Skocz do zawartości

Czerwcoweczki 2012 | Forum dla mam


midorada_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
mikula napisał(a):
Dziś moja mała nie spała od 11, jak tylko odkładałam ją do łóżeczka to sie po 5 minutach budziła, teraz kolejne podejście. Jestem wyczerpana.


U mnie dzis podobnie 🥴 nie spała od 9 do 17, miala minutowe drzemki, a jak odkładałam do łóżeczka po 2 minutach obudzona i wrzask. Plus tego taki, ze tak sie wypociłam, ze moze ciut schudłam 😁 Mam dosc. moze niedlugo zasnie....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 938
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
powiem wam, że jeśli chodzi o tą dietę to ja już po miesiącu zaczęłam normalnie wszystko jeść, bo już mnie wkurzało to. nie zauważyłam żadnej różnicy po tym jak zjem smażoną rybę, czy pierś z kurczaka, a po tym jak zupkę. Zresztą w tych polecanych dietach to takie różnice są, ja np. w książce ze szkoły rodzenia mam napisane że fasolkę szparagową można jeść i tak samo świeży czy mrożony groszek, tylko że niby suszone nie wskazane. fasolkę szparagową jadłam i ok. groszku jeszcze nie próbowałam. jedni polecają żeby najlepiej nic nie jeść, a drudzy każą wszystko jeść jak przed porodem tylko z umiarem oczywiście. mi to drugie zalecenie jak najbardziej odpowiada 🙂
a mój aniołek dziś grzeczny aż nieprawdopodobne. wczoraj miałam taki dzień jak wy dzisiaj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
też tak czasem mam że posypia tylko po 5 min i płacz....a dziś po kąpieli i cycku wyrwałam się do tesco między ludzi pochodzić to się tak rozryczał że nie do uspokojenia i jak wróciłam i dałam cycka to od razu spokój także najwidoczniej chłopak nie dojadł 🙂
a teraz leży w łóziu i się kotfasi ale chcę żeby sam zasnął, od jakiegoś czasu cicho leży tylko się kręci więc może się uda 😉

miłego wieczoru kochane 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kocik napisał(a):
też tak czasem mam że posypia tylko po 5 min i płacz....a dziś po kąpieli i cycku wyrwałam się do tesco między ludzi pochodzić to się tak rozryczał że nie do uspokojenia i jak wróciłam i dałam cycka to od razu spokój także najwidoczniej chłopak nie dojadł 🙂
a teraz leży w łóziu i się kotfasi ale chcę żeby sam zasnął, od jakiegoś czasu cicho leży tylko się kręci więc może się uda 😉

miłego wieczoru kochane 😉


szczesciara, moja ma teraz czawke, wiec spanie znów odroczone 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
DorotaK napisał(a):
Kocik napisał(a):
też tak czasem mam że posypia tylko po 5 min i płacz....a dziś po kąpieli i cycku wyrwałam się do tesco między ludzi pochodzić to się tak rozryczał że nie do uspokojenia i jak wróciłam i dałam cycka to od razu spokój także najwidoczniej chłopak nie dojadł 🙂
a teraz leży w łóziu i się kotfasi ale chcę żeby sam zasnął, od jakiegoś czasu cicho leży tylko się kręci więc może się uda 😉

miłego wieczoru kochane 😉


szczesciara, moja ma teraz czawke, wiec spanie znów odroczone 😞


hehehe tak nam dziwnie jakoś było bo od 30 min leżał cicho u siebie i aż go wzięliśmy do siebie to się rozpłakał, także lepiej mu było u siebie w łóżeczku a myślałam że mu tam smutno że taki biedulek leży sobie sam...a myślałam że już śpi bo tak cicho było 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Mamuśki 😉
Nasze dzieciaczki tak jak i my wykończone tymi upałami.Moj tez co zasypia to sie od razu budzi i jest marudny.Sadze właśnie,że ta temperatura ma na rzeczy..

Ja jadłam raz kiełbaske 1 z grilla i młodemu nic nie było.musicie próboac ja po trochu ale jem wszystko.tylko unikam wzdymających.mały z kolkami ale jak przeszłam na gotowane to i tak było to samo więc po co mam się męczyc. Szymek ma uczulenie na pomidorka więc nie mogę jeść chociaz lubie.

U Nas dziś goście.. i jutro uhh .. ;D

U nas własnie pogrzeb,kolega 3 dni temu sie powiesił 😞 🤢 30 lat.Zostawił żonę i trójke dzieci. najstarsza z jego córek(ma 7 lat) znalazła go .. coś strasznego dziecko potrzebuje psychiatry. nie wyobrażam sobie tego co czuje rodzina..

Miłego dnia wszystkim życzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Haaaj 🙂

Jeju, my wszyscy płoniemy, ukrop niemożebny 😞 😞 😞od poniedziałku ma być niby ciut chłodniej..
U nas dziś goscie, wpadają moje dwie kumpele 🙂
Fajno wszyscy pytają, jakie pampersy potrzebujemy 🙂
Już mamy nieżły zapas 😁 😁

Dziś śmiagamy do moich rodziców na obiadek 🙂 mniami gulasz 😎 😎

Polcia dziś ładnie spała z nami do 10 🤪 🤪 z przerwami na karmienie 🙂
ogólnie jakaś senna jest, to chyba te upały..
My płoniemy, to Maluchy też..

Wczoraj mąż chciał pobiegać na bieżni na stadionie, to się wszyscy zabraliśmy i z Polcią pospacerowałam elegancko 🙂

Marlena przykro mi z powodu kolegi, straszna sprawa, ze cora go znalazła, współczuje rodzinie.

My ogarniamy chałupe, głownie maż, ja tylko pranko i wycieranie kurzów.

PS W końcu coś w tv jest 🤪 Olimpiady czas 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam wszystkie
żar tropików ciąg dalszy 😁 i macie rację z tym że maluchy śpią niespokojnie przez te upały bo niby jaki inny powód?
my dziś znowu po plażowaniu, nasz Mateo jest taki kochaniutki na plaży że hej 🙂 wiadomo że w pewnym momencie już mu się nudzi ale 2 - 2,5 godz wytrzymuje a to jak na takie upały wystarczająco 🙂 dobrze że był wiaterek to nie był ten ukrop aż tak odczuwalny.

Maju udanego spotkania 🙂 my też zapasy pieluch mamy bo kto nie przychodzi to z pampersami 🙂 no i słusznie bo to jest najbardziej chodliwy artykuł 🙂
Marlena straszne to co napisałaś 😞 biedne te dzieci....tak młody chłopak...aż żal...
Ania my od kilku dni tak testujemy zasypianie u siebie w łóżeczku bo tak to zasypia tylko na rękach 😁 książę nasz kochany 😁

my dziś też kolejni goście a to jeszcze nie koniec bo czekamy aż ludziska z urlopów powracają 🙂

wszystkim miłego popołudnia 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Mamcie.

Zalatwiłam chrzciny razem ze ślubem kościelnym na 6 pażdziernika,
udało mi się tez załatwic sale, myslalam ze bedzie ciezko bo to sobota ale mialam szczescie 🙂
Ksiadz nawet podarowal nam nauki przedmałżenskie, tylko musze isc na jedne w srode,
bo prowadzi je babka z poradni gdzie uczy sie zycia w rodzinie 😁
Pewnie bedzie probowac uczyc Nas kiedy sa dni płodne a kiedy nie 😁

Mam strasznego wkurwa na moja siostrę.
Jutro odprawia urodzinxy i prosila mnie juz dawno czy upieke jej 2 ciasta,
ja mowie ok ale dziecko musi przypilonowac . Ona zalatwila mame moja ,
i myslalam ze mi pomoze. A moja siostrzyczka dzisiaj przywiozla mi skladniki,
zostawila i jeszcze sobie pojechala nad wode 😠
Myslalam ze wybuchnę poprostu ! Ostatni raz jej cos robie 😠 😠 😠
wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr !

Kocik ehhh pięknie tam u Was , morze plaża a co najważniejsze zdrowe i czyste powietrze 🙂
Mój tesciu i szwagier z rodziną dojechali dzisiaj do Ustronia Morskiego ,
podobno piękna pogoda... jakby to bylo blizej to bym z miłą chęcią pojechała ☺️ ☺️

Maja widzę ze wycieczki się do Was zaczeły hehe u mnie juz na szczescie sie uspokoiło 🙂
Ja tez mam zapasy pampersów 🙂
Marlena przykro z powodu kumpla 😞

Mój Mały dalej ma problemy z kupą 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
uhh.. Ja nareszcie mam chwilke dla sibie bo mały od 14 nie spał..cały czas wisiał na cycku i dopiero teraz po kompieli zasnol.masakra za gorąco jest.ale taka natura ze jak pada to źle a jak przyjda ciepłe dni to równiez chce sie zeby było chłodniej..ciezko dogodzic :P
Była u mnie przyjaciolka z 2 dzieci i mezem.dla niej było to dziwne ze moj mały tyle nie spi..ale przeciez jest taki ukrop..nam sie tez chce pic i sie wkuzamy a co dopiero taki maluch.mowila ze mam isc z tym do lekarza.. chyba przesada co??każde dziecko jest inne przeciez.jedno cały czas spi(jej dzieci spały) a drugie potrzebuje troche mniej snu.

Jestem zadowolona bo dzis 1 dzien bez kolek 🙂 Może skoncza sie wreszcie i maluch nie bedzie juz cierpiał,a ja bede sie wysypiac 😁

Czarna super,ślub razem z chrzcinami 😉 a na dużo osób robicie czy takie skromne przyjecie?
Nam też tłumaczyli na naukach co i jak haha 😁 😁
Siostra troche przegieła.. Ja bym tez sie wkurzyła.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzień dobry 🙂
Czarna ale fajnie z tym ślubem ciekawe jak będzie u mnie z tymi chrzcinami bo ja juz koscielny przeciez mialam 😁
a ja w piątek robiłam rzęsy gdybym wiedziała że to tak świetnie wygląda to bym już wcześniej zrobiła jestem bardzo zadowolona 🙂
byliśmy z Oskarkiem u lekarza bo jak Wam wcześniej pisałam układał główkę na jedną stronę no i mamy zalecone ćwiczenia aby rozciągać mięsień szyjny bo może mu się zrobić przykurcz,ale szybko zareagowaliśmy więc będzie dobrze 🙂mój synuś wygląda jak małe sumo jak on tak będzie przybierał na wadze to na święta będzie ważył ponad 10kg 🤢 ja do odbicia to ponosze go ze 2 min i już nie mam siły 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hello 🙂

U nas też dzis znowu ciepło, choć w nocy burza była i popadało, ale już nic po niej nie ma.. dalej skwar i duchota..
Od jutra ma byc normalnie wg pogody 🙂

Powiem Wam, że jak karmie piersia w ten upał, to jest masakra, ze mnie leci pot, Polcia łeb mokry, tez czuje, że zgrzana od jedzenia..
Kleje się non stop, prysznic biore 3 razy dziennie!!!

My dziś obiad od mamy 🙂 po obiedzie smigamy do tesciów 🙂

Anett rzęsy super sprawa, fajnie, ze Ci się podoba, będzie cieżko z nich zrezygnować hihi, ja nosze chyba od lutego 🙂
Tysia dobrze Ci na wypoczynku 🙂

UK to mi się tez kojarzy tylko z United Kingdom.

Miłego dzionka 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hehehe, ale tu zamieszanie wprowadzilam...
Mi chodzilo o cos zupelnie innego 🙂 Znaczenie mialo byc takie , ze nie ma co narzekac na te upaly i niech choc bedzie troche lata, bo u nas nie Uk zeby ciagle padalo 🙂) haha 🙂)
Ale dzieki za odpowiedz 🙂)

U nas leje od ranca samego ;//
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej

Gotuje właśnie obiadek, placki po wegiersku, Mały tak płakał w nocy ,
nie umial zrobic kupki i dałam mu czopek bo darł sie w niebogłosy aż.
Teraz odsypia cwaniak a Mama ledwo zyje :/

Aneta fajnie ze rzeski sie podobaja, mi tez to się podoba,
ale wkurza mnie te uzupelnianie, bo gdzies co 3 tyg trzeba uzupelniac 🤢
Szkoda mi kaski na to, ale musze przyznac ze efekt jest niesamowity 🙂

Marlena my robimy chrzciny skromnie na 20 osob a ślub przy okazji,
zadnego wesela i tańców ( brak kasy )

Sandra hahaha nie skumałam tez bazy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hania robi postępy dziś od 23 spała do 5:00 🙂
Potówki małej schodzą po kąpielach w krochmalu.
Moje nadgarstki wysiadają od dźwigania mojej Kluski, i lekarz nic nie może mi na nie przypisać tylko dał skierowanie na rehabilitacje i do ortopedy ehhhh
W dodatku mąż mi działa na nerwy, ciągle muszę mu mówić co ma zrobić-nic sam z siebie, jeszcze mi powiedział że jak chcę by coś zrobił to muszę mu powiedzieć wtedy to zrobi 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Polcia tez miała te potówki i kąpaliśmy ją w nadmangananie potasu i zeszło raz dwa 🙂

Moja dziś też spała od 23 do 4 potem cyc i kolejny cyc o 7 i 9 🙂
Wiec mam nadzieje, że to będzie mniej wiecej tak wyglądało.

Czarna tak mi szkoda Twojego malucha 😞
Moja Pola wali kupy po 3-4razy dziennie i niezłe bąki wali, chciałabym, że Twój tez tak się rozbrykał kupowo. 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka 🙂

wasze dzieciaczki śpią a nasz niestety przez te ukropy się męczy 😞 wczoraj od 20 do północy nie mógł zasnąć z tego ukropu i ciągle płakał, dziś do południa tak samo...
Maja u nas też po burzy śladu nie widać i dalej parno 😮 😮 i my tak samo spoceni po karmieniu jak nie wiem co, też co chwilę latam pod prysznic
Czarna siostra nie fair się zachowała...a księdza to spytaj co chciałby od was wiedzieć bo wy nauk nie potrzebujecie 😁

dziś Marcina odstawiamy na kolejny obóz, cieszy się bardzo, zobaczymy czy będzie faktycznie zadowolony bo nikogo nie zna.

miłego i w miarę chłodnego dnia życzę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...