Skocz do zawartości

Marcóweczki 2012 | Forum dla mam


izunia1986op_m

Rekomendowane odpowiedzi

Kurcze a ja nie mogę z bąblem nakręcić żadnego filmu, bo ją to rozprasza i przestaje robić to co bym chciała nagrać 😁 I mam masę filmików jak się wpatruje w aparat 🙃 Z łyżeczką radzi sobie już świetnie. Coraz mniej brudna robota to jest, ale nie ryzykuję jeszcze bez śliniaczka, bo ona lubi gadać przy jedzeniu, a wtedy lecą bąbelki wszędzie 😁 Po nocy mi lepiej z plecami. Maniunie nie wiadomo czemu obudziło się o 2:00 i zaczęło płakać rzewnymi łzami normalnie. Musiałam utulić, dać piciu i poszła dalej spać. Ale jakie łzy ogromne jej poleciały jak nigdy. Czyżby zły sen? 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ewcia_m

    1877

  • izunia1986op_m

    2844

  • kasia_sztuk_m

    1738

  • sztunia_m

    1650

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Ej leliva to bardzo szybko wracasz do pracy. Nie wykorzystujesz jeszcze wypoczynkowego? Ja jak sobie wyliczyłam to Wercik będzie miał ok. 7 miesięcy jak wrócę do pracy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Astra napisał(a):
Gulek, strój zajebisty 🤪 Ale ja bym się nie mogła rozebrać, bo jestem obleśna z tym cellulitem na dupsku i udach 🙃
A Wikuszka tak sobie radzi z łyżeczką:
http://img3.imageshack.us/img3/8640/9vlhexjiqqlcvulxfemiri.mp4
Trochę się kwasimy, bo to było to mamusine jabłusio bez cukru 😜


Dzień dobry 🙂
Wyspana, kawę wypije i idziemy po chlebek.



super sie zajada 🙂
Ciekawe jak Alanowi pojdzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lady_m4ryjane napisał(a):
Kurcze a ja nie mogę z bąblem nakręcić żadnego filmu, bo ją to rozprasza i przestaje robić to co bym chciała nagrać 😁 I mam masę filmików jak się wpatruje w aparat 🙃 Z łyżeczką radzi sobie już świetnie. Coraz mniej brudna robota to jest, ale nie ryzykuję jeszcze bez śliniaczka, bo ona lubi gadać przy jedzeniu, a wtedy lecą bąbelki wszędzie 😁 Po nocy mi lepiej z plecami. Maniunie nie wiadomo czemu obudziło się o 2:00 i zaczęło płakać rzewnymi łzami normalnie. Musiałam utulić, dać piciu i poszła dalej spać. Ale jakie łzy ogromne jej poleciały jak nigdy. Czyżby zły sen? 😮

Ja to zależy co jej daję, z marchewka tez nie ryzykuję bez śliniaka. mamy taki wielki zapinany z tylu na rzepy, na ceratce i jest zajebisty 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej a Wercik nie je dużo 😜 Nie zapominajcie, że ona je już 5 posiłków na dobę od dłuższego czasu, a teraz będziemy powoli przechodzić do mleka 4x i raz przecier. Nie wiem czy to szybko przejdzie, bo słoiczki zaostrzają jej apetyt na mleko 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No moja też je 5 posiłków na dobę, również jak zje przecier to domaga się mleczka, ale ostatnio jak podałam jej zupkę z marchewki, ziemniaka i pietruszki, taką na masełku, to usnęła, czyli najadła się do syta i wyszło na to,ze wypiła mleko 4 razy po 190 i raz zupkę. Ale to był upał, dużo też piła.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cze 🙂

Proszę proszę jakie miłe rzeczy z rana 🙂 Gulek bardzo ładny ten strój 🙂 Ja sobie kupiłam upragniony taki ze 2 lata temu i oczywiście z kompleksami mymi miałam go może kilka razy na sobie hehe :P

Filmiki boskie, Emilcia jak zawsze słodziuchna a Wika świetnie sobie radzi z tą łyżeczką! Jankowi tez coraz lepiej idzie, ale jednak ma ten odruch ssania i śmiesznie to wygląda :P

Lady, mam dokładnie tak jak Twój mąż 😎 Jestem purciarą i mam sentyment do wielu rzeczy a Karol mnie za to goni. Ale i tak uważam, że nie jestem najgorsza. Niektórzy całe mieszkania mają zawalone pierdolnikiem :P

Leliva witaj w domu :P Kurcze humorzasta ta Wasza panieneczka no :P Kiedyś myślałam, że Jasiek jest nie do zniesienia, ale od kiedy dorósł to można z Nim konie kraść 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Astra napisz dokładnie jak robiłaś tą zupkę. Moja teraz w upał je malusio 170 to maks. Dużo mleka wylewałam w ostatnim czasie, bo szykowałam normalnie według jej wcześniejszych preferencji, a jadła dużo mniej. Mam w słoiczkach marchewkową z ryżem i chyba jej niedługo podam i jeszcze zupę jarzynową. Wczoraj była tylko jedna mała kupa i nie wiem czy jej dziś marchewę dać hmmm.
Strój fajowy. Ja mam z zeszłego roku 2 z H&M, bo kupowałam nowe na Kanary i wciąż mi się podobają 🙃 Jeszcze mam jakieś tankini z Bon Prix, ale do opalania to mi w nim za gorąco. Zresztą nigdzie nie jadę w tym roku to mam okazję założyć co najwyżej na działkę 😜
Dziś lajtowo makaron z łososiem. Nosi mnie by iść na spacer. Mama niby przyjedzie ok. 17 to pójdziemy na spacer ale wtedy będzie pewnie straszny skwar, a teraz jest tak fajnie. Tylko te moje plecy będą się buntować :/ Ech...
Idę zjeść śniadanie, bo zapomniałam 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej
filmiki milutkie
no i wiki pieknie zajada, u nas coraz lepiej aczkolwiek ona czasem jakzagada to wszystko leci wiec sliniak musi być
pola spi,majkazabrana przez dziadka,toja na lezaczek ide sie opalac

podłoga nie myta była rzez 5 miechów
równo na poli narodziny michałmył 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ja Sztunia wygrywasz z tą podłogą 🙃 Oklask dla Ciebie 🤪

Fiku powiem Ci, że to starcie z Panem Chomikiem wygrałam. Cały wór poszedł do śmieci, zostawił tylko tą nieszczęsną koszulkę, w której był jak się poznaliśmy 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Strój z triumph, teraz duże promocje są, a i rozmiar ostatni mój się zachował 😉 Musiałam kupić, bo stare na mnie wiszą i cycki wypadają, bo kiedyś miałam większe ☺️
Astra Wikusia super je! Dajesz jej na głoda czy jak? Normalnie profesjonalistka już 🙂 Też mam cellulit i tłuste uda, wiesz co, mam to w d... Rodziłam 4,5 miesiąca temu, mam prawo 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wrzucam przepis na jabłecznika mojej babci, jak dla mnie rewelka 🙂
Ilość składników na tortownicę
1 kg jabłek obieramy, kroimy w plasterki i wykładamy na blachę nasmarowaną tłuszczem i obsypaną bułką tartą. Babcia czasami jabłka zalewa trochę sokiem z cytryny z cukrem.
Potem 4 jaja miksujemy z 25 dag cukru, potem delikatnie już dodajemy 25 dag mąki zmieszanej wcześniej z pół paczki proszku do pieczenia i delikatnie mieszamy łyżką, najlepiej drewnianą. Na końcu do ciasta dajemy pół olejku cytrynowego. Dajemy ciasto na jabłka i pieczemy na ok 150 stopniach, ok 2 godziny czy nawet więcej, przez to, że jabłka są na dnie. Po upieczeniu sypiemy cukrem pudrem i smacznego! 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie była taka głodna, sama byłam w szoku,że tak jej to moje jabłko smakowalo, bo tego z hippa nie chciała.
Emilcia jak się wczuła, chciała Ci coś opowiedzieć 😁 moja też tak nieraz nadaje, ale "M" rzadko jej się uda 😁 słodziuszek z tej Emilci 🙂

Lady, mam garnek z sitem do gotowania na parze, więc kładę na sito mały ziemniak, małą marchewkę i kawałek pietruszki, przykrywam i trzymam tak do miękkości.
W osobnym malutkim garnuszku zagotowuję 100 ml wody, wkładam lyżeczkę masła, potem tu wrzucam warzywka, jak już dojdą i miksuję blenderem. I to cała filozofia 😉
Na razie tak, a niedługo będę jej robiła na delikatnym wywarze drobiowo-warzywnym 🙂

Gulek, ja jabłecznik robię tak samo, tylko ja na wierzch posypuję cynamonem i robię kruszonkę 🙂 mega! A cytryną jak się kropi to jabłka nie brązowieją aż tak.

Wasze dzieciaki też jak leżą na plecach to podpierają się na łokciach? Bo u nas to jest standard 🙃 na łokciach się podpiera i usiłuje głowę coraz wyzej unosić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uwielbiam pieguski z bakaliami i zjem tyle, ile będę miała w domu, dlatego po prostu ich nie kupuję 😁
Ja się pytam czemu dzisiaj u mnie nie ma słońca?! Poopalałabym się to nie można, bo nie świeci...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja lubię wszystko co ma czekoladę i wpierdalam codziennie aż mi się uszy trzęsą. Mogę nie jeść śniadania, obiadu, kolacji, ale czekolada być musi 🙃
U mnie słońce było od samego rana, a teraz nazbierało się chmur. Nunuś śpi w domu, bo na balkonie tak masakrycznie głośno, że nie wiem. Pięciu panów się naliczyłam z kosiarkami. Na raz panowie jadą robiąc dużo szumu, ale chociaż szybciej skończą.
Też mam fajny przepis na szarlotkę, która jest na kruchym cieście z pianką z białek i kruszonką na wierzchu. A moja mama ostatnio robi coś takiego mega - jabłka w cieście. Połówki jabłek pod ciastem z lukrem domowej roboty. Muszę wziąć od niej przepis, bo to przepyszne jest.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki jabłecznik z pianką z białek robi moja tesciowa, ale jablka są pokrojone w kostke i w swojej roboty galaretce, na biszkopcie, a na wierzchu sa prażone wiórki kokosowe i cukier-puder. Tez pyszne. Musze jakieś ciasta wymyslić na chrzciny, to mi upiecze, bo ona zajebiste robi. A babcia zrobi tort 🙂
Ja obiecałam Bartkowi to ciasto shrek http://wypiekizpasja.blox.pl/2010/06/Ciasto-Shrek.html, bo mu smakowało hehe ale chyba zapomniał. Jak się upomni to mu zrobię, sama się nie wychylam ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jak dla mnie szarlotki najlepsze na upały 😉
Ale mam czarną chmurę nad domem 🤪
Już wiem dlaczego mała bywała marudna i płaczliwa... Przestałam gotować wodę żywiec zdrój i nie od razu zaczęła taka być, ale po paru dniach, więc nie skojarzyłam. Znowu gotuję i anioł.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi to się wydaje, że lepsza gotowana każda kranówa niż te wszystkie mineralki. Zjadłabym to ciasto Shrek jakby mi ktoś zrobił, bo sama się nie podejmuję 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ja raz zrobilam i potem mialam trucie co jakiś czas, ale ostatnio obiecałam i zapomnial 😁 zrobię jak mnie najdzie ochota.

Też nie używam mineralnej. Chyba,że do picia z butelki, ale to gazowaną zawsze mamy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek poszedł się umyć do łazienki i coś się stało z ciśnieniem wody w kranie, strzeliło i zaczęło sie lać, a młody się drze, bo zakręcić nie idzie. Poleciałam, poslizgnęłam się i dobrze,że zebów nie wybiłam, ale za to nie wiem co z moim nosem 😮 krew mi leci, bo uderzyłam o umywalkę i jeszcze baniakiem o płytki. Nie wiem czy mnie boli szyja czy żebra czy co 😮 minuta wystarczy i można sie zabić!! 🙃 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...