Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2012 | Forum dla mam


kinia_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
no a moja Kajucha teraz wrzeszczy w niebogłosy i nie w głowie jej spanie powiem szczerz dzisiaj mam dość coś jej się poprzestawiało ze spanie ehhh... w ogóle po raz kolejny od 2 do 4 spać się jej nie chcuało...

Rosi brawa dla Zojuchy!!!

Dziękuję wszystkim za komplementy!!!

idę dalej robic dziecku lewitację...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej wieczorowa pora....czesc juz do luzka sie szykuje a inni widze dalej walcza 🙂mam nadzieje ze dzis nie potrwa to do polnocy Ania.
Kasia super wygladasz ja tez sie szykuje na obciecie wlosow i zrobienie prostej grzywki mam nadzieje ze uda mi sie w tym tygodniu 🥴
Mokado snu nigdy nie zawiele nie slyszalas ze jak dziecko spi to rosnie....tylko sie cieszyc ze w nocy tak ladnie spi i jeszce w dziej dzemke sobie zrobi.
ja juz tez ide spac
A wlasnie nam sie pralka popsula i pranie robilismy u sasiadki co miesiac nowy wydatek ostatnoi u nas nic nie mozna zaoszczedzic 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a mój M aiśe wkurza bo dziecko nie chce spać i płacze i n rękach usypiał i myślał że zasnęła i jak wstawał to ryk i ten z mordą do mnie że jak chce to zebym sobie ją nosiła i teraz włoży ją do łóżeczka i stoi nad nią a ta płacze... a ja robię to co zwykle on robi czyli siedzę w necie a on ma do mnie jakieś wąty... ahhhh Ci faceci ale ja się nie dam sprowokować 😁 zaraz powie że co to za pajaca jej ubrałam jak on nie moze go ściągnąć 😁 😁 😁 aha bo zakłada ze mała ma kupę przeze mnie 😁 i dlatego płacze... ooo jednak nie ma nic w pieluszce...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasiala oklask za te trójeczki 🙂

Domi ja też właśnie wybieram sie wybieram do fryzjera ale jakoś wybrać sie nie mogę.. 😁

Ilka super że sie odzywasz bo właśnie dziś myślałam że coś dawno Cie nie było.. 😜 a zapomniałam że do Rodziców pojechałaś 🙂

Ania oby Kamilka poszła dziś wcześniej spać 😘

ja już spadam, miłej nocki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć 🙂
DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM CIOCIOM ZA BUZIAKI 🙂 Sebuś odwzajemnia:P
Gratulacje dla Zojci za pełzanko i buziak na 5 miesiąc 🙂
Tosia, ja nie wiem co ta matka ma w głowie ze smoczek w miodzie macza.
Kasiala, fajnie wyglądasz, nie ma jak nowy image 🙂

Nasza wczorajsza próba marchewkowa to było krzywienie się, plucie i płacz:/ Nie mówiąc o tym że chyba nawet pół łyżeczki nie zjadł 🤨
Zobaczymy jak dzis 🙂

och na razie nie pada wiec moze później zaliczymy jakiś spacer 🙂
A faceci najchetniej zajmują sie dziecmi jak sa w dobrym nastroju 🙂 Jak tylko jest płacz to są nerwy..
Mój wczoraj mnie ze sklepu ściągał bo mały płakał....a jak przyjechałam na szybcika to oczywiscie już było po wszystkim..ale nie zadzownił już żeby mi o tym powiedziec.. 😠
a potem sie pyta czemu nie kupiłam wędliny... 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej.
moj Oli spal jak zwykle o 1 pobudka potem o 4 zasnal przed 5 i o 6 juz na nogach 😁 ale usnal i pospal do 7.30 nie wiele ale zawsze cos, teraz ma drzemke ciekawe jak dluga hehe 😁

dziewczyny jak dlugo dzieciaczki mialy u was katarek?? bo u nas to juz przegiecie w czw bedzie 2 tyg, nie wiem co jeszce moge robic z tym jego noskiem to juz przesada.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry 🙂

U nas pogodna straszna także pewnie nigdzie nie wyjdziemy, najwyżej na balkon.

Dziękujemy za buziaki 🙂
Zojka niestety w fatalnym nastroju 😞 dziś będzie czwarty dzień takiego marudzenia "tak źle, tak niedobrze" teraz je i powinna drzemkę sobie uciąć to chwilę odsapnę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzien doberek 🙂buziak dla Zojeczki i trojkowych dzieciaczkow 😘 😘 😘 😘
Monia Twoj Oli spi jak moj Filip dokladnie tak samo i teraz tez ma drzemke, ale dzis jeszcze zrobol mi niespodzianke i sam przez 1,5 godz sie bawil w lozku a mamusia mogla sobie pospac 🙂 🙂 🙂 🙂dzis ide z nim do lekarza bo to odparzenie pod szyjka co pisalam nic a nic nie schodzi a do tego mu sie ranki porobily 😞 😞 😞 😞nie wiem dlaczego myje i pudruje i nic...maja wasze dzieci moze takie suche miejsca na ciele bo moj ma na raczkach i nozkach na poczatku niewielkie a teraz coraz wieksze...dzis zapytam jeszcze raz lekarki bo ostatnio kazala tylko kremowac ale to nic nie pomaga a jest co raz wiecej...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej

buziaki dla Zojeczki 😘 😘 i dla Amelki tez za trójkowy dzień 😘 😘

Monika u mnie Kornelka miała katar cos koło tygodnia.. a stosujesz masc majerankową?

Domi własnie miałam pisac zebys moze spróbowała to odparzenie jakims delikatnym kremikiem smarowac ale jak sa juz ranki to lepiej do lekarza isc niech cos poradzi.. a takie wysuszone łapki i nózie to moze byc objaw alergii pokarmowej.. buziaczek dla Filipka 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej 🙂
u nas leje! masakra. ale dzis nie wyspani jestesmy, mały co chwila sie budził bo brzuszek bolał, odbijało mu sie i prykał, o 4 zrobił kupkę jak plastelina normalnie, a o 8 jeszcze poprawił, juz luxniejszą i od razu usmiech na buzi, a teraz spi aniołeczek.
domi jak u nas była bardzo czerwona szyjka, bo mały często ulewał i szyja była brzydka, pupy takiej nigdy nie mielismy, to normalnie po kąpieli smarowałam grubo sudokremem i rano było ok., a jak jeszcze sie czerwienił to poprawiałam. bozadne inne kremy nie pomagały
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Zojeczka ma 5 mies o rany jak to leci!! buziaki 😘 😘

aMonkado robie inhalacje, wodamorska 3 razy dziennie czasem czesciej i sciagam non sto jak wstanie jak sie bawi i placz nie samowity i masc majerankowa takze i ciagle cos tam jest rece opadaja. dzis zadzwonie do tej lekarki co bylam prywatnie bo w szpitalu mi napisali zeby dac mu nasivin ale nie kupowalam bo myslalm ze starczy to cco robie a teraz sie zastanawiam 😞 szkoda boon sie meczy a mnie sie serce kroi jak musze odciagac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...