Skocz do zawartości

Marcóweczki 2012 | Forum dla mam


izunia1986op_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ewcia_m

    1877

  • izunia1986op_m

    2844

  • kasia_sztuk_m

    1738

  • sztunia_m

    1650

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
lady_m4ryjane napisał(a):
Meti a lekarz nie przepisal Ci tego mleka na receptę Nutramigen? Podobno jest najlepsze. I jak zrobisz testy na skazę i masz potwierdzenie od alergologa, że to skaza to masz to mleko z dofinansowaniem, bo tak podobno jest drogie. Ja miałam receptę, ale w końcu nie musiałam kupić, bo małej wysypka przeszła po maści robionej.

Wróciłyśmy ze spacerku i znów dudlamy 😉 Pogoda wciąż ładna. Zahaczyłyśmy o moją firmę to sobie trochę poplotkowałam 😉


Lady, tak małym dzieciom nie robi sie testów bo i tak nic nie wykarza. Mleko mam na recepte i ze zniżką, a na 100% i tak jest tańsze od zwykłego bebionu, ale masz racje, moze skonsultuje zmiane. W sumie z tego co wiem to tylko Pepti i Nutramigen sa na skazę. Zobaczymy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje dziecko dziś śpi cały dzień godzinkę tylko sie bawi i zasypia ze zmęczenia a chciałam iśc z nim wkońcu na spacerek bo nie jest zimno aż tak i jeszcze nie pada ani nie kropi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak mnie to wkurwia, pisałam 2 posty ale sie nie dodały,net w kompie raz jest,raz nie ma,a z telefonu mam nieraz problemy z dodaniem posta. Fuck.
Co chciałam.? A, fiku, Bartek po miesiacu u babci to sie darł wniebogłosy,az siniał 🤢 stale na ręce chciał, tak mi go babki rozciećkały. o jeżu,jak ja se to przypomne...brr.
I dałam radę jakos 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

meti84 napisał(a):
lady_m4ryjane napisał(a):
Meti a lekarz nie przepisal Ci tego mleka na receptę Nutramigen? Podobno jest najlepsze. I jak zrobisz testy na skazę i masz potwierdzenie od alergologa, że to skaza to masz to mleko z dofinansowaniem, bo tak podobno jest drogie. Ja miałam receptę, ale w końcu nie musiałam kupić, bo małej wysypka przeszła po maści robionej.

Wróciłyśmy ze spacerku i znów dudlamy 😉 Pogoda wciąż ładna. Zahaczyłyśmy o moją firmę to sobie trochę poplotkowałam 😉


Lady, tak małym dzieciom nie robi sie testów bo i tak nic nie wykarza. Mleko mam na recepte i ze zniżką, a na 100% i tak jest tańsze od zwykłego bebionu, ale masz racje, moze skonsultuje zmiane. W sumie z tego co wiem to tylko Pepti i Nutramigen sa na skazę. Zobaczymy


Prawdę mówiąc nie wiem w jakim wieku robi się te testy. Położna środowiskowa mi mówiła, że z takim zaświadczeniem od alergologa się ma zniżkę. Ale fajnie, że bez tego też jest skoro testy trzeba robić później.

Ja spadam, bo mieliśmy razem z mężem dzień spędzić, a tym czasem ja siedzę przed kompem, on siedzi przed kompem, ja wcześniej wybyłam na prawie 3 godzinny spacer. Niby wieczór cały przed nami, no ale... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Meti My wczoraj byliśmy u alergologa i powiedziała,że aby dostać zlecenie na mleko najpierw trzeba zrobić badanie na skazę białkowa i jeśli się to potwierdzi to wtedy ona może nam wypisać że będziemy mieli mleko na receptę to badanie kosztuje coś ok.150zł i jest robione gdy dziecko ma skończone 3 miesiące
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sztunia napisał(a):
sztunia napisał(a):
heloł
na dzien dobry
nasz spam
http://brzuszek.net/forum,kwietnioweczki_2010,338,87429.html,str=84882


no przepraszambardzo żadnanie wlazłana linka żeby moje dzieci zobaczyć
no facha zaraz strzelę 🙂
ja widziałam Polę na fb, jest sliczna i podobna do Ciebie 🙂 a na brzuszku skasowałam konto wiec nie zobaczę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
sztunia napisał(a):
sztunia napisał(a):
heloł
na dzien dobry
nasz spam
http://brzuszek.net/forum,kwietnioweczki_2010,338,87429.html,str=84882


no przepraszambardzo żadnanie wlazłana linka żeby moje dzieci zobaczyć
no facha zaraz strzelę 🙂


spadaj ja bylam 😉Slicznotki sa jak zawsze...............kociarnia calkiem,calkiem 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystkiego muszą dzieci spróbować sztunia nawet kostki hi hi mały śpi ja ide myć się zaraz dziś uczyłam synka mówić a no i się udało teraz skubaniec co mnie widzi to woła swoje aaa 🙂 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aja miałąm jakiegoś dzisiaj chacharka w domu
niby ok
ale jakoś wieczór jej nie służył
ale szybciutko usnęła po kapieli
wiec chyba miziać się chciała
bo jak ją tylkoodkładałam todarłasię w niebogłosy nawetMAja jej uspokoić nie umiałą
a jejsie udaje to w sekundzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
sztunia napisał(a):
sztunia napisał(a):
heloł
na dzien dobry
nasz spam
http://brzuszek.net/forum,kwietnioweczki_2010,338,87429.html,str=84882


no przepraszambardzo żadnanie wlazłana linka żeby moje dzieci zobaczyć
no facha zaraz strzelę 🙂


Sztunia, mam problem, bo mi sie nie wlaczaja te foty, a bardzo bym chciała...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Siema z rana!
Mojej małej coś się dzisiaj pokiełbasiło bo wstała o 2.40 😮
Ale na szczęście zasnęła o 3.30 i spała do 6, położyłam ją na lewy boczek i dopiero teraz się obudziła 🙂
Lecę dać cyca. Dzisiaj przyjeżdżają moi rodzice i jedziemy do mojej babci na wieś, na grilla. Póki co pogoda do dupy ale może się wyklaruje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć wszystkim 🙂
Mój łobuz nie chce spać nigdzie poza moimi rękami więc teraz go trzymam żeby spał i piszę jedną ręką.
Nie wiem co mu się porobiło cały czas chciałby być na rączkach u mamusi i jeszcze się tak śmiesznie trzyma za bluzkę jakby się bał że go położę do łóżeczka.
Mój aniołek kochany 😉 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
czesc!

Alan szaleje na macie,ja gram z Niko w gre planszowa.
Idziemy na 10 do Koscioła,ale nie na cala procesje.Skrece do domu 😉
U nas znowu kupki brak,a jakie pierdy sa smierdzace...bleee
Musze pazurki pomalowac,bo po wczorajszym wyrywaniu chwastów sa straszne 😁

Piekne slonce za oknem.....licze na ladna pogode.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczorajszy wieczór bardzo udany. Aczkolwiek najprzyjemniejszą jego częścią był powrót do domu 🙂 Fajnie tak wyjść razem z ukochanym, ale do domu wraca się jak na skrzydłach skoro czeka na nas najcudowniejszy skarb na świecie, którego razem stworzyliśmy 🙂
Werka została z obiema babciami i dziadkiem. Była bardzo grzeczna aczkolwiek usnęła dopiero po moim powrocie przed 22. Tak to cały czas gaduliła, rozglądała się, słuchała pozytywki na przemina z karuzelą. Mama ją położyła do łóżeczka przed 21 i póki nie wróciliśmy nie usnęła. Babcie grzecznie nie lulały tak jak kazałam 🙂 Wstała na butlę tradycyjnie po 4, potem o 8:30 i teraz wstałyśmy.
Dziś śliczna pogoda znowu, więc trzeba jakiś spacer długi zorganizować 🙂

Acha Śnieżka taka sobie. Bardzo feministyczna. Rusza w zbroi z armią na pałac królowej 😮 My fani fantastyki nie mogliśmy tego filmu przegapić, ale rewelacyjny nie był.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...