Skocz do zawartości

Marcóweczki 2012 | Forum dla mam


izunia1986op_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
U nas na osiedlu dużo jest prywatnych żłobków i wszystkie 800 zł bez wyżywienia, a z nim wychodzi ok 1000, więc stawiamy na nianię.
Lady nie mogłam szyją ruszać i maść kamforowa za 2zł dała radę.
Astra Wikusia słodka. Teściowa z mężem i jego siostrą miała ten sam problem z ssaniem kciuka, mieli aż powyciągane, smoczka wypluwali i uszyła im cieniutkie łapki, pomogło.
U nas cały czas furczenie w nosie, a nic nie idzie wyciągnąć nawet katarkiem. Mucofluid trochę pomógł, ale teraz już tylko wodą morską psikam i na chwilę jest dobrze.
witam 😜 Nie wyspałam się bo do 2 oglądałam film 'W ciemności' i musiałam go dokończyć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ewcia_m

    1877

  • izunia1986op_m

    2844

  • kasia_sztuk_m

    1738

  • sztunia_m

    1650

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Hehehe grunt by brwi nie wyleciały 🙃 Teraz właściwie mogłabym już sama farbować włosy bo osiągnęłam ten kolor co chciałam, ale chyba przed weselem Gochy jeszcze pójdę raz do Kasi zanim sama będę eksperymentować. Używałam do tej pory fryzjerskie farby Loreala te z serii Majirel, ale teraz chyba spróbuję kupić Keune, którym Kaśka mi robi, bo się dużo lepiej utrzymuje. A ciekawe czy hennę można zrobić rudą na brwi. Jakoś nie przyszło mi do głowy by spytać tą moją kosmetyczkę ostatnio.

W ciąży na szczęście najgorsze choróbska zazwyczaj odpuszczają. Ja np. nie miałam kataru swojego alergicznego w ciąży ani w lipcu ani w sierpniu 🙃 Ten kaszel co mi się tak przeciągał w ciąży podejrzewali, że jest alergiczny ale raczej nie sądzę, bo zimą nigdy na nic alergii nie miałam. Po prostu mi się strasznie przeciągnęło zaziębienie. No i nigdy nie miałam z powodu alergii kaszlu czy problemów z oddychaniem, a wszelkie spirometrie wychodziły w normie.

Weryfikus śpi na balkonie. Tak fajnie na dworze ale nie pójdziemy dziś na spacer, bo matka kontuzjowana :/ Zawinęłam się szalikiem jeszcze 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
My ostatnio oglądaliśmy dwa super filmy. Jeden to "Nietykalni" a drugi "Łowcy głów". Jak dla mnie rewelka. Polecam. Ten drugi też oglądaliśmy o 12 w nocy na laptopie jak na wsi byliśmy. O dziwo zawsze zasypiam jak oglądamy jakiś film 🙂 a ten mnie tak wciągnął, że za wszelką cenę musiałam zobaczyć jak się skończy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ja tez mam ta maść kamforową w tubce,lubie ten zapach 😁

Lady, podejrzewam,ze można henną wyrudzić rzęsy, mam kumpelę, która włosy sobie robi henną od zawsze na taki rudawy blond.
Co do brwi, te są piękne hahahhaha:





Zrób sobie takie, Lady 😁 tylko rude 🤪

Kasia, ja na "Nietykalnych" usnęłam pod koniec i obudziłam się jak leciały napisy końcowe 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Nietykalnych już ja polecałam wcześniej i ktoś tam nawet z naszego grona obejrzał 🙂 Myśmy skończyli Krew z krwi, bo to tylko 8 odcinków i teraz znów jakiś filmów fajnych szukamy. Powróciło na ekrany nasze ukochane Damages z Glenn Close, ale to jeden odcinek raz na tydzień jest, bo już jesteśmy na bieżąco tak jak w Stanach leci. Wypas serial:
http://www.filmweb.pl/serial/Uk%C5%82ady-2007-432002

Ahahahah Astra ja tuż po hennie wyglądałam prawie jak ta pierwsza, bo jeszcze skóra była ufarbowana 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co na obiad, co na obiad, co na obiaaaaaaaaaad?

Wiem!
Jajko sadzone na bekonie i kartofle z pieca, bo Lady narobiła mi ochoty iiiiiiii surówka jakaś z sosem czosnkowym. o. i niech mnie cmokną 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej 😁

u mnie wiele koleżanek ma farbowane brwi, w większości to henna. Nie każdemu pasuje ale
Lady by pasowało takie rudee 😁

800 zł za żłobek bez wyżywienia? ło kurde, to trzeba być bogatym;/

My po chrzcinach. Było fajnie, kulturalnie...no prawie 🙂
Oczywiście ja sierotka nie wiedziałam za bardzo jak się w kościele zachować, miało być po mszy a ochrzcił Filipa i takie inne dziecko w trakcie mszy...ufff a już mieliśmy na msze nie przyjeżdżać, ale przyjechaliśmy na szczęście.
Żarcia w ch*j, dobree mniam.
Filip nie zapłakał w koścaiele ani na imprezie ani razu 🙂 mam bardzo grzeczne dziecko, na serio 🙂
No...oczywiście zdjęć nie mamy, mamy tylko z kościoła no i z imprezy kilka może.


A na obiad dziś u mnie- resztki ze chrzcin...

kurde nie mam czasu tu wchodzić, ale staram się:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro temat kup to moja już nie robi pomarańczowej po marchewce tylko normalną 🙃 Tyle że teraz są lekko ciemniejsze te kupki odkąd je tyle nowości. Już codziennie ma kleik, soczek i przecier, no i oczywiście jej kotlet czyli mleko 😉 Po samym modyfikowanym była jedna dziennie kupka tak teraz zwykle są 2 czasem 3 ale rzadko.
Fasola się dogotowuje, pyrki astrowe się pieką, a kurczak na rożnie w kombiwarze. Dobrze, że mi korków nie wysadza gdy działa piec i kombiwar, bo przy kombinacji piec i czajnik elektryczny zwykle wysadza 😮
obdarzona jaka się pani domu zrobiła, że na nic czasu nie ma 🙃 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie tak wywalało, ale wymieniliśmy licznik i teraz jest już ok.
Ja też teraz zamierzam podać Wiki kleik, może jutro z okazji skończenia 4 miesiąca 🙂

No obdarzona 😁 rzeczywiście hehe

Ej gdzie jest mulant? Po ostatniej imprezie z chlopem zaginęła w akcji 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tłumaczył znajomy elektryk, że w blokach są takie i takie te instalacje, że zawsze wywala przy kombinacji czajnika z piecem (jeszcze zazwyczaj komp jest włączony przecież i coś tam jeszcze, np. światło). Kombiwar za to energooszczędny to może dlatego daje rade.
Kurde jednak mnie zawiało, bo chodzenie w szaliku pomaga. Też mi ten szalik usztywnia trochę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja też metodą prób i błędów doszłam do tego, co najlepsze 😉

Miała któraś z Was jakiś kontakt z fm group albo marizą? Koleżanka mnie namawia, ale nie wiem czy chce mi się w to wkręcać 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla Alanka 🙂

A ja nie lubię żadnej sprzedaży katalogowej 😁 Kiedyś z avonu jak miałam 16 lat zamawiałam co miesiąc mgiełkę waniliową do ciała, waniliowy krem i do kąpania płyn też waniliowy, taką czopę miałam na tym punkcie. Ale to dawno było ech 😁
aaa fm perfumy

No coś takiego, perfumy i inne bzdety, musi kogos namawiać, bo tak funkcjonuje MLM hehe 😁 Mama tez mnie kiedyś kusiła, bo na szkoleniu miala na ten temat coś tam.

Pysiula śpi, Bartek też, bo wymęczony po basenie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...