Skocz do zawartości

Czerwcoweczki 2012 | Forum dla mam


midorada_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
kozinka napisał(a):
a dada na promocji,podwójna paka w kartonie za 49.99 😉 ja zakupiłam 2 paki o rozmiarze 3 i 4 a są bardzo porównywalne nawet do oryginalnych pamperów i jestem zadowolona 😉


jaaa ale mega promocyjaaaa 🤪 🤪muszę podejść do większej biedry bo w naszej nie było 😁
masz rację że są porównywalne do pampersów oryginal 🙂 to samo powiedziałam do Marka jak je tylko wyjęłam z paczki czyli myślę że dobry wybór a połowę prawie tańsze 🙂 a przy takiej ilości jaka u nas idzie to trzeba szukać oszczędności 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 938
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Hej Mamcie 😉
Wiolka moj mały tez bardzo malo śpi w dzień .. ostatnio od 14 do 21 na rękach bez spania..od 21 do 22.30 spał i dalej to samo..płacz.ale bylo gorąco i kolki caly czas ma.dzis dostalam dopiero kolejna butelke sab simplex i jest super mam nadzieje ze dzis sie wyspie.. i na sercu lżej bo wreszcie go brzuszek nie boli.Kazde dziecko inaczej regeneruje siły byc może Twoja córcia bardzo szybko i nie potrzebuje az tyle snu.. ale wiem co to znaczy i wspołczuje.

Ja równiez dzis byłam u księdza.chrzciny mamy 11.08 .Małe przyjecie w domku na ok 15 osób.

Kozinka ja bym tak samo zaragowała jak i Ty.. obserwuj tą nóżkę bo lekarze mają zawsze wszystko w dupie.odprawią z kwitkiem o wszystko sie trzeba prosic 🥴
Mojej kuzynki synka 4letniego ugryzła żmija w palec i z godziny na godzine co raz to bardziej robiła mu sie sina ręka, póżniej to juz nawet okolice brzuszka a i tak wzlekali z podaniem surowicy,a mały mógł sie przekręcić.nie wierzyli,że go wąż ugryzł 😠 🥴

Tysia ale masz głodomorka 😉 niech zdrowo rośnie 😆

Dziś chłodno ale przyjemnie 😉 do 19 na spacerku. mały wykąpany,nakarmiony i zasypia z tatusiem więc troszke czasu dla siebie 😉
Dobranoc 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzieki Wiola muszę kupić ten avent bo bepanten na sutki nie skutkuje.
Kocik ja nie używam pudru przemywam pupcie przegotowną wodą a jedynie jak pupa sie zaczerwieni to stosuje bepnten.
Tysia twój Adaś to głodomorek 😁
My szczepienia w czwartek, czy któraś szczepiła tym systemem 5 w1
Jeszcze jedno pytanko: jak ubieracie i czym przykrywacie dzieci w te gorące noce .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kocik napisał(a):
kozinka napisał(a):
a dada na promocji,podwójna paka w kartonie za 49.99 😉 ja zakupiłam 2 paki o rozmiarze 3 i 4 a są bardzo porównywalne nawet do oryginalnych pamperów i jestem zadowolona 😉


jaaa ale mega promocyjaaaa 🤪 🤪muszę podejść do większej biedry bo w naszej nie było 😁
masz rację że są porównywalne do pampersów oryginal 🙂 to samo powiedziałam do Marka jak je tylko wyjęłam z paczki czyli myślę że dobry wybór a połowę prawie tańsze 🙂 a przy takiej ilości jaka u nas idzie to trzeba szukać oszczędności 😉

rozmiar 3 to 128 sztuk,a 4 to 108 sztuk,daliśmy za 236 pamperów 99.98zł 🙂 tyle,że jak dzisiaj rano byłam to już resztki były 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mikula napisał(a):
Dzieki Wiola muszę kupić ten avent bo bepanten na sutki nie skutkuje.
Kocik ja nie używam pudru przemywam pupcie przegotowną wodą a jedynie jak pupa sie zaczerwieni to stosuje bepnten.
Tysia twój Adaś to głodomorek 😁
My szczepienia w czwartek, czy któraś szczepiła tym systemem 5 w1
Jeszcze jedno pytanko: jak ubieracie i czym przykrywacie dzieci w te gorące noce .


no ja też pudru nie używam, i dlatego pytam bo myślałam że może powinnam 🙂
my szczepimy podstawowym programem, dokupimy jedynie na krztusiec nowsza bo ponoć jest lepsza, coś tam ma ale nie pamiętam co mi położna mówiła, jutro Ci powiem bo się dopytam

co do ubierania na noc to jak było tak mega gorąco to zakładałam body z długim rękawkiem i półśpiochy i przykrywałam kocykiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
u nas obrzęk schodzi ale niestety żądełko malutkie pod skórą...no cóż,mama teraz studiuje ratownictwo,zawiozłam jej małą i stwierdziła,że rozcinając i rozgrzebując to można bardziej zaszkodzić i żeby na razie zostawić i bardzo prawdopodobne,że zaropieje i zostanie wydalone samo,ale nie ropieje... nawet go już nie widać,tylko ma pod skórą czerwoną plamkę od ugryzienia i widzę,że to drapie,więc nie boli tylko swędzi a to znaczy,że sie goi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Helloł

My po spacerku Mały wykąpany śpi, tzn przysypia, co chwila coś marudzi i gada do siebie.
Czekam az mocno zaśnie żebym mogła się wykąpać.
Nie gadajcie ze taka promocyjka jest na Dadyyyy , jutro lece zakupić bo jestem bardzo zadowolona z tych pieluch. Są naprawde super jak pampersy :-)
Widzę ze temat chrzcin jest na topie u Nas 🙂
Ciekawe ile ode mnie będzie chciał Ksiądz skoro jeszzcze slub bierzemy 🤔

Aniu biedna Twoja Mała, mam nadzieje ze szybko się zagoi i ślad po ukłuciu zniknie. Słyszałam ze dobrze jest tez przyłozyc cebulę.
Tysia ten Adaś to ci żarłoczek jest hihi 🙂 Mój pije po 120 jak narazie ale widze ze musze zaczać mieszać większe ilości mleka 🙂
Kocik ja nie uzywam pudru , sama nie wiem kiedy go uzywac , chyba na podrazniona pupkę.
Ja smaruje kremem linomag bobo A+E, taki krem w szpitalu polozne uzywaly i tez jestem zadowolna z niego. Póki co mam tez linomag bobo z tlenkiem cynku ale to na odparzoną dupkę .
Anett to Ci cwaniaczek z Oskarka, Mama musi udawać że spi zeby synuś zasnął 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
o cebuli będę pamiętać następnym razem,bo teraz już wiem,musi być podobno świeżo przekrojona 🙂
następnym razem,bo pewno tak będzie,bo ugryzła ją przed domem,była pod opieką moją i siostry męża,więc jeszcze nie raz się pewnie zdarzy,to tylko dziecko 😉 tym bardziej,że nikt by nie pomyślał,że przed drzwiami ją ugryzie 😠 a co dopiero jak się zacznie uciekanie i bieganina po trawach,kwiatkach itd 🥴
byłam wtedy u teściów i powiem Wam,że teściowa jak to zobaczyła to się trzęść zaczęła i przez bite 2 godz nie mogła się uspokoić 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mikula mi tez bephanten nie pomogl, jest do bani, wcieranie mleka tym bardziej 😉

Ja uzywam pudru na potowki a maczke ziemniaczana jak sie dupcia zaczerwieni, na codzien uzywam takiego kremu podobnego skladem do Linomagu bo tutaj jest niedostepny.

Mala troche pospala a teraz wciaga butle, mam nadzieje, ze juz na noc.

Dobrej nocki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hello mamusie 😘

Moja Pola już 4630 waży 🤪 🤪 rośnie moja niunia 🙂
Dziś druga noc jak Polcia zasnęła ok 23, o 4 cycek i potem o 7 i spała z nami do 9 🙃 🙃
Wczoraj grill udany 🙂

Do nas dziś wpada moja ciocia z wujkiem i kuzynem(przyszłym chrzestnym), wieczorem wpdaja moi rodzice, dziś w nocy jada w góry do Szczwnicy na wczasy i nam zostawiają mojego psiaka Dolara 🙂 🙂
Śmieje się, że pies wpada na wczasy do nas 😁 😁

My mimo, że na chrzciny 13 osób, to robimy w lokalu, bo mi sie w domu nie chce robić 😞
i jak widze mój Kościół najwiecej kasy wziął bo 200zł.
Wiecie, ze u nas za ślub xiądz bierze 1000zł???? 😁 😁
To się normalnie żenić odechciewa!!! Biznesman się znalazł!!!

Kocik ja u Polci zauważyłam ostatnio kilka mini kropeczek na pupci, to smaruje sudocremem, a tak to też nic nie używałam.
W nocy przykrywam ją pieluszką, śpi w bodziaku i spodenkach 🙂
Czarna ślicznaś Ty 😘 😘
Tysia najlepsze życzonka imieninowe 😘 😘
Kozinka trzymam kciuki za męża!


Miłego dzionka 🙂
U nas upał..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejo mamcie 🙂

Ja z pieluch DADA nie jestem zadowlona ale Beabydream sa super 🙂

Ja na noc małego umieram w takie cienkie spiochy i przykrywam pielucha badź kocem, my spimy tez przy balkonie otwartym na roścież 🙂

Maju super Polcia rośnie
Kocik ja pudruje za kazdym razem a po kupie i kąpieli smaruje termentiolem, a jak sie zaczerwieni to cały czas termentiolem
Kozinka zdrowka dla Klaudi, szkoda gadac o naszych lekarzach, powodzenia dla mężą
Tysia najlepszego

a co do kleiku to ja nie miałam zamiaru dawac go nie wiadomo ile myslałam ze dodam moze tylko z pół łyzeczki do mleka no ale jak mówice ze lepiej nie to nie bede dawac poczekam jeszcze z miesiac

Ja na chrzest dla księdza tez dalam 100 zł
Ślub u nas tak od 300 daja, my jak sie żenilismy to dalismy 500, ale 1000 to przesada
Mojego M. siostrze zrobił teraz slub za darmo bo nie chciał ochrzcic 2 dziecka bo slubu nie maja to ona powiedziła ze nie maja bo nie maja kasy na slub wiec zrobił im za darmo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziękuje za zyczonka mamusie :*

ja wróciłam z pracy wszystko udało się załatwić 🙂 jestem w nowej firmie hehehehe 😁
u nas mały śpi przeważnie w body z krótkim i półśpioch dzisiaj spakowałam część na 68 które ma za male a wyciągnęłam 74 😮 😮 musze isc kupić na dziąsła coś bo normalnie masakra... wypił 210 ml i marudzi nadal dupka przewinięta sucho... zaraz wyjde na spacerek może zaśnie.. 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Justynko, przyłączam się do życzeń 🙂
Kocik, ale masz fajnie z tym jarmarkiem, też bym sobie pochodziła, uwielbiam torebki 😁 Pisałas też o własnoręcznie robionej biżuterii - teraz masz nas, też lubimy błyskotki, mamy znajome - może wrócisz do rękodzieła znów?
Kozinka, ciągle u Was jakieś przygody z lekarzami, kiedy to się skończy...
Emi, super pomysł z tymi kartkami, nie wiem czy do sprzedazy nowości na allegro nie potrzeba działaności, masz? Wczoraj albo któregoś dnia ostatnio pisali o tym w necie.
Czarna, cudnie wyglądasz 🙂
Anetko, jak z poszukiwaniem lokalu Wam idzie? Kiedy wyjeżdżasz do pracy?
Ale mamy piękne maluszki, takie cudeńka, coraz to większe, bardziej uśmiechnięte, pięknie poubierane 😁 Ale z nas szczęściary dziewczyny - macierzyństwo nam służy

nasza mała znów wczoraj wieczorkiem płakała. Myślicie, że to kolka jest? PIęknie je, kupki i siusiu w normalnych ilościach, śpi w nocy i w ciągu dnia do popołudnia, ma kryzys od ok 19 do 21. Drze się wniebogłosy, ale włączamy suszarkę i przytulamy i przechodzi. Później cyc i zasypia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
cześć dziewczyny
my już po szczepieniu...maleński się spłakał mamusia też 😞 poza tym cały dzień od samego rana jest strasznie płaczący tak na dobre zasnął dopiero o 14 i spał do 17,30 obudził się znowu z płaczem zjadł bardzo mało i dalej teraz śpi...biedulek ale z taką histerią się obudził że nie mogłam go uspokoić, możliwe że to po tym szczepieniu taki rozdrażniony podwójnie.
waży klusio 4935 także prawie 5 kg 🙂

Aniu gratki dla męża wędkarza 😉 mój Marek oszalałby gdyby taki połów miał 🙂 no i trzymam kciuki za zdanie prawka
Maju Polcia też ślicznie przybiera 🙂 ah super rosną nasze bąbelki 🙂
ale księdza to macie niezłego tyle za ślub??? 😮 😮oszalał!!!
Czarna śliczna mamcia z Ciebie 🙂 gdzie Ty masz te 10 kg nadwagi to ja nie wiem. może w kostkach bo ich na zdjęciu nie widać 😁
Justyna Twój Adaś to chłop jak dąb 🙂 i jeszcze raz buziaczki z okazji imienin 😘
Dorotka produkcję zawsze można wznowić, nawet sporo zrobionych rzeczy mi zostało więc jeśli macie ochotę pooglądać moje dzieła to zajrzyjcie na fb na profil Agnieszka Biżu a jak wam cos wpadnie w oko to pytajcie 🙂bardzo lubiłam to robić, oczy mi się aż świeciły jak nad każdą rzeczą siedziałam 🙂 no ale pojawił się na świecie maleńki nasz kochany człowieczek i zabrał mi pokoik do pracy 😁

dzięki dziewczyny za odp w sprawie smarowania i pudrowania naszych kochanych pupek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć Mamuśki 😉
My jutro na szczepienie.. Mały ma jeszcze żółtaczke więc ciekawa jestem czy zaszczepią..znów bd musiała iść na pobranie krwi z małym na poziom bilirubiny ehh..Trzeba to przeżyć.
Dziś fajna pogoda nie za gorąco nie za zimno. z rana 2 godzinki na spacerku i wieczorem również. Po kąpieli , najedzony maluszek śpi 😉 a ja mam troche czasu dla siebie.

Agnieszka piękna biżuteria ! Naprawdę,masz rękę do tego 😉

Maluszki rosną jak na drożdżach,Szymon ponad tydzien temu miał 4.320 jutro zważą zobaczymy też ile przybrał 😉
Tysia Wszystkiego Naj Naj 😉 Twój synek jaki duuży,My wchodzimy w rozmiar 62 😁 Szybko w takim razie zaczyna się u Was ząbkowanie , słyszałam,że głównie dopiero od ok 4mies ale każdy malec ma inaczej ;]

Pisałyście o dużych pakach DADA również się zaopatrzyłam,według mnie również są świetne i dużo tańsze ;] a wiadomo ile się zużywa.
Miłego wieczorku 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tyssiiaa napisał(a):
Dziękuje za zyczonka mamusie :*

ja wróciłam z pracy wszystko udało się załatwić 🙂 jestem w nowej firmie hehehehe 😁
u nas mały śpi przeważnie w body z krótkim i półśpioch dzisiaj spakowałam część na 68 które ma za male a wyciągnęłam 74 😮 😮 musze isc kupić na dziąsła coś bo normalnie masakra... wypił 210 ml i marudzi nadal dupka przewinięta sucho... zaraz wyjde na spacerek może zaśnie.. 🙃

Tysiu najlepsze życzenia 😁
Wczoraj normalka zrobiłam to samo z ubraniami- powyciągałam te na 74 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...