Skocz do zawartości

Marcóweczki 2012 | Forum dla mam


izunia1986op_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ewcia_m

    1877

  • izunia1986op_m

    2844

  • kasia_sztuk_m

    1738

  • sztunia_m

    1650

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
aha
to jutro kupie moze jakas szyneczke i upieke dla nas 🙂
bo piersi mam swoje wiec kiedys zrobie


a teraz szykam krajalnicy 🙃
wstyd,zeby w domu nie bylo mikrofalowki i krjalnicy

chce tesciowa pogonic,zeby mi chleb dla malego upiekla
chyba,ze znajde w piekarniki na naturalnym zakwasie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kurna roboty w chuj, a jesteśmy uziemieni póki informatyk nie przyjdzie i tak siedzimy jak te sieroty, a potem jeszcze się okaże, że dłużej będzie trzeba zostać 😠
Ej w ogóle to wiecie, że moja Pompelini lubi najbardziej kolor czerwony? 🙃 Nie mogę z niej. Ma takie kolorowe klocki o różnych kształtach co się wrzuca do wiaderka z dziurkami o tych kształtach i zawsze wybiera tylko 2 czerwone i sobie nimi stuka jeden o drugi 😉 Po prostu grzebie w kubełku i wyrzuca każdy inny kolor póki do czerwonego nie dotrze 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Daenerys napisał(a):
ewcia napisał(a):

PS. Dae nie chce być Katarzyna, ale chyba tak powinno byc.
jak mówisz ze tak samo masz to własnie o to mi chodziło, ze alergicy jak łapia wirusa to woda z nosa sie leje jak z kranu. taka alergików chyba przypadłosc. i tez nie znam drugiej takiej osoby. teraz kataru nie mam, a wygladam okropnie. całe usta poobcierane, pod nosem skóra pozadzierna, sucha, nei czerwona, ale źle to wyglaa. smaruje mascia...



Ewcia ja się cieszę, że chociaż moje gardło jest przy tym wszystkim, przy wiecznie spływającym katarze super zdrowe. Ja np. nigdy w życiu nie miałam anginy, a jak boli mnie gardło to lekarz zawsze stwierdza tylko lekkie zaczerwienienie. Ale też katar alergiczny nie jest jakis bakteryjny by to gardło infekować.
A do nosa gdy mi się zetrze używam kremu uniwersalnego z Oriflame. Taki bardzo tłusty. Super jest.
http://pl.oriflame.com/products/product-detail.jhtml?prodCode=1276
Teraz wychodzi jeszcze w różnych wariantach zapachowych co akurat przy katarze nie jest fajne.


niom, katar alergiczny zaczeriwnia lekko gardło.
ale w sumie u mnie angina czesta. ja raczej rzadko łapie inne infekcje i choroby, zazwyczaj mam angine. chyba pierwszy raz co sie samym katarem skonczyło, hehe, ale to tez była taka choroba, ze ja nic nie czułam, tylko najpierw załozona głowe, i potem ten katar, ale nic mnie gardło nie bolało. miałam te białe naloty na migdałach, ale moze jak meza siostra mówiła, oczyszczało się gardło, tak ponoc mzoe byc. teraz znikneło bez leków zadnych. w sumie płukałam wtedy ta woda z sola, ale nie wiem czy to od tego.
nio i minał katar, mam nadzieje ze sie nic nie przyplącze nowego.
poki co pracuje i jest ok.

Dae łącze sie z Tobą w bolu, tez chyba dostane nowe obowiazki, tak jak Ty tą kasę. zobaczymy czy kasa za tym pojdzie. pewnie tak, ale niestety to beznadziejna działka, i mega sliska, wiec sie nei ciesze za mocno. narazie kwestia planów, ale juz szefowa cos pzrebakiwała. wiec sie spodziewam.
mzoe zaczne w koncu zarabiac, bo i na macierzynskim z zuzia i teraz troche mi sie oberwało, nie dostałam mega podwyzki tylko jakas oberchawkę (nie wiem jak sie pisze) i zarabiam najmniej z tych ludziz którymi do pracy przyszłam. mzoe mi wyrównaja wtedy. zobaczymy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja za to nienawidze czerwonego koloru
moje dziewczyny prawi nic w tym kolorze nie maja
o dziwo bedac z pol ą w ciazy poszłam w czerwoenj sukience na wesele i super sie czułam
tylko to też zalezy jaki czerwony
bo taki np. malinowy, pomaranczawy, ujdzie ale nie lubie bordowych, takich krwistych
a dla mnie czerwone róże są okropne

a moze Nika lubi bo on jej sie najbardziej wyróżnia
ja nie zapomne jak Maja malowała na czarno i lubiała ciemne kolory na rysunku
a potem kumpela mi powiedziała że to dobrze, że ten kolor jest mocny i go dobrze na kartce widać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Te klocki co ma wszystkie mają kolory mocne, ale czerwony jej pasuje najbardziej. Ma tam jeszcze taki jaskrawy zielony, niebieski, fuksję i pomarańczowy ostry. Bym powiedziała, że ten czerwony jest najspokojniejszy w tym zestawie, bo najciemniejszy 😉
A ja lubię czerwony. Jeszcze do rudych włosów to już w ogóle uwielbiam. Starałam się jak najmniej kupować Nunie różowe rzeczy, ale niestety się nie dało. Większość rzeczy jest różowe dla dziewczynek aż do znudzenia. a jak ja nie kupiłam to w prezencie dostała. Już się poddałam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja czerwony kolor kocham, uwielbiam, mam masę czerwonych rzeczy i dla siebie i dla małej, ba, nawet dla chłopaków 😁
Jak mam na sobie coś czerwonego, to aż mi się żyć chce, swietnie się czuję w czerwonym, od zawsze 🙂
Mam zielony butelkowy golf i jak nie lubię golfów, tak ten fajnie wygląda z rudymi włosami i czasem zakładam 😉
Fiolety kocham, Wiki cudnie w nich wygląda, żółty też zależy jaki, mam tylko jedną żółtą bluzkę, nie, dwie. Ale rzadko noszę.

Dostałam ciotę, jak w zegareczku, w tamtym miesiącu też siódmego w południe 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejkooooooooooooooooooooooo
Próbuje się dodzwonić do szpitala i chuja, w tym tempie to nam do wiosny nie przepłuczą kanała ;/
Ale jestem dzielna.

Wychodzi na to, że Dżony jest najmniejszy 🤪 Tzn najniższy bo wagowo jeden z cięższych ;] Pięknie.
Pocieszam się tylko faktem, że chłopcy później wyrastają :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Daenerys napisał(a):
fiku wiem, że będziesz to podawać po raz 3 jak nie 4, ale proszę napisz mi jeszcze raz przepis na tą sałatkę i obiecuję, że zaraz go sobie skopiuję na pocztę 😉

to samo chciałam kiedyś napisać, ale sie balam,ze dostanę kopa hahahahahaha

Wiki chciała sie wspiąć po krześle i uderzyła się w skron, rozcięła sobie przy oczku i całe ma sine. Jak ona to zrobiła, cyrkuśnica, to ja nie wiem. I nawet nie płakała, ja paczę a tam tyle krwi... 🙃
Krwisty dzień dziś mamy 😁
Bartkowi dzisiaj wyrwałam drugą dolną dwójkę i też krwawił jak zarzynany knurek 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hahaha spoko, ja nie biję 🙂

proporcje na oko, makaron ugotowany i zahartowany, ogóreczki i papryczka w kosteczkę lub jak kto woli, cebulkę w kostkę lekko na oleju zeszklić (to żeby była miększa), około łyżeczki musztardy ostrej, majonez (ja używam tylko Winiary), pieprz, ciutkę soli i michtasz A pierś w kawałkach wytytłaną w przyprawie osobno podsmażasz i jak ostygnie dorzucasz.


Prosim 🙂

Umówiłam zabieg - 28 stycznia 😞 Dziecior ma od 7 rano nie żreć 😮 Przeciez Jan mi tam samobójstwo popełni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
pracuje, ale juz mam dosc, tych map i cyferek i wszytskiego. dosc dosc, do domku mis ei chce.

pipa boli jak skur.... nic mi nie pomógł ten fluconazol. na srode sie umówiłam do gina, ajkiegos co nie znam, ale w przychodni pod domem praktycznie, bez czekania w kolejkach. byłam tam ostatni raz jak byłam w ciazy z zuzia, bo mnie dobijał lekarz, wizyta 2min. ale łupią kase, bo są czynni do 22, czaicie baze?? przychodnia ginekologiczna od rana do 22 ?? iw soboty i w niedziele tez czynna. obok koscioła zaraz...

za 15min spadam do domku, tzn do smyka, za opaska myszki minnie, i po zuze i do domku...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Proszę, powiedziałam,ze nie chce mi się pichcić, to mam 😠
upiekłam w swym życiu miliony biszkoptów chyba
i żaden nie oklapnął, żaden 😠 wszystkie rosły, nawet jak nie potrzeba było 😠
a ten jebaniec się spłaszczył po wyłączeniu piekarnikaaaaaAAA! 😠 🙃 🙃

Trudno, tort będzie dwupiętrowy.
Wymyśliłam tort na kakaowym biszkopcie, przekładany kwaskowatą masą budyniową z rodzynami i skórką pomarańczy, druga warstwa to będzie krem zielony jak do tego ciasta shrek.
Zrobię masę plastyczną i go przykryję, i kurwa jakiegoś dinozaura ulepię 😁
miało być trzecie piętro z bitej śmietany i jagód aaaaa!

a może jeszcze jeden biszkopt upiekę 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mamy ksiazke z przedszkola
musimy nadrobic zaleglosci 🙃 🙃

mlodego polozylam to w spokoju Nikos rysuje,pisze to co ma


zamowilam drui pilot do wii i gre Mario Bros

kocham Mario jeszcze z dziecinstwa
udalo mi sie Niko namowic na nie
pilot dla Alana 😁
gra dla Niko na urodziny jeszcze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
iza, Ty dzieciorze 😁
mario to ja mam na kompie + emulator i czasami Bartek gra 🙃 CZASAMI
bo ja nie pozwalam mu siedzieć przy komputerze czy grach, ma godzinę dziennie, czasami wcale nie włącza. Jak mu się budzi, to na dwór, na świeże powietrze, nie ma grania i robienia sobie wody z mózgu 😁 potem urosnie i go i tak nie odgonię od takich rzeczy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...