Skocz do zawartości

Marcóweczki 2012 | Forum dla mam


izunia1986op_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ewcia_m

    1877

  • izunia1986op_m

    2844

  • kasia_sztuk_m

    1738

  • sztunia_m

    1650

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
hej hej, tak piszecie ze az chyba zrobie dzis watróbke, zachciało mi sie, a zuza nie jadła jeszcze, bo odkad jest to chyba u ans w domku nie było watróbki. az dziwota, tyle czasu...

moja dzis zamiast cyca zjadła 30ml kaszki jabłkowej, jakos wcisnełam choc na koniec nie chciała juz, to dałam słoiczek jabłko z delikatnym bananem i poszło, ładnie jadła owoce wiec reszte kaszki wymieszałam z owocami i zjadła. teraz zasneła bez cyca, ejst postep. potem dam moze zupke ze swieżych warzyw, tylko sie boje bo tam jest por 2,5%. nio ale zobaczymy

dziewczyny pomózcie, chce powyszywac imie czy inicjały zuzi na worku na posciel i reczniczku,( pizamki markerem na metce i kapcie markerem na podeszwie podpisze), ale jaks ie zabrac profesjonalnie do tego?? musze chyba jakas muline kupic bo chyba nitkami nie da rady?? doradzcie mi?? czy mam improwizowac i zawsze cos wyjdzie. myslałam ze cos znajde na necie ale kiepsko. ktos wyszywał??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja widziałam na allegro takie usługi typu wyszywanie tekstów na ręcznikach na okazje specjalne. Tyle, że to bardziej tak, że kupujesz dany produkt i zamawiasz na nim wyszyty tekst, a nie, że masz swoje i ci na tym wyszywają. Sama jestem noga do takich rzeczy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lady, ja też za wątróbką nie przepadam, ale Bartek chciał i zrobiłam taką właśnie odmoczoną w mleku i usmażoną z cebulką i majerankiem. Rzaaaaadko u nas jest wątróbka.

A fryca mam nie na 16 tylko na 13, teraz widzę co napisalam 😜 i jestem w stresie 🤪

No Kasia, naprawdę, jeszcze nie odczułam,ze mam w domu niemowlę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kasia_sztuk napisał(a):
Słuchajcie jak najlepiej podać świeże jabłuszko działkowe? Upróżyć czy zetrzeć na tarce i poczekać aż zsinieje? 🙂 Bo mam całą reklamówę jabłek od babci i zrobię też jableczniczka jakiegoś 🙂


iza daje swieze, nie gotowane Alankowi, sciara na tarce chyba. jak masz to pewnie ze dawaj, nie kupuj.

nio usługi wyszywania na czyms u nich kupionym widziąłam, ale ja musze wyszyc an pon 😞 ale kupie muline jak bede wracac z basenu i bede improwizowac. liniami ciagłymi bo zadnymi krzyzykami nie umiem 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nio a co do zuzi i ;zredszkola, to ona w sumie chce i nie widze jakiegos wielkiego stresu, ale moze jakos podswiadomie po prostu. nie wiem... dzis było sucho, to mzoe tamto tylko pzrejsciowe...
jeszcze troche poczekam a jakos przy oakzji zapytam o jakies badania zeby te nerki zobaczyc..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasia ja obieram, obkrawam ogryzek i jego ostre części. Wrzucam do miski, dodaję 2 łyżki wody, łyżeczkę mannej i traktuję blenderem 🙂
Ha! Dzisiaj była całkiem fajna kobietka na nianię, 60 lat, na emeryturze, inteligentna, nowoczesna, super 🙂 Taka ciepła, aczkolwiek ma charakter. Podoba mi się 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i nastała chwila syn ma mnie dosyć he he
mówiłam do niego a on przykrył oczy pieluchą i w minute już spał no co za gadzina od rańca na dworku 🙂
u mnie był sex wrrr aż 3 razy ohhhh co działają stringi ha ha ha dziś ubieramy czerwone a co 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie po seksie kolano przestało dźgać ahahaha 🙃 Penis dobry na wszystko 🙃 Jeszcze się opierałam na tym kolanie nie zważając na to, że boli w namiętności i chyba dobrze mu to zrobiło. Dziś chyba poszukam w czeluściach szafy jakiś strinów hahah. Chyba jeszcze z liceum będę miała, bo od dawna nie noszę 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lady_m4ryjane napisał(a):
A mnie po seksie kolano przestało dźgać ahahaha 🙃 Penis dobry na wszystko 🙃 Jeszcze się opierałam na tym kolanie nie zważając na to, że boli w namiętności i chyba dobrze mu to zrobiło. Dziś chyba poszukam w czeluściach szafy jakiś strinów hahah. Chyba jeszcze z liceum będę miała, bo od dawna nie noszę 🙃

polecam ja tylko na sexsik zakładam 🙂
bo tak to babcine majtole od ciąży mi tak dobrze:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja lubię bokserki kobiece. Też są sexy, szczególnie te co połowę pośladków odsłaniają 😉 Mój też lubi takie u mnie chyba bardziej jak stringi. Ale, że stringów dawno nie było, no to jakaś odmiana się przyda 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lady_m4ryjane napisał(a):
A ja lubię bokserki kobiece. Też są sexy, szczególnie te co połowę pośladków odsłaniają 😉 Mój też lubi takie u mnie chyba bardziej jak stringi. Ale, że stringów dawno nie było, no to jakaś odmiana się przyda 😁

u mnie aż 9 miesięcy ha ha ha :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hehe to ja moze seksik na bolącą szyje 🙂 tylko w jakiej pozie zeby ozdrowiała.
ja tez najbardziej szorty wole, ale mam tez takie spodnie czy spodnice ze bez stringów ani rusz. mąz jak mnie widzi chodzi nabuzowany 🙂
zuzia sie usypia, iga na macie po cycu. kurde udało sie, po tej kaszce i jabłku z bananem spała i dostałą cyca o 13:30 po pzrerwie od 8 🙂 hehe mzoe beda z niej ludzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
fikumiku napisał(a):
Kurwaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!! Dostałam ciotę 😮 Tzn na to wygląda. Chyba się pochlastam 🙃

Dzizas, łaj 🤨



o kurcze 🙂 a czemu nie jestes pewna?? jakas dziwna??
a Ty robiłas juz wieksze pzrerwy pomiedzy karmieniami Jasia?? bo ja dostałam w cyklu nastepnym jak tylko wróciłam do pracy. jak nei karmiłam w dzien, ale Ty anwet sciagasz, wiec... nio ale ponoc tak jak u mnie to nie reguła. kazdy am inaczej... ja mam nadzieje ze choc do tego padzziernika/listopada wytrwam bez 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No właśnie karmie cały dzień i ściągam, wysysam z nich wszystko że aż wyglądają jak skarpety na Boże Narodzenie i bęc 🙃

W sumie nie boli mnie aż tak podbrzusze ni nic, ale to chyba to.. A jak na złość nie mam podpach :P I idę do sklepu.
Ha! I co w tym wszystkim najlepsze - ostatnio jak się gziłam to mój figo fago mówi - może bez gumy? W końcu jeszcze nie dostałaś.. Ale nie nie, mój trzeźwy umysł zabronił tego pomysłu i dobrze bo jakbym zaliczyła teraz wpadkę to by było wesoło 😁

Z rozpaczy postanowiłam, że zrobie muffinki ;]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ale fiku to ze nie miałas okresu to nie znaczy ze wpadki by nie było?? mozna wpasc juz na poczatku, neiktórzy sie o tym pzrekonuja 😉 ponoc tylko połóg jest bezpieczny, ewentualnie 3 pierwsze m-ce, ale hehe, w połogu nie mozna, a potem lepiej sie zabezpieczyc. mój to sie cały cas smieje ze czas na syna. on mówi ze chciałby ale jakby nie było ciazy, porodu i tych pierwszych 2-3 miechów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciłam 😜
Oto efekt 🙃
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/838/img1162en.jpg/][IMG]http://img838.imageshack.us/img838/3411/img1162en.jpg[/IMG][/URL]

Ombre mam z leksza, bo nie dałam sobie za wiele włosów ściąć i końcówki są ciemniejsze.
Ale jestem mega zadowolona, bo włosy są w takiej kondycji, w jakiej były 🙂 Mogłam dłużej tam siedzieć i wrócić z jasniejszymi oczywiście, ale nie chciałam ich tak katować. Zapłaciłam 180zł. żadnej sianowatości, trochę tylko szorstkie są, ale maski powinny dać radę.
umówiłam się z fryzjerką,że teraz będę je odżywiać, a za minimum tydzień mogę przyjść na rozjasnianie. Chcę ten miodowy blond, no 😜
A przede wszystkim to chcę na chrzciny wyglądać jak człowiek.

Aha, w tle możecie podziwiać moją plantację chmielu na płocie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
lady_m4ryjane napisał(a):
astraaa napisał(a):
A co do tych deserów to tak jak sobie wyliczyłam jak pisałyście macie tylko 3 posiłki mleczne u dzidków dając osobno deser i przecier warzywno-mieśny na pozostałe posiłki

Nie, u mnie są 4 albo i 5 mlecznych posiłków, tak jak dzisiaj np jak wstała wypiła 180ml mleka, a po godzinie się złościła, zrobiłam 150 z kleikiem i też wypiła, za jakieś pół godz dostanie deser, pośpi, wstanie na mleko, potem koło 16 obiadek i lekko zanim zaśnie dwie butle jeszcze obali.


No to bardzo dużo je. Moja jak mleko wydoi koło dwusetki to nie ruszy żarcia przez kolejne 4 godziny. Najszybciej jest głodna po słoiku właśnie, ale może dlatego, że daję jej jeszcze te małe i czasem do tego jeszcze z 1/3 słoika jabłka, a czasem już nie może więcej. Myślę, że o 16 będę jej dawać jabco i jakieś 60 ml mleka to styknie 😉
Słuchajcie od kiedy dać gruszki Williamsa? Bo Hippowe są po 4 miesiącu, a na Gerberze widziałam, że jest napisane, że po 6 😮 Moja z owoców jadła do tej pory tylko jabłko, kaszkę ma z bananem i piła soczek jabłkowo-winogronowy.
Jeszcze mam herbatkę Hipp wieloowocową po 5 miesiącu, ale zawiera cytrusy. Dajecie taką herbatkę? Jeszcze jej nie rozpakowałam i na razie mała pije tylko tą ułatwiającą trawienie. Teraz już herbatkę co dzień pije, bo po słoiczku mięsnym lubi sobie wypić 🙂

A co do wątróbki to to jest moja najgorsza zmora od urodzenia. Niecierpię, nienawidzę, nieznoszę. Nie ważne w jaki sposób przyrządzona i przez kogo. Próbowałam i robioną przez różne osoby i w restauracjach w delegacji zawsze mnie Agniecha męczy żebym z jej talerza spróbowała, bo ona sobie zamawia wątróbkę przyrządzaną na różnorakie sposoby. Jest to jedyna rzecz, od której od razu zbiera mi się na wymioty, od razu od samego zapachu. Łukasz czasem przywozi od mamy gotową z cebulką, bo uwielbia, a ja nie mogę znieść nawet tego momentu gdy ją sobie przygrzewa.


drugim owocem jaki polazjadła byly gruszki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sztunia napisał(a):

drugim owocem jaki polazjadła byly gruszki

Wiki tylko ssała gruszkę jak jej dałam taką z drzewa, twardawą, oczywiście jej trzymałam hehe tak wyciągnęła z niej sok,że gruszka sucha zostala 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Oficjalnie oglaszalam,ze kszka z glutenem zostala podana wedlug przepisu Sztuni 🙂

Aaaaa.........jedyneczka nam wychodzi na dole.Juz jest biale 🥴
I juz wiem dlaczego moj pysiu strajkowal na cyca od 6-13.30 😮
ALe teraz zjadl jablko i doprawimy cycem .............w dorge na spacer,bo pogoda piekna.


Ja teraz jablka gotuje i blenderem traktuje,bo starte jakos trudno wcina.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Astra super! 🙂
A ja bym chciała ombre z blondem 😁 Ale to jak się znów rudymi nacieszę.
Coś mnie nosiło i wysprzątałam w butach. Z ciężkim sercem pożegnałam się z trzema parami, które mimo, że kocham już są zjechane i i tak ich nie nosiłam. Boże znalazłam nawet jakieś stare buty z czubem jak to kiedyś były modne 😮 No i przygotowałam pudełka po butach do wywalenia jak Łukasz wróci z pracy, bo mnóstwo tego i na kilka rundek będzie trzeba wynieść, bo nie mam tak wielkiego wora na śmieci. Od razu więcej miejsca. Zamówiłam też trochę ozdobnych pudeł, bo mam koncepcję gdzie kolejne graty zabunkrować. Ciężko nam się pomieścić w tej naszej małej chatynce. Wczoraj nowy katalog Ikei znalazłam w skrzynce i mnie zainspirował trochę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja je i gotowane i surowe jabłuszka, mamy pełno jabłek, różne odmiany, tylko jeść 🙂 ale jak dla niej to mi się wydaje,że papierówki najlepsze.

Dziewczyny weszłam na wagę i mam 60kg, tak czułam,że jak oleję ćwiczenia to mi przybędzie. Jebał to pies 😠
Fiku, ja już powinnam mieć ciotę 3 dni temu, ale czuję,że nadchodzi. Och bidulo 😜 nie ma tak dobrze hahaha
mogłaś dać bez gumy, znowu z rok spokoju byś miała 😎

Dzisiaj Wiki jadła marchewkę z szynką z bobovity 🙂 pewnie powinnam zacząć od drobiu, ale kupiłam z hippa same duże słoiczki, a intuicja mi mówiła,że nie zje całego na pierwszy raz. A z bobovity był mały słoiczek. Zjadła, ale te kilka ostatnich łyżeczek to już mieliła i pewnie więcej by nie dała rady wepchnąć 🙂 kupa była przed chwilą i jest ok, zobaczymy jaka będzie jutro.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...