Skocz do zawartości

Marcóweczki 2012 | Forum dla mam


izunia1986op_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ewcia_m

    1877

  • izunia1986op_m

    2844

  • kasia_sztuk_m

    1738

  • sztunia_m

    1650

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Mnie dopadla migrena 😠 😠Ale juz lepiej.Kosilam trawe.Naped mi sie spierdolil i teraz kurna cierpie,bo tak mnie brzuch boli.Od meza dostalam opierdol za koszenie.To co ma byc po kolana.

Alan jakis marudny.Wali kupska.Jak tylko napierdzi to placze i musze przebierac....takim to sposobem poszlo juz 10 pampersow.

Burza znowu szaleje.Musialam uciekac do domu.Bylismy po chlebek i na krotkim spacerku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasiu mój Ksawery właśnie tak robił gdy go karmiłam piersią rzucał się na cyca troszkę pocuchał,wyplówał szukał i tak w kółko no i okazało się,że się nie najada bo nie przybierał na wadze mam nadzieję,że Twoja córeczka ładnie przybiera na wadze ale nie zaszkodzi sprawdzić 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jaszminka napisał(a):
Kasiu mój Ksawery właśnie tak robił gdy go karmiłam piersią rzucał się na cyca troszkę pocuchał,wyplówał szukał i tak w kółko no i okazało się,że się nie najada bo nie przybierał na wadze mam nadzieję,że Twoja córeczka ładnie przybiera na wadze ale nie zaszkodzi sprawdzić 🤨

Nasza Mania przybiera. Michał codziennie staje na wadze najpierw sam, a później z małą 🙂 i wg wagi przybiera i waży ponad 4 kilo. Jej to rzucanie się bardzo rzadko się zdarza. hmmm już nie wiem sama czasami co myśleć. Trudne to macierzyństwo niekiedy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A nasza Zuza nie spała dziś prawie cały dzień, tylko kilka kilkunastominutowych drzemek. je na raty i juz sama nie wiem czy jest głodna, już chyba ze 300 ml mleka poszlo do zlewu 😞 Ale teraz nie chce, trochę sie napiła i marudzi strasznie. Chyba ta pogoda ja tak męczy, bo kupka była 🤢 Juz nie wiemco mam z nia zrobic. meczy sie bidulka 😞 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mój mały przed chwilą tak zwymiotował,że ja miałam mokrą i bluzkę i spodnie a on to całkowicie mokry właśnie go przebrałam,leży i wcina paluszki a narazie boję się go karmić.
Już sama nie wiem czy to ta pogoda na dzieciaczki tak wpływa czy co 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wykąpaliśmy ją, ale jeść ani pić nie chciała. Aaa, znowu kupkę zrobila, chyba min. dlatego tak marudzila. Położyłam ją w body z krótkim rękawem i przykryłam nogi tetrą, póxniej ją przykryję kołderką (jak bedzie taka potrzeba). Coś mi się wydaję, że dzisiaj tez nieźle lunie, bo nie dość ze duchota, to ja nieprzytomna jestem. Mój Grzes tez się walnąl nietomny na kanapie, a na 22 do roboty biedak musi jechac 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cholera, moze ona z tego przemęczenia nie moze zasnąc, bo padnięta jest strasznie. Przysypia i po minucie krzyk. Dam jej smoka, pogadam, pogłaszczę po policzku i kima, a za chwile znowu... Bidulka moja malutka 😞
Mnie z tego wszystkiego tez chce sie ryczeć 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jaszminka napisał(a):
A Ksawery wypił 10ml herbatki i zasną,czekam na mojego jak wróci z pracy i będziemy go kąpać,kurczę nie wiem czemu on tak zwymiotował? Tak jak by mu się mleko nie pszyjeło biedulek mój kochany 😞


Wiesz co Jaszminka, mi tez tak zwymiotowała wczoraj, okazało się, że miała gazy, bo potem sobie bekła ze trzy razy i potem zjadła, ale nic jej nie było. Nie martw się, moze jej cięzko na zoładku było, czasami też tak mamy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka wyspy dziewicze 😁
Kurde, nie było mnie gdyż odkąd są te upały to moje dziecko jest nie do zniesienia. Jęczy, przedwczoraj to darł się cały dzień a jak tylko odeszłam dwa kroki to już masakra, dostawał takiego szału że się aż ksztusił a nie spał cały dzień.
Dziś miał szczepionkę,wzięliśmy ten nieodpłatny pakiet bo jak się za pierwszym razem bierze odpłatny to już potem cały czas trzeb ten odpłatny.
Małego kłuli a ja płakałam , on też. 😞

Jaszminka, ja Cię rozumiem, też czasem mam ochotę sobie zapalić jak już nie daję rady. Nawet mi się zdarzyło 3 razy zapalić ale to były kryzysowe sytuacje a takto nie mogę bo karmię, ale w tedy miałam odciągnięte mleko i nie było mnie w domu.

Ni mam czasu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasia, pisałaś o tym rzucaniu się na cycka, to mój Fifi robi tak przy każdym karmieniu i już się przyzwyczaiłam. Czasem nawe ryczy, krzyczy na mnie jakby, macha głowką we wszystkie strony, drapie, nie umie jakby chwycić, ale jak chwyci, possie sekundę i zaś 😞
ja doszłam do wniosku z mamą, że on tak robi bo na początku mleko leci ostro i on połyka aż ledwo zdąrza, tak mu łatwo a potem mleka mniej i musi się natrudzić aby wyssać i tu już m problem bo nie ma tak łatwo:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
meti84 napisał(a):
A nasza Zuza nie spała dziś prawie cały dzień, tylko kilka kilkunastominutowych drzemek. je na raty i juz sama nie wiem czy jest głodna, już chyba ze 300 ml mleka poszlo do zlewu 😞 Ale teraz nie chce, trochę sie napiła i marudzi strasznie. Chyba ta pogoda ja tak męczy, bo kupka była 🤢 Juz nie wiemco mam z nia zrobic. meczy sie bidulka 😞 🤔

Meti witaj w klubie. U nas identycznie jak u Ciebie. Chyba się zgadały 😞 kilka drzemek i cały czas szuka 😞 a moje cycki już wiszą do ziemi. Ale już jej nie dam bo jej brzuszek pęknie. Ulewa jej się niestrawionym mleczkiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kurde, wy już unga bunga 😁 a może ja też się zgodzę, ale mam wrażenie że po tym może mi się tochę pogorszyć tam i będzie boleć. Ale może jakoś się przełamie ale jeszcze z 2 tygodnie , nie m bata 😁 zresztą też idzie sobie poradzić na inne sposoby, nie 😁 masakra, fajnie macie 😁 dobra, dalej w tył nie czytam bo nie mam czasu.
paaa 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Alan byl tak zmeczony,ze nie umial zasnac.Ma to samo co Niko.Nawet jesc nie chcial.Dzisiaj tylko go umylam,bo nie widzialam sensu kapieli z takim strasznym placzem.


[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/834/dscn8302.jpg/][IMG]http://img834.imageshack.us/img834/2162/dscn8302.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...