Skocz do zawartości

Marcóweczki 2012 | Forum dla mam


izunia1986op_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ewcia_m

    1877

  • izunia1986op_m

    2844

  • kasia_sztuk_m

    1738

  • sztunia_m

    1650

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
umyłam zęby po obiadku:
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/26/gedc0649.jpg/][IMG]http://img26.imageshack.us/img26/7003/gedc0649.jpg[/IMG][/URL]

A teraz ciotki, patrzcie, jak chodzę 🙂
Mama, no chodż po te ogórki, bo czekam, czyli Wikusiowe "idzie dziesss" 😁
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/547/gedc0652.jpg/][IMG]http://img547.imageshack.us/img547/8232/gedc0652.jpg[/IMG][/URL]

Daj rączkę i chodź do piwnicy:
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/208/gedc0654.jpg/][IMG]http://img208.imageshack.us/img208/3128/gedc0654.jpg[/IMG][/URL]

Nieprzerwanie towarzyszy nam jakiś paparazzi 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
To moze i ja napsize jak Alanek jada w dzien:
9- sniadanko cyc
12-obiad
15- podwieczorak
18-kaszka około 150ml zalezy ile zrobie,ale taka mala miseczke z kompletu dla dzieci
20-przed spaniem cyc
a w nocy to roznie
dzisiaj pierwszy posilek o 5 🙃
a w miedzy czasie jak my jemy to skorke z chleba wciana
wafle ryzowe,jablko tez czasami dostanie do przegryzienia

teraz wlasnie dochodzi do mnie
NIko go wola do kuchni,a ten za nim na czworakch

moje kochane dzieci 😘

wszystko gotowe
tylko sie przebiore
Alan spal 2,5 h
cos mu sie oczka swica mam nadzieje,ze to nie na chorobe 😠
znowu Alanek tak ciezko oddycha 😞
ale alergolog twierdzi,ze biorac tabl.nie powinno dojsc do takich dusznosci jak ostatnio
wiec wierze w to

Wiki laseczka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A moje kochane dzieci pochłonięte zabawą po całym domu poroznosiły Wikuśkowe pieluchy haha 😁 Wiki też za Bartkiem lata, na czworaka, albo jak ma się po czym wspiąć to się wspina i chce za nim biec, dwa kroki i gleba, to wtedy ją podnosi pod pachy i prowadzi gdzie tam se księżniczka zażąda 😁 Fajnie jak jest dwójka 🙂 i jak jedno jest sporo starsze 😉 Jednak 😁 polecam taką różnicę wieku, chociaż dotąd mowiłam,ze jest za duża. jest super!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
izunia1986op napisał(a):
Carmen wiecej czasu ma czlowiek dla siebie

Pewnie. ja wszystko zrobię, oni się bawią, Bartek się umie ładnie małą zająć, co mi się podoba to to,ze jest taki przewidujący,że ma wyobrażnię, np nie chodź tam Wikusia, bo się uderzysz, albo bo tam jest gniazdko, tam leżą moje zelki, itd 🙂 Mam do niego zaufanie, bo ma oczy dookola głowy, ale ja swoich oczu też z nich nie spuszczam, bo to stale tylko dwójka rozrabiających łobuziaków. Początki były trudne, bo były, ale to już dawno za nami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dużo Dżona 🤪

Wiki wypiła mleko i usnęła, Bartek poleciał do babci, rozpaliłam w piecu, bo się skapnęłam,ze się nie pali dopiero jak złapalam za grzejnik 😁 idę sobie zrobić herbatkę. Jak nie przepadam za herbatą tak lipton taste of London jest moją ulubioną, uwielbiam 🙂
i biorę się za książkę, w koncu chwila spokoju
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kupiliśmy fotelik żyrafkę 🙂
http://www.autofoteliki.pl/romer-king-plus-2
A moja Mania je tak:
Rano 7/8 zależy o której wstanie 🙂 120 ml mleka, i 120 ml kaszki na gęsto.
Później jakaś kanapeczka i chrupy kukurydziane
12 - 180 bebika 2r
13.30/14 zupka albo obiadek, później je jeszcze obiad z nami
15 - deserek
16/17 - 180 bebiko 2r
18 kanapeczka
19 - 260/290 bebiko 2r
2 - 60 ml mleka
5/6 - 120 mleka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasia, u mnie w garażu stoi taki romer, tyle że niebieski i starszy model,
bo dostaliśmy. Ale jest ściurchany z wierzchu, bo nie byl przykryty i kurzyło się na niego u Dawida kuzyna, no i jego córka go przez 4 lata użytkowała, kupię to poszycie i sprzedam go chyba, albo dam komuś z rodziny 🙂 bo teraz mamy Marysię i Malwinkę, to będzie może dla którejś z nich 🙂 po co ma stać.

A żyrafka super.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej dziewczynki 🙂 teraz znalazłam dłuższą chwilę.

Maja i Polka śliczne, oczy Poli zabójcze 🙂

Wikusia też słodziak, normalnie nie chcę się powtarzać że wygląda na 2 latkę ale muszę to zaś stwierdzić 🙂

Ja teraz planuję sesję zrobić mojemu małemu, tylko potrzebuję czarną muszkę. I czarne albo białe tło ale może i bez tych teł da radę.

Mały zmienia się teraz z dnia na dzień, tyle rzeczy papuguje że szok. Taki mądrala się zrobił i dziamaty:P najgorsze to jest to że na miejscu nie usiedzi. Dobrze że umie sam sobą się zająć jak go dam do kojca ale ciekawe czy to też minie 🙂

Mamy 3 ząbka 🙂 wreszcie. Tym razem dolna 2 prawa. Nie, albo lewa.
ćwiczy wstawanie w łóżeczku ale ko.ńczy się to upadkiem w tył i nabywaniem nowych guzów:P

Śmiga sam na nowym autku, odpycha się 😁 ale mało go daję bo nie chce żeby mu się nogi pokrzywiły:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
jaki zajebisty fotelik jaaaaaaaaa cudo
POla jużspi
dzisiaj i wczoraj nie zaliczyła drzemki popołudniowej
a my mamy luz bo Majki nie mam
jest plan wypicia czegos na rozluźnienie obejrzenia filmu
no i ......
kupiłam zajebiste korale 🙂
jutro idziemy na impreze to one beda w roli głównej :P
a reszta z przecen dupa, nic nie kupilismy a [lany były mega
jedynie podjarałam sie na kozaki w reserved takie azurowe i chyba je kupie, tylko musze je komus pokazac zeby mnie utwierdził że są spoko 🙂
np. mojej mamie co znajac zycie siędorzuci 🙂

gdzie dżony sie pytam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ale super ten fotelik!!! 🙂 Uwielbiam żyrafki :P
Sztunia działasz ostro z fotami 😁 Zazdroszcze Ci takich modelek na codzień :P Są boskie!
Co do żarcia to ja już sama nie wiem co i jak mam szczurowi podawać. Póki co żre cyca na żądanie (ostatnio bardzo częste żądanie ;]), obiadku tyle ile da rade w niego wmusić, na kolacje kaszkę albo jakiś deserek a w międzyczasie chrupki, owoce, warzywka. Czasem z rańca albo później jakaś kroma chleba (jak mam dobry). Zdarza się, że dostanie kawałek naleśnika z jabłkiem 🙂 Herbatka, woda.
A tu Dżon w pełnej krasie 😁


Dżon robi pranie


Taka mina mumina


Prezent (jeden z wielu) od Aniołka (trochę na wyrost ale cieszy 😁)


I jeszcze z chrztu - Matylda czyta Dżonowi do snu biblię, którą dostał. Przy obrazku gdzie Kain zabija Abla było - 'Widziś Jasiulku, a tu panowie biją się o księźnićkę'..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Daenerys napisał(a):
Super fotki. Jak patrzę na Wikusie i Jasiola to mam wrażenie, że mam młodsze dziecko 😉 Od Jasiola jest młodsza Wera sporo ale ona i tak taki dzidziuś jeszcze 😉 A wy już normalnie dzieci macie 🙂


Łoj tam niecały miesiąc 😁
Haha ale tak serio to Jasiek już prawie łazi ale przez swój dość niski wzrost i wagę jak napisałam wygląda jak bobas. Fałdki na nogach, rękach, brzuszek okrąglutki, druga broda.. :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
heloł, troche mi lepiej. miałam dla Carmen, i reszty zdjecia zgrac w koncu, ale kiełbie we łbie, strasznie mi sie kreci i nie dam rady.
dzis mezu z tesciówka robili pyzy z miesem, puycha, a iga maruda, nei wiem czy kataru ode mnie nabrała czy zeby beda szły. słabo spała w nocy, nie dała mi pospac, a cały dzien potem maruda.
nio nic, mzoe dzis bedzie lepiej.
4zdjecia mam nadzieje jutro nadrobic.
wasze dzidki cudne 🙂 papa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej kochane 🙂
My dajemy bebilon, ale tak podrożał, że przechodzimy na bebiko, na razie odpukać jest po nim w porządku.
Jemy tak:
8-180 mleka i pół kromki chlebka z maslem/szynka/żóltkiem
11-150 kaszki
14- ok 200 g obiadu
16- owoc z 70 g jogurtu naturalnego
19-210 mleka
I do tego herbatki i około 2/3 paluchów kukurydzianych na dzień :P
Sztunia obrabiałaś te fotki? Super 😉
Wikusia masakra jaka duża i sama stoi wow :O Śliczna 🙂
Jasio, kurde Fiku ja już mówiłam coś 🙂 Po prostu zajebiste 🙂
Padam na łeb i szyję, mam dość, po raz pierwszy dzisiaj zaczęłam płakać jak bóbr i gadać, że nie dam rady z tymi studiami, ale ok już jest lepiej.
Emi dzisiaj spadła czołem na metalową część od krzesła, tak, że od razu miała fioletową krechę, prawie zawału dostałam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mamo ,tato ja juz sie wyspalem-czyt.Alan sie bawi z Niko w goscinnym 😮 😮
imprezy czesc dalsza-sami z dziecmi

ALan cisnie kupsko
chyba tez ldatego sie odudzil
chcialam go uspac,ale mnie wysmial i wywali smoka na ziemie 🙃 🙃

ale niech skonczy srac i wszyscy do lozka

gardlo mnie boli 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...