Skocz do zawarto艣ci

MAJ脫WECZKI 2012 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 835
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym w膮tku

Najbardziej rozmowne osoby w tym w膮tku

  • Mamusie
No prosz臋 馃檪 Super! Tysia, interweniowa艂a艣 w tej sprawie czy sam Admin zauwa偶y艂?
Jeszcze zajrza艂am bo wyje偶dzamy dopiero jutro. Dzisiaj by艂am z Bartkiem (starszym synem 2,5 latkiem - dla niewtajemniczonych) u stomatologa!! 馃お Dali艣my rad臋. Raczej b臋dzie ok z z膮bkiem. Pani wypolerowa艂a z膮bka i zrobi艂a fluoryzacj臋 偶eby nie bylo nadwra偶liwo艣ci. Jak b臋dzie nadal bola艂 za tydzie艅 to bedziemy musieli przyj艣膰 na uzupe艂nienie. Bartus by艂 grzeczny wi臋c mnie to nie przera偶a 馃檪 Jeszcze kilka lat pochodzi z z膮bkiem wi臋c mo偶ze lepiej 偶eby dosztukowa膰... 馃あ
Hubi na szcz臋艣cie grzecznie spa艂 w czasie wizyty. Uff. Mo偶emy jecha膰 na wakacje!!!
Gdzie Justyna?? Mia艂a si臋 przenosi膰!!
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
hej mamu艣ki
na szybko bo oczywi艣cie jak tylko usiad艂am z kaw膮 to ma艂y potw贸r si臋 obudzi艂 馃槧

Dudasia gdzie jedziecie?
Justyna fajnie 偶e jeste艣 馃檪
Tysia a ile Tw贸j "ma艂y" ju偶 wa偶y? nadal tak ro艣nie?

u nas oki m艂oda wida膰 偶e te偶 ro艣nie jak trzeba tylko troch臋 sie martwi臋 bo w posiewie jej ka艂u wyhodowali .. paciorkowca z艂ocistego 馃あ 馃あ 馃あ pediatra m贸wi 偶e to niemo偶liwe i 偶e musia艂o by膰 co艣 w lab. co zanieczy艣ci艂o pr贸bk臋 i 偶e mam to zignorowa膰 馃槷
oczywi艣cie dzi艣 da艂am kolejn膮 pr贸bk臋 do badania i mam nadziej臋 偶e ju偶 tam nic nie wyhoduj膮!!!

Emma przysn臋艂a 馃檪 - kocham le偶aczki - bujaczki z wibracjami!!! 馃檪
i nosid艂a! - bez nich nie wyobra偶am sobie opieki nad 2k膮
Justyna Dudasia a Wy jak sobie radzicie? u nas ci臋偶ko al wyj艣cia nie ma a u Was przecie偶 dzieci nie chodz膮 do przedszkola to w og贸le sobie nie wyobra偶am non stop razem - jak dajecie rad臋?
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
witam porannie!
Pollyanna jako艣 musze sobie radzi膰. Ja jestem sama z maluchami od 13 bo m贸j ma偶 chodzi do pracy wi臋c wyboru nie mam. Piotru艣 do przedszkola te偶 nie chodzi, a spacery wygl膮daj膮 r贸偶nie. Najgorzej z zakupami, ale jako艣 dajemy rade.
Emma lubi lezaczek? Ada艣 jako艣 nie przepada. Woli le偶e膰 na pleckach na pod艂odze 馃檪
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
Justyna jak k艂ad臋 Emk臋 na p艂asko to natychmiast ulewa wi臋c le偶aczek dla niej lepszy i na szcz臋艣cie chce tam sobie przesiadywa膰 a zakupy to rozumiem - ostatnio pisa艂am Wam jak Domka strzeli艂a sobie kup臋 na trawce pod Biedronk膮 鈽猴笍 - dobrze 偶e nie przysz艂o jej do g艂owy zrobi膰 W biedronce!! dlatego zakupy g艂贸wnie net lub wieczorem jak m膮偶 przyje偶dza i bierze dzieciaki - wtedy ja chwila oddechu i "szalej臋" w markecie 馃檪
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
Pollyanna napisa艂(a):
Justyna jak k艂ad臋 Emk臋 na p艂asko to natychmiast ulewa wi臋c le偶aczek dla niej lepszy i na szcz臋艣cie chce tam sobie przesiadywa膰 a zakupy to rozumiem - ostatnio pisa艂am Wam jak Domka strzeli艂a sobie kup臋 na trawce pod Biedronk膮 鈽猴笍 - dobrze 偶e nie przysz艂o jej do g艂owy zrobi膰 W biedronce!! dlatego zakupy g艂贸wnie net lub wieczorem jak m膮偶 przyje偶dza i bierze dzieciaki - wtedy ja chwila oddechu i "szalej臋" w markecie 馃檪

Ania Piotrek chce robi膰 siku w r贸偶nych dziwnych miejscach. Ostatnio w drzwiach sklepu z telefonami hehe Na szcz臋艣cie wyperswadowa艂am mu to i zrobi艂 w miejscu gdzie rzadko kto艣 chodzi 馃檪
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
Heja 馃榿
znalaz艂am was 馃槅 馃槅 馃槅
nie mieli艣my kompa sprawnego ale teraz zaczynamy wraca膰 馃檪
Ania ro艣nie, dzis by艂y艣my na pierwszym szczepieniu bo pan doktor by艂 na urlopie i wa偶y 5300 馃檪 馃檪 馃檪 tylko cycusiamy, w te upa艂y sie dopaja艂y艣my rumiankiem 馃檪 a co do szczepienia to strasznie marudna i p艂aczliwa dopiero czopek pom贸g艂 , kurde nie wiem co to znaczy艂o az do dzis bo Bartek przechodzi艂 wszystko bezobjawowo , nawet nie wiedzia艂am kiedy mu z臋by wychodzi艂y 馃お 馃お 馃お a teraz napewno bedzie inaczej 馃槻 馃槻
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
U jak cichutko 馃槥 馃槥 馃槥 馃槥
my noc po szczepieniu ok, czopek pom贸g艂 ca艂kowicie 馃檪 teraz popijam Ink臋 a Ania dalej 艣pi 馃檪
Tysia widz臋 ze macie chrzciny 馃檪 fajnie te偶 juz chcia艂am ale wszyscy sie urlopuj膮 w ro偶nych terminach i ci臋偶ko by艂o by skompletowa膰 wszystkich wiec u nas dopiero koniec sierpnia albo na pocz膮tku wrze艣nia 馃檪 my zreszt膮 za tydzie艅 w sobot臋 wyje偶d偶amy jak co roku do Szczawnicy 馃檪
Justyna my musimy Bartka pilnowa膰 w ko艣ciele bo kilka razy w niedziele pr贸bowa艂 zrobi膰 siku na placu przed nim pod murem 馃檪 bo u nas Bartek nie wo艂a juz ze chce siku tylko sam idzie i za艂atwia potrzeb臋 馃檪
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
wiesz co Tysiu u mnie bartek tez tak sapa艂 i swista艂 i to by艂a zwykla wiotko艣膰 krtani, tez chodzi艂a z nim do laryngologa mimo 偶e ta wiotko艣膰 to juz pediatra zdiagnozowa艂, i w sumie zaluje ze chodzi艂a do laryngologa bo do 6 miesi膮ca samo mu przesz艂o, a ja w miedzy czasie zgodzi艂am sie na badanie wziernikiem wsadzanym przez nos do samej krtani, co ja sie stresu na jad艂am, a Bartek to juz nie wspomn臋....... zwi膮zali go, trzymali go 偶eby by艂 nie ruchomo.... straszne.... a mog艂o si臋 obej艣膰 bez tego tyle ze ja panikowa艂am co to jest 馃槧 馃槧 馃槧 馃槧
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
u nas to pojawi艂o sie po oko艂o pierwszym tygodniu, w sumie to ja tego nie zauwa偶y艂am tylko kto艣 przyszed艂 na odwiedziny i zapyta艂 dlaczego on tak sapie.... ja karp bo nie zauwa偶y艂am tego 馃榿 馃榿 馃榿 馃榿 i od razu pediatra powiedzia艂 ze to wiotko艣膰, a ja tym badanie tylko utwierdzi艂am to.
A gdyby mia艂 alergie pokarmow膮 to mia艂 by plamy na rekach i sucha buzie ma twarzy, tak膮 zaczerwienion膮, wiem bo przesadzi艂am Bartkowi jak karmi艂am nabia艂em i tak wygl膮da艂 jak mia艂 ok 3 miesi臋cy 馃檪
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

Je艣li chcesz doda膰 odpowied藕, zaloguj si臋

Komentowanie zawarto艣ci tej strony mo偶liwe jest po zalogowaniu



Zaloguj si臋

×
×
  • Dodaj now膮 pozycj臋...