Skocz do zawartości

Marcóweczki 2012 | Forum dla mam


izunia1986op_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Hehe, Ggulek mój kurdupelek jest niby 10 cm wyższy ale i tak szaleć nie moge przy nim z obcasami i pozwalam sobie jedynie na jakies 5 cm. Choc ostatnio najwygodniej na plaskim 🙂 Dlatego te Jaszminkowe też mnie przerazaja 😜

Butki słodkie ale droooogie 🙂

Izu, moją mame ostatnio tez cos dziablo i obrzek miala purpurowy i duzy, masakra. Dostala antybiotyk. Najprawdopodobniej pajak.

Wrócilismy ze szczepienia. Waga 7900, wzrost 65 a ciuchy na 74 niektore kuse 😁
Grzecznie było. Najpierw zapłakało a potem strzelało usmiechami wiec lux 🙂
Musze zrobic obiad a On mi wisi przy cycu i przysypia lekko ;]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ewcia_m

    1877

  • izunia1986op_m

    2844

  • kasia_sztuk_m

    1738

  • sztunia_m

    1650

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

izunia1986op napisał(a):
mulant napisał(a):
Hubuś szaleje w łóżeczku ojciec jego gdzieś poleciał pewnie zboże zobaczyć bo tak lało a ja ubolewam nad tym że wpierniczyłam 2 kilo żeberek 🙃 🙃 🙃 😮


ile?2kg 😮sama?

sama i nie jestem w ciąży 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mulant napisał(a):
izunia1986op napisał(a):
mulant napisał(a):
Hubuś szaleje w łóżeczku ojciec jego gdzieś poleciał pewnie zboże zobaczyć bo tak lało a ja ubolewam nad tym że wpierniczyłam 2 kilo żeberek 🙃 🙃 🙃 😮


ile?2kg 😮sama?

sama i nie jestem w ciąży 🙂


Jak uprzedza 😁

Jak robisz zeberka ze takie dobre?
Musze cos wymyslec dla mojego miesozercy 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ggulek napisał(a):
Kasia śliczne, ale w życiu nie dałabym tyle za buty dla takiego małego dziecka, jeszcze 2/3 lata jakbym miała dużo kasy to ok 😜
Jaszminka zabiłabym się w tych szpilach, ale podziwiam, jeśli potrafisz w takich chodzić. Ostatnio przekonałam się do koturnów, chociaż średnio mi się podobają. 😜 Mam faceta 3 cm wyższego więc nawet nie mogę szaleć 😉
Lady hehe 😉 A program wątpię czy do końca taki prawdziwy, wydaję mi się, że te babki chociaż podejrzewały, ale wolały się oszukiwać. Wystarczyło do ginekologa iść, usg i wszystko jasne.

Gulek ja też bym w życiu tyle kasy nie zapłaciła za buciki które za chwilę wyrzucę 🙂 co nie zmienia faktu, że są cudowne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasia_sztuk napisał(a):
Astra, a jak tam Twój mały kudłacz z tymi dziąsełkami? Dalej tak płakusia? 😞

Kupiłam jej żel na ząbkowanie Bobodent i jakby ręką odjął 😮 znowu je po 180ml i zero placzu.

Licheń zaliczony, pogoda była boska, Bartek zafascynowany 🙂 a teraz się chmurzy, teraz jak już wróciłam to se może padać hahah 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh mój też 10 cm wyższy, ale ja często od niego jestem wyższa w moich butach, bo mam 170cm wzrostu, a kocham szpile i już 😉 Jemu to nie przeszkadza 😁 Gorzej ma moja Dorota, która ma 182 i marzy o szpilach, a do tego jak na złość zwykle kurduple na nia lecą 🙃
U mnie dziś fasolka po bretońsku od teściowej. 2kg mięcha to bym za żadne skarby w siebie nie wbiła, nawet jakbym się założyła o milion dolarów 🙃 Hehehe, a wiecie, że kiedyś jak byłam dzieckiem zeżarłam tyle swoich ulubionych pierogów ruskich, że aż się po tym porzygałam 🙃 🙃 🙃
Ubezpieczyciel był. Teraz tylko czekać na kasę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Astra napisał(a):
kasia_sztuk napisał(a):
Astra, a jak tam Twój mały kudłacz z tymi dziąsełkami? Dalej tak płakusia? 😞

Kupiłam jej żel na ząbkowanie Bobodent i jakby ręką odjął 😮 znowu je po 180ml i zero placzu.

Licheń zaliczony, pogoda była boska, Bartek zafascynowany 🙂 a teraz się chmurzy, teraz jak już wróciłam to se może padać hahah 😁

No to dobrze 🙂
A my odpoczywamy po spacerku, ja jem klopsiki w sosie koperkowym z ziemniaczkami, Maniek siedzi w bujaczku, gryzie krowę przytulankę tą co mały Wernisaż też ma i się śmieje do Simpsonów w tv 🙂
Ej Fiku Twój Dżinuś jak to ja mówię ponad miesiąc starszy i jest taki długi jak moja Mania? Tyle, że on nabity a ona drobniutka ale długa jest jak cholera 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasia_sztuk napisał(a):
Lady Twoja Werka też tak wkłada wszystkie części "ciała" krówki do buziola? 🙂 moja mało się nie udusi tak głęboko ręce krowy sobie wkłada 🙂


Tak 😁 Właśnie miałam napisać na poprzedni komentarz, że krowa najlepsza do ciućkania 😁 Najlepsze są uszy i różki oraz kopytka 😁 A teraz śpi z krową na buzi, tylko jej nocha odsłoniłam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
lady_m4ryjane napisał(a):
kasia_sztuk napisał(a):
Lady Twoja Werka też tak wkłada wszystkie części "ciała" krówki do buziola? 🙂 moja mało się nie udusi tak głęboko ręce krowy sobie wkłada 🙂


Tak 😁 Właśnie miałam napisać na poprzedni komentarz, że krowa najlepsza do ciućkania 😁 Najlepsze są uszy i różki oraz kopytka 😁 A teraz śpi z krową na buzi, tylko jej nocha odsłoniłam 😉

Moja też 🙂 teraz wcina cyca ale kopyta i uszka są całe mokre 🤪 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasia bo widzisz, Dżon odziedziczył wzrost po ojcu a posturę po mnie 😁 Hehe, a tak na serio to nie wiem czemu wyszło 65, wydaje mi się że ma więcej ale jakoś nie przejmuje się tym. Wygląda zdrowo ale wiem, że jak zacznie bardziej świrować to zrzuci. A to niedługo bo na tą chwilę jak się napasie cycem to tak się udźwignie już, że usiądzie skubany. Wkurza mnie to bo robi tak tez na wieczór jak ma iść spać. Zadowolony siądzie, gada mi do kompa i jebie w klawiaturę.

Kasia a ile Wy macie wzrostu? Bo chyba drobniutka jesteś?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
fikumiku napisał(a):
Kasia bo widzisz, Dżon odziedziczył wzrost po ojcu a posturę po mnie 😁 Hehe, a tak na serio to nie wiem czemu wyszło 65, wydaje mi się że ma więcej ale jakoś nie przejmuje się tym. Wygląda zdrowo ale wiem, że jak zacznie bardziej świrować to zrzuci. A to niedługo bo na tą chwilę jak się napasie cycem to tak się udźwignie już, że usiądzie skubany. Wkurza mnie to bo robi tak tez na wieczór jak ma iść spać. Zadowolony siądzie, gada mi do kompa i jebie w klawiaturę.

Kasia a ile Wy macie wzrostu? Bo chyba drobniutka jesteś?

Ja mam 165 cm wzrostu i 52 kg a Michał 175 cm i 71 kg 🙂 z tym, że on się odchudza aby być lżejszym na rowerze 😮 taką głupią fazę ma 🙂 a mała ma 65 cm i waży 5900 bo przed chwilą stanęłam z nią na wadze 🙂 a co do pluszaków gryzaków to raz na tydzień starczy jak wypiorę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fikumiku napisał(a):
mulant napisał(a):
izunia1986op napisał(a):
mulant napisał(a):
Hubuś szaleje w łóżeczku ojciec jego gdzieś poleciał pewnie zboże zobaczyć bo tak lało a ja ubolewam nad tym że wpierniczyłam 2 kilo żeberek 🙃 🙃 🙃 😮


ile?2kg 😮sama?

sama i nie jestem w ciąży 🙂


Jak uprzedza 😁

Jak robisz zeberka ze takie dobre?
Musze cos wymyslec dla mojego miesozercy 🙃

kupuję pomysł na soczyste żeberka zawsze wychodzą 😁 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fikumiku napisał(a):
A odnośnie zabawek to te kocykowate są super, Janek też maltretuje swojego królika 🙂 Często pierzecie rzeczy swoich gryzoni? Bo ja już nie mam takiej bani bardzo.

Ha mówiłam,ze te przytulanki biją wszystko? 🙂
U nas króli jest okrutnie zmolestowany hehe

Mulant, co do żeberek, to ja bym tez 2 kilo opierdzieliła, bo tam więcej kości, niż mięsa i kupujesz 2 kilo niby a zjadasz ile? Nawet może nie pół, zależy jeszcze jakie 😉 🙃 Ja to żeberka marynuję na noc, potem obsmażam z obu stron (praktycznie przypalam 🙃 ),przekładam do gara same mięcho, bo na tym pozostałym tłuszczu smażę duuuużo cebuli i czosnku. i tez mocno przysmażam, przekładam do żeberek i potem - wiadomo, to, co najlepsze, przywarło do pateli, więc wylewam nadmiar tluszczu, zalewam patelę 2 szklankami wody, i te przepyszne wypłuczyny do gara, na ogień, duszę z pół godziny, potem do szklanki sobie wrzucam ze dwie łychy mąki, rozrabiam z wodą, wlewam do moich żeberek, mieszam, doprawiam majerankiem i mam przepyszny sos 😜 do tego młode pyry i mizeria -i niebo 🤪 Oczywiście wszelkie modyfikacje sosu dozwolone - sos robię śmietanowy, albo paprykowy i też jest pysznie. Ech, lubię żeberka i bym zeżarła, gdybym się nie odchudzała haha 🙃 😁
Nie wiem ile ważę, bo boję się wejść na wagę 🙃 nie lubię rozczarowań haha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
u fryzjera znowumnie pojebało
masakra jakie sceny tam odwalałam
a nakoniec zacząłnie bolecmega łeb
jakimścudem dojechałam
mogłam dzwonić do ludzi ze strarej pracy żebymnie zawieźli
ale to bła 16 taka powiedzmy godzina handlowa wiec dałam rade 🙂
wzięłam tabletke i usnęłam z poląteraz jużmi dobrze ale nigdzie się nie ruszam

mam fajny kolor 🙂

a mnie sie podoba jak facetjest nizszy od babki gdy ta jest na szpilach
my z michałem chyba równi jestesmy nawetnie zwróciłam uwagi

baleriny słodkie, ale własnie niestety za drogie, zostaw kasę dla " chodziarza", bo Majka czasami mi droższebuty ode mnie, ogólnie ma sporo bucików, ale ma teżkilka takich dobrych profilowanych na girkę gdzie np. za sandałki zpałaciłam 170


aaaai skóraladysnieznobiała fajna aleona błedów nie wybacza a ja do bezbłednych nie nalezę 🙂

chyba już

mulant 2kg,chyba że kości ważyły 1,5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sztunia, mnie kuszą rude wlosy, znowu lato przyszło i znowu mi się jebie 😁
chłop nie chce o tym słyszeć 🙃

też uważam,że skóra blada piękna, ale trzeba mieć ją tak cudną jak siostra mojego męza. Ona choćby chciała to się nie opali, bo zrobi się różowa, a na drugi dzień znów biała. Zero piegów, wyprysków, przebarwień - nic, tylko piękne naturalne rumieńce 🙂 do tego jest sliczną blondynką o niebieskich oczach. A ja mam i piegi i wypryski i przebarwienia, do tego jak się opalam to od razu na murzyna 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Oooo Astra dobry przepis 😁 Kiedyś wypróbuje i Karol już całkowicie zwątpi :P Ja ogólnie nie pałam miłością do gotowania i obiady robie jak mnie najdzie a dzisiaj K dostał już trzeci z kolei i stwierdził, że coś musi być na rzeczy że tak mu te obiadki serwuje 🙃

Sztunia poka fote 🙂

Ja jeszcze nigdy włosów nie farbowałam 😁 Kusił mnie swego czasu marchewkowy rudy, ale farba stoi do dziś :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos marchewki, zapomniałam się pochwalić,że jak Wiki tak gryzła ten smoczek i płakała, postanowiłam dać jej trochę marchewki, kupiłam z hippa, sama bym ją zeżarla, bo jest pyszna 🤪 no i jak ta mala małpka pluła jabłkiem, tak marchewkę łykała jakby to było nie wiadomo co 😁 i matka niedobra po trzech łyżeczkach skończyła imprezę, bo się bała reakcji brzuszka. Kupy były 2, piękne, więc dziś Wiki zjadła więcej. I to jak ona rozkosznie je hehe cała umalowana, a smakuje jakbym jej dała Bóg wie co 🙂 słodki widok. Ważne,że brzuszkowi odpowiada, to znak,że możemy sobie troszkę pozwolić co jakiś czas 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
trochesie wygniotłam bo spałam alejuż niemamsiły sięwyładzać
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/688/dsc0021am.jpg/][IMG]http://img688.imageshack.us/img688/4950/dsc0021am.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

gdzieś koło zielonejgóry pijany ginekolog odbierał poród izrobił dziure w głowie noworodkowi
bo przebijałwody itrafił w główke
ja pierdzele dowora i do rzeki
a jak dzisiaj mi michało jajkieskurwie opowiadał że udusiła swoejgo 5 latkapotem go salic chciałaa nakoniec trzymała gow tapczaie tokrewmi sie zagotowała
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...