Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2012 | Forum dla mam


kinia_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
a Tosia moze mu siedzi cos w nosku taka wydzielinka jakmojemu b ou nas tez slychac jakby mial katar a doktorka mowila ze nie i inhaluje zapuszczam morksa woda i sciagam takie glutki i chwile spokoj i znow charczy.
a moj domek jak sie fotka zaladuje to Wam pokaze w realu 😁D teraz bedziemy tynkowac wiec bedzie lepiej bo bez tejgory piasku widac 😁 jak mi sie tylko zaladuje to wstawie bo idzie to jak krew z nosa 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Tosia ta Twoja babcia.... 🙂

MOnika jejku już stoi 🤪 🤪 super!

Ania ja tez myślę, że dzięki Twoim przeciwciałom się nie zarazi. Ja nie zaraziłam Zojki anginą to Twoja Kamilka też się na pewno uchowa.

My dziś same na noc 😞 Mężulek musiał jechać jeszcze do pracy na noc bo taka suszarnia chodzi i trzeba tego pilnować. A jutro na wesele idziemy i mała zostaje u moich rodziców, ciekawe jak to wyjdzie. Na szczęście wesele jest tylko 2km od ich domu.

A co do słoiczków to podobno dla butelkowych dzieci są od 4tego a dla "cycowych" od 6tego miesiąca. Narazie się wstrzymam z tymi słoiczkami, mam jeszcze całą butle ferrum to jak będzie trzeba to jeszcze jej będę dawać. Tymbardziej, że ta lekarka mówiła, że norma to 12 ( a w patologii mi mówili, że normy są do wieku i wagi urodzeniowej i dla niej teraz norma to 9,5 i w necie też tą info znalazłam, więc średnio zorientowana lekarka była).

Zrobię sobie jeszcze paznokcie i idę spać. |Dobranoc, miłych przespanych spokojnie nocek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej moj maluch strzela sobie drzemke wiec korzystamtak mi go szkkoda jak mu wciskam ta wode morska do noska placze bo tto slone ... biedak moj!!

alemamy pogode nie wiem raz chwury raz slonko ale spacer chyba zaliczymy...ostatnio bylosuper cieploa u was??
ciesze sie bo do tesciow nie idziemy-tesciowa przeziebiona haha zostaje w domu uff :P 😁

moj malusek mnie zaskoczyl bylam na chrzcinach corki mojego taty i maly zostal z moja mama i wracam on spi. ma swoja pore miedzy 6/7 wieczor jest pandiet chcialam go przebrac i polozyc spac ale sie rozbudzil wiec zrobilma mu inhalacje a on w trakcie mi usypia wiec nie kapalam go tylko do lozeczka moment usnal od20 do 3 rano spal 🤪 🤪 tylk o o 24 sie prezbudzil ale musial usnac skkoro ja tez usnelam 😁
potem od 4 do6 i od 6 do 7.30 szalal az drzemka poszla i wstal i poszalal zjadl i teraz drzemie 😁 slodziak moj :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jestem i ja 🙂 Po porannym treningu 😜
Ale mnie nogi naginają!!

Monika domek cudeńko 🙂

Mój Maluch dzisiaj spał do 5:15, zjadł i spał do 7, później do 8. Jednak najlpeiej mu się śpi u siebie w łóżeczku bo u rodziców jak spał ze mną w łóżku to się budził o 2 na jedzenie i o 6.
Czy wasze dzieci też się tak cieszą jak podciągacie je do góry za rączki? Bo Staś to ma takiego banana jak pozwolę mu usiąść na chwilkę że aż mi się gęba śmieje 😁 😁 😁 😁 Podciągany do pozycji siedzącej ładnie trzyma główkę, choć wiadomo jeszcze mu lata co chwila. I coraz lepiej radzi sobie z podnoszeniem główki na leżąco na brzuszku.
A waży już nie wiem ile ale wczoraj jak mu założyłam nową bluzeczkę na 68 to się okazała przyszczupła w brzuchu 🤪 choć niektóre 62 jeszcze na niego pasują.

Wczoraj pożarłam się z mężem, tak mi zalazł za skórę głęboko że kazałam mu zejść mi z oczu i żeby się do mnie już wcale nie odzywał! Zawiodłam się na nim mega....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej widac wekendowe pustki wszystkie pewnie na rozjazdach i spacerkach. Powiem wam jaki tem moj ksiadz to nie konkretny...bylam u niego w czwartek wszystko niby spoko popytal jak i co powiedzial ze mam jeszcze do niego zadzwonic jak dzwoni to nie odbiera dzis u niego bylam a on ze mam przyjsc w sobote to uzgodnimy a chrzcinz w niedziele i tak sie zastanawiam bo jak by nie ochrzcil to pewnie powiedzialby od razu a tak to nie wiem czego chce a jeszcze daje mu koperte a on oddaje i mowi ze to w sobote zalatwimy sama juz nie wiem ....restauracja zamowiona goscie juz wiedza mam nadzieje ze mi nie zrobi numeru w sobote 🥴 🥴 🥴a jeszcze tak sabie popatrzylam na mojego aniolka i tak mysle dlaczego on robi takie problemy przeciez to tylko dziecko i niczemu nie jest winne 😞 😞 😞
dobra nie smuce juz w niedziele 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejcia 😘
Witam się i zaraz znikam, bo mój mały Obsraluszek wchodzi już głową w poduszkę (czyt.jest już bardzo wkurzony) 😁
Złapała mnie deprecha, bo moja najlepsza przyjaciółka dziś się wyprowadziła 😞 😞 😞 😞 Mieszkałyśmy w jednym bloku i spędzałyśmy razem każdą wolną chwilę, teraz po urodzeniu Jasia codziennie rano była na herbatce i miałam do kogo się odezwać..
Jaś jednak przeziębiony, ale delikatnie. Teraz mnie pobiera i Prenalen poszedł w ruch 😉
AAAAA! Dzisiaj łapałam Go za pachwinki i mówię ''a co to za mały paproszek'' a ten o mało się nie zesikał ze śmiechu 😁 😁 później jak wpadł w ten głośny śmiech to zanosił się już na wszystko co powiedziałam. Z każdym dniem robi się coraz bardziej cudowny!!!!! 🤪
Wczoraj zasnął o 21, usnęliśmy razem, w nocy obudziłam się sama, patrzę a tam 4 rano 🤪 🤪 🤪 Musiałam nachylać się i patrzeć czy oddycha, bo myślałam, że coś mu się stało 🤪 Wypił cycusia, i spaliśmy do 7 40 🤪

Dobra dziewczyny, uciekam do niego i zrobić sobie herbatkę, bo trzęsie mnie coś z zimna. 🥴

Wogóle to kupiłam Jasiowi termometr taki Brauna do ucha i na pewno mierzy dobrze, bo każdemu w domu mierzył prawidłowo, a moja temperatura wynosi 34,5. Ja pierdziele, już od porodu taką mam i nie wiem o co chodzi. Normalnie jakbym była trupem 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej mamusie
pustawo jak zwykle 😁
Kinia, Monkado spóźnione całuski dla dzieciaczków 😘 😘 😘

U mnie katar ciąg dalszy, od wczoraj jest jeszcze większy i doszedł jeszcze kaszel
mąż wrócił od mamy już do domu, nadal jeszcze przeziębiony ale już końcówkę ma
mała śpi w naszej sypialni a my na narożniku (nie rozkładanym 😁) w pokoju obok

Miłej reszty niedzieli życzę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Dziewczyny może ktoś z forum skorzysta

Sprzedam
matę edukacyjną Fisher Price RAINFOREST, aukcja od 1zł
do tego gratisy:
-krem Nivea Baby
-termometr do wody
-śpioszki z napisem " trochę z taty, trochę z mamy, cudny dzieciak ukochany"
http://allegro.pl/mata-edukacyjna-fisher-price-rainforest-gratisy-i2681126432.html

w tym tygodniu wystawię jeszcze ubranka więc zapraszam do dodania mnie do ulubionych.
oraz do obejrzenia moje biżuterii:

http://www.garnek.pl/agabary/a

Zapraszam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
moj maluszek juz spi rozplakal sie na cycu sama nie wiem o co chodzi mu placze ale chce jesc bierze cyca i znow placze w koncu tak sie rozplakal ze szok wzielam g odo odbicia i przestal uspokoil sie prawie zasypial i jak juz go polozylam do lozeczka to usnal biedactwo moje kochane... 😞

ciekawe ile dzis pospi ... dobranoc wszystkim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Halo 🙂

a moje dziecię mnie zaskakuje- dzoś i wczoraj spała od 22 do 7.30 przy czym za każdym razem ją budziłam już o tej 7.30 bo bałam sie ze z głodu padnie 😁 zjadła i śpi do teraz.. 😮 chyba ją obudzę..

a my wczoraj byliśmy na Jasnej Górze 🙂 było bardzo przyjemnie, cieplutko i Mała była grzeczna, ale akurat wczoraj wypadł ten dzień kiedy zrobiła kupę a ona jak sie już zmobilizuje to robi taką na całej plecy 😁 a akurat ją karmiłam- był tam taki punkt ratownictwa i tam sobie usiadłam na poczekalni i karmiłam a ona w trakcie walnęła tą kupę. A spotkał mnie ten "zaszczyt" ze była z nami i teściowa i mówi to ja pójdę do tego punktu i zapytam czy można Mała u nich przewniąć bo trzeba było ją do golusia rozebrać bo i nózie i plecy w kupie a tak na przeciągu, ciągle ktoś tam wchodził i wychodził, to nie chciałam bo Mała dopiero co wyszła z przeziębienia.. Więc teściowa poszła, otworzyła "miła pani" i zakonnica i tłumaczy jaka jest sprawa a one na to że to nie przebieralnia i ewentualnie mogę ją przebrać na poczekalni 😮 🤢 😞 gdybym to ja rozmawiała z tą kobietą to przysięgam że bym ją zabiła 😠 no i przebieraliśmy Kornelkę pod kocykiem na przeciągu.. 😞 a dodam że w środu nikogo nie było ale panie musiały kawkę wypić i mogłybyśmy im za bardzo przeszkadzać..
A co do Teściowej to mogłabym opowiadać godzinę- począwszy od tego że spóźniła sie do nas o raptem 40min i nie zdążyliśmy na Msze poprzez to że stwierdziła że w sumie w samochodzie to wszystko słychać więc żebyśmy wysłuchali końcówki Mszy z samochodu i wracali do domu a kończąc na tym że mam złe mleko bo Mała ulewa bo jej nie smakuje 😮 takich tekstów nasłuchałam sie wczoraj milion ale nie bede sie zagłębiać bo szkoda moich nerwów.. 🙂

Ania sto lat dla Kamilki 😘 a dla Ciebie zdrówka 🙂

Tosia trzymaj sie tam, nie daj sie depresji, wiem że to nie to samo ale ja z moim przyjaciółką ze względu na odległość piszemy czesto długie maile do siebie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...