Skocz do zawartości

Marcóweczki 2012 | Forum dla mam


izunia1986op_m

Rekomendowane odpowiedzi

lady_m4ryjane napisał(a):
Ja bym lelivy nie rozpoznała, za mało zdjęć pokazała. Sztunię myślę, że tak 🙂
Astra my się musimy kiedyś ustawić tym bardziej, że ty czasem do Łodzi przyjezdżasz. Najfajniej by było z dziewczynkami jakby się udało. Jest w Łodzi taki pub dla mam z dziećmi, możnaby iść. Muszę Gochy zapytać gdzie to, bo to ktoś z jej przyszłej rodziny prowadzi 🙂

No zapytaj, zapytaj, ja bardzo często jestem w Łodzi, zresztą zaden to problem się ustawić i dojechać 😉

Astra zabalowała chyba

No bez kitu, witaj w klubie upitych 2 piwami. Wywaliłam 2 perły chmielowe hahaa 🤪 i do dzisiaj mi się odbijają, co za świństwo 😜 potem w klubie parę drinków i jeszcze mam mroczki w oczach 😜
Zobaczyłam tego Lauriego, ramię w ramię się minęliśmy i powiem Wam,że sierota, tak samo jak ten wychudzony dziad z Kombii, zgroza, ale Agnieszka Szulim jest piękna 🤪 całe 15 minut tam zabawiliśmy haha bo ludzi jak mrówek, na pewno kilka tysięcy, a potem przenieśliśmy się do klubu i tam wyszło szydło z wora... te głupole się chajtają i chcą nas za swiadków 🙃 🙃 🙃
Mąż powiedział,że ostatni raz taką zapijaczoną kobitę do własnego domu przywoził 🤪 Naprawdę miałam dym, po 2:00 wróciliśmy, ale przy teściowej się usztywniłam i wyglądałam na trzeźwą 😜
_____________________________________________________
Sztuki na zdjęciach są piękne, cudne i niemożliwie do siebie podobne 🙂
Ojciec będzie miał ciężko takie córy później upilnować, przy furtce będzie z bejsbolem stał i zięciów odganiał 😁

Fikumiku, Janko do Ciebie podobny, teraz widzę 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ewcia_m

    1877

  • izunia1986op_m

    2844

  • kasia_sztuk_m

    1738

  • sztunia_m

    1650

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

A co d Zuzi Ewcia się nie martw, jak naprawdę zgłodnieje będzie jadła.

Lady, z dzieciorami to nieraz tak jest,że będą głodne, marudne, złośliwe, upierdliwe, a na końcu zasną i żarcia cały Boży dzień nie ruszą...Znam i taki scenariusz.
Ale na przykład czasami jak jemy na mieście to chętnie zjada wszystko, co ma na talerzu,a w domu zęby długie. Śniadanie je chętnie, bo mam na niego sposób, kupiłam mu witaminy w żelkach. On rano jak wstaje najchetniej by zjadł coś słodkiego. Więc mu tłumaczę, zjedz śniadanko, to dam Ci dwa żelki - z talerza szybko wszystko znika, kakao czy herbatka wypite w mgnieniu oka i się dopomina o te żelki.
Żeby jadł owoce - kilka razy w tym roku uchlała go osa, więc mu mówimy,ze w owocach jest dużo witamin, a głównie chodzi o którąś z grupy B, bo osy jej strasznie nie lubią. Wydala się z potem i ponoć osy nie gryzą. Mąż mu to powiedział i od tego czasu je owoce, banany najchętniej. Do naszych sezonówek nie miał nigdy oporów.
Warzywa uwielbia, więc problemu nie ma, chrupie paprykę, marchewkę pod każdą postacią, ogórki, pomidory tonami, szpinak zje ale z czosnkiem i moje ostatnie odkrycie - szparagi z szynką, pieczone w folii. Do ziół w kuchni się chyba przyzwyczaił, nie wybiera już listków z jedzenia, tylko zjada 😁
Mięso w każdej postaci, najchętniej kurczaka, albo schaba z frytkami,
Z rybami gorzej. Ale paluszki rybne albo filet, który ma oczy z pomidora i uśmiech z papryki zje.
Wszystko trzeba na sposób brać, kiedyś zanim na to wpadłam wieeeeeele nerwów straciłam i moja mama np mnie jebie zawsze,że się tak nad nim rozczulam, że powinnam krzyknąc, zamknąć go samego i ma jeść...A po co robić dziecku przykrość, jeśli może zjeść z przyjemnością.
Aha, kiedys nie lubił jajek, jak gotowałam to się darł,ze smierdzą, jak smażyłam to wybrzydał. Moja teściówka wpadła na pomysł. Kupiła białą kurę i ta kura Bartkowi się bardzo spodobala. Więc teściowa mu powiedziała,że wszystkie jajka od niej będą Bartusia - słuchajcie, codziennie zbiera w kurniku wszystkie białe jajka (bo sobie ubzdurał,że jeśli są białe to pewnie od tej białej kury, a więc jego) i bardzo lubi teraz jajka w każdej postaci. A najbardziej lubi jak mu rysuję na skorupkach markerem różne miny, wkładam do kieliszka, obieram od góry, a on takie półmiękkie ze środka łyżeczką wyjada hehe 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

astraaa napisał(a):
lady_m4ryjane napisał(a):
Ja bym lelivy nie rozpoznała, za mało zdjęć pokazała. Sztunię myślę, że tak 🙂
Astra my się musimy kiedyś ustawić tym bardziej, że ty czasem do Łodzi przyjezdżasz. Najfajniej by było z dziewczynkami jakby się udało. Jest w Łodzi taki pub dla mam z dziećmi, możnaby iść. Muszę Gochy zapytać gdzie to, bo to ktoś z jej przyszłej rodziny prowadzi 🙂

No zapytaj, zapytaj, ja bardzo często jestem w Łodzi, zresztą zaden to problem się ustawić i dojechać 😉


Mam:
http://www.babyclubcafe.pl/
Będzie, że leń ze mnie, bo to na Widzewie czyli blisko mnie strasznie, ale naprawdę nie wiedziałam. Jeśli masz ochotę możemy się spotkać też gdzie indziej ale jestem strasznie ciekawa tego miejsca i wstyd, że jeszcze tam nie byłam ☺️
Teraz tylko ustalić termin 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się udało zaległy oklask dać wreszcie 🙃
Ja czekam na zakupy i jak przyjdą biorę się za ten deser. Małe śpi na balkonie.
Astra jakby co to za pewne kojarzysz Mc Donalda na Widzewie i ten pub jest w okolicy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lady_m4ryjane napisał(a):
Nawet Bartek by się tu chyba nie nudził. To kiedy przyjeżdżasz? 😁

pomyślę 😉

A na razie idę ten nieziemski burdel ogarnąć hahaha masakra jest
a potem jakiś obiad... 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

astraaa napisał(a):
lady_m4ryjane napisał(a):
Nawet Bartek by się tu chyba nie nudził. To kiedy przyjeżdżasz? 😁

pomyślę 😉

A na razie idę ten nieziemski burdel ogarnąć hahaha masakra jest
a potem jakiś obiad... 🙃


Spoko to czekam na wiadomość. Dzisiaj coś straszne wichry są i ciekawe czy się pogoda poprawi. Musiałam Nunkę z balkonu zabrać. Obadam ten Baby Club, któregoś razu z Magdą i Jagódką 😉 W tym tygodniu miałyśmy się spotkać, ale Jagodziana coś katar złapała :/ No i tym razem moja kolej jechać do nich, więc następnym razem się tam wybierzemy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Siemka.
Moja mała stała się jeszcze bardziej nieznośna niż była aaaaaa!!!
Zganiam to na zęby, widzę, że biała kreseczka pod dziąsłami jest w miejscu lewej dwójki.
Jest tak marudna, że szok, pół godziny nie poleży i chce się tulić, już nie wyrabiam psychicznie. Spać nie chce w ogóle. Gryzie kapturki, pluje nimi. Chyba czeka mnie najcięższa decyzja a zarazem misja jaką jest odstawienie małej od cyca. A tak bardzo nie chciałabym tego 😞 kocham Ją karmić, to tak cudowne uczucie, że jest aż nie do opisania 🙂
Zobaczymy może jeszcze się nawróci i będzie ciągnęła z kapturka 🙂 a tymczasem nawet jak się budzi to pierwsze co podnosi sobie kocyk nóżkami i wkłada go do dzioba. Swędzi ją strasznie. Mam nadzieję, że jak skończą się ząbki to stanie się grzeczniejsza choć odrobinę 🤨 🙂
Spóźnione STO LAT DLA JASIA 😘 ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej
Weekend u teściów zaliczony...
Widzę, że na fb już pary poustawiane 😜 Prawda jest taka, że na żywo każdy z waszych mężczyzn poleciałby na Emilię 🙃 żarcik
To który chce być moim zięciem?
Fiku jesteście piękni, właśnie tak sobie Ciebie wyobrażałam 🙂 Naj naj dla Jasia 😘
Sztuniowe dziewczynki jak zawsze słodziaki 😉
Pytanie, kto ma ochotę na wrześniowe spotkanie w Krk?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
10 kuraków załatwionych 🤪
Alanek zjadł od tatusia pół słoiczka jabłka i poszedł spac na 15min jednak cyc musi byc 😉


Jak mam połączyc kaszke z jabłkiem?

Zaraz obiadek i ogarnianie domu mnie czeka.
Przeciez maz dzieci pilnwal to tylko umial smieci wyniesc 😮
Teraz przyjedzie na obiad to mu tez tak powiem 🤪

Ale u nas wieje.
Normalnie mi bylo zimno na dworze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ggulek napisał(a):
Hej
Weekend u teściów zaliczony...
Widzę, że na fb już pary poustawiane 😜 Prawda jest taka, że na żywo każdy z waszych mężczyzn poleciałby na Emilię 🙃 żarcik
To który chce być moim zięciem?
Fiku jesteście piękni, właśnie tak sobie Ciebie wyobrażałam 🙂 Naj naj dla Jasia 😘
Sztuniowe dziewczynki jak zawsze słodziaki 😉
Pytanie, kto ma ochotę na wrześniowe spotkanie w Krk?



Ja z miłą checia.............tylko niech mi maz zostawi Audi,bo navi w nim jest.
W sumie to tylko 200 km 🙂
A najlepiej to jak by on ze mna jechal 🤪
Nikos by sie ucieszyl na smoka 😁

Ale cos w to watpie,bo on juz w niedziele wyjezdza.
Wlasnie moze go namowie na taki wypad do Krakowa.............no wlasnie to jest dobry plan.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

usnął mój kędziorek
obydwie łysiejemy
Wikusi włosy w całości wychodzą, najpierw leży na plecach i włoski zostaja na poduszce, potem przewraca sie na brzuch i efekt jest taki,że ma we wlosach całą buzię, a nawet z buzi muszę jej wyciągać... 😠 mam nadzieję,że mi nie wyłysieje całkowicie.
A ja to sobie ze 3 garści włosów dziennie wyczesuję, Makaba, cała łazienka w kudłach....aAaaAAAaa!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
astraaa napisał(a):
usnął mój kędziorek
obydwie łysiejemy
Wikusi włosy w całości wychodzą, najpierw leży na plecach i włoski zostaja na poduszce, potem przewraca sie na brzuch i efekt jest taki,że ma we wlosach całą buzię, a nawet z buzi muszę jej wyciągać... 😠 mam nadzieję,że mi nie wyłysieje całkowicie.
A ja to sobie ze 3 garści włosów dziennie wyczesuję, Makaba, cała łazienka w kudłach....aAaaAAAaa!

Ty ciało ASTRAlne my mamy to samoz Manią, z tyłu już ma prawie łysy placek pokryty odrastającymi włoskami a na samym dole taka długa firana 🙂 na poduszce też jest pełno jej włosków, ale tylko w łóżeczku, a w ciągu dnia ona w łóżeczku w ogóle nie leży, zazwyczaj na łóżku przy mnie i między zabawkami ale nie uleży na plecach 3 sekund i od razu na brzuszek się przewraca, a jak się jej znudzi to prekręca się na plecy z powrotem i tak w kółko, podnosi dupę już do góry i na kolankach się dźwiga 🙂
A ja też codziennie 3 kępy włosów wyciągałam, ale już nie wyciągam bo..... Bo się nie czeszę hahaha 🙂 a mała jak się nażre czasami tych swoich włosków to ma w kupie nawet 😲 masakra.
Żrę pączka, dzisiaj szybki obiad bo mała non stop marudzi, muszę cały czas być przy niej. Zrobię placki cebulowo-kukurydziane cały kopiec i będziemy wpierdzielać 🙂 kukurydzę chyba już mogę co nie? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
sztunia napisał(a):
nie nie leliva sięmoczyła a ja na brzegu,bo niecierpie basenu 🙂 a poza tym te dzieci chlapia i zaraz mam woczach,noosattniojak bylismy w aquaparku to myslała żecholery dostane takmnie oczy szczypały

a tak poza tym todzien dobry
pola jeszcze spi
a ja z majka babytv ogladam
walka o załozenie spodniczki 😠


moja sasiadka jak posżłysmy tydzien temu pierwszy raz i ja miałam okularki a ona nie, to wyszła z basenu z czerownymi oczami 😞 tak widocznie zareagowana na chlor. a Ty nosisz okulary normlanie czy tam soczewki?? bo tweyd ponoc oczy sa jeszcze wrazliwsze??
i nam babka mówiłą ze okularki sa niezbedne, zwłaszcza jak my chodzimy 2 tyg dzien w dzien to mozna se oczy dobrze załatwic. i kolezanka kupiła i juz jest ok.
dzis mój debiut z zatyczka do nocha, ciekawe jak bedzie 🙂 hehe bo nie wiem jak oddychac bede.
pije dopiero kawke, bo rano byłam na spacerku po sniadaniu z dziewczynami i w sklepie po miesko, potem rosół ugotowałam, Idze kaszki dałam, ale znów pluła 😞 brrrr i poszła po dojedzeniu cyca spac, a Zuza sie usypia.
mnie tak cholernie boli prawa strona głowy i szyja i ucho, chyba na serio mnie pzregwiżdziło gdzies, pewnie pzrez ten basen, włosy niedosuszone,a mi w sumie niewiele tzreba, zaraz jakas angina czy cos. a dzis na dworze tez wygwizdowie, ze szok, tak wieje.
i jakos mi tak smutno, jak se pomyslałam ze ostatni poniedziałek z nimi dwiema, jutro wtorek ostatni i sroda, itd. normalnie ryczec mi sie chce, taka mam juz duza tą Zuze ze szok, pannica ze hoho, nio i jak pojdzie do tego pzredszkola to juz nie am dzieciaka, tak bedzie czas zapieprzał, pzredszkole, szkoła, studia pójdzie z domu i tyle ją widzieli 😞 buuuu moja mała królewna. chyba za tydzien jak ją maz powiezie rano to sie tu zarycze. a tak mi czasami w kosc daje, a bede mocno tesknic za nia, i pojade pewnie predzej... nie, walczyc bede musiała ze soba. do 14 musze wytrzymac...ciekawe jak bedzie.
A Ty sztunia Maje zapisałas w koncu?? bo pisałas o zakupach a wczesniej ze sie dodzwonic nie mogłas i Cie zbywali, ze za 1h czy za 2h zadzwonic. a Maja do prywatnego czy u was sa tak miejsca?? to pzredszkole czy złobek, bo ona ma niecałe 2,5 roczku dopiero. u nas na panstwowy nijak ie byłoby szans. dla 3-latków nie ma miejsc, kurde jaki wyz byłw tym 2009roku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam juz duza tą Zuze ze szok, pannica ze hoho, nio i jak pojdzie do tego pzredszkola to juz nie am dzieciaka, tak bedzie czas zapieprzał, pzredszkole, szkoła, studia pójdzie z domu i tyle ją widzieli buuuu moja mała królewna.

Ewcia haha
na syndrom pustego gniazda jeszcze nie czas, spokojnie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jeszcze raz dzięki 😁

Gulek jak tam było u teściów? :P
Kasia czemu chcesz odstawić cyca?
Kukurydze mysle mozesz, ja przynajmniej zarłam i nic nie było 🙂

Mi tez kudły wychodzą i są wszędzie. W ogóle nienawidze swoich włosów, najchetniej to opierdoliłabym się na łyso gdybym miała kształtny łeb ;/
Mam dzis hajpresa strasznego, wszystko mi z łap leci a Jasiek jest marudą.
I nie jest to spowodowane zębami bo nic mu nie idzie, wtedy to była pomyłka. Ale co tu myśleć jak Ci wszyscy madrzy wokół pierdolą zęby zęby to na pewno zęby taaaa najłatwiej jest na to zwalić ;/
Ależ jestem zeźlona ;]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
astraaa napisał(a):
mam juz duza tą Zuze ze szok, pannica ze hoho, nio i jak pojdzie do tego pzredszkola to juz nie am dzieciaka, tak bedzie czas zapieprzał, pzredszkole, szkoła, studia pójdzie z domu i tyle ją widzieli buuuu moja mała królewna.

Ewcia haha
na syndrom pustego gniazda jeszcze nie czas, spokojnie 😁


nie no tak, ale tak mówia ze póki w domku to w domku, nawte jak ty w pracy, a potem ajk juz do pzredszkola, to dni szybko leca, zostaja weekendyw domku praktycznie bo od tej 16-17 to co to za dzien z dzieckiem, i tak szybko czas leci... jeszcze ponoc pzredszkole to i jedzenie dziecko ma i zabawe, a jak szkołą to tylko wymagania i sniadania obiady wsyztsko tzreba kombinowac. nio ale taka kolej zreczy... tylko dopiero była tyci tyci malusia a teraz juz do pzredszkola, lezka sie kreci...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
fikumiku napisał(a):
Jeszcze raz dzięki 😁

Gulek jak tam było u teściów? :P
Kasia czemu chcesz odstawić cyca?
Kukurydze mysle mozesz, ja przynajmniej zarłam i nic nie było 🙂

Mi tez kudły wychodzą i są wszędzie. W ogóle nienawidze swoich włosów, najchetniej to opierdoliłabym się na łyso gdybym miała kształtny łeb ;/
Mam dzis hajpresa strasznego, wszystko mi z łap leci a Jasiek jest marudą.
I nie jest to spowodowane zębami bo nic mu nie idzie, wtedy to była pomyłka. Ale co tu myśleć jak Ci wszyscy madrzy wokół pierdolą zęby zęby to na pewno zęby taaaa najłatwiej jest na to zwalić ;/
Ależ jestem zeźlona ;]


fiku u nas tez gadaja ze zeby a u mojej tez nic nie ma. ale ona maruda jak na spanie jej sie zanosi, albo an kupe, juz zauwazyłam.
a włosy masz super na focie. mój maz mi chyba wczoraj czy pzredwczoraj znó marudził, ze bym mogła zapuscic a nie ciagle obcinam i robie "kask", a mi teraz tez włochy okropnie wychodza, i tez garciami a poza tym okropnie mi sie pzretłuszczaja i ja jak przyclast wygladam jak pół dnia nie umyje 😞 dlatego mam krótkie, na jakis czas zrozumiał. a juz mi truł, ze jak tzreba było an slub zapusciłam a potem zaraz sciełam i juz nie miałam długich od 6 lat 🙂 hehe
Kasia, włąsnie czemu chcesz od cyca odstawic, ze gryzie kapturki czy co??
moja ostatnio tez mniej jje cyca, zje troche i zaraz sie w druga strone oglada, to an mate to guga do siebie, to zaraz na brzuch sie chce pzrekrecac, ale ja tam nie zamierzam rezygnowac.... jeszcze jak móisz ze kochasz karmic, bo to wspaniałe uczuce... zobaczysz, zrezygnujesz i bedzie Ci mocno tego brakowało....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...