Skocz do zawartości

Marcóweczki 2012 | Forum dla mam


izunia1986op_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
ja własnie zadzwoniłam do doktorka
kurwa on jest normaknie mega nie wczasie
on nie wie kiedy do mnie przyjedzie
bo jest zarobiony a moze w sobote ale on jedzie na narty, a kiedy moge najpozniej
hmmmm to zobaczymy to ja zadzwonie
to to hej pappa

z jednej strony spoko
miec takiego doktorka bo on z mojej wioski
i jakby co to dzwonie do niego
ale taki jakis nieogarniety czasowo
aczkolwiek ludzie go sobie chwalą
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ewcia_m

    1877

  • izunia1986op_m

    2844

  • kasia_sztuk_m

    1738

  • sztunia_m

    1650

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Hejko 🙂
Carmen wiadomka, dziecko/dzieci najwazniejsze i jesli jest wybor zachcianka czy cos potrzebnego dziecku no to zawsze dziecko. Ale drazni mnie jak ktos kazdy grosz chowa w skarpete dla dzieci na przyszlosc a przy tym marudzi ze nie ma na to na tamto a tak by chcial :P
Lady odnosnie aparatow to nie wiem czego oczekujesz i jakie masz plany ale za troche ponad tysiac masz chocby nikona d3000 ktory do codziennego uzytku jest wystarczajacy. Tak pisze bo duzo osob mysli ze to aparat robi foty i kupuje niewiadomo co a potem foci gotowymi trybami.
No i z lampa to jak pisze Sztunia, wbudowane sa dziadowe tzn po prostu blyskaja i nie czynia zdjecia lepszym 🙂

Siedze w pracy i sie nudze. Rano byla masakra, mleko po prostu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
izunia1986op napisał(a):
czzesc

Alan ma oczy spuchniete 😲
moze za malo spal,albo za duzo raczej


hejo,
Izuś spuchnięte oczy?? a moze alergia? ja jak dam zuzi cytrusy to nigdzie jej sie nic nie dzieje tylko ma spuchniete oczy, a potem sie na powiekach strupy robia 😞

moja ige cos wysypało, tzn ma takie plamki szorstkie, i od czego. znów obstawiam ser zołty 😞 bo se pofolgowałam ostatnio, raz drugi pizza i mam za swoje. ma czerwone na raczkach, ale nei w zgieciach, tylko tako na ciałku, jedna plamke koło sutka, i pod bródką ma czerwone 😞 nio i kupa wczoraj z nocy zrobiła spustoszenie, dupa po nocy czerwona, bo sie juz rzadko zdarza zebyw nocy zrobiła, i pewnei z nia spała i d.... posmarowąłam, mam nadzieje ze szybko dojdzie do siebie...

poza tym spozniłam sie do pracy, złosliwosc rzeczy martwych tj. bateria od pilota od bramy sie wyczerpała, fuck 😞 i musiałam odjechac spod bramy, poleciec na górze, wziac pilot meza, wyjechac, i jeszcze odniesc pilot na maske mondeo do garazu. takze cenne minutki umkneły. a jeszcez w nocy napierdzieliło tyle sniegu ze i tak byłam spozniona bo odsniezałam 😞
poza tym zasypiam... po kawie i mam duzo beznadziejnej roboty 😞 co za wtorek...

zuzie chyba ubiore iz robie fotke, bo zanim beda zdjecia, i tak bede musiała skanowac, jak od fotografa, wiec mniej zachodu ubrac i zrobic fotke.

moja tez spi w pajacach, nie dziwi mnie to, bo wiem ze najwygodniej. tylko pisałam o werce, ze tak smiesznie wygladała, bo mi sie w głowie juz utrwaliła w tych dorosłych ubrankach 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
E tam, fiku, u mnie o odkładaniu każdego grosiwa to nie ma mowy, bo my zbyt spontaniczni jesteśmy 🙃 i czasem się odklada, a tu jakiś pomysł i łatwo przyszło - łatwo poszło 😁
Bartek ma kasę w banku, ale to głownie są pieniądze, które ma z prezentów
Wiki ma jak na razie świnię-skarbonkę ale pewnie po roczku jej rownież zrobimy jakąś lokatę.
I tylko prezentowe pieniądze będą tam szły, my Bartkowi wpłacamy 500zł zawsze w maju, jakoś tak wychodzi, nie wiem czemu 😜

Byłam z dzieciurkami na dworze, śnieg się nie lepi więc kaszana
spociłam się jak knurzyca ostatnia, bo Wiki chodziła za rękę i co chwila było jeb w śnieg, potem chciała na czworaka ganiać psa 😁
Poszłam z nimi do dziadków
wypiłam kawę, poplotkowałam i przyszłysmy
zjadła manne i śpi, a bartek z dziadkiem odśnieza.
zaraz za obiad trzeba się brac, bo się dotleniłam i zgłodniałam 🙃

Zapomniałam Wam powiedzieć
wczoraj do D zadzwonił znajomy, nie widzieli się kupę lat
dostał nr od innego znajomego
pogadali chwilę i on mowi nagle,ze dzwoni bo ma sprawę
tzn chodziło mu o mleko od teściów i o drewno brzozowe z naszego lasu 😮
i teraz słuchajcie akcji
oni są EKO!!!!!!!
Aaaaaaaaaaaaaaa to ich biedne dziecko ma pół roku
nie szczepione
nie leczone niczym innym jak domowymi sposobami
mleko chcą od wiejskich krów, bo piersią nie karmi ta jego zasuszona pinda
a mm to zuoooo
całą żywność łatwią sobie na wiochach, tzn jaja i mleko,
a warzywka sami hodują u jego babci na wsi
nie zrą mięsa
dziecko jest "bezpieluchowe" (tak powiedział 😮 czyli co? Ona nic nie robi, tylko na nocniku tego malucha trzyma? czy jak? czy z gołą dupą to małe)
bo mowił,ze tetrę ma zakładaną na wyjście i na noc tylko
segregują śmieci, kupują opakowania które nadają się do recyklingu
mieszkają w bloku z energią słoneczną
i jeszcze Wam resztę opowiem jak się więcej dowiem, bo on dziś ma po to mleko na wieczor przyjechać.
Dawid byl w stanie powiedzieć tylko "ja pierdole" jak się rozłączył.

Egzotyczni. No co.

🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃

aha, a z drewna będzie robił dla malej klocki czy coś tam 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
fikumiku napisał(a):

Lady odnosnie aparatow to nie wiem czego oczekujesz i jakie masz plany ale za troche ponad tysiac masz chocby nikona d3000 ktory do codziennego uzytku jest wystarczajacy. Tak pisze bo duzo osob mysli ze to aparat robi foty i kupuje niewiadomo co a potem foci gotowymi trybami.
No i z lampa to jak pisze Sztunia, wbudowane sa dziadowe tzn po prostu blyskaja i nie czynia zdjecia lepszym 🙂


Mężu musi temat prześledzić, ale pewno jakbym miała dobry aparat to i mobilizację by się uczyć robienia zdjęć 😉
Carmen myślę, że powinni sobie szałas wybudować 😜 Może liście dziecku zamiast pieluch wkładają 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Carmen myślę, że powinni sobie szałas wybudować

bo pierdolnę 😁 powiedziałam dokładnie to samo wczoraj hahahahha nawet mowię do D, po co oni chcą drewno z naszego lasu, powiedz ojcu,żeby im zaoferował miejsce na szałas, przynajmniej przypilnują,żeby nikt nam wycinki nie zrobił 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ahhh....dojechalismy 🙂

na dzien dobry mandat za parkowanie bez biletu
polecialam po bilet i gonilam kolesia
bo od wystawienia mandatu do zakupu biletu minelo 2 min ,a masz czas do 7min 😜
i musze wyslac @ ze skanem mandatu i biletu
maz mi powiedzial o tych 7 min
masz czas na rozmienienie kasy
ten koles mi to samo powiedzial,ale mi leniowi ciezko bylo isc w sniegu po bbilet 🙃 🙃

Niko osluchowo ok
katar straszny ,ochydny jak to lekarz powiedzial
przepisal cos do nosa
ochydne tabl.nadal ma brac
i w pon do przedszkola
a w piatek na bal tylko na spokojnie

Alanka dziura w podniebieniu sie ladnie zarasta 🥴
wychodzi nam 4 dolna
gardlo ma jakies pryszczyki czerwone wiec podawac tantum verde
i jak si ekaszel nasili to inhalacje 2 x dziennie
a oczko mam obserwowac

a i mamy skierowanie dla NIko na badania
tylko CRP i mocz musze prywatnie,bo to nie sa badania potrzebne do diagnozy u alergologa 😲
ale co tam zaplace trudno
ALan tez bedzie siki badac


Sztunia i jak ziemniory?
zadowolone z pomalowanego oka 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hihi sztunia 🙂

iza a wiesz co?? moze kup nikosiowi na ten katar Mucofluid, tylko on chyba na recepte. ja mam dla zuzy, jak ona miała brzydki gil zielony to to super dziąłało i odtykało zatoki. ale smierdzi jak zgniłe jajo a to tzreba do nosa dawac. rewelacyjne jest 🙂

a iza bo miałam spytac, pisałas któregos dnia ze nikos ma takie zaległosci. on w pzredszkolu jest ?? w szesciolatkach tak?? jakies konkretne pzryygotowanie do szkoły?? i maja zadawane prace domowe czy cos??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Iza ja nadal nie wiem, kiedy ten mój smerf do zerówy idzie
chyba od września, bo czytałam,ze ten 2008r jednak jest pierwszym, który idzie wcześniej 🙃
i trochę z dupy mi się to wydaje
bo skoro on mając 5 lat pójdzie do zerówki
to będą tam dzieci rok starsze, których rodzice mieli wybór
nie martwię się, bo Bartek jest ogarnięty, dużo umie, czyta i pisze i jest ze stycznia
tylko jeśli będzie tam dziecko z początku 2007r i takie w wieku Bartka, ale z końca grudnia na przykład, to będą dwa lata różnicy.
Masakra to jest, współczuję dzieciakom.
Mam nadzieję,że w pierwszej klasie zrobią jakąś rozdzielność,że te co poszły zgodnie ze starymi przepisami będą w jednej klasie, powiedzmy A, atakie jak Bartek, które przecierają szlaki po reformie, razem na przykład do B.
Nie wyobrażam sobie jeszcze jak to będzie miało wyglądać.
Aaaa
trzeba by było do tej szkoły się przejechać. Jak mówicie? Kiedy powinnam jechać go zapisać? W wakacje styka?

sztunia, oni mają właśnie za dużo kasy i im się pojebało
ja gadałam z sąsiadką teraz o nich i ona mi mówi,ze ta jego pracuje w skarbówce jako główna księgowa i się z niej smieją, bo ona podobno do tego wszystkiego jest buddystką 😮 i opowiada farmazony w robocie 😁
To są ludzie z tych, co wszystkiemu dorabiają ideologie i juz chyba na siłę chcą się wyróżniać.
Co do pieluch to on nie mówił nic o wielorazowych, powiedział wyraźnie,że jest "bezpieluchowa, tetra i te sprawy na wyjście i na spanie" 🙃 🙃 oł szit.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wraca NIko od sasiadow(prztjechali z De na ''urlop'')
mam cos dla Was!
patrze i mi kurwa oczy wylazly 😮 😮 😮 😮
kalendarze
dla mamy z gołymi facetami
dla taty z gołymi babami
dla NIko dzieki Bogu z bajki postacie 😁 😁

kurwa,pojebało ich takie piękności dali dziecku
w szoku jestem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mam chęć na jakieś ciasto...aaa! kto mi upiecze? 😜

Wikusia usnęła, takiej głupawki dostała i tak sie rechotała,ze aż się popłakałam ze smiechu haha
a Bartek chciał złapac piłkę, którą rzuciła i zatrzymał się polikiem na podłodze, czego efektem jest podbite oko 🤔

obczaiłam dobrą siłownię 🤪
ale właśnie trwa remont i zapraszają od początku lutego
wstępnie się zapisalam
muszę wyjść i coś zrobić dla siebie
dla zdrowia fizycznego i psychicznego 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...