Skocz do zawartości

Marcóweczki 2012 | Forum dla mam


izunia1986op_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
znalazłam

oczywiście fartem, ale kurde zablokowałam sobie karte już
no i fuks bo Michał juz miał jechać na shella film ogladac 🙂

jak zwykle układamy na schodach swoje rzeczy
na jednym schodku moje,
na drugimMichała
na trzecim poli
na czwrtym majki
na piatym moja torba
na szóstym dokumenty
na siódmym szklanka 🙂

no i wziełam się rano a spratanie tego burdelu
dziecirzeczy rozłozyłam do połek
a nasze połozyłam na suszarce do prania w sypialni

i teraz taka załamana ide z praniem, i te rzeczy wadząmi żeby rozwieszać
i tak je zsuwam szuwam aa tu jeb dowód + karta pierwsze sie pokazały
azmnie w sercu zakuło ipoczułm takie JEB!!! jak 5kg zemnie spadło

mulant ładnie się rzuciliście a w coco jeszcze sa ceny kosmiczne 🤪

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ewcia_m

    1877

  • izunia1986op_m

    2844

  • kasia_sztuk_m

    1738

  • sztunia_m

    1650

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

sztunia, moja mama kiedyś swoją kartę i 500zł w gotówce do kosza na śmieci wyrzuciła, a potem szukaliśmy wszyscy jak te osły. Znalazła fuksem, bo jej się przy wywalaniu do podwórkowego śmietnika bransoletka ześlizgnęła i musiała zajrzeć 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sztunia napisał(a):
znalazłam


mulant ładnie się rzuciliście a w coco jeszcze sa ceny kosmiczne 🤪


a mamy go jak narazie jednego ale mu boskie ogrodniczki kupiłam i bluzy mu kupiłam już większe na jesień nie żałuje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja siostra jest w ciąży i jej 3letnia córka mói do mojej mamy że mama jej urodzi siostrzyczkę że będzie ją kochać i się opiekować a moja mam mówi jej że co zrobi jak to będzie braciszek a ona jej dowaliła że jak nie siostra to ten dziecior będzie spał z Filipem (starszy brat 7lat) a ona z mamusią 🙂
i moja sostra ma cykora bo to jest nizła agentka ona nie potrafiła powiedzieć dzień dobry a mówiła już kurwa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no nie oszaleję mój terorysta płakał cały czas w wózku na rączkach to samo a jak mu ściągłam czapkę to masz ci los przestał płakać wróciłam do domu bo powiedzą we wsi że martretuje syna bo tak ryczał a klawiatura działa bo durna Ania myła i kabel jej wypadł he he mały ogląda zaczarowany ołówek 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale się opaliłam znów kryjąc w cieniu 😉 Byłam z Nunkiem na działce i wróciłam przed 20. Wykąpaliśmy ją z Łukaszem, zjadła i już lula. Jutro siedzę na dupie, bo przychodzi "likwidator szkód" z ubezpieczalni i sobie głupi przedział godzinowy wybrał. Jaka wdzięczna nazwa 😉 Powinien mieć magiczną różdżkę i za jej dotykiem zlikwidować szkody po zalaniu 😉 A potem przyjedzie mama pierwszy raz od dwóch tygodni, bo chora była. Wytęskniona za naszym Weryfikusem 😉
Mamy w końcu wychodne w tą sobotę, bo w tą co mieliśmy mieć mama się rozchorowała, a teraz z chęcią nadrobi wizyty u Werki 😉 W planach poznanie nowego faceta mojej Doroty. Właściwie to już go kiedyś poznaliśmy, ale to były czasy, gdy była z Michałem, a my byliśmy na takim festiwalu w jakimś lesie z muzą trance'ową i gość wydał mi się wtedy dzikim hipisem, a on okazuje się, że całkiem poważny teraz jest 🙃 Przychodzą razem na chrzciny to wypadałoby się "poznać" już naprawdę przed.
Jestem strasznie podjarana bo w piątek idę na działkę z tą Magdą ze szpitala i jej córeczką. Powspominamy nasze ryki szpitalne, ja że dziecko nie chce cycka, ona że dziecko chce za dużo cycka i jej sutki popękały, potem okłady z zimnych pampersów przy nawale w trzeciej dobie i dzwonienie po siostrę co 5 minut w nocy 🙃 Najlepsza osoba do wspominania porodu i pierwszych chwil z dzieckiem 🙂 Ale jestem ciekawa jak jej Jagódka teraz wygląda 🙂

Sztunia ale z Ciebie panna z mokrą głową 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczyny ratunku miałyście kiedyś mole spożywcze? U nas zaczynają się pojawiać, ponad rok temu miałam na mieszkaniu studenckim, chyba dlatego, że jedna laska zostawiła rybę wędzoną w szafce na złość, bo jej właścicielka wypowiedziała umowę i nikt tego nie zauważył, przyjechałam od rodziców, mieszkanie puste stało, a tam czarne sufity od nich, to była masakra jakaś, D latał mi ze szmatą i je zabijał, a potem zwiałam stamtąd nic nie zabierając ze spożywczych rzeczy, a teraz co już 3 mieszkanie od tamtego czasu mam pojawiają się i nie mam pojęcia od czego... Kuchnia w sumie ciemna jest, a to podobno im sprzyja.
Sztunia hahaha ale musiałaś strachu się najeść, ja tak kiedyś portfel zgubiłam i myślałam, że mnie okradli, kartę też zablokowałam, a on leżał na biurku 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gulek one najczęściej w produktach takich jak mąka się zagnieżdżają, ja też miałam ostatnio i doszłam do nich i wyrzuciłam wszystkie pozaczynane mąki do śmieci. Dojdź gdzie mogą być i kup Raida do moli spożywczych i go tam włóż. U mnie już nie ma żadnego śladu po tych nieznośnych wypierdkach 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
izu jaksię jest mocnonajebanym to sie idzie
a poza tym jakto mocno w wypadku ucierpiał
nigthmare oswiec nas

ggulek sa takie specyfiki na mole
jamiałam kilka w kaszcemi sie zaleglo
wywaliłam kaszke,wymyłamszafke i juz nawet tego lepa nie trezba byłobo nicdo niegosie nie przykleilo

fittness zaliczony jest corazlepiej
chyba kupie tąsukienke
jakmi się uda to pokaze wam fote 🙂
bo walnełam dlamichała telefonem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sztunia, a to na wesele? Wygodnie Ci będzie? Ja już unikam takich bez ramiączek bo mi z cycków spadają 😞 Miałam u kuzyna na weselu to ciągle tą kieckę łapałam, a nie była za duża :/ Ale ja cycków ni mam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
lady_m4ryjane napisał(a):
Sztunia, a to na wesele? Wygodnie Ci będzie? Ja już unikam takich bez ramiączek bo mi z cycków spadają 😞 Miałam u kuzyna na weselu to ciągle tą kieckę łapałam, a nie była za duża :/ Ale ja cycków ni mam 😉

wiesz co ona ma taki pasek silikonowy
wiec powinno cos trzymac
ale chciałabym jeszcze rozmiarmniejsza przymierzyc tylko nie wiem czy jest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
lady_m4ryjane napisał(a):
Czemu nienawidzisz? Ja mam niewiele dłuższą na chrzciny jak nie taką nawet 🙃


bo ja mam śrubę krzywych nóg 🙂
no ale mój michał jest tak najarany na ta kiecke że boje sie jak ja przymierze to mi ja roztarga haha taki bedzie chciał byc szybki
zobacze kupie ja, pochodze w domu najwyzej oddam 🙂

ide spac narciarz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mulant napisał(a):
fikumiku napisał(a):
Czyli bez poprawy 😞 ehh, juz mam stracha ;]

ja już jestem po 3 antybiotykach na to oczko i zero poprawy jedynie co zabieg ale się boje go posłać bo podobno to wraca i trzeba robić kilka drenaży


nio jak nic nie pomaga to nie am wyjscia Mulant. nio do miłych zabieg nie nalezy,a najgorsze ze trzeba byc na czczo, przynajmniej u nas tak było.
ale nam sie po tym pzretykaniu juz nigdy nic nie robiło... nie wiem jakbym prezyła kolejny raz...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...