Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2012 | Forum dla mam


kinia_m

Rekomendowane odpowiedzi

Wagę mam równo taką jak przed ciążą, w zasadzie taką jak w 9tc, ale wtedy raczej nie przytyłam 🙂 A spodni i tak nie dopnę więc może to biodra po sn jeszcze takie porozszerzane 🤨

Mój siłacz jest niesamowity 🙂 Leżał sobie na brzuszku, nagle fik na boczek, na plecy 😁 Teraz już nie poleży na brzuchu bez przytrzymywania, bo ćwiczy swoją nową umiejętność 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Tosia napisał(a):
Rosi jest z Zojeczką w szpitalu/albo już wyszła? 🙂 Na pewno na dniach zawita 🙂 Buziaki dla Twojego wcześniaczka 😘
Agatka, ja bym sobie dała ręcę i nogi obciąć za przespaną noc. Jeszcze możesz sobie sama z ukochanym w sypialni i tylko nianię włączysz 😁 Sama radość. U mnie to nad uchem było łeeeee ehe ehe łeee co godzinę, liczyłam że padnie po takim maratonie, a on wstał w najlepsze 4 30 🙂


A Zoja była na coś chora?? 😞

Ja słyszałam że takie maluszki w nocy powinny spać max 4h.

Tosia pogratulować umiejętności synkowi-chyba rzadko się to zdarza tak wcześnie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tosia napisał(a):

Mój siłacz jest niesamowity 🙂 Leżał sobie na brzuszku, nagle fik na boczek, na plecy 😁 Teraz już nie poleży na brzuchu bez przytrzymywania, bo ćwiczy swoją nową umiejętność 😁 😁


Super ze Jasie taki silny 😉 Moja to na plecach nie polezy dlugo, raczej woli na brzuszku I tak tez spi caly czas...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapalenie serduszka 😞 i pomimo tego, że już ok to nadal je zatrzymywali. Ale najważniejsze, że wszystko jest już z Zojką dobrze 🙂
Kurde chce mi się...... nie wiem czego.... jakiegoś smażoego, doprawionego jedzenia.... i czekolady.... 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze, że Zojka jest silna i sprosta wszystkiemu 🙂 Ja dziewczynom kiedyś pisałam, ale jeśli Cię to pocieszy to powtórzę 🙂
Mój brat urodził się w 32tc z wagą 1850, mama przechodziła straszne nerwówy całą ciążę, bo nie wiedziała czy donosi, a później poród... 😞 Wypuścili ich po 2 tyg ze szpitala-warunek, Maks osiągnie 2kg. Na szczęście oddychał sam. Później długo mieli szereg badań, które u normalnie rozwijającego się, urodzonego w terminie dzidzia są nie do pomyślenia. 😞 Z tego co pamiętam najbardziej przeżywali badanie oczu, ale nie wiem na czym polegało. Wiem tylko, że wyprosili ją z gabinetu, a młody płakał okropie.... 😞 teraz jest na poziomie innych dzieciaków, szkoła, przedszkole, nikt by nie powiedział, że wcześniak 🙂 tylko cycol mamusiny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Herbatniki też jem 😁 no ale gdzie to do prawdziwych słodyczy... 😁
Pozabijam te baby od ulotek, zmądrzyły się i tylko do mnie dzwonią domofonem. Mały z płaczem wstał...... 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
tosia , ania caluski dla slodziakow
ja o moich ciuchach przed ciaza to chyba moge zapomniec mam jeszcze 10 kg do zgubienia ale mimo to bioda jakies szersze 😞u nas tez pojawila sie kropeczki na buzce nie wiem czy to tradzik, potowki a moze reakcja na spagetti, albo nektarynki 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jakbym zniosła 😞 Ja wyłam jak małemu krew pobierali z piętki w szpitalu 😞 z resztą mogę się rozpłakać na każdy jego płacz 😁 Teraz brzuszek go pobolewa rano, bo nazbiera bąków przez noc i wtedy daje koncerty... 😞 Po kropelkach trochę lepiej... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Powiem szczerze że tacy lekarze nie mogą mieć uczuć, by robić maleństwu takie rzeczy... Nie będę nawet tego opisywała, bo po co Wam wyobrażać sobie takie okropności, najgorsze jest to że takie samo badanie czeka Go za nie całe 2tygodnie, więc powtórka 😞 A u mnie mąż jest słaby psychicznie na takie rzeczy więc więc to ja będę musiała załatwiać wszystko-pobór krwi, szczepienia itp.
To mam nadzieję że jak Zoja wyjdzie ze szpitala to będzie zdrowa jak rybka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tosia ja też pół życia oddałabym za czekoladę 🙂 próbowałam ale Mała miala później zaparcia więc odpada.. 😞

Agatka moja Kornalka też ma ten czujnik - właśnie grzeję zupę a ona ma budzić sie o 16 a tu słyszę ryk 🤢 i tak jest prawie cały czas co chcę zjeść to ona sie budzi 😮 😁 dobra uciekam bo Mała krzyczy coraz głośniej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śpi!!! 🙂
A ja chyba zacznę sprzątać, bo pampersy porozwalane po całym pokoju, zasikał swoje łóżko, bo ptaszek na wolności-standard. 😠 musiała być szybka akcja 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć Dziewczyny,

Boże nadgoniłam Was ale sie rozpisałyście, jak na brzuszku 😁

Ja od wczoraj latam z Jaśkiem do lekarza...Wczoraj ok południa tak mi zwymiotował, aż miałam wrazenie że oddał wszystko co zjadł z 3 dni 😮 I później powtórzył. Wystraszyłam się żeby się nie odwodnił w te upały i pobiegłam do ośrodka. Tam babka zbadała go i powiedziała że odwodniony nie jest, ale w razie gdyby to się powtórzyło mam jechac do szpitala na kroplówkę a póki co podawać cycka jak najczęściej tylko w mniejszych ilościach. No ale na szczęście przeszło, tylko ulewa za kazdym razem mniej lub więcej. Dziś mięliśmy pokazać się kontrolnie i dziś z kolei Jaś od 2.30 w nocy do 9 nie chciał jeść 😮 Tylko kasłał. Lekarka powiedziała że to przez pokarm, że tam mu siedzi i kaszle, bo badala go znowu dokładnie i nic się nie dzieje. No ale jutro mieliśmy się szczepić i kazała mimo wszystko przełożyć na min tydzień...

Mój Bąk waży 5160, nie wiem czy to dużo czy malo w każdym razie lekarka powiedziała że "super" 🙂

Lece bo się budzi, później się odezwę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej
teściowa przyjechała i wzięła małą na ogród w wózku i sobie tam śpi
no i plan był taki że ja też się prześpię, ale jakoś nie umiem
dziwnie tak bez dziecka obok w łóżeczku
ciekawe czy wstanie na karmienie, w sumie to już 2 godziny mijają
mogłaby juz wstac, ile będzie siedziec z babcią - teściową 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ania_p napisał(a):
Powinnam się chyba już zacząc rozglądac za jakimś lokalem na chrzciny
ciekawe ile sobie wołają od osoby

zmykam może coś wyprasuję 🙂


Ania my płaciliśmy 80zł. Myśle że można znaleźć coś taniej, ale my jak zawsze wszystko na ostatnią chwilę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Chwała temu, kto wymyślił leżaczek bujaczek 😁 😁 Mój Szkrab zasnął w nim już dzisiaj 2 raz 😁 Nogą go bujam i pisze do Was 😉
I temu kto wymyślił fridę do noska - codziennie ratuje nam życie.

Tyle miałam popisać i zapomniałam...pamiętam że było o czekoladzie 😁 Ja też mam taką ochotę ale boję się jak ognia 😁 Spróbowałam tylko michałka w białej czekoladzie (jem 1 dziennie 😁 ) i Jasiowi nic nowego nie jest...ufff

Tosia Ania śliczne Wasze dzieciaczki 😘 Oklaski dla Nich 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja biedna dzidzia płakała bez przerwy 2 godziny 😞
Ja głupia w nerwach, bo ciągle pierdział dałam mu 20ml koperku... Bardzo źle zrobiłam...? 😞
Wiem, że na cycku się nie dopaja, ale płakał aż mu całe gardło było widać 😞
Od razu po herbatce zasnał.
Tak mi go szkoda, mojego najkochańszego Dzióbka 😞 😞 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej 😜
ale dzis dużo postów, chyba dzidzie spokojne 😉
tosia, Ania, sliczne fotki maluszków. Ale z Jasia rosnie chłop, no no. a Kamilka wygląda jakby się cały czas uśmiechała pod nosem 🙂

agatka ty się ciesz że mała tyle śpi w nocy, też tak chcę, antoś raz przespał od chyba od 23 do 4.30 jak go do łóżka wzięłam, a tak to wstaje co 3- 3,5 godziny. Na szczęście nie częściej. ale w dzień poza dłuzszym czasem czuwania, zaczyna tez trochę dłużej spać, wiec może nocki tez będzie niedługo przesypiał
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tosia ja też słyszałam żeby nie dopajać dzieci karmionych piersią ale prawdę mówiąc olałam to ☺️ i już parę razy podałam Kornelce herbatkę jak ją brzuszek bolał albo jak były takie upały to dopajałam żeby mi na cycu bez przerwy nie wisiała 🙂 ja myśle że jak jest potrzeba od czasu do czasu dopojenia (np właśnie upał lub bolący brzuszek) to wilekiej tragedii nie ma 🙂

Ilka ale w tej wawie tanio.. 🙂

Ania my w krakowie płacimy 90zł od osoby i to jest zupa, drugie, deser i zimna płyta + jakaś tam ilość napojów (jeśli wypijemy więcej to trzeba będzie dopłacić) i bez alkoholu, ta cena wydawała mi sie w miarę ok jak na kraków i dlatego Ilka zaskoczyła mnie że w wawie taniej 🤢 a myśle że u Ciebie to jeszcze taniej będzie

I a propos to sie wkurzyłam bo przekładaliśmy specjalnie datę chrzcin z 9.09 na 16 żeby Szanowna Pani Teściowa mogła być a teraz okazało sie że 16 to moj Tato nie może bo go wysyłają na delegacje (dziś sie dowiedział) 😞 😞 a 9.09 mógłby.. no i będą Chrzciny bez Taty mojego a z Teściową bo lokal juz zaklepany 😠 😠 😠 zła jestem że przez wrednego babsztyla nie bedzie Dziadzia na chrzcie mojej Córci!! 😞 😞 😞

No i pisałam wcześniej że Kornelka nie robi kup w nocy tylko w dzień a w sumie bilans jest taki że od wczoraj od godz 15 nie zrobiła już ani jednej czyli 1,5 dnia tylko pierdy puszcza i nic 😞 troche sie martwie..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...