ale chyba dobre skojarzenia 😁 Chodziło mi, że pozycji 'od tyłu' 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nadrobiłam, nie pamiętam wszystkiego co miałam napisać.
Astra jestem w szoku co pisałaś o koleżance, ale niestety zdarzają się takie przypadki i do cholery od tego są położne środowiskowe! Moja mi jakieś 3 tygodnie temu zrobiła niezapowiedzianą wizytę, czaicie?
Ewcia ja miałam straszne problemy z łyżeczką, ale jak dałam małej pierwszą łyżeczkę mannej wczoraj to wcinała jak szalona, dzisiaj dałam dwie tym razem zrobiłam blenderem z jabłkiem i pożarła, co prawda niezbyt elegancko, ale smakowało 🤪
A pro po seksu, hmmm wszystko potwierdza moje przypuszczenia, otóż jestem dziwna. 🙃 Mam straszną ochotę na seks, prawie codziennie i robimy to najpóźniej co 2 dzień. Ten ból, o którym wspominałam mam tylko w jednej pozycji i nie zawsze, więc jest spoko. Przyjemność z seksu mam większą niż przed ciążą i w ciąży. A od 2/3 tygodni mam fajne fantazje 🤪
Jak karmiłam smarowaliśmy ogóra oliwką bambino i było ok. Ale powtarzam, jestem dziwna 😁
Mała pobija dzisiaj rekordy czkawki. Na razie po glutenie nic się dzieje, kupka ładna. 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

smarowaliśmy ogóra oliwką bambino

🙃 ahahahahaaaaa gulek, jesteś miszcz 😉 brawo.

Najt, moja też niechętnie je, podejrzewam zęby, może Dawidek też ząbkuje?

Byliśmy u prababci, bagażnik pełny jablek i gruszek.... 😮 trza to ogarnąć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bry sto lat dla Mani
hubuś śpi idą zęby kup jest dużo dziś był u babci w mieście bawił się z Amelką
u chłopa jest kumpel ja czekam za okresem oj oj chyba hania 😁
ale kupiłam dobre cukierki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Astra napisał(a):
w koncu ten dzien się skończył... 🙃
mam w domu prawie 5-letniego płaczka... 🙃

mluant dawaj cukiery 😜

Będę świnia i nie dam są moje i tylko moje 😁 🤪 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej hej, my po odpuscie i wizycie gosci. po opdpuscie jeszcze nam było mało i zaprosilismy sąsiadów zza sciany, dawno sie nie widzielismy. dopiero poszli, a ze mi sie maz dał rano wyspac do 9:30 to mi sie spac srednio chce. moze to znak zeby cos pomajstrowac przy "wejsciu" hehe
PS> wszytskiego naj dla Mani i trzymam mulant kciuki za hHanię 🙂
dobranoc 🙂 grrrrr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej my nadal sami czekamy do soboty narescie wruci do nas po dwuch tygodniach nieobecnosci.
Ja jutro ide z malym na badania zapomnialam ze nie moge mu dawac produktow z glutenem i dawalam mu troszke gotowanych ziemnakow a w ziemniakach jwst gluten oj..:
A i 5 wrzesnia narodzi mi sie siostra Wiktoria 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej.
Co najlepiej zrobić żeby dziecko moje niedobre chciało jeździć w spacerówce? Kurde nawet nie mogę zakupów zrobić, bo jak tylko ją włożę do wózka to od razu się drze 😞 no krzyż pański mam z tym Mańkiem moim 😞
Aaa był seks 🙂 cudoooooowny. Standardowo wejście bolało ale później było już cudnie 🙂 czuję, że mnie tam w środku chyba szyli. Michał stwierdził, że jest ciaśniej niż przed porodem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jaszminka napisał(a):
Fikumiku w ziemniakach jest gluten bo srawdzalam w googe


Ja tez sprawdziłam bo aż zgłupiałam i nie ma:
http://www.dietabezglutenowa.pl/poradnik/dieta_1.htm
http://pl.wikipedia.org/wiki/Gluten

Poza tym nawet słoiki dla bobków robią z ziemniakami i są bezglutenowe. Ale to chyba dobra wiadomość? :]

Kasia ach te męskie pały, specjaliści normalnie. Ja też ponoć ciasniejsza a naturalnie nie rodziłam 😁 Widocznie nieużywane się zaciska 😎
A co do Maniusia to nie wiem co poradzić, ja Jaśka na siłę w gondoli woziłam i ni chujka, ale udało się w nosidle w ten sposób, ze za każdym razem jak Go wsadzałam śpiewałam piosenki, udawałam auto, bujałam, takie wygłupy żeby się zainteresował i nie ryczał. I tak jeszcze w czasie spaceru. Troszkę to trwało. Ale nie spał w tym. Spać nauczył się dopiero jak jechaliśmy do rodziców Karola 70 km, był korek, wkurzał się i ryczał a ja nie mogłam Go wyjąć. I tak ryczał i ryczał aż się zmęczył i usnął 🙂 Od tego czasu nosidło zaakceptowane :P
Może w domu najpierw popróbuj coby se wstydu nie robić? :P
A jak nie pójdzie to może warto na chwilę odstawić i spróbować za jakiś czas?
Chyba dzisiaj sama wsadze dziada do spacerówy na próbę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to teraz dzień dobry
zombie wita

był sex 😜 haha i jak widzę, nie tylko u mnie
i myślałam,ze się może wyśpię, a tu chuj
Bartek od 23:30 popłakiwal, najpierw myślałam,ze moze przez sen, poszłam, a on uryczany cały
bolą go te zęby, tzn wychodzą mu szóstki, dziąsła ma jak góry dosłownie... Wy cierpicie na ósemki, mój mały na szóstki...
Dałam mu ibum, ale to była ostatnia łyżeczka. Po 15 minutach usnął.
A ja nie mogłam. Godzina 1:30 znowu płacz. Idę...
A ten gorączka, polik spuchnięty i jęczy z bólu, więc na dół go, próbowałam mu masować to dziąsło szczoteczką, jeszcze gorzej...i nic przeciwbólowego, więc wzięlam Wikusiowy pedicetamol, nabrałam miarkę, chciałam mu dać, a on się zakrztusił i powietrza nie mógł złapać!!! Dziewczyny, chwile grozy przeżyłam, bo dzieciak mi się siny zrobił. Przewróciłam go do góry nogami i zaczęlam klepac po plecach, dopiero poszło... Obudził się mąż, przyleciał, a B na niego hafta puścił i wszystko zwymiotował. Więc dałam mu pedicetamol od nowa, posmarowałam bobodentem to dziąsełko i poszłam z nim do łóżka. do 2:15 płakał, potem usnął z lodem przyłożonym do policzka. Poszłam do siebie, patrzę, a mąż Wikę na rękach ma. Wyc mi się chciało, małe się rozbudziło, zrobiło kupsko, było wygłodniałe i chciało się bawić 🙃
Usnęła koło 4, to obudził się Bartek, mąz wstawał do pracy, ale poradzić sobie z nim nie mógł.
Kolejny lód, usnęliśmy, Wika wstała o 6. Obudziłam się na przemoczonej poduszce bo lód się roztopił 🙃

Teraz kwękają obydwa, a mnie się oczy same zamykają. Wika kwęka na dolne jedynki i gryzie gryzak,a Bartek na te cholerne szóstki...
spAAaaaać!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😞

...albo kawy chociaż 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam ciotę, a na Indianina nie lubię się bzykać buuu 😞 Ale mulant skoro Ty nie masz jeszcze to pewno Hania w drodze 😁 gulek nie będę pisać co mi się skojarzyło 🙃
Idymy na 12:15 na szczepienie, albo raczej jedziemy, bo pogoda taka, że se autkiem podjedziemy bez żadnych spacerów :/
A moje lubi spacerówę, ale jeszcze w foteliku samochodowym na stelażu jeździmy póki może. Jest do 10kg to trzeba wykorzystać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

idę po chleb z Wikutkiem, Bartka zostawię w domu, niech siedzi i nie wychodzi na ten wywiej, i tak śpi zresztą, a ja szybko przelecę, to tylko 2 domy dalej.

Wymiękam normalnie, w zyciu mi tak powieki nie opadały 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...