Skocz do zawartości

Marcóweczki 2012 | Forum dla mam


izunia1986op_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
fikumiku napisał(a):
Mój smoczyskiem pluje (chyba, że jest na nim sab simplex albo devikap ;]) ale piąche do gębuli wsadza. Przynajmniej jest spokój. Do momentu aż sobie przypomni, że Jego prawdziwą pasją jest płakanie ;D

Słodkich snów 🙂

Fiku moja też gardzi smoczkiem i pluje nim zawsze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ewcia_m

    1877

  • izunia1986op_m

    2844

  • kasia_sztuk_m

    1738

  • sztunia_m

    1650

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
hej dziewczyny!
Kurcze, zwariowane te 3 dni u mnie były... Ale gorączka na dworze, ale trochę dzis popadało i pogrzmiało to troche lżejsze powietrze sie zrobiło. Zaraz was poczytam. Bedzie co 🙃

Zuzce dzis w koncu odpadł pępek, myslałam, ze to nigdy nie nastąpi 🙂

A przedwczoraj nie wytrzymałam i było u nas unga-bunga 🤪 Nic sie nie dzieje, wiec chyba bedzie powtórka z rozrywki, tyle ze Grzes ma teraz nocki 😞

Zuzka dwa dni nie robila kupki, dalam jej wczoraj ćwiartkę czopka glicerynowego, nawaliła jak stara. Dzisiaj wieczorkiem była kupka bez pomocy, mam nadzieje, ze jutro tez sie pojawi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
fikumiku napisał(a):
Dziń dybry 🙂

U nas też nocka normalnie, spanie od 22 do 5. I potem do 8.40 bo udobruchałam dziada w międzyczasie ;]
Cyc zeżarty, wieje jak nad morzem a ja głodna i mam ochotę na coś ekstra ;D

A w kwestii herbatek - Ja kupiłam wczoraj herbatkę uspokajającą po 1 m-cu z Hippa. Coprawda w składzie ma melisę, lipę i rumianek ale nie panikuję. Wczoraj dostał 30 ml i jest ok 🙂 Zobaczymy czy ten mój nadpobudliwiec się trochę wyczilałtuje 😉 Chciałam kupić spokojny sen (na dzień 😜), ale ma laktozę i to mnie bardziej zniechęciło niż rumianek :P

Kurdę, nie karmię modyfikowanym ale chyba czas najwyższy zaopatrzyć sie w jakąś dodatkową butelkę. Bo z jedną to kiła trochę. Myślę o TT antykolkowej z wskaźnikiem temperatury 😁 Czas na zakupy internetowe :P

A, i mam pytanko do Was dziewczyny. Bo powoli się nastawiam na tego dentystę i nie wiem jak to jest ze znieczuleniem. Czytałam wczoraj dużo, że są niby jakies które nie szkodzą. Że w ogóle to nie powinno przenikać za bardzo do mleka bo jest miejsowe. Macie jakies doświadczenia? (Leliva nie wymigasz się bo Ty wiem że byłaś u dentysy hyhy 😜)


fiku, ja w dwa tygodnie przed porodem wyeywałam zęba, ze znieczuleniem. Moja dentystka przygotowywała mnie psychicznie miesiąc i przekonywała o nieszkodliwości znieczulenia. Nic sie nie działo i nie dzieje. Jak mnie szył lekarz po porodzie to mowił, ze daje mmi takie samo znieczulenie jak u dentysty, a przeciez tez wtedy karmiłam. Także spokojnie mozesz rwac, czy tam leczyć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kasia_sztuk napisał(a):
Już sama nie wiem. Zeżarła cyca i śpi. Może faktycznie było jej za gorąco 😮 miała body na krótki rękaw, na to pajacyk z długim rękawkiem do tego cienka bluza z kapturem i cieniutki kocyk. U nas dzisiaj strasznie wieje, dlatego tą bluzę jej założyłam.


Kasiu, na bank było jej za gorąco. Ja raz tak Zuzę przegrzałam, to potem miała kilkanaście godzin stan podgorączkowy. Teraz rozbieram bez litości
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kasia_sztuk napisał(a):
Lady, u nas nie ma takiego upału. Jest 18 stopni i straszny wiatr, a do tego brak słońca. Więc może było jej za zimno :/ ehhh. Nieważne bo teraz śpi i jest okej 🙂
Mój aniołek malutki 🙂


Tak to jest jak sie nie doczyta 😜 Moze rzeczywiscie nie było jej za gorąco, ale tak jak któras z was napisala "zgaduj zgadula", wszystkie to znamy 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A te dalej o seksie jakby jeszcze za malo narozrabialy zboczuchy 😜

Dziewczeta pocieszylyscie mnie z tym znieczuleniem. Teraz tylko sie umowic trzeba. NIe wiem jak zostawie Jaska. Poki co zrobilam pierwszy krok i umowilam z ginem na 15 maja. Brrry.

A tak baj de lej - Wszystkiego najlepszego Astra!!! oby dziecioki i maz dobrze sie chowaly 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkiego najlepszego Astra!!! oby dziecioki i maz dobrze sie chowaly

ach, dziękować ☺️

Myślałam,ze trochę sobie jeszcze u mamusi posiedzę, ale trzeba było wracać, bo maż musiał stawić się w pracy 😠
Dziewczyny, załamka, u mnie nastąpił efekt jojo - schudłam pięknie 20 kilo, a teraz już mam 6 więcej, a nie jem praktycznie nic 🙃 nie wiem kurwa z czego to. Za szybko chyba schudłam i teraz mam... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkiego naj dla Astry!!! 🙂

Mój Łukasz dziś poszedł do pracy, a my spędzimy sobie dzień we trzy: córcia, mama i babcia 🤪 W piątek będzie też taka konfiguracja tylko że z teściową.

Nocka super. Wera robi sobie coraz dłuższe przerwy nocne na odpoczynek od jedzenia. Ale za to jak dorywa się do mleczka rano o 5-6 🙂

Weronika niedługo będzie miała imieninki 🙂

A co do unga bunga to ja chyba w końcu spróbuję, bo znów mi pomógł ten Pimafucin i okres się wreszcie skończył. Trochę się boję by Łukasza nie zarazić, ale nie wiem czy wytrwamy do poniedziałku 😜 Postaram się wytrwać 🤨 Jezu to normalnie będzie jak pierwszy raz. Jakąś romantico kolację sobie zrobimy. Nawet myślałam by dzidka sprzedać mamie, ale ona od 20-21 zachowuje się tak jakby jej nie było 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi waga jak stanęła tak stoi. 57 i ani rusz nie mogę zbić więcej. Tak samo było przed ciążą. Może mi się waga na tym 57 zacięła? 😉 🤪 A przecież mam teraz dużo ruchu przy dziecku, dużo dźwigania, łażenia, często zapominam zjeść :/ Dużo się też pocę i koleżanka mówiła, że to normalne, bo woda z organizmu schodzi po ciąży, więc na pewno jeszcze trochę mi zejdzie. Ciekawe kiedy, bo tą wagę osiągnęłam już 3 tygodnie po porodzie bodajże, a dalej nic. Chciałam 55 i wydaje się, że 2 kg to mało, ale u mnie to normalnie nieosiągalne 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam 🙂

Astra 100 lat


Kurde wy tu o spadaniu wagi ,a mnie szlak trafia 86,5 😠kurwa kiedy bedzie 68.Jejku jeszcze mi tyle zostalo.Probowalam robic brzuszki,ale brzuchol mnie boli 😠Ale jeszcze troche i beda spacerki,koszenie trawy to moze poleci.
Dzisiaj moze przyjdzie grzejnik do lazienki elektryczny,bo mozna sie ugotowac w domu wieczorem jak zrobie ogien.

Dam Alankowi pic i niech idzie spac,bo od 4 cos brzusio boli.Mama wczoraj zjadla loda 😠Kupka za kupka jest.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No hej!

Astra, najlepszego!!!

U mnie ta waga tez nie najlepirj. Przytyłam już kilogram po ciązy. Ja to w ogóle jakos na odwrót. W czasie ciąży robię sie szczuplejsza, a potem znów tyję. Do dupy taka robota. Jeszcze w dodatku w cyckach juz od tygodnia nic nie mam to i nie karmię Zuzki. A to by pewnie pomogło. Ale jestem w sumie dobrej myśli, bo mój Fifi na urodziny dostał xboxa z kinecktrm to napuiieprzam codziennie w tenisa 😆 Może coś poleci. Kurde lato idzie, a bęben sterczy 😮

U nas nocka pół na pół. Do 5 rano pięknie spała, a od piątej najpierw herbatka, a potem jadła na raty i co chwilę szukała. Mleka mnóstwo do zlewu dzisiaj poszło. No cóż, trudno. Jak patrzę na tą pyzatą buźkę to w dupie mam to mleko 🙂

Miłego dzionka wszystkim wam!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...