Skocz do zawartości

Marcóweczki 2012 | Forum dla mam


izunia1986op_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ewcia_m

    1877

  • izunia1986op_m

    2844

  • kasia_sztuk_m

    1738

  • sztunia_m

    1650

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Hehe jak kościół chce takich właśnie "katolików" to niech ma. A tak po cichu liczę na to, że Jan kiedyś stanie po mojej stronie

Im to chodzi o statystykę, a nie o wiernych. Gdyby było inaczej, chrzest byłby przyjmowany dobrowolnie przez dorosłych ludzi, a nie przez nieświadome dzieci, zanoszone do kościoła przez rodziców. A że apostazja dla ludzi myślących jest największym z możliwych idiotyzmów, to statystyki KK utrzymują się w niezłym stanie. Śladem Palikmiota iść nie zamierzam, bo statystyka mi wisi koło pisi, o! 😜

Jan, RastaJan, kochany ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

izunia1986op napisał(a):
Alan siada 😮
Trzymam go na kolanach i skubany siada.

Iza, te dzieciaki to ochujały z radości już. moja się łapie jedną ręką szczebelków w łóżeczku i bordowa się robi, ale ciągnie się do góry i jak już się wystarczająco podniesie, to to jej niewładne ciałko się przechyla w stronę ręki i szczebelków i jebs głową w któryś z nich 🙃 na kolana jak ją biorę to też się dźwiga, albo jak wyżej położę to tez. Aż strach 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaszminka napisał(a):
Astra 168 cm
Izuś Ksawery już od dawna siada a ostatnio chce wstawać 🙂

O żesz kutwa...To masz tyle wzrostu co ja, niezla z Ciebie musi być chudzinka, dla mnie taka optymalna waga to 55cm, bo inaczej naprawdę byłam za chuda, aż wstyd.
Z Bartekiem w ost miesiącu ciąży ważyłam 52 kilo, po urodzeniu i schudnięciu z wrażenia ważyłam właśnie 48 kilo i to masakra byla. jedz dziewczyno, bo się złamiesz na wietrze 😁

Trzeba tych dzieciorów naszych pilnować, bo one najchętniej to by już wstały i poleciały w świat, a kręgosłupki jeszcze słabiutkie mają 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fiku Łukasz to już w ogóle nawet za bardzo wierzący nie jest, jak tak ostatnio gadaliśmy. Z rodziną też nie ma problemu, bo moja teściowa jest panną z dzieckiem, a Łukasza ojciec się zmył, więc ona nikogo nie poucza w tych kwestiach. Moje babcie nawet nie namawiają, bo same wiedzą jak im się życie ułożyło. Jedna moja babcia spędziła całe swoje życie z facetem bez ślubu i byli bardzo szczęśliwi (z dziadkiem rozwiodła się dość szybko). On niestety już umarł pare lat temu. A mój dziadek od początku uwielbiał baby i alkohol, babcia przez niego raz poroniła. Drugiego dziadka nawet nie znałam, bo to degenerat i psychopata był. Szkoda gadać. Rodzice trochę namawiali na ślub kościelny, ale nie jakoś intensywnie. Także spoko jest. Rodzinę mam normalną. Żyją w realnym świecie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja tam sie nie ciesze,bo to za wczesnie.
Juz Niko ma problemy z kregoslupem przez te jego wybryki jak byl malutki.
A wiec od dzisiaj musze uwazac na nasza kruszynke 😉

Jak sam usiadze to ok.Ale na bank go nie bede sadzac,bo po co.
Niko tez zaczal chodzic jak mial 9m-c i nic sie nie zrobi.Ale wk...mnie jak matki 5m-c dzieci wsadzaja do chodzikow,zeby juz sie uczyly chodzic.A raczej to jest po to ,zeby matka miala spokoj.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Astra napisał(a):
Jaszminka napisał(a):
Astra 168 cm
Izuś Ksawery już od dawna siada a ostatnio chce wstawać 🙂

O żesz kutwa...To masz tyle wzrostu co ja, niezla z Ciebie musi być chudzinka, dla mnie taka optymalna waga to 55cm, bo inaczej naprawdę byłam za chuda, aż wstyd.
Z Bartekiem w ost miesiącu ciąży ważyłam 52 kilo, po urodzeniu i schudnięciu z wrażenia ważyłam właśnie 48 kilo i to masakra byla. jedz dziewczyno, bo się złamiesz na wietrze 😁

Trzeba tych dzieciorów naszych pilnować, bo one najchętniej to by już wstały i poleciały w świat, a kręgosłupki jeszcze słabiutkie mają 😉


Ja ostatni raz w 8 klasie miałam 45kg przy wzroście wtedy 168cm 🙂 Ale szkieletor ze mnie był i się specjalnie luźno ubierałam by tego nie pokazywać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.Ale wk...mnie jak matki 5m-c dzieci wsadzaja do chodzikow,zeby juz sie uczyly chodzic.A raczej to jest po to ,zeby matka miala spokoj.
No dokładnie Izunia, popieram w pełnej rozciągłości. Bartek usiadł jak miał chyba około 6 miesięcy, ale nigdy go nie sadzałam, jak udało mu się samemu usiąść to siedział, inaczej tylko leżał na leżaczku albo w nosidełku siedział. On w ogóle długo raczkował, a zaczął chodzić jak miał 13 miesięcy, więc roczku nie podeptał, jakoś mi się nie śpieszyło do pierwszych kroków. zdrowie najwazniejsze. Jesli chodzi o chodziki - Bartek nie miał, bo nie pozwoliłam, by dziadki mu kupiły, obrazili się oczywiście. Ale to moje dziecko, a ich zdanie mam gdzieś. Jak postawił pierwsze chwiejne kroki to mu kupiliśmy taki pchacz, łapał się tego i z tym chodził, łatwiej wtedy było się nie przewrócić, ale może ze 2 miesiące mu to posłużyło.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej a tutaj w opisach rozwoju dziecka tydzien po tygodniu piszą, że w ramach ćwiczeń mięśni szyi można dziecko podciągać delikatnie za rączki do siedzenia na chwilę. Robicie tak? Bo ja nie. Boję się tego. Lekarz zawsze tak robi przy badaniu tylko na chwilę. A mięśnie szyi Werka ćwiczy na brzuszku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
lady_m4ryjane napisał(a):
Jasio rasta pierwsza klasa. Tylko żeby za szybko blantów nie zaczął palić 🙃 😉


Mam nadzieję, że do 18stki przynajmniej dociągnie bez blanta 😜 W każdym razie wolę żeby sobie czasem zajarał niż upijał się na umór 🙂

Odnośnie siadania popieram, żeby się nie śpieszyć. Ja też staram się dziada nie sadzać ale już od dłuższego czasu tak kombinuje ze sie nie da inaczej ;/

Jak byłam na szczepieniu to dostalam skierowanie do okulisty. I moge je podrzec bo terminy sa na przyszly rok, najwczesniej listopad. Ten kraj jest zdrowo popierdolony, ale czill ałt, nie ma co sie wsciekac ;]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
lady_m4ryjane napisał(a):
Ej a tutaj w opisach rozwoju dziecka tydzien po tygodniu piszą, że w ramach ćwiczeń mięśni szyi można dziecko podciągać delikatnie za rączki do siedzenia na chwilę. Robicie tak? Bo ja nie. Boję się tego. Lekarz zawsze tak robi przy badaniu tylko na chwilę. A mięśnie szyi Werka ćwiczy na brzuszku.



moj ma cwiczenia wiec ja tam nie bede z nim nic robic
jedynie wykonuje wszystkie czynnosci jakie nam rehabilitanka mowi
boje sie cos robic sama
jednak to jest takie kruche cialko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
fikumiku napisał(a):
lady_m4ryjane napisał(a):
Jasio rasta pierwsza klasa. Tylko żeby za szybko blantów nie zaczął palić 🙃 😉


Mam nadzieję, że do 18stki przynajmniej dociągnie bez blanta 😜 W każdym razie wolę żeby sobie czasem zajarał niż upijał się na umór 🙂

Odnośnie siadania popieram, żeby się nie śpieszyć. Ja też staram się dziada nie sadzać ale już od dłuższego czasu tak kombinuje ze sie nie da inaczej ;/

Jak byłam na szczepieniu to dostalam skierowanie do okulisty. I moge je podrzec bo terminy sa na przyszly rok, najwczesniej listopad. Ten kraj jest zdrowo popierdolony, ale czill ałt, nie ma co sie wsciekac ;]


gdzie do Wcm?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja Ksawerego tak nie podnoszę ogólnie staram się nie uważać bo mimo wszystko jest jeszcze malutki 🙂
Ale sam skubaniec albo się podniesie albo jak go trzymam na kolanach to tak się zaprze że wstaje .
A sam na łóżku nie leży jedynie kocyk i na podłogę bo cały czas się przewraca plecy brzuch-brzuch plecy i tak śmiesznie się zapiera stopami podnosi tyłek do góry i się kręci w kółko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jaszminka napisał(a):
Fikumiku przyjmę i bez dopłaty 🙂 Teść ostatnio stwierdził że popadne w anoreksję bo już same kości u mnie:/


Jeny jakby cos takiego było mozliwe to swiat bylby piekniejszy.. 🙃

Izu, takie malenstwa przyjmowane sa z NFZ na Witosa, Ozimskiej i Krakowskiej i terminy tak jak pisze, najwczesniej listopad juz nie pamietam w którym :P Lekarze tez beznadzieja 🤢 Zostaje prywatnie u Płaszewskiego - nie wiem co to za lekarz, ewentualnie kierunek Cz-wa lub Wrocek ;]

Ja nie podnosze 🙂 Pare razy sie zdarzyło, ale ogolnie nie wymuszam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja przyciąga głowę do brzucha i też próbuje wstawać. Albo jak jest w foteliku, albo na kolanach. Powstrzymuję ją przed tym na razie.
W ogóle to w czwartek mamy kardiologa, a w piątek usg bioderek prawdopodobnie drugie i ostatnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
fikumiku napisał(a):
Jaszminka napisał(a):
Fikumiku przyjmę i bez dopłaty 🙂 Teść ostatnio stwierdził że popadne w anoreksję bo już same kości u mnie:/


Jeny jakby cos takiego było mozliwe to swiat bylby piekniejszy.. 🙃

Izu, takie malenstwa przyjmowane sa z NFZ na Witosa, Ozimskiej i Krakowskiej i terminy tak jak pisze, najwczesniej listopad juz nie pamietam w którym :P Lekarze tez beznadzieja 🤢 Zostaje prywatnie u Płaszewskiego - nie wiem co to za lekarz, ewentualnie kierunek Cz-wa lub Wrocek ;]

Ja nie podnosze 🙂 Pare razy sie zdarzyło, ale ogolnie nie wymuszam 🙂


to ja osobiscie bym zaraz w tamte kierunki waliła.................tu jest tragedia z okulista dzieciecym.
Bylam z Niko raz w WCM jak bym niemowlakiem i ostatni!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
fikumiku napisał(a):
Jaszminka napisał(a):
Fikumiku przyjmę i bez dopłaty 🙂 Teść ostatnio stwierdził że popadne w anoreksję bo już same kości u mnie:/


Jeny jakby cos takiego było mozliwe to swiat bylby piekniejszy.. 🙃

Izu, takie malenstwa przyjmowane sa z NFZ na Witosa, Ozimskiej i Krakowskiej i terminy tak jak pisze, najwczesniej listopad juz nie pamietam w którym :P Lekarze tez beznadzieja 🤢 Zostaje prywatnie u Płaszewskiego - nie wiem co to za lekarz, ewentualnie kierunek Cz-wa lub Wrocek ;]

Ja nie podnosze 🙂 Pare razy sie zdarzyło, ale ogolnie nie wymuszam 🙂


to ja osobiscie bym zaraz w tamte kierunki waliła.................tu jest tragedia z okulista dzieciecym.
Bylam z Niko raz w WCM jak bym niemowlakiem i ostatni!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...