Skocz do zawartości

Marcóweczki 2012 | Forum dla mam


izunia1986op_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ewcia_m

    1877

  • izunia1986op_m

    2844

  • kasia_sztuk_m

    1738

  • sztunia_m

    1650

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Ja właśnie szukałam coś z rybą i nie było :/ Teraz już kupiłam też zapas po 6 miesiącu. Coraz bardziej urozmaicone jest to jedzonko. Kupiłam jakieś rosołki właśnie z Hippa, ale nie były w promocji buuuu 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej hej, ja jakas podminowana nie wiem czemu, jakos sie źle czuje, iga marudzi, spac nie mopze nie wiem czy zeby czy cos innego. nie dawałam kaszy wczoraj wiec kupa ładna, ale dzis juz były 3, i to jak pampers zdjełam to na rzadko z tyłka leciało i sluz 😞 buuuu nie wiem po czym, czyzby gluten?? czy zeby mzoe powoli ida?? zobacze jak bedzie
zuzia dzis poszła w sumie chetnie, ale jak ja odbierałam była schowana za stolikiem, bo nie chciała lezakowac, tata rano zapomniał powiedziec ze zabiore ja po obiedzie, i jzu jej lezak uszykowali. a ona wystraszona. dosżłam do wniosku ze jutro odbieram wczesniej a potem w czwartek i pt juz zostaje na spanie, musi sie pzrełamac, bo tam wyją okropnie te dzieci ale juz sie reszta przyzwyczai a ona bedzie taka sama do tego lezakowania wtedy. nio i hardcore i darcie mi zrobiła jak wróciłysmy do domku, niby sie połozyła spac, myslałam ze ze zmeczenia ale po 1h usypiania przyszła z łózka i dalej jest nieznosna. Juz mi głowa peka od tego wycia. mała marudzi, zuza daje czadu... o jezu, wyjsc chce z tego domku...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś mówil o sprzątaniu ja jestem na etapie prania wszystkiego co wpadnie mi w ręce właśnie wyprałam kocyki matę pluszaki i inne grechotki synusiowi a teraz biorę się za koce nasze 🙂
ale piorę je w dziecinny bo to chubuś praktycznie na kanapie urzęduje 🙂
nie mierzą go bo z mierzeniem różnie bywa i dlatego u nas w ośrodku tego nie praktykują
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jasko super na fotkach 🙂
my nosimy czesc 68 i czesc 74.
a wazymy cos koło 8kg. szczepienie po 26.09.
wymiekam, potwornie sie czuje, chyba kawe od tej głowy walne a zuze wystawie na balkon, niech inni jej słuchaja 😞
a o pracy nie mysle w sumie, i o tym kto zostanie, narazie babcie troche pomoga i urlop meza wiec do konca roku pzrekoczujemy jakos. martwie sie tylko co ona bedzie jesc, bo niby zjada, ale jak teraz jakies rewolucje z brzusiem 😞 buuu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jaszminka napisał(a):
A ja juz od jakiegos czasu nie piore w dziecinnych wyprobowalam za rada mamy Bryza sensitiv czy jakos tak ten proszek do prania jest tez dla dzieci a do plukania silan fresh sky malego nie uczulaja wiec jest ok 🙂


jaszminka, podziwiam, Ty to jestes hardcore. rosół, ajk dziecku wywaru nie mozna dawac jeszcze takiemu małemu. na czym te rosól gotowany, na kosci??na kostce rosołowej?? bo chyba nie masz rosołu na warzywach tylko.
nio a z proszkiem wielki podziw. ja zuzi prałam do tej pory w Jelpie. i teraz dalej piore, a tu niespełna pół rocznemu maluchowi zaczynasz w innym proszku. nie zdziwie sie jak bedzie miał kontaktówke... pzresadzac nie mozna, ale Ty chyab w druga strone pzreginasz...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ewcia napisał(a):
Jaszminka napisał(a):
A ja juz od jakiegos czasu nie piore w dziecinnych wyprobowalam za rada mamy Bryza sensitiv czy jakos tak ten proszek do prania jest tez dla dzieci a do plukania silan fresh sky malego nie uczulaja wiec jest ok 🙂


jaszminka, podziwiam, Ty to jestes hardcore. rosół, ajk dziecku wywaru nie mozna dawac jeszcze takiemu małemu. na czym te rosól gotowany, na kosci??na kostce rosołowej?? bo chyba nie masz rosołu na warzywach tylko.
nio a z proszkiem wielki podziw. ja zuzi prałam do tej pory w Jelpie. i teraz dalej piore, a tu niespełna pół rocznemu maluchowi zaczynasz w innym proszku. nie zdziwie sie jak bedzie miał kontaktówke... pzresadzac nie mozna, ale Ty chyab w druga strone pzreginasz...

JA PIRĘ W LOVELA BO KIEDYŚ WYPRAWALAM W VIZIR I WYSZŁY CHROSTKI
JA ROSOŁEK GOTUJE NA SKRZYDEŁKU OD indyczka i z warzyw z własnej działeczki 🙂
nie daje pory bo nie lubi u mnie nikt 🙂
nie doprawiam niczym bo mi nie kazali u lekarza za wielka rewolucja dla małego dopiero po roku czy coś 🙂znów bujanie w obłokach z synkiem a nie słuchanie 🙂
prasdowanie czeka nieeeee chce mieć 10 lat i nic nie robić 😁 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaszminka napisał(a):
On dostaje rosolek domowej roboty na warzywach z ogrodka bez przypraw z makaronkiem i bardzo go lubi z czego sie ciesze bo na ostatnim szczepieniu wazyl nie cale siedem kg a teraz widac po nim ze przybiera na wadze


A jak on ten makaron gryzie? 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No podobno nie daje się dzieciom takim małym wywaru mięsnego, warzywa i mięso powinny być gotowane osobno i dopiero potem zmiksowane.
Makaron? Jaki makaron Ty dajesz dziecku ze skazą czy tam z podejrzeniem skazy? I zresztą to gluten - tak ostro mu go wprowadzasz?
Jaszminka, przepraszam za chamską odzywkę, ale - czy Ty jesteś NORMALNA? Czy ja mam coś z banią?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lady_m4ryjane napisał(a):
Jaszminka napisał(a):
On dostaje rosolek domowej roboty na warzywach z ogrodka bez przypraw z makaronkiem i bardzo go lubi z czego sie ciesze bo na ostatnim szczepieniu wazyl nie cale siedem kg a teraz widac po nim ze przybiera na wadze


A jak on ten makaron gryzie? 😮

gryzie, a potem obgryza jeszcze udko, wyrzuca kość, beka jak stary chłop i idzie do kuchni po drugie danie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nio ja własnie tez sie zastanawiam czy to jest tak na popis, tak dla nas na forum zeby pokazac ze ksawery taki duzy czy Ty naprawde tak dajesz mu jedzenie. Ja nei wiem jak ten dzieciak nie wykorkuje. przeciez dziecko w tym wieku to sie moze udławic czyms wiekszym niz zwykła papka. A tu makaron, dla dziecka ze skaza białkowa??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

astraaa napisał(a):
lady_m4ryjane napisał(a):
Jaszminka napisał(a):
On dostaje rosolek domowej roboty na warzywach z ogrodka bez przypraw z makaronkiem i bardzo go lubi z czego sie ciesze bo na ostatnim szczepieniu wazyl nie cale siedem kg a teraz widac po nim ze przybiera na wadze


A jak on ten makaron gryzie? 😮

gryzie, a potem obgryza jeszcze udko, wyrzuca kość, beka jak stary chłop i idzie do kuchni po drugie danie.


🙃 🙃 🙃

Astrunia spróbuj sobie pieczone ziemniaki na oliwie z przyprawą do ziemniaków Prymat. MEGA 🙂 Zioła prowansalskie też uwielbiam, ale to też fajne dla odmiany.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lady_m4ryjane napisał(a):
astraaa napisał(a):
lady_m4ryjane napisał(a):
Jaszminka napisał(a):
On dostaje rosolek domowej roboty na warzywach z ogrodka bez przypraw z makaronkiem i bardzo go lubi z czego sie ciesze bo na ostatnim szczepieniu wazyl nie cale siedem kg a teraz widac po nim ze przybiera na wadze


A jak on ten makaron gryzie? 😮

gryzie, a potem obgryza jeszcze udko, wyrzuca kość, beka jak stary chłop i idzie do kuchni po drugie danie.


🙃 🙃 🙃

Astrunia spróbuj sobie pieczone ziemniaki na oliwie z przyprawą do ziemniaków Prymat. MEGA 🙂 Zioła prowansalskie też uwielbiam, ale to też fajne dla odmiany.

ZIOŁA PROWANSALSKIE JA OD NICH mam rozwolnienie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

astraaa napisał(a):
No podobno nie daje się dzieciom takim małym wywaru mięsnego, warzywa i mięso powinny być gotowane osobno i dopiero potem zmiksowane.
Makaron? Jaki makaron Ty dajesz dziecku ze skazą czy tam z podejrzeniem skazy? I zresztą to gluten - tak ostro mu go wprowadzasz?
Jaszminka, przepraszam za chamską odzywkę, ale - czy Ty jesteś NORMALNA? Czy ja mam coś z banią?

zecz jasna że robię osobno 🙂
kiedyś pisałyśmy znaczy ty i zrobiła tak jak pisałaś 🙂
u nas był ryż ale to rozgotowany i blender poszedł w ruch 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Rosolek goruje na udkach i potem w bleder tak samo gotowane miesko mu mozna narazie tylko kurczaka. I co do proszku to maly nie ma po nim krostek wszystko jest ok wiec nie rozumiem czemu to niby przeginam ??? Jesli czegos niem to pytam lekarza albo mamy ona zawsze mi lepiej poradzi np. z tymi szczepieniami na rotawirusy i pneumokoki lekarz mowil ze lepiej robic a moja mama ne kazala poniewaz jej w szpitalu jak byla z bratem to lekarz powiedzial ze dziecko po takim szczepieniu i tak moze na to zachorowac i nawet gorzej to znosi niz bez szczepienia wiec nie szczepilismy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

astraaa napisał(a):
lady_m4ryjane napisał(a):
Jaszminka napisał(a):
On dostaje rosolek domowej roboty na warzywach z ogrodka bez przypraw z makaronkiem i bardzo go lubi z czego sie ciesze bo na ostatnim szczepieniu wazyl nie cale siedem kg a teraz widac po nim ze przybiera na wadze


A jak on ten makaron gryzie? 😮

gryzie, a potem obgryza jeszcze udko, wyrzuca kość, beka jak stary chłop i idzie do kuchni po drugie danie.

kość do cyckania się kiedyś da 🙂
🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

butelki smaoczki lyżeczki wygotowane teraz biorę sięza podłogi bo to maly już śmiga he he (chciałabym) to muszą być czyste żeby można było jeść z nich w przenośni 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lady_m4ryjane napisał(a):

Astrunia spróbuj sobie pieczone ziemniaki na oliwie z przyprawą do ziemniaków Prymat. MEGA 🙂 Zioła prowansalskie też uwielbiam, ale to też fajne dla odmiany.

O, nie wiedziałam,że mają taką przyprawę do ziemniaków 🙂 muszę kupić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jaszminka napisał(a):
Rosolek goruje na udkach i potem w bleder tak samo gotowane miesko mu mozna narazie tylko kurczaka. I co do proszku to maly nie ma po nim krostek wszystko jest ok wiec nie rozumiem czemu to niby przeginam ??? Jesli czegos niem to pytam lekarza albo mamy ona zawsze mi lepiej poradzi np. z tymi szczepieniami na rotawirusy i pneumokoki lekarz mowil ze lepiej robic a moja mama ne kazala poniewaz jej w szpitalu jak byla z bratem to lekarz powiedzial ze dziecko po takim szczepieniu i tak moze na to zachorowac i nawet gorzej to znosi niz bez szczepienia wiec nie szczepilismy


bo kontaktówka nie wychodzi tez od razu.
ja bym sie bała, ale robisz jak uwazasz.
a co do kurczaka to słyszałam ze jest najgorszy z tych mies dla dzieci. o wiele lepszy indyk. i dla dzieci sie poleca indyka i królika do jedzenia.
chyba ze masz swoje kurczaki i wiesz co jedza. bo takie ze sklepu to mega faszerowane chemia...
w sumie tearz wsytzkso jest chemiczne, ale z dzieckiem tzreba sto razy ostrozniej niz z dorosłym.
a poza tym mówiłas ze sa z małym problemy wiec ja bym dmuchała na zimne, a nie jemu dokładała.
a z tym makaronem jak?? miksowany tak?? specjalny dla "skazowców" ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...